Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2006, 21:35   #21
Gromor
Użytkownik forum
 
Gromor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Ropczyce
Wiek: 36

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Imię: Gromor
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

200K expa w 10 godzin nie jest trudno zrobić

Guardy tam spokojnie leci z 25k expa na godzine ;]
Gromor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-01-2006, 23:08   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

nie na takich skillach i nie z takim eq...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2006, 23:55   #23
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

No bo on ma nie najlepsze skile. Ale ci "inni" z tego samego serwera mogą mieć dużo lepsze skile i wyciąganie nawet 30k na godzinę może nie stanowić problemu, niezależnie od lev. Że już nie wspomnę o jeszcze lepszym expie, ale już raczej z większym zużyciem run. Zrobienie 200k dziennie to żaden problem...
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 00:12   #24
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
Mam pytanie gdzie ludzie na 40 lvl knighci robia 200 k+ expa dziennie
ja mam 40 lvl i tez chce robic te 200 k + ale nie wiem gdzie moje jak ja expe
Katedra 13 h 100k -
cycopolis 9h 70 k + -2 poziom
Larvy 12h 100 k + lekko plux
kumpel mówil zebym szedl na tombe ale potem afk i nie wiem na jaka
jest to nowy swiat a wic skile sa slabe ... ale duzo osob ma te slabe skile ;/
ja mam 65/61 bs g-shild p-legi cruz helmet i oto pytanie gdzie moge wbic te 200k+ tomba powiedzcie o która chodzilo ... lub inne miejsca gdzie wy bijecie 200 k + z góry thx

Dodaje przyklad 52 knight
16 Jan 2006 +621,991 9 57
ok next
http://www.erig.net/xphist.php?player=Baljong

http://www.erig.net/xphist.php?player=Aquerus


POmocy :/




Pozdro Dla Znajomych
na skilach 65~nie masz sie co bardzo lasic na "latwe 200k expa". wiem ze bede teraz nudny, ale wytrenuj sobie skile do 80 i wtedy zobaczysz co to exp jest. z takimi skilami na cyclo wmiare pustym zrobisz z loozem 25k expa na godzine. polnocno wschodnia krypta to exp rzedu 35k expa na godzine - oczywiscie przy podpowiednich skilach wszystko. jezeli jestes na axe (a niestety nie jestes) mialbys ulatwione zadanie z uwagi na dostepnosc axe ringow.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 11:01   #25
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Koles ma taki level i skille bo prawdopodobnie stara sie utrzymac w czolowce expa na serwie a ty mu zalecasz 250+ h treningu po to zeby expil tak samo szybko jak za pare leveli na elfach ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 16:23   #26
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Powiem wam, ze bzdury gadacie. Chyba nigdy knightem nie graliscie. Ja na 40 lvlu ze skillami 75/75 i eq: crus, c-set, vamp, f-axe robie 12k/h w jaskini z larvami jak oprocz mnie expia tam jeszcze 2-3 osoby, wiec nie wiem jak mozna w 13 godzin robic tam 100k expa. To ty robisz na larvach 7-8k/h? Lol, ja swoim rookstayerem prawie tyle wyciagam na trollach jak sam expie. A jak nikogo nie ma w jaskini z larvami to w zaleznosci od tego w ktorej jaskini expisz mozesz zrobic 13-23k/h. W tej jaskini na polnocny-wschod od ank to po prostu jest wypas. Nawet 25k/h sie robi jak dobrze chodzisz od larvy do larvy, wiec juz bys mial przez 13 godzin 325k. I wcale nie trzeba robic waste uh na dragach/guardach/of i innych zeby szybko expic.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 16:30   #27
Alex
Użytkownik Forum
 
Alex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2005
Lokacja: kRaKóW

Posty: 29
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 71
Domyślny

Na 40lv proponowal bym cyclopolis z przybyciem lvlu probowac schodzic na nizsze poziomy , ewentualnie scaraby , elf fortress lub 1szy poziom katedry. Na okolo 70-75lv zaczac expic na orc fortress
Alex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 16:38   #28
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Jak masz pacc to larvy/scaraby, można za***iście podexpić, jak nie masz pacc to b. dobrym expowiskiem są cyce an pohu. Jak uda ci się tak wstrzelić żeby być samemu to można ciągnąć ponad 30k/h czyli w 10h ponad 300k expa robisz
Arathorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 18:44   #29
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

@poisoner:

Nie wiem dlaczego, ale nie robilem nawet polowy z tych 25k/h przy pustej jaskinii..

