Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2004, 12:03   #1
Neloraniaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 8
Pytanie Czemu femele

Hmmm zawsze mnie to wkurzalo jak np facet gral femele i udawal dziewczyne ja osobscie jeste dziewczynom i gram dziewczyno I nie wyobazam sobie zeby grac facetem :tongue: Muwcie mi swoje swoje spostrzezenia ja osobiscie mam takie:
1.Dla ochrony high lv-owcuw.
2.Dla presentuw ze slubu. :tongue:
Neloraniaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2004, 12:12   #2
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

Ja dla picu kiedyś sobie zrobiłem uh-makera kobietę. Już na rooku musiałem się opędzać od jakiś napaleńców. Przywaliło się takich dwóch i już się nie odczepili. Za każdym razem jak włącze uh-makera to muszę ich zbywać. Także nie polecam takich zabaw
p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 14:10   #3
Linek
Użytkownik Forum
 
Linek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Kolacja
Wiek: 35

Posty: 372
Domyślny

Po prostu taką postacią o wiele łatwiej grać. Wiem, bo kiedyś koleżance wyprowadzałem postać z rooka i powiem wam, że problemów z eq nie miałem. Na samym początku napisałem, że potrzebuję eq, kupię a okazało się, że dostałem całkiem ładne rzeczy za darmo Potem jeszcze jeden kolo poszedł mi poblokować skeletony. Ogólnie rzecz biorąc gracze bardziej pomagają kobietom, więc są to postacie łatwiejsze do grania. Jak jakiś problem, zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże, łatwiej utargować lepsze ceny na trade, więcej ludzi nas lubi, ale osobiście nie grałbym kobietą. Wolę grać kolesiem, przynajmniej bardziej można się wrzuć w postać. Ale tak jak ma p.l UH-Makera-kobietę... czemu nie w końcu to nie jest pełnoprawna postać więc moze sobie być kobietą i nazywać się nawet Zenon Podjeziorny i nikogo to nie będzie obchodzić.
__________________
Linek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:26   #4
Necron
Użytkownik Forum
 
Necron's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 212
Stan: Niegrający
Imię: Solinari
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 63
Skille: 89/59
Poziom mag.: 15
Necron ma numer GG 3180413
Domyślny

mnie to bardzo wkurza, nie lubie takich, zawsze na nich mowie ze sa tranzwestyci ;p
Necron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:33   #5
McCooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004
Lokacja: Białogard
Wiek: 42

Posty: 64
McCooper ma numer GG 3915659
Domyślny

Myslalem ze kobiety sa madrzejsze ale moze sie mylilem. Popraw troche gramatyke bo to brzydko wyglada
McCooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:38   #6
Rafi_ten
Użytkownik Forum
 
Rafi_ten's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Knurów/k.Gliwic
Wiek: 33

Posty: 85
Cool

Lol w Tibii rzeczywiscie fajnie byc female....nie dosc ze chodzisz jakas laska to ludzie ci pomagaja ;p ale i tak wole byc facetem bo wole wygladac jak macho ;p
__________________
School is baaaad ;]
Rafi_ten jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:38   #7
Dark Knight
Użytkownik Forum
 
Dark Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Wiek: 35

Posty: 173
Stan: Na emeryturze
Poziom: 120
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 7
Brak ikony

Ja gram kobitka i wcale mi i innym to nie przeszkadza to w koncu gra a ja transfer nie jestem.
A w Tibi jest malo plci zenskiej .
Dark Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 15:45   #8
nightkin
Zbanowany
 
nightkin's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2003

Posty: 162
Imię: Jean Grae
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ruthless
Świat: Harmonia
Domyślny

A ja dla nowego sorca wybralem plec zenska glownie ze wzgledow role-playingowych i zenskich outfitow, ktore wydaja mi sie wcale ciekawsze
nightkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:03   #9
Angel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Wiek: 36

