Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-02-2006, 10:38   #61
kris82
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 84
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Chimera
Poziom: 48
Skille: 75/45
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta:
Chyba, chlopcze, baje wciskasz. Skoro nabiles 60-80k, potem kolejne 90, to spokojnie mialbys ~30lvl. Chyba, ze nabiles 60k expa, padles 4 razy, potem znowu 60k i tak w kolo...

LOL nie wciskam kitow ja w 2 dni nabilem 20 lvl.Z tym że pierwszy dzien to przechodzenie roka glownie.Teraz moj master sorcerer ma 36 lvl,mialby wiekszy ale padlem nim sporo razy i gram innym charem teraz.A nabijanie takiego expa jest proste rano jak malo kto byl on obchodizlem 3 poziomy ze scarabami i larvami i ubijalem z wanda a jak sie zrobilo ostro to gfb+hmm.To prawda mialem kilka dedow.Do 20 lvla dedlem 3 razy raz bo jakis 50 pker z fe pkowal dostalem hita i ded,raz bo mnie kicknelo na tombie i mnie scarab dopadl a raz bo mnie zlagowalo i mnie 4 mumie dopadly ;/.A tak wogole jestem ciekawy jaki ty masz lvl
kris82 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-02-2006, 12:24   #62
Bruno II
Użytkownik Forum
 
Bruno II's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 25
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 24/29
Poziom mag.: 62
Bruno II ma numer GG 1828297
LOL No tak się wkręciłem że sprawdziłem!!

No i wczoraj z tego waszego gadania wziąłem mego knighta 39lvl - f-axe i pomaszerowalem sprawdzic czy da sie w godzine napstrykać 20K expa!
No i się pochwalę otóż w godzinę na terenie dla FACC nabilem 22K i uzbierałem 2.5K kasy w gotówce.
Nie zbierałem lootu bo nie bardzo jest jak go z tej miejscówki wynieść. Ale co chyba najważniejsze nie straciłem ani jednego UHa
Gdzie expiłem?? He he nie powiem! Ale zabijałem wyłącznie szkielety, rotwormy i ghoule.

Pozostaje powzdychć: "gdzie te czasy kiedy mogłem przy Tibii spędzić 10h/dzien" to bym se levelik uciułał a tymczasem pozostaje szlifowanie skili AFK i czekanie do soboty bo wtedy to i ze 4 godziny wykraść na Tibię mogę

See You in game!
__________________
See You in game!
Bruno II



Bruno II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 12:39   #63
lukaszby
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2005

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
Mam pytanie gdzie ludzie na 40 lvl knighci robia 200 k+ expa dziennie
ja mam 40 lvl i tez chce robic te 200 k + ale nie wiem gdzie moje jak ja expe
Katedra 13 h 100k -
cycopolis 9h 70 k + -2 poziom
Larvy 12h 100 k + lekko plux
kumpel mówil zebym szedl na tombe ale potem afk i nie wiem na jaka
jest to nowy swiat a wic skile sa slabe ... ale duzo osob ma te slabe skile ;/
ja mam 65/61 bs g-shild p-legi cruz helmet i oto pytanie gdzie moge wbic te 200k+ tomba powiedzcie o która chodzilo ... lub inne miejsca gdzie wy bijecie 200 k + z góry thx

Dodaje przyklad 52 knight
16 Jan 2006 +621,991 9 57
ok next
http://www.erig.net/xphist.php?player=Baljong

http://www.erig.net/xphist.php?player=Aquerus


POmocy :/




Pozdro Dla Znajomych


. Kiedys ryckiem z takimi skilami i eq robiłem 18+k/h expiac na Ghoust Land kolo carlin
lukaszby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 13:30   #64
Silkov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Suwałki
Wiek: 32

Posty: 64
Stan: Na Emeryturze
Imię: Silkov
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 80
Skille: dobre
Poziom mag.: 65
Cool

Rycem na hydry.. no niewiem.. można z d-lanc i hmm ale i tak trzeba blokera i shoterów... to na pewno najlepszy exp (według mnie )
200 k w dzień - tomb obok oazy, mój braciak ze skilami 72 sworda z gs w 12 h tyle nabil (troche uhów poszlo)
__________________
Hail Polish Syndicate
Kolega wroga wrogiem ?
Silkov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2006, 13:32   #65
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

