Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-08-2004, 15:53   #81
Voo-Kio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wiem ze w tym dziale to moze troche glupio brzmiec ale nie wiem gzie chodzic expic na 20 lvl sorc mlvl [szkoda gadac ] 26. Przyczytalem caly ten dzial i nadal nie wiem. Guardy, PoH czy moze jeszcze cos innego. Jak dotad expilem na dwarfach/ rotach. Aha.Mam zamiar wyjsc z miasta na ok. 30 mlvl. Z gory dzieki za rade .Pozdrowienia .
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-08-2004, 01:37   #82
Koko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004

Posty: 132
Domyślny

Hej. Jako że na moim świecie kopalnie dwarfów na niższych poziomach są pozajmowane to poszukuje alternatywnego miejsca do expienia sorcem 28lvl, 36 mlvl. W grę wchodzą takie miejsca jak:
-Mintwain (czy jak to sie pisze)
-PoH (nie cały oczywiście:cyce, ds i ten obszar)
-Ghoustland(powolne DSy z hmm)

W żadnym z tych miejsc nie byłem, proszę doświadczonych graczy o wskazówki jak się gdzie expi sorcem.
Koko jest offline  
stary 06-08-2004, 20:30   #83
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Midwallin bedzie dosyc ryzykowne, ale fajny exp i loot, w sumie chyba narazie lepiej trzymaj sie bramy.

POH - osobiscie bardzo tego miejsca nie lubie, pelno balwanow ktozy chca ci udowodnic ze powinienes sobie poszukac innego miejsca do expienia. Wielka polapka w razie najmniejszego laga, raczej robic lootbaga nie ma szans wiec tylko to co dasz rade ze soba zabrac.

Ghostland - Nie wiem czy wszedzie tak, ale na Ghoulach ostatnio na Secura tlok niemaly, a na DS to trzeba zchodzic z invisem bo malo jest miejsca na uciekanie.
Mozna sie przebic na nizszy poziom i wtedy sytuacja wyglada duzo lepiej (malo ludzi, mieszane potwory), ale zanim znajdziesz dobre miejsce pewnie zginiesz z raz czy dwa
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 06-08-2004, 21:41   #84
Major
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Elblag

Posty: 54
Domyślny ja expie na guardach!

dla pacców polecam roty na darashi ja mam 31 elder druida i teraz expie na soldkach i guardach ale ogolnie jest spoko
Major jest offline  
stary 06-08-2004, 21:48   #85
jasiek - Aldora
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 14
jasiek - Aldora ma numer GG 2071430
Domyślny ???

Ja jestem początkującym sorcem. Na 8 - 12 lvlu bede expił nie używając run. A jak już zaczne używać runy to co wtedy. Na co mam iść używając runy HMM i GFB. Odpowiadajcie privem plx plx plx.
jasiek - Aldora jest offline  
stary 06-08-2004, 22:23   #86
Koko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004

Posty: 132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Gremlin
POH - osobiscie bardzo tego miejsca nie lubie, pelno balwanow ktozy chca ci udowodnic ze powinienes sobie poszukac innego miejsca do expienia.
No właśnie zadałem to pytanie bo u nas na serwie wlasnie tak jest na dwarfach guardach. Expią tam goście nawet z ~60 lvlem i są bardzo zdenerwowani gdy się wogóle wejdzie na piętro gdzie oni expują, nawet jak chcesz iść niżej!
Koko jest offline  
stary 09-08-2004, 20:34   #87
jasiek - Aldora
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 14
jasiek - Aldora ma numer GG 2071430
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jasiek - Aldora
Ja jestem początkującym sorcem. Na 8 - 12 lvlu bede expił nie używając run. A jak już zaczne używać runy to co wtedy. Na co mam iść używając runy HMM i GFB. Odpowiadajcie privem plx plx plx.
Prosze pomużcie mi. Napisałem tego posta co jest cytowany 26 lipca i nadal nie doczekałem sie odpowiedzi. Prosze was jeszcze raz o pomoc.
jasiek - Aldora jest offline  
stary 16-08-2004, 11:52   #88
Xserose
Użytkownik forum
 
Xserose's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Kazordoon

Posty: 15
Domyślny .........

ktos pisal ze nie widzal sorca z brust arrowsami niech zacznie grac na isarze i niech mnie troche poobserwoje
chociaz i tak nie ma duzego dmg to zabawa jest przednia przed ostatnim ubdate to byl jeden z leprzych sposobow huntowania gs-ow bo okladalem po dwa na raz teraz tego nie prubujcie (wicie zaczely wbijac utani hur)

re up:
z hmm mozesz na ds-ach w hell gate a od 20 lvlu na guardy

Ostatnio edytowany przez Xserose - 16-08-2004 o 11:57.
Xserose jest offline  
stary 16-08-2004, 12:30   #89
Lolita kosmita
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004

Posty: 28
Domyślny

Jesli masz pacca do expienia sorcem druidem polecam rowniez waspy na darashi zaden loot ale za to latwy exp
Lolita kosmita jest offline  
stary 17-08-2004, 19:30   #90
Simsung
Użytkownik Forum
 
Simsung's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2004
Lokacja: Ank

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xadue
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: North Star
Świat: Refugia
Poziom: 116
Poziom mag.: 68
LOL Cyklopy

Dla nisko pozimowych dridów , paladynów i magów polecam pójscie do Gór Cyklopów. Da sie tam zablokowac cyklopa i mozna je eksterminowac jeden po drudim (testowane )
Simsung jest offline  
stary 18-08-2004, 12:55   #91
Drich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Bialystok