Posty: 4
Domyślny

Female ogolnie maja latwiej i to nie tylko w Tibi, moze dlatego, niektorzy faceci wola nimi grac, bo nam tego zazdroszcza
Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:08   #10
pahrahk
Użytkownik Forum
 
pahrahk's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 52
pahrahk ma numer GG zastrzeżony
Domyślny

hmm...może dlatego że jak dziewczyna to nie zaatakują?? chyba lepiej jest jak facet woli dziewczyny no nie?? sam jak gram w niektóre RPG to wybieram dziewczyne
__________________
-Warrior Felix - Lv.6 15/15 -
- Elysia - Rookstayer -
pahrahk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:32   #11
dam007
Użytkownik Forum
 
dam007's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2003
Wiek: 34

Posty: 75
Domyślny

Ja wolę grać facetem, ale mam też na rooku dwi poctacie płci zeńskiej (muły). Ostatnio, po updacie zrobiłem sobie nową postać. No i idę nia w moje miejsce, gdzie wymieniam rzeczy. Doszedłem tam i daje loga. Włanczam się postacią żeńską, normalnie, ona juz tam stoi, ale po updacie pojawiła się w świątyni. Facetem doszedłem do tego miejsca i nikt się do mnie nawet nie odezwał. Idąc laską na lv1, dostałem po drodze parę podarunków (rapier, studded armor, mace i pare innych). Szkoda tylko, że nie dało się zobaczyć miny tych gości, jak im pokazałem moje studded legsy, katane, cooper shielda, legion helmet i chain armora .
A na Mainie łatwiej tak znaleść protektora. Ostatnio sam widziałem, jak char płci żeńskiej (pozdro dla Bolta ) stoi w depo z red skullem i dre się, że jest 16letnią dziewczyną i szuka protektora. Swoja stroną, ciekawe co za to daje...
dam007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:52   #12
Saka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sakazulu
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 164
Skille: 99/95
Poziom mag.: 9
Saka ma numer GG 3046789
Domyślny

a moze takie osoby nieurodziliy sie tym co chcieli a w tibi moga wybrac sobie plec, lub tez poprostu nieznaja j.angielskiego i niewiedza co to "male" a "female"

bez urazy dla nikogo
Saka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 16:59   #13
yoshu
Użytkownik Forum
 
yoshu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: realm.pl
Wiek: 35

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Celesta
yoshu ma numer GG 1451195
Domyślny

Nie widze nic zlego w graniu female chlopaka i male dziweczyny - przeciez to gra RPG - tutaj odtwarza sie role ;]. Jedyny minus grania kobietka - nie sprzedasz nic w Outlaw Camp ( H.L. chyba nie lubi dzieczyn - nie zwraca na nie uwagi ;] )
yoshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 17:03   #14
Shin Chan
Użytkownik Forum
 
Shin Chan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 39

Posty: 149
Shin Chan ma numer GG 1558308
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Necron
mnie to bardzo wkurza, nie lubie takich, zawsze na nich mowie ze sa tranzwestyci ;p

Obrazasz kogos...

Zdarza sie ze brat pokaze siostrze tibie, zrobi jej postac i ona gra . Brat przy okazjii jej pomaga grajac tez ta postacia a potem wynikaja z tego glupie nieporozumienia.

Zrobilem siostrze postac tak dla zabawy (female) a potem zacząlem grac nia gdzyz jej sie znudzilo (hehe wiem ze tibia sie nie nudzi).

To prawda ze 80% female to faceci ale z tego 80% to ludzie robiacy to dla zabawy a nie dla prezentow lub latwiejszego zycia.
__________________
and my lovely girl

Śmierć? Nieważne! / Żyć? Nieważne! / Ważne - zwyciężyć!
Shin Chan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 18:18   #15
Dark Glinu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mój qmpel grał female żeby go nie zabijali bez powodu!! Bynajmniej tak to tłumaczył !!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2004, 20:18   #16
Sithius
Użytkownik Forum
 
Sithius's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 39

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
LOL

Hehehe...no nie da sie ukryc ze kobiecie zawsze latwiej w Tibii bedzie niz facetowi. Ja gram facetem ale mam tez UH makera w zenskiej skorce...musze przyznac ze mnie to zaskoczylo jak co chwile ktos do mnie pisal aby sie "zaprzyjaznic"...ostatnio mialem jeszcze lepsza sytulacje bo podszedl do mnie szwed jakis na 70+ lvlu i mowi ze tam mu sie spodobalem ze chcialby abym z nim chodzil... ...no ale wole byc fair i powiedzialem mu ze nie jestem dziewczyna...hehehe...teraz sie zastanawiam czy to nie byl bald.
__________________
Niezwyciezony ze mnie wojak
Sithius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.


Powered by vBulletin 3