Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-01-2009, 08:48   #1
Revisin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 46

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: głowa mała
Świat: Arcania
Domyślny Luki współpracuje z obcymi z kosmosu ??

Witam dzisiaj znalazłem na internecie informacje na temat UFO które leciało nad Sośnicą w okolicy Jarosławia. Czyżby Luki Tharion współpracował z obcymi? Czyżby dlatego nigdy żadna gildia nie mogła obalić rządów Lukiego ? Być może sam Luki nie jest człowiekiem tylko obcym z poza ziemskiej planety ? Czyżby to koniec Arcanii ? Być może jest to i koniec świata nikt tego nie wie... Tylko sam Luki Tharion ...


Cytuj:
Sośnica k/Jarosławia koniec lutego 2008 NL – obserwacja o 4:25 nad ranem około 1,5 metrowego obiektu w kształcie kuli który pulsował błękitnym światłem. Kula poruszała się tuż pod chmurami. Obiekt po kilkunastu sekundach znika na horyzoncie.
__________________
~~ Loyal to the end ~~
Revisin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-01-2009, 08:51   #2
Rycerz_ktory_walczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 117
Rycerz_ktory_walczy ma numer GG 2346234
Domyślny

Wielce prawdopodobne słyszałem że właśnie gdy były spotkania w Jarosławiu jeszcze gildi DPFT to luki pojawiał się i znikał i zawsze co roku jak go widzieli miał inną twarz ...
Rycerz_ktory_walczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2009, 08:53   #3
Bracia_Zdunscy
Użytkownik Forum
 
Bracia_Zdunscy's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Gródek/Warszawa
Wiek: 38

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Sua też jest kosmitą jak było spotkanie DPFT i wybuchła wojna z Beachami to swoim kosmicznym pksem poleciał do domu walczyć z armią Fosfika.
Bracia_Zdunscy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2009, 09:01   #4
Makiss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UFO było także w Lesznie. czyli Calis to tez kosmita wiem kiedy to było. raz siedzielismy w piaskownicy ja sie obrucilem a calis zniknał i nastepnego dnia z rana na polu były okręgi :/ TO KONIEC!

Cytuj:
Mieszkańcy Mianowic pod Lesznem przypuszczają, że odwiedziło ich UFO. W sobotę w nocy na polu należącym do Jerzego Boli z pobliskiej Olszowy pojawiły się w zbożu tajemnicze kręgi. - Zauważyłem wcześnie rano - mówi mieszkający najbliżej pola Piotr Szkopek. Jego zdaniem kilka godzin wcześniej, gdy przechodziła burza, tuż nad polem pojawiła się świecąca kula i towarzyszący jej głośny huk. - Nie sądzę, żeby znaki zrobili dowcipnisie. Bo po co? Według Henryka Jabłońskiego, mieszkańca Mianowic, figury, pozostawione przez obcych, są bardzo precyzyjne. Dwa okręgi o średnicy około 20 m zajmują środek pola Jerzego Boli. Wewnątrz koła zboże ułożono precyzyjnie w jedną stronę. Figury połączone są długim korytarzem. Kręgi widoczne są z pobliskiej drogi krajowej nr 8, oddalonej o kilkaset metrów. Właściciel pola, mimo że stracił dwa kwintale owsa, nie przejmuje się stratami, bo czuje się zaszczycony wizytą istot pozaziemskich.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:53.


Powered by vBulletin 3