Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2009, 22:40   #161
Hexus
Użytkownik Forum
 
Hexus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2009

Posty: 61
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Runy bez ograniczenia lvl (jak kiedys), kiedyś sorc wymiatał, 15 lvl sdki i pkowac
7.6 Rulez!!!!
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Hexus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2009, 23:38   #162
Herdrak'knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 12 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 68
Imię: Herdrak
Profesja: Knight
Herdrak'knight ma numer GG 7538125
Domyślny

Graczy, niech zmienią graczy.
Herdrak'knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2009, 20:17   #163
Latur
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Imię: -
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Żeby szło ustawić protecta jak się idzie do shop'u (pvp/enfo)
Żeby pacc był droższy
Serv 7.6
3 Addon
Jakiś addon dla facc (np. citizen)
Więcej event (nie tylko na święta)
Jakieś losowe pytanie po angielsku.
Nakaz wyjścia na 8lvl na main - nie cierpie gdy zabijam rota, a tu mi podbija 30+ i ks'uje :/
Questy na exp
Latur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2009, 22:20   #164
Mortale
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Arena PVP. Mogłaby być płatna lub darmowa, to już byłoby obojętne. Ale na szczególnych zasadach. Walki odbywały się na zamkniętej arenie (np. takiej jak w Svargrond), aby widownia mogła je oglądać. Walczyłyby dwie osoby. Widzowie, mogliby stawiać kto wygra (taki STS). Na arenę byłby zakaz wnoszenia AoLa. I jakby to wyglądało? Wchodzą dwie osoby bez AoLa, jedna ginie. Wypadają itemki, druga podnosi. Nie opłaca się, bo traci się skille i level? To byłoby wycofane. Na tej arenie można by tylko stracić przedmioty, tj. plecaki pełne potionów czy ekwipunek. Arena mogłaby się cieszyć dużym zainteresowaniem, jednak musiało by to mieć także losowe wybieranie przeciwników i szczeble poziomowe. Tak, aby 20 poziom nie spotkał 120. Byłaby to rozrywka w świecie tibijskim, małe urozmaicenie gry. I byłby kolejny cel do expienia, stać się najsilniejszym "bokserem" w grze.

2. Wojny zamków, miast, whatever. W wielu grach są takie akcje (Ragnarok Online - War of Emperium; Lineage II - Castle Siege), że jedna gildia/sojusz broni swojego terytorium (najczęściej zamku) a druga próbuje przejąć. Można by ten pomysł wprowadzić do Tibii. Przykładowo, CipSoft buduje 4 potężne Clan Halle, kilku piętrowe, z NPC w środku. U NPC będzie możliwość rozbudowania zamku (otworzenie/renowacja korytarzy czy wież) lub wynajęcia obrońców (słabych jak elfy aż do silniejszych jak monk, ale takich, aby nie odwaliły całej roboty gildii). Jakie by były korzyści zamku? Pod zamkiem można by dać jedno, dobre miejsce do expienia, np. pomniejszona wersja Plains of Havoc. Byłoby wtedy warto waczyć o te CH, i jednocześnie zmniejszyła by się ilość wojen na serwerze, ponieważ trzeba robić przygotowania do "tej jednej bitwy".

3. Zarobek. Nowy sposób zarabiania, tj. wytwarzanie przedmiotów. Przykładowo chcemy sobie zarobić te 500gp, to musimy zabić tego potworka, znaleźć ten składnik, zabić kolejnego potwora, zdobyć kolejny składnik, pójść tam, ściąć to i na końcu u pewnego NPC / używając skilla z questu możemy złożyć przedmiot, na przykład "czarny ser", który jeden czy dwa NPCe skupują po te 500 gp. Itemki do tego złożenia byłyby łatwe do zdobycia, jednak cały proces byłby czasochłonny, jednak tak efektywny jak expienie (ale bez expa). Mógłby to być dobry sposób do zarabiania dla początkujących, którzy po wyjściu z Rookgaardu mają 500gp i starczy im tylko na Serpent Sworda, a dziennie zarabiają 300gp. Po dniu takiego expa mogliby także do produkować kilka przedmiotów, sprzedać i zamiast 300gp na dzień mają 700gp. Oczywiście to byłoby dla nowicjuszy, ale taki sposób byłby dobry aż do 30 poziomu, gdzie ciągle trzeba zmieniać ekwipunek.