a tomb pod riunami to jest na miekko 30k/h dla 75~ skilowego knighta
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 12:16   #66
Browek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Browek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nobles
Świat: Guardia
Poziom: 101
Skille: 87/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Hmm wiec tak czym wyzszy lev tym szybciej expisz 200K to jest pestka (kolo 300 smokow na cycko tez sie da wbic bez zadnego sharingu kwestia poswieconego czasu) znam tomba w ktorym mozna robic okolo 100K na 1h na niezym respie czyli kolo 650 osobach na serwerze tylko pojawia sie pytanie czy to sie oplaca? Wydaje mi sie ze lepiej expowac tak zeby w koncowym rozrachunku wyjsc na + bo w koncu obudzisz sie kompletnie bz kaski i bedziesz smigal po rotach zeby zarobic na bp uhow
Browek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 12:59   #67
Malwin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Ja swoim ryckiem 30 lvl i 83/82 skille jak chce szybko zrobić lvl to ide na guardy. Oczywiście nie do jakieś kopalni z jednym poziomem guardów i mała ich liczba tylko np. miejsce koło crusader helmet quest. W godzine spokojnie nabije 20k expa a jak zbieram loot i sprzedam to wychodze minimalnie na +. Czasem nawet używam tylko mfów i exura bo staram się bić je pojedynczo. A używanie mfów i exura owocuje szybszym zrobieniem mlvl ;P . Eq to royal helmet golden armor k legi steel boots giant sword no i oczywiście aol. Co do smoków jest to interes mniej opłacalny chociaż zdaża sie wyjśc na + ale żeby dobrze expić trzeba mnie około 50 lvl.
Malwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 13:42   #68
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Problem

Ja myślę, że wy trochę powariowaliście
można zrobić 200k expa w jeden dzień, ale ILE czsu na to trzeba poświęcić?? trzeba być już uzależnionym, albo jakimś wyszutkiem społeczeństwa by siedzieć tyle przed kompoem
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 15:31   #69
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PLague
Ja myślę, że wy trochę powariowaliście
można zrobić 200k expa w jeden dzień, ale ILE czsu na to trzeba poświęcić?? trzeba być już uzależnionym, albo jakimś wyszutkiem społeczeństwa by siedzieć tyle przed kompoem
Aby wbic te 200k expa nalezy spędzić około 8-10h ( mówie o tych skilach i eq )
Dla niekórych może jest to dużo, ale są tacy co siedzą nawet po kilka dni prawie bez przerwy...
200k expa... nie jest to dużo, taki Seromontis robi spokojnie nawet 2kk dziennie
A wogóle nie rozumiem co masz do tych co siedzą przy kompie tyle godzin... nie powinieneś ich potępiać, bo każdy ma wolną wole i robi co chce - jak lubi psuć sobie zdrowie, niech to robi ( wszystko wporzo doputy nie robi krzywdy ludzią&zwierzętom)
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 22:44   #70
Kejw Rat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

omg ja lewa reka robie 200 milionow expa na godzine, co prawda na otsie, ale czy to az tak wielka roznica?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 18:45   #71
Vinnetou
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 33
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kejw Rat
omg ja lewa reka robie 200 milionow expa na godzine, co prawda na otsie, ale czy to az tak wielka roznica?
Hhahaahah człowieku zastanów się co mówisz, OTS to coś innego od rl Tibii. Ja mogę nawet robić 999999999999k expa na godzinę na OTSie i powiedz mi czy to taka wielka różnica? Zastanów się człowieku.
Vinnetou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 18:56   #72
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

omg knightem 200k expa dziennie zrobic nie potraficie? n/c widac ze czkawka sie odbija zbyt czeste robienie lootbagow przy expieniu na slabych potworach, idziesz na tomby tam masz spokojnie exp 30+k/h jesli samemu expisz i masz 200k w 6 godzin, wcale nie trzeba caly dzien w tibie grac jak niektorzy mysla -.-
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2006, 23:30   #73
Vinnetou
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 33
Stan: Na emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 31
Domyślny

Po prostu kup PACCa i siedź cały dzień na hydrach
Vinnetou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:38   #74
Marcin Fresz
Użytkownik forum
 
Marcin Fresz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Marcin Fresz ma numer GG 2449566
Domyślny

A wiec tak. Knightem na niskim levelu ciezko jest zdobyc tyle expa gdyz ciezkie i meczace to. Ja mam kumpla co na guardach w 1 dzien wbil 200k na 65 levelu. High levele chodza na dragi, of. Tam wspomagaajac sie gfb (na ofie) i hmmami (eq explo na kilka) na dragach idzie za***iscie szybko, no ale znow wychodzi tutaj level by wiecej walic z czarow. Juz super wysokie levele expia na demonii czyli warlockach. Tam idzie po 140k / h knightem. No ale od takiego dopiero 130 levelu mozna tam siedziec gdyz nizszym i traci sie mniej hp oraz mozna ubic 2 wl naraz co czesto sie zdarza na demonii. Co do innych profesji to pall na dobrym lev i skillami na pohu kolo 80k / h wyciaga. A sorc i druid moze huncic na dl`ach hydrach demoanch czy wyzej wspomnianej demonii. Wl sa bardzo oplacalne maja mniej hp niz expa daja. A wiec za kazde 1 zadanego dostajesz ponad 1 expa TAki sredni sorc na 70 lev moze spokojnie lac je z sd oczywiscie z blokerem. I wtedy tez duzy expa a kasowo sie raczej zwraca.