Na PoH nie idzie sie samemu wbic, miedzy innymi dzieki palkom.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:03   #30
Apon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Ostróda
Wiek: 30

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Venix
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 23/25
Poziom mag.: 36
Domyślny

-2 na katedrze Dark Monki i Assasniny i jeszcze inne resp szybki
Apon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:05   #31
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Powiem wam, ze bzdury gadacie. Chyba nigdy knightem nie graliscie. Ja na 40 lvlu ze skillami 75/75 i eq: crus, c-set, vamp, f-axe robie 12k/h w jaskini z larvami jak oprocz mnie expia tam jeszcze 2-3 osoby, wiec nie wiem jak mozna w 13 godzin robic tam 100k expa. To ty robisz na larvach 7-8k/h? Lol, ja swoim rookstayerem prawie tyle wyciagam na trollach jak sam expie. A jak nikogo nie ma w jaskini z larvami to w zaleznosci od tego w ktorej jaskini expisz mozesz zrobic 13-23k/h. W tej jaskini na polnocny-wschod od ank to po prostu jest wypas. Nawet 25k/h sie robi jak dobrze chodzisz od larvy do larvy, wiec juz bys mial przez 13 godzin 325k. I wcale nie trzeba robic waste uh na dragach/guardach/of i innych zeby szybko expic.
masz racje, elite knighta na 65 lvlu kupilem na allegro -.-

@Vil:
po 1 swoim +-40 lvlem wcale nei jest w czolowce... po 2 nie wmowisz mi ze niewarto trenowac, bo skile napawde duzo daja - poza szybszym expieniem daja tez mniejszy uh waste. ja swoim knightem wytrenilem 87/86 i nigdy nie uwazalem i nie bede uwazal czasu spedzonego przy treningu za zmarnowany. tak czy siek kiedys bedzie musial te skile wytrenic.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 19:09   #32
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Apon
-2 na katedrze Dark Monki i Assasniny i jeszcze inne resp szybki
Zupełnie nieopłącalne, a tak btw jka nie wyciągasz nawet połowy z tych 25k/h na larvach to przyinwestuj w bohy albo exp dalej bo po prostu zawolno chodzisz. Na pohu da się być samemu rzadko i trudno ale się da. Niedawno udało mi sie być samemu na cycach w niedzielny wieczór
Arathorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 20:54   #33
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

lev 41 w bohach. Srednia 11-13k/h . Skille 72/72 + wh.

@Khazar:

Nigdy nie mowilem ze skillowanie to marnowanie czasu, natomiast z tresci tematu idzie sie domyslec, ze gosciowi chodzi o szybkie expienie z tym co ma, a nie co ma zrobic zeby mogl szybciej expic.

Katedra -2 jest jak Banuta - wrzucone w updacie po to zeby bylo, niezaleznie czy oplaca sie z tego korzystac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2006, 21:02   #34
Xulorin
Użytkownik Forum
 
Xulorin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 127
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

W Cyclopolis masz około 25k-30k expa na godzine. Czyli nie jest aż tak trudno zrobić tam 200k expa w dzień.
Xulorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 12:22   #35
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Nie wiem dlaczego, ale nie robilem nawet polowy z tych 25k/h przy pustej jaskinii..
Ja nie moge, 12k/h to ja w tej jaskini na polnocny-wschod od ank robie, jak oprocz mnie expia jeszcze 2 osoby. A jak samemu expie to minimum 20k/h. A jak to robie? Normalnie, po prostu obchodze cala jaskinie dookola, tak, ze jak expie w jej lewej czesci, to prawa sie respi i na odwrot, jak na polnocy jaskini jestem, to sie poludnie respi, ot cala filozofia. I chodze od larvy do larvy w ten sposob ze przejde kilka sqm i juz walcze, nie chodzac bezproduktywnie. A szybkosc mam tylko taka jak na 40 lvlu+utani hur co 60 many wale bo cwicze mlvl przy okazji wiec troche przyspiesza. Bohow jednak nie uzywam. A skad wiem, ze mam exp minimum 20k/h?:
1. Patrze ile mam expa, expie godzine, i patrze ile mam expa po godzinie.
2. Uzywam TBI, ktora mi pokazuje ile robie exp/h bardzo dokladnie i prawidlowo, bezblednie (TBI uzywam tylko do obliczania expa, bo ta komenda mi jest bardzo potrzebna przy wyborze expowiska, wiec nie gadac ze jestem cheater, itd itp)
Cytuj:
masz racje, elite knighta na 65 lvlu kupilem na allegro -.-
No nie wiem gdzie kupiles, byc moze to twoja postac, ale to nie znaczy ze wiesz jak nia expic, po prostu byc moze dlugo grasz i braki umiejetnosci czasem nadrabiasz, bo jak grasz z rok to co za problem 65 lvl wbic. Ja nie wiem i nie oceniam.
Cytuj:
lev 41 w bohach. Srednia 11-13k/h . Skille 72/72 + wh.
Sila taka sama, bo ja 75/75 ale f-axe. I utani hur od czasu do czasu wale zamiast bohow, wiec tez podobnie w sumie. Po prostu nie umiesz poruszac sie po jaskini jak tylko tyle wyciagasz (bloczysz resp). Jaskinie trzeba obchodzic na okolo i wszystkie zakamarki jak chcesz exp 20+k/h. No kurde ja sobie nie wyobrazam jak mozna robic 11k/h na larvach. To moj kumpel 34 ED robi z rozdzki dla 26 lvla na rotach na darashii 10k/h. To ty tam stoisz w miejscu jak masz taki exp.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 13:27   #36
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
No kurde ja sobie nie wyobrazam jak mozna robic 11k/h na larvach. To moj kumpel 34 ED robi z rozdzki dla 26 lvla na rotach na darashii 10k/h.
Niom, moj 56 MS tyle samo na tych rotach robi..