4. Recommend a... To już taka mniej ważna opcja. Każdy gracz miałby funkcję zgłoszenia bota, klikając na niego prawym i wciśnięcia "Recommend a...". Zgłoszenie dostałby GM i sprawdzałby: bot czy nie. Jak tak, bot dostaje bana. Jak nie, ty dostajesz bana (1 dzień, chciał dobrze).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2009, 22:27   #165
lord_piteer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 05 2009

Posty: 32
Domyślny

ja bym ją wykasowal w pieruny, ludzie by chociaz od kompow odeszli i doceniliby chociazby o wiele lepsze gry, jezeli nie wychodza z domu.
lord_piteer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2009, 22:38   #166
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mortale Pokaż post
1. Arena PVP. Mogłaby być płatna lub darmowa, to już byłoby obojętne. Ale na szczególnych zasadach. Walki odbywały się na zamkniętej arenie (np. takiej jak w Svargrond), aby widownia mogła je oglądać. Walczyłyby dwie osoby. Widzowie, mogliby stawiać kto wygra (taki STS). Na arenę byłby zakaz wnoszenia AoLa. I jakby to wyglądało? Wchodzą dwie osoby bez AoLa, jedna ginie. Wypadają itemki, druga podnosi. Nie opłaca się, bo traci się skille i level? To byłoby wycofane. Na tej arenie można by tylko stracić przedmioty, tj. plecaki pełne potionów czy ekwipunek. Arena mogłaby się cieszyć dużym zainteresowaniem, jednak musiało by to mieć także losowe wybieranie przeciwników i szczeble poziomowe. Tak, aby 20 poziom nie spotkał 120. Byłaby to rozrywka w świecie tibijskim, małe urozmaicenie gry. I byłby kolejny cel do expienia, stać się najsilniejszym "bokserem" w grze.
Głupota! Taki knight vs. inna profesja to byłaby masakra(oczywiście wyższe lvl). Gość co by tam walczył musiałby być debilem żeby paść. Teraźniejszy system PvP jest tak skonstruowany, że nie masz szans zabić innej profesji z tym samym lvl samemu.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 13:39   #167
Mortale
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Więc pomysł nie jest zły, tylko warunki na to nie pozwalają. Tu powinna być inwencja CipSoftu aby to poprawić, ponieważ dalej uważam ten pomysł za dobry. Szczególnie na światach Non-PVP, gdzie nie można walczyć.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 15:08   #168
Satanik
Użytkownik Forum
 
Satanik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Wiek: 32

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

zmienił bym... graczy, tylko tyle
Satanik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 15:14   #169
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
zmienił bym... graczy, tylko tyle
Zmiana regulaminu i sposobu egzekwowania jego przestrzegania. Zmiana pojeścia ze 100% komercyjnego na tworzenie dla graczy. Ograniczenie hipokryzji twórców. Ot co.
__________________
NEWS: Poszli z dymem.
Ace70ne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2011, 00:26   #170
nszymanczyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2011
Lokacja: Sulejówek

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jack Madry
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 8
Skille: 25/20
nszymanczyk ma numer GG 4200551 Send a message via Skype™ to nszymanczyk
Domyślny

Ja mam propozycję:
- Tibia po polsku Chociaż jeden serwer po polsku. Jak komuś się nie podoba to gra na angliku i już. A żeby nie było spamującego brazylijczyka formularz zgłoszeniowy do napisania po polsku!
- Testy inteligencji.
- Jedna bardzo w*****ająca rzecz! Jedna osoba może bić potwora!! Druga może jak jest z pierwszą na Party.
Komuś coś nie pasuje od razu mówię że gram na NPvP.
nszymanczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2011, 17:14   #171
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Up
i co, że niby zdałbyś taki test na iq?
już uprzedzam twojego nowego posta. Po pierwsze - nie ma angielskich serwerów. Po drugie - serwer po polsku? "po ch*j"? Nie rozumiesz co napisane w opcjach jest, czy chcesz udawać, że to, co mówi npc cię interesuje i nie przyszedłeś tylko napisać hi trade bye? Po trzecie, tylko jeden gość może bić moba? Okej, trapnę cię i zluruję dragona, nie będziesz mógł go bić bo nie jesteś ze mną w party i sobie poczekam aż cię ujebie. Polaczki... Nie chcesz grać z brazolami? to ich zignoruj, chociaz tutaj to na ich miejscu prędzej tobie bym dał ignore.


aha, od 0-17 lvl padłeś 14 razy. Może pograj troszkę dłużej w tą grę zanim zaczniesz coś zmieniać? Wiesz, jakbym w to jeszcze grał to nie było by mi na rękę aby jakiś 17 level co padł praktycznie więcej razy niż wbił poziom decydował o tym w co gram.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 28-03-2011 o 17:16.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2011, 13:20   #172
nszymanczyk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2011
Lokacja: Sulejówek

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jack Madry
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 8
Skille: 25/20
nszymanczyk ma numer GG 4200551 Send a message via Skype™ to nszymanczyk
Domyślny