Ostatnio edytowany przez Marcin Fresz - 19-03-2006 o 19:40.
Marcin Fresz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 20:53   #75
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin Fresz
Co do innych profesji to pall na dobrym lev i skillami na pohu kolo 80k / h wyciaga.
Niemozliwe.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 11:21   #76
Casteama
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Cz-wa

Posty: 20
Stan: Na emeryturze
Imię: Nephtis
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ezbeki
Świat: Kyra
Poziom: 85
Poziom mag.: 58
Casteama ma numer GG 4799620
Domyślny

dobra tomba scaraby 10h i wyjdzie 200k yyy.kazdro tam slimy guardy soldy i wychodzi 200k w 10h
Casteama jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 22:59   #77
ANDRE177
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006

Posty: 5
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 31
Skille: 65/63
Poziom mag.: 4
Domyślny

Hehe moglibyśćie mi odpowiedzieć na pytanko?? Mam prawie identyczną sytuacje do zalożyciela tematu tylko niestety nieposiadam pacca gdzie i ile bym mugl zdobyc expa. Mam 40levelek skille70\67 k-arm,c-shield,fs,gs,plate legs,leather boots,i crusader helmecik.
ANDRE177 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 23:13   #78
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

@up
Duzo expa-Elfy obok Venore, ale nie zarobisz kasy prawie nic, a mozna nawet wyjsc na minusie

Exp+troche kaski-PoH, jak trafisz na sytuacje gdzie nie ma duzo ludzi na cycach i slimach exp jest dobry, a kase mozna zarobic oboklo 1-2k na godzine (jak sie poszczesci)

Kasa- Mintwail, Senja, ogolnie wszedzie gdzie sa mino
mozna probowac na soladach, ale tam ludzi jak w psiarni

Oto co odpada i gdzie nie powinno sie expic:

Dragi -niskie skile i lvl to pewna strata kasy!
Dark Catedral -jest tam tyle ludzi ze mozna by zakladac gildie
Mount sternum- w godzinach szczytu po 2 osoby na jednego cyca
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 23:14   #79
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kris82
LOL nie wciskam kitow ja w 2 dni nabilem 20 lvl.Z tym że pierwszy dzien to przechodzenie roka glownie.Teraz moj master sorcerer ma 36 lvl,mialby wiekszy ale padlem nim sporo razy i gram innym charem teraz.A nabijanie takiego expa jest proste rano jak malo kto byl on obchodizlem 3 poziomy ze scarabami i larvami i ubijalem z wanda a jak sie zrobilo ostro to gfb+hmm.To prawda mialem kilka dedow.Do 20 lvla dedlem 3 razy raz bo jakis 50 pker z fe pkowal dostalem hita i ded,raz bo mnie kicknelo na tombie i mnie scarab dopadl a raz bo mnie zlagowalo i mnie 4 mumie dopadly ;/.A tak wogole jestem ciekawy jaki ty masz lvl
No to faktycznie, oplacalne expienie, z deadami Najlepszym charem osiagnalem 62lvl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stozek
@up
Duzo expa-Elfy obok Venore, ale nie zarobisz kasy prawie nic, a mozna nawet wyjsc na minusie
Jak sie juz pozna teren i odpowiednio opracuje drogi, to mozna nawet troche zarobic zbierajac longswordy, luki i strzaly, czasami z arcanisty cos ciekawego wypadnie.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2006, 08:53   #80
Urgothiri
Użytkownik Forum
 
Urgothiri's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 211
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Audi
Świat: Valoria/Nebula
Poziom: 225
Poziom mag.: 81
Domyślny

08 Apr 2006 +192,918 183 55

to jest moje osiagniecie knightem na poziomie 55 ze skilami (sux)
duzo czasu sedzilame na scarabach/larvach wynioslem okolo 4-5bp z kasa 10 scarab coinsow 5 emeraldow i 7 ametystow wiec i loot dosc dobry
__________________
Urgothiri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:54.


Powered by vBulletin 3