Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-08-2004, 18:27   #41
Wiewiur
Użytkownik Forum
 
Wiewiur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 48
Wiewiur ma numer GG 4348101
Król Trening

Z tego co zauważyłem to to jest poradnik dla knightów...więc jezeli chodzi o trening to wygląda on u mnie tak: mam lvl 9 equip(scale armor, machete, p legs, soldier helmet, i beholder shield) ide sobie na roty (najlepiej w odludne miejsce) biore rota albo dwa daje max defa i trenuje. Może nie jest to skomplikowany trening ale daje skutki ja tak trenie juz 2 dzien i mam skille 41/36

a że z rotów wypada żarcie to trenie tez mlvl

Prosze o komentarz

Ostatnio edytowany przez Wiewiur - 16-08-2004 o 18:56.
Wiewiur jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2004, 20:32   #42
Starkey
Użytkownik Forum
 
Starkey's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 180
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniakalny Zabojca
Mam pytanie:

...A i drógie pytanie.. te 65 to mam cluba i czy opłaca mi sie zaczynać trenować sword/axe (sword zajefajny def,axe zajefajny atak... a clun jakis taki shit :/)
Według mnie opłaca Ci się( najlepiej axe- ja preferuje axe). Zrobić skille 65 w axe/sword to nie aż tak duży problem. Wybór należy do Ciebie. Ja na Twoim miejscu bym zmienił, chociaż McCooper też podał ciekawą propozycję. Przed zmianą dobrze się zastanów.

@Wiewiur: Skoro prosiłeś o komentarz to masz :
IMHO Twój post jest niepotrzebny i nic nie wnosi do tematu.
Co kogo obchodzi jakie masz skille?? Czy istnieje jakiś skomplikowany trening??
__________________
"... chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż...
nie uniesie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż..."


PROUD MEMBER OF METAL MILITIA !!!





Ostatnio edytowany przez Starkey - 16-08-2004 o 20:36.
Starkey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2004, 20:53   #43
Wiewiur
Użytkownik Forum
 
Wiewiur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 48
Wiewiur ma numer GG 4348101
Oczko

Mój post pokazuje jak wygląda mój trening który jest wedłu mnie daje efekty bez niepotrzebnego kombinowania (iles uderzen co jakis czas itp.) przez ten czas moge robic takze cos innego

Twój post tez nie wiele wnosi
"Ja na Twoim miejscu bym zmienił, chociaż McCooper też podał ciekawą propozycję. Przed zmianą dobrze się zastanów."

To wreszcie jak ma zrobic zmienic czy zostac bo ja juz sam nie wiem
__________________
Nie lubie PK i lagów
Wiewiur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2004, 15:08   #44
McCooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004
Lokacja: Białogard
Wiek: 42

Posty: 64
McCooper ma numer GG 3915659
Domyślny

"mam lvl 9 equip(scale armor, machete, p legs, soldier helmet, i beholder shield) ide sobie na roty (najlepiej w odludne miejsce) biore rota albo dwa daje max defa i trenuje. Może nie jest to skomplikowany trening ale daje skutki ja tak trenie juz 2 dzien i mam skille 41/36"

Ja to widze tak. Dajac full defa praktycznie wogole nie trafiasz w rota, przez co axe skill ci slabo idzie. Za to idzie szybciej def bo roty ciebie nie trafiaja. Ja preferuje trening z doma potworkami bo widac ze ty trenujesz z jednym. Jezeli chcialbys z dwoma to radze ci poexpowac tak gdzies do 13-15lvl. Of kors przy expowanu zbieraj loota bo sie przydadza lepsze przedmioty ktore nieraz mozesz tanio dostac. Wtedy mozesz spokojnie isc na roty i zaczynac trenowac z full attack, i jak za mocno bijesz to zmieniam do balanced mode. Ja obecnie skille 79/79 i trenuje na minosach na full defie (ktorego wlaczylem majac skille 73/73).

Ostatnio edytowany przez McCooper - 19-08-2004 o 07:14.
McCooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2004, 16:21   #45
Murder Ray
Użytkownik Forum
 
Murder Ray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Koszalin
Wiek: 32

Posty: 24
Murder Ray ma numer GG 5359741 Murder Ray ma login Tlenu coolkacper
Domyślny A jednak...

Wiecie nadal nie kumam, nie kumam tego opisu. nawet z opisem sie pokapowac nie moge. Ale sadze ze po jakims czasie to zrozumiem, ale to za dlugo....