Ehh, kupiona postać za coca cole od kolegi ze szkoły. Powiedziałem żeby wbił 8lvl w 2 dni. i chuj mnie to ile razy dedał. Serwer po taki chuj że niektórzy np. grają na PvP to jak muszą sprawdzić działanie jakiegoś przedmiotu na necie to ich mogą dednąć. Kliknie Look i już wszystko wie. Bo niektórzy kurwa nie mają dyplomu z angola. A brazole spamują cały czas przy polskiej rozmowie:
-Ja: Siema ile dostales z poprawy?
-Kolega: 4. Latwe jak chuj
-Brazol: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Gość stał centralnie obok nas!
nszymanczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2011, 14:10   #173
Sirandil
Użytkownik Forum
 
Sirandil's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2011
Lokacja: Orzesze

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sirandilek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
Poziom: 107
Skille: 90
Poziom mag.: 21
Domyślny

Skoro paladynom łamią się włocznie a postacie magiczne potrzebuja many do uzywania broni to wielmożni knighci powinni mieć wytrzymałość broni i obowiązek naprawiania ich w mieście!! Tak dla równowagi
Sirandil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2011, 17:48   #174
allall
Użytkownik Forum
 
allall's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2011

Posty: 122
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ryu Nirra
Profesja: Elite Knight
Świat: NOVA
Poziom: 111
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sirandil Pokaż post
Skoro paladynom łamią się włocznie a postacie magiczne potrzebuja many do uzywania broni to wielmożni knighci powinni mieć wytrzymałość broni i obowiązek naprawiania ich w mieście!! Tak dla równowagi
Prawie spadłem z krzesła... Kolego, zagraj sobie knightem, a potem pier*dol głupoty... Obowiązek naprawiania broni... Knight musi zmieniać swoją broń mniej wiecej co 5 lvli, niektórzy wytrzymują nawet 10 lvli. Im większy lvl tym broń jest droższa... W przeciwieństwie do innych profesji, knight nie może używać run do ataku, bo z takim mlvl jakim ma knight, to jak pierdzielnie te 30hp w potwórka, to szału nie będzie. No i niech mu się stępi ten toporek kiedy jest w środku walki i co? Death murowany. Pall zrobi sobie runki i amunicję czasami, mag ma tyle many, że nie narzeka.

Zmieniłbym tylko jedno, na serverach npvp, powinno dać się atakować drugiego playera na party.
allall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2011, 22:39   #175
Sirandil
Użytkownik Forum
 
Sirandil's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2011
Lokacja: Orzesze

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sirandilek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
Poziom: 107
Skille: 90
Poziom mag.: 21
Domyślny

@Up
Temat chyba brzmi co byście zmienili w tibii czyli dałem tylko propozycje a to że ty użalasz się nad swoim biednym i ciężkim życiem knighta to chyba tylko i wyłącznie Twój życiowy problem więc nie wpie****aj się jak cie nikt o zdanie nie pyta kolego, bo tylko podałem propozycje zmiany.
Sirandil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2011, 23:25   #176
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sirandil Pokaż post
@Up
Temat chyba brzmi co byście zmienili w tibii czyli dałem tylko propozycje a to że ty użalasz się nad swoim biednym i ciężkim życiem knighta to chyba tylko i wyłącznie Twój życiowy problem więc nie wpie****aj się jak cie nikt o zdanie nie pyta kolego, bo tylko podałem propozycje zmiany.
A on ją zanegował podając racjonalne argumenty, ten temat też od tego jest, więc ty wy*******aj
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2011, 12:56   #177
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

- Wywalić stack system z nonpvp
- wywalic w pizdu soule
- garnki (poty) - by mogly blokowac graczy + obnizenie ich ciezaru o polowe
- gm-owie cm-owie czy jak im tam - na kazdy serwer z 10 minimum dla kontroli botterow
- nagrody za trapowanie, reportowanie botterow (wiecej ich wylapiesz - lepsza nagroda - za 100+ botow - jakis rare.)
- przywrocic ropowanie monsterow przez playera
- wypieprzyc w cholere anty-luring
- update mapy - zwezyc ponownie wiekszosc korytarzy w miejscach jak np. six rubies quest, zamienic schody na drabiny/ rope spoty
- caly system magii z tymi cooldownami exurami ico itd. - do widzenia ! (jedynie exura gran san moglaby zostac z tych nowych spelli)
- dziesiatki nowych armorow, shieldow itd
- exp za wszystkie questy, w przypadku trudniejszych zeby nie byl symboliczny
- zwiekszyc atrybuty rare itemow (np dsl wiecej arma, mls wiecej atk/def)
- wiecej ukrytych przejsc, drzwi na klucz, dzwigni itd + bardziej rozmowni na temat questow (glownie tych nieodkrytych) npc
- gruntowna przebudowa yalahar (to miasto to smiech na sali, cipsoftcik chyba czerpal insipracje z jakichs miernych otsow) - zwlaszcza quarterow : magician, foreigner , factory i alchemist, aby respy tych potworkow mialy jakis sens a nie wpierdzielenie ich na "odwal sie" obok siebie oddzielone murem jedynie.
- 3 addon + nowe outfity
- wywalic island of destiny i caly ten smieszny tutorial + rookgaard jak za dawnych, lepszych lat
- czestsze odwiedziny slabszych bossow typu old widow, grorlam