20k/h = 1 larva zabita na 6 sek czasu gry. Nie mowie ze to niemozliwe, tylko ze watpie ze tyle wyciagasz.

Poza tym juz jeden taki byl co twierdzil ze robi 25k/h na cycach w Thais.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 19:53   #37
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
20k/h = 1 larva zabita na 6 sek czasu gry. Nie mowie ze to niemozliwe, tylko ze watpie ze tyle wyciagasz.
Ehhh, nie znasz w ogole logiki respa jaki tam wystepuje. Oczywiscie, ze nie zabijasz 1 larvy co 6 sekund, bo tam wystepuja respy po kilka larv w roznych zakamarkach. W jednym kącie jaskini zabijesz naraz kilka larv (ze swoimi skillami bierzesz larve na 1 hita, wiec zabijesz powiedzmy 3 larvy w ciagu 6 sekund, bo co 2 sekundy nastepuje uderzenie), a pozniej idziesz jakies 10 sekund nie zabijajac zadnej larvy i pozniej znowu kilka na raz. W sumie wychodzi duzo szybciej niz 1 larva/6 sekund, bo tak jak mowilem przy pustej jaskini spokojnie mozna zrobic 23k/h jak jestes skoncentrowany na expieniu i nic innego nie robisz, tylko myslisz jak chodzic, a jak masz farta to nawet 25k/h (zdarzylo mi sie raz na 50 razy ale jest mozliwe). No i oczywiscie jak ktos tak jak ja uzywa utani hura no to juz masz przyspieszenie w expieniu na pewien czas co kilka minut.
Cytuj:
Poza tym juz jeden taki byl co twierdzil ze robi 25k/h na cycach w Thais.
Kurde, ja nie opowiadam bajek, tylko rzeczy poparte faktami. W TBI kurde jak byk mi pisze 20+k/h jak tam expie i jak licze sobie exp to nie chce mi wyjsc inaczej, a liczyc umiem, przedszkolak nie jestem. Pojdz sobie na larvy do tej jaskini o ktorej napisalem ze jest najlepsza i pojdz na cyce do thais i porownaj exp, to sie przekonasz ze na larvach jest duuuzo szybszy.

Ostatnio edytowany przez poisoner - 19-01-2006 o 19:54.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 19:58   #38
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Niech ci bedzie. Zaluje ze mi sie pacc skonczyl i nie moge sprawdzic.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 20:05   #39
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

a ja dodam od siebie ze 73 rp ze skilami 28/85 na larvach samemu z bright swordem wyciagalem 15k na godzine niezbytnio sie wysilajac
----------
refresh all; mapa d2 z najmniejsza lathency i graczami 8-12; jak jest normalny serv to reszte map tez ;]
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 19-01-2006 o 20:12.
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 20:07   #40
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
2. Uzywam TBI, ktora mi pokazuje ile robie exp/h bardzo dokladnie i prawidlowo, bezblednie (TBI uzywam tylko do obliczania expa, bo ta komenda mi jest bardzo potrzebna przy wyborze expowiska, wiec nie gadac ze jestem cheater, itd itp)
Samo używanie nielegalnych programów wiąże się z tym, że można nazwać Cię cheaterem. A wysilić się i użyć kalkulatora niestety kosztuje dużo czasu... Jeśli ktoś by to wykrył to i tak by nie uwierzył gdybyś mu mówił, że to tylko do obliczania. No ale nic. Twoja sprawa. A 25k expa na godzine na larwach? O.o Troche dużo ale myślę, że się da.

Edit:
Emilok wymiatasz xD Gdzie ostatnio w csa grasz ??

Ostatnio edytowany przez Rethfing on Aldora - 19-01-2006 o 20:08.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:09.


Powered by vBulletin 3