Czy zanim to sie stanie ktos życzliwy i miły powie mi czy knight 21 lvl ze skilami 50,47 (wiem ze cienkie ) pokona Fire Devila na solo ? fire devila 1 lub kilka naraz. PLzz odpowiedzcie mi bo mi sie nudza wkolko te same potworki.
Murder Ray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2004, 16:34   #46
Stomil
Użytkownik Forum
 
Stomil's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 34

Posty: 114
Domyślny

Oj watpie masz bardzo male sznase. Fire Devil wali magia i to calkiem niezle umie przywalic..Wiec radze nabij jeszcze pare lv i skille! I wez spory zapas UHow bo zanim dojdziesz do niego to wiesz...
P.S Nie oplaca sie na nich expic a tym bardziej ludzic sie na loot
Stomil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2004, 16:41   #47
Murder Ray
Użytkownik Forum
 
Murder Ray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Koszalin
Wiek: 32

Posty: 24
Murder Ray ma numer GG 5359741 Murder Ray ma login Tlenu coolkacper
Domyślny Ok

Dzieki za pomoc. Ale moglbys mi doradzic na czym mam huntowac ? zeby i exp i loot byl w miare dobry ? bo narazie siedze na Dwarfach Soliderach i na Ghoulach, a to mi sie juz znudzilo
Murder Ray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2004, 17:50   #48
Wiewiur
Użytkownik Forum
 
Wiewiur's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 48
Wiewiur ma numer GG 4348101
Szczęśliwy

Wiem ze to ci nie poprawi humoru ale nia ma zabardzo na czym :/ mozesz tak jak napisal mój poprzednik trenowac z minosami. Cóż według mnie najpierw cięzki trening a potem zarobek i zabawa

PS: Dzięki za komenatarz :d
__________________
Nie lubie PK i lagów
Wiewiur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2004, 20:57   #49
Murder Ray
Użytkownik Forum
 
Murder Ray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Koszalin
Wiek: 32

Posty: 24
Murder Ray ma numer GG 5359741 Murder Ray ma login Tlenu coolkacper
Domyślny Thx

Dzieki za pomoc. ale niestety taka jest prawda.trzeba sie wziasc i zaczac ostro trenic. (ale mi sie nie che ) no ale bedzie trzeba.

_________________

Kto zrobi ten 1 krok i da tego pierwszego (najwazniejszego) plusika ???
Murder Ray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2004, 21:53   #50
Jiminis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wielkie dzięki za informacje bardzo mi się przydały, co do poradnika nie ma za wiele błędów.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2004, 17:57   #51
Lolek14
Użytkownik Forum
 
Lolek14's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004

Posty: 35
Brak ikony

jak bym poszedl blokowac necro sorcowi 31lvl 40m lvl to ile hp w sumie bym tracil przy 1-2 necro naraz i czy to byloby oplacalne na 30lvl no i oczywiscie czy bym przezyl
Lolek14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 21:51   #52
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vorment
(..) knightem na 17 levelu skille 49/47 Serpent Sword Beholder Shield Plate armor plate legs steel helmet butki szaliczek zabijam solo minotaur guardy bez problemu wiekszego (...)
co rozumiesz przez "bez problemu wiekszego" ? ja majac 20 level tam nie chodze pierona ze skillami 50/49... jak mi guard zaaplikowal klepe za 76 hp to zmieklem... fakt faktem sorcem na 10 levie sklepalem dziada, ale zuzylem hmmy i exury...

wniosek:
na takim levie i z takimi skillami jest to malo oplacalne, poniewaz zchodzi za duzo hp na jednego... czesto gesto w piramidzie na darashii debile luruja pod wejscie kilka minoskow... ostatnio czyli w sobote wchodze magiem i patrze minosek. zaaplikowalem gfb i zchodze na dol... co mi sie pojawilo? "u r ded..." wczesniej wyszedl koles i zlurowal 4 guardy i kilka zwyklych minoskow... sorc mial 200hp, 120 many i mana shielda i zginol w 1 turze... poszedl w pierony d-hammer i caly bp gfb... i najgorsze ze poszlo 1,3k expa... nei wiem kiedy to odexpie



edit: lejac najtem mialem dokladnie takie same graty jak ty oprocz szalika, ale sadze ze szaliczek nie daje ac=100...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.




Ostatnio edytowany przez aktus - 29-08-2004 o 21:52. Powód: ciekawe czy ktos to czyta?
aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 14:52   #53
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

a co sadzicie o skarabeuszach? jakie skille i jakie graty trza miec na te paskudy?
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2004, 14:59   #54
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@Up : scarab jest slabszy att ale wiekszy def od cyca.Mysle, ze 60/60 i mozesz je masowo klepac.K-set, fs (or something like that) i jakis dragon shield + i powinno byc spoko.

@All : nie robcie tu czata...jesli cos chcecie dopowiedziec konkretnej osobie, to na PW / gg / IRC...Bo to mial byc poradnik...
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2004, 18:35   #55
Stalmir
Użytkownik Forum
 
Stalmir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 159
Imię: Stalmir
Profesja: Elite Knight
Gildia: Telvanni
Świat: Harmonia
Poziom: 121
Skille: 10/10
Poziom mag.: 8
Stalmir ma numer GG 9562850
LOL

Niechcialo mi sie postu edytowac "Po update slimy dają 160 xp ale o wiele łatwiej zabić inne potwory z tą sama ilością expa"(ten co ten temat zalozyl ) Powiedz mi jakie potwory od slimów łatwiej zabić na takich skillkach jak podałeś?? Bo moim zdaniem slimy to wielkie cieniasy! Są one dużo gorsze np. od cyców i od witcha. A tak pozatym to muj kumpel na 22lvl mial skille 75/75
Stalmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 16:01   #56
Afinor
Użytkownik Forum
 