Tyle chyba wystarczy, zeby ta gra nabrala dawnego blysku

Jest jeszcze cala masa innych rzeczy do zrobienia.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez migo666 Pokaż post
Czy mogę wbić lvl po wybraniu postac, tam w podziemiach?
W taki sposob bym nie stracil hp/many.
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2011, 20:10   #178
allall
Użytkownik Forum
 
allall's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2011

Posty: 122
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ryu Nirra
Profesja: Elite Knight
Świat: NOVA
Poziom: 111
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Dumny Rookgaard! :d

Ja to bym zmienił jeszcze 1 rzecz. Mianowicie, aby na rooku był 1 czar! xD Niech to będzie "exura mini" , niech zabiera te 100 many, niech leczy te 10/20hp, niech będzie od tego 25lvl, niech będzie tylko dla pacc, i niech kosztuje te 100k u npc Nic wielkiego, nic przydatnego i nic potrzebnego, ale by to była prawdziwa frajda dla każdego rookstayera. ^^ (Oczywiście żadnych dodatkowych mana potion na rooku miało by nie być!)
allall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2011, 22:18   #179
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rudimir Pokaż post
- Wywalić stack system z nonpvp
- wywalic w pizdu soule
- garnki (poty) - by mogly blokowac graczy + obnizenie ich ciezaru o polowe
- gm-owie cm-owie czy jak im tam - na kazdy serwer z 10 minimum dla kontroli botterow
- nagrody za trapowanie, reportowanie botterow (wiecej ich wylapiesz - lepsza nagroda - za 100+ botow - jakis rare.)
- przywrocic ropowanie monsterow przez playera
- wypieprzyc w cholere anty-luring
- update mapy - zwezyc ponownie wiekszosc korytarzy w miejscach jak np. six rubies quest, zamienic schody na drabiny/ rope spoty
- caly system magii z tymi cooldownami exurami ico itd. - do widzenia ! (jedynie exura gran san moglaby zostac z tych nowych spelli)
- dziesiatki nowych armorow, shieldow itd
- exp za wszystkie questy, w przypadku trudniejszych zeby nie byl symboliczny
- zwiekszyc atrybuty rare itemow (np dsl wiecej arma, mls wiecej atk/def)
- wiecej ukrytych przejsc, drzwi na klucz, dzwigni itd + bardziej rozmowni na temat questow (glownie tych nieodkrytych) npc
- gruntowna przebudowa yalahar (to miasto to smiech na sali, cipsoftcik chyba czerpal insipracje z jakichs miernych otsow) - zwlaszcza quarterow : magician, foreigner , factory i alchemist, aby respy tych potworkow mialy jakis sens a nie wpierdzielenie ich na "odwal sie" obok siebie oddzielone murem jedynie.
- 3 addon + nowe outfity
- wywalic island of destiny i caly ten smieszny tutorial + rookgaard jak za dawnych, lepszych lat
- czestsze odwiedziny slabszych bossow typu old widow, grorlam

Tyle chyba wystarczy, zeby ta gra nabrala dawnego blysku

Jest jeszcze cala masa innych rzeczy do zrobienia.
1: A niby po co?
2: Zgadzam się.
3: Nie.
4: Zgadzam się, ale wydaje mi się że 4 w zupełności by wystarczało.
5: Za reportowanie - tak, za trapowanie - nie, report 100 botów = rare - nie.
6: Nie.
7: Nie.
8: Nie, nie i jeszcze raz nie.
9: Co ci w nim przeszkadza?
10: +1
11: +1, a nawet +5.
12: +1!
13: +1!
14: +666!
15: Ale nie na odpierdol
16: A czemu niby?
17: +667!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2011, 23:01   #180
mlodzixx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny oddam konto 14lvl pacc jeszcze na 14dni.. wyrobiony recoverkey

wyrobiony recover key czy jak to sie tam nazywa ale go nie mam bo nie zapisalem,, info gg3639429 kto pierwszy ten lepszy.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:48.


Powered by vBulletin 3