Posty: 31
Drich ma numer GG 5381828
Domyślny

skoro to jest poradnikow dla sorcow/drutow to prosze o mape jak dojsc do smokow na edron ( kolega mowi ze to idealne miejsce na "dsowanie") ale nie jestem pewien jak tam dojsc i jezlei bym znalazl te skale to czy tam od razu sa smoki czy ma sie chwile na zrobienie dsow ?
__________________
)
Drich jest offline  
stary 18-08-2004, 13:53   #92
Sty!a
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 51
Sty!a ma numer GG 1144804
Domyślny

jesli wyjdzie poradnik to prosze o aktualizacje poniewaz wyszedl nowy patch i np. jesli ktos bedzie chcial isc na 25 lvl na gsa bo przeczytal ze da rade bo ucieknie to sie przykro zdziwi...
__________________
-=Sty!a=-
Sty!a jest offline  
stary 19-08-2004, 09:33   #93
Wukio
Użytkownik Forum
 
Wukio's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Libiąż
Wiek: 33

Posty: 40
Domyślny

Ok. Poradnik spoko wiem gdzie expic ale nie wiem jak. Np takie solidki,cyce,ds. Gdzie isc zeby dobrze doexpic. Jaki tam jest spawn , czy mam uzyc niewidki,mana shielda,jakie runy wzionsc ze soba? Prosze o odpowiedzi na moje pytanka.

Z gory thx.
__________________
Narazie nie gram w Tibie

Powod:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hack!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Nienawidze tych je***** ktorzy pastwiom sie na kontach innych graczy .
Wukio jest offline  
stary 19-08-2004, 12:11   #94
Drich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Bialystok

Posty: 31
Drich ma numer GG 5381828
Domyślny

@Up

-soldki masz na -2 poziomie kopalń obok kazo-bez zadnych utana vid i mana shield, zabijasz hmmami uciekajac

-cycki w mount stere~ na polnocny-wschod od thais-bez zadnych utana vid i mana shield, zabijasz hmmami uciekajac

-dsy masz masowo w HG (trzeba miec klucz zeby tam dojsc) tutaj nie radze isc ponizej 20 lvla bo masowo czasami moga byc ds-zabijasz uciekajac,niewidka jak masz laga i kilka cie goni
__________________
)
Drich jest offline  
stary 19-08-2004, 12:16   #95
Wukio
Użytkownik Forum
 
Wukio's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Libiąż
Wiek: 33

Posty: 40
Domyślny

Thx. Wyjontkowo mi sie spodobal ten sposob z ds. Nie wiem jak tam dojsc. Gdzie moge kupic/znalezc klucz do tego hell gate. Prosze o dokladne wytlumaczenie gdzie to.

Z gory thx.
__________________
Narazie nie gram w Tibie

Powod:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hack!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Nienawidze tych je***** ktorzy pastwiom sie na kontach innych graczy .
Wukio jest offline  
stary 20-08-2004, 10:55   #96
Freeman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wszystko ladnie pieknie ale niestety nie mozna zastosowac tego w praktyce... Tak naprawde to gdzie expic na czym i z czego zalezy TYLKO od mlvl... Czesto zdarza sie ze uhmaker dobrego high lev. Knighta ma wiekszy mlvl niz 30 lvl sorc/druid. Moim zdaniem urzywanie runek ponizej 20mlvl to marnotrastwo ( ryzykujesz duzo bo zabijasz wolno , nigdy nie zwracajacy sie loot ) Tak na prawde gra sorcem / druidem zaczyna sie od 35 mlvl wtedy to mozna " cos" pograc a poki co pozostaje meczarnia z rotami. Pozdro all


______________________________________
"Bazy trzeba strzec od frontu i od plec"
 
stary 20-08-2004, 11:04   #97
Freeman
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

RE:

Nie wiem tez dlaczego nikt nie poruszyl tematu Fire Devili. Maja malo hp, daja w miare expa, a i loot sie trafi. Jesli mamy niewidzialnosc + hmm mozna poszalec. Na taki hunt polecam miejsce "spike sword questa". Jesli umiesz w miare sprawnie poslugiwac sie runkami to mozesz szybko i bezpiecznie nabic expa. Jedyny mankament jest taki ze jesli niewidka znika a kolo nas jest 3++ devile dead w 1 sec. Zycze udanych lowow i nice loota

______________________________________
"Bazy trzeba strzec od frontu i od plec"
 
stary 27-08-2004, 18:31   #98
szalik
Guest
 

Posty: n/a
Evul poradnik dla magów ^^

NIe wydaje mi sie zeby druid lub sorcc po ostatnim update mógł solowac gs`s

One dostaly speeda i im jakis red gwaizdki z tyłka leca
Ja narazie chodze na dragi mam druida 20 lvl i 31 mlvl ( po 200 z sd juz wale w draga )



A dla wszystkich CYA in tibia !!!!!!!!!!!!
Tibia RUleZZZzz
 
stary 30-08-2004, 13:58   #99
mati sorcek
Użytkownik Forum
 
mati sorcek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Lokacja: Krak
Wiek: 30

Posty: 119
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 41
Skille: 74/53
Poziom mag.: 14
Domyślny Gdzie expic??

Mam 16 lvl i 19 mlvl i skille 18/21.Nosza na sobie i nosze w rekach take rzeczy:serpent sword,dvarfen shield,soliderhelmet,scale armor(plate przypatkiem
sprzedalem w carlin )brass llegsy i leather boots!!

Gdzie mam expic z HMM FB GFB??


Solo

Team

Najlepsza runa

Bardzo prosze o +
mati sorcek jest offline  
stary 30-08-2004, 17:25   #100
Astredo
Użytkownik forum
 
Astredo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 33

Posty: 4
Pergamin Super poradnik

do kturego sie nie stosuje na roty polazłem na 8 lvl tak że mnie 3 biły i straty hp 3 do 4 hp (mialem dobry stuff)
Astredo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin 3