Afinor's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Mithrilowa Hala

Posty: 361
Afinor ma numer GG 2349632 Afinor ma login Tlenu groomowladny@tlen.pl
Domyślny

Potrzebuje dobrego miejsca do expienia tylko mam pewien problem:
Na soldiery duzo osob zawsze i troche mi IH(grrr ten 4mlvl) idzie, ale da sie expic gdyby nie masa ludu. Amazon camp oczywiscie wspanialy exp(raz bylem sam) ale przecietnie tam jest 5-6 osob. Ghoustland na ghoule wiadomo masa ludzi, ghoule w ab' tez duzo chetnych. I mam problem:

Nie mam pojecia gdzie expic?:/

Jest to nowy server dlatego w/w miejsca sa najczesciej zajete.

Mam 21lvl(3k do 22) i skille 59/58.
__________________

www.grzes.prv.pl
Grzesiu przeprowadza sie i postanawia zostac blokersem
Afinor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2004, 10:14   #57
Vegefa Ziom
Użytkownik Forum
 
Vegefa Ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: skąd? Z dużego pokoju
Wiek: 31

Posty: 348
Vegefa Ziom ma numer GG 6128566
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Afinor
Potrzebuje dobrego miejsca do expienia tylko mam pewien problem:
Na soldiery duzo osob zawsze i troche mi IH(grrr ten 4mlvl) idzie, ale da sie expic gdyby nie masa ludu. Amazon camp oczywiscie wspanialy exp(raz bylem sam) ale przecietnie tam jest 5-6 osob. Ghoustland na ghoule wiadomo masa ludzi, ghoule w ab' tez duzo chetnych.

Mam 21lvl(3k do 22) i skille 59/58.
Tak serio to nie zauważyłem żeby na GhostLandzie było więcej niż 4 osoby.. ale z ghost landu odstrszaszać powinny przede wszystkim.. pułapki. Jest jedna taka jaskinia ghouli i stalkerów pójdziesz kilka kroków w bok i zamykaja sie za toba kraty... stoisz na przeciw gsa w małej jakińce bez uciekczki(czy prawda nie wiem bo mi kolega najt mówił). Na amazon camp(u mnie na Azurze) zawsze musi być coś zlurowane... a to smok a to 2 huntery... 20 amazonek. Myślę że najlepszym twoim rozwiązaniem są mimo wszystko jaskinie dwarfów i slimów. Kiedyś moim najtem robiłem tam z 26 na 37chyba lvl... Z kaski którą uzbierasz przez ten czas kupisz jakiś eq i na dragi.. Jak nie znasz konkretnych miejscówek w kopalniach to popytaj kupmli z tibi bo ja już dawno temu tam byłem... Kopalnie kazo to prawdziwe kopalnie złota
Vegefa Ziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2004, 21:11   #58
Kareta
Użytkownik forum
 
Kareta's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do Kareta Kareta ma numer GG 7411228 Kareta ma login Tlenu Kareta1992
Pergamin Świetny poradnik

Świetny poradnik właśnie było tego nam potrzeba thx
tylko trochę błędów

Ostatnio edytowany przez Kareta - 25-09-2004 o 21:13.
Kareta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2004, 22:53   #59
Senuwal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 03 2004
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki
Wiek: 33

Posty: 9
Senuwal ma numer GG 5140083
Evul

[quote=Vorment]Mam jedno pytanie.
Dlaczego ty podales takie magiczne skille ja gram na nowym servie teraz i najlepszy knight w axe ma 85, a ty podawales jakies 90/90 80/80 malo komu sie chce tak trenic. A wlasnie mozecie mi nei wiezyc ale ja knightem na 17 levelu skille 49/47 Serpent Sword Beholder Shield Plate armor plate legs steel helmet butki szaliczek zabijam solo minotaur guardy bez problemu wiekszego, a z moja kolezanką 11 levelową druidką mlevel 15 bojemy dwarft guardy (ona wali z hmm) Piszesz o jakis skillach olbrzymich a ja hity max za 45 chyba dostalem i to tylko raz. Wedlug mnie przesadziles ze skillami, serio.

nie podniecaj sie za bardzo bo mam glowna postac a na tym samym swiecie zrobilem sobie pk i na 11 lv knightem jest i ma 50 axa tyle ze on ciagle treni.. skilowanie jest najwazniejsze expienie mniej :/
Senuwal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2004, 13:23   #60
Heberil
Użytkownik forum
 
Heberil's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Glaiwitz

Posty: 10
Heberil ma numer GG 6912266
Domyślny

No nawet fajny poradnik ale wyglada na zgapiony / spolzczony z encyclopedia tibia (tibia library teraz ) : ]


http://mysite.verizon.net/vze7p87m/
Heberil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:33.


Powered by vBulletin 3