Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2007, 14:12   #161
Iwanek18
Użytkownik Forum
 
Iwanek18's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 126
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: >.<
Świat: Thoria
Poziom: 125
Skille: 101
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nguyen Pokaż post
przecies Tbibia to RPG? moze nie? sam nie wiem, przeciez RPG to gra oparta na sredniowieczu, mitycznych potworach itd., a nie na kapielisku otoczonym bojami i jakism jopku plywajacym w czepku!!!


Dokłądnie

tak za 2-3 lata pewnie wprowadzą czołgi itp ku*w*
__________________
Kiedys:
Aprilia Sr sold
Aprilia Area 51 sold
Suzuki Bandit 600 Naked k3 sold
Honda CBR F4i sport sold
Honda Hornet 600 N sold
Suzuki GSX-R 600 K4 sold
Honda CBR 1000rr Repsol ))!
Iwanek18 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2007, 14:18   #162
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny żal.estonia

OMG.... poprostu szał.. Pływanie..... pfffff

Ocean (Morze) dalej powinno być barierą nie do przejścia.... !!

BEZNADZIEJNIE!!
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."

manfred_007 jest offline  
stary 07-12-2007, 14:40   #163
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Dumny

Nie rozumiem problemu... Niby wielkie niezadowolenie bo pływanie i nowe łóżka zniszczą klimat... przecież większość graczy sama go niszczy więc nikt nie zauważy różnicy...
sphinx123 jest offline  
stary 07-12-2007, 14:48   #164
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

im sie chyba rzeczewiscie lejce popierodlily
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 07-12-2007, 14:49   #165
Razerka
Użytkownik forum
 
Razerka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Wiek: 33

Posty: 7
Stan: Niegrający
Razerka ma numer GG 482212 Send a message via Skype™ to Razerka
Pytanie

. . . . Delete . . . .

Ostatnio edytowany przez Razerka - 11-02-2009 o 07:12.
Razerka jest offline  
stary 07-12-2007, 15:08   #166
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

lawl, wprowadzili pościele o kolorze czerwonym. Straszne, nie? Zabijcie się. Dla mnie "pływanie" to kolejny smaczek do klimatu tibii. Zamiast stać jak kiedyś pod domkiem i bawić się summonami, teraz można się pośmiać z pływania .
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?
-=DanieL=- jest offline  
stary 07-12-2007, 15:16   #167
Son_blessed
Użytkownik Forum
 
Son_blessed's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 122
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire Army
Świat: Refugia
Poziom: 68
Skille: 58/26
Poziom mag.: 58
Domyślny

Jak pewien pan napisał pływanie może poprawiać kondycję albo np. regenerować stamine i 2 sprawy
a)Skoro wam przeszkadza że można popływać "Niech się zajmą hackami" Wiecie skoro już wam zarąbią hasło do tibii to czemu nie zarąbią hasła do depo? Jak dla mnie te żeczy są bardzo dobre bo wkurza mnie czasami że nie mogę wejść do wody jak jestem np. w kącie a goni minie np jakaś lurnięta hydra zaś z 2 strony zastanawiam się czy będzie można w zbroi ważącej 30 kilo i z plecakiem z np. 20 takimi zbrojami wskoczyć do wody i się spokojnie pluskać.
b) skoro przeszkadza wam pływanie to nie płyńcie ani nie róbcie też innych rzeczy "z zimzuf" nie jedzcie nie pijcie mfów lub heal potionów, nie śpijcie bo z tibii się zrobią simsy... Ja tam widzę pewien sens do pracy cipsoftu który robią już od kilku update i jeśli ktoś chce usłyszeć moją teorię to zapraszam na priva.
__________________

Wakacyjne PG.
Son_blessed jest offline  
stary 07-12-2007, 15:17   #168
Lovveo
Użytkownik Forum
 
Lovveo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2007

Posty: 18
Domyślny

I komu to potrzebne...
Nie pamiętacie tych starych czasów kiedy takie pierdoły nie były potrzebne. Po co to komu jakies kolorowe pościele przecież jak śpimy to ich nie widzimy xD. Wdg. mnie robi się coraz gorzej. Gdzie ten klimat RPG. Gdzie są teamy, które sobie bezgranicznie ufają. Ide na hunta trzymam F2 i mam gdzieś grę. Czy CipSoft tak sobie wyobraża grę?!. Wiem, że jestem jednym z wielu którzy tak mówią ale większośc z was pomyśli O.o odezwał się ten najmądrzejszy ale taka jest prawda koledzy gracze. Wzrost pk o 30% jest spowodowany stworzeniem hotkey'ów. Gram w tibię 2 lata. Gdy zacząłem grę wiadomo jak każdy byl Newbie, ale gracze byli chętni do pomocy. A teraz..... szkoda gadac.
Lovveo jest offline  
stary 07-12-2007, 15:18   #169
ElAn_89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2007

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Boże Ty widzisz i nie grzmisz. Przeczytałem 16 stron tego tematu i dochodzę do wniosku że większość ludzi którzy tu pisze to kompletni idioci albo same tłoki i niedouki. Po pierwsze powiedzcie mi gdzie tam pisze coś o jakiś czepkach ? Uczepiliście się tego czepka jak nie wiem co a to są pewnie normalne włosy. Po drugie to ktoś mądry pisze że sobie popłynie na jakieś wyspy czy coś tam ! Ludzie ku*** czytajcie ze zrozumieniem, używajcie czasami mózgu to nie boli. Tam pisze że będą wydzielone specjalne miejsca do pływania i tylko tam ! Po trzecie jakiś inteligent też tam wcześniej napisał że fajnie bo będzie mógł spać nawet w sklepie...w dup*** się nawet prześpij...napisane jest że będzie można zmienić wygląd łóżka tylko pustego używając "nowego" łózka na poduszce starego. Ja pier**** naprawdę czasami jak tak popatrzę na tą dzisiejszą młodzież to mi się płakać chce. Używajcie czasami mózgu to naprawdę nie boli !!

Gram w Tibie już 4 lata z przerwami i też jestem zwolennikiem Tibii 7.6 ale postęp musi być i w tej grze. Niektóre zmiany są lepsze niektóre gorsze, ale nie wiem czy zauważyliście ale nie macie na nie wpływu i pierd***** przez 16 stron że Tibia zaczyna przypominać Simsy jest naprawdę "żenua from brazilia" !!

Pozdrowienia dla tych którzy grają w tą grę nie tylko dla cyferek. Pozdro dla całego Sanockiego teamu z Refugii
ElAn_89 jest offline  
stary 07-12-2007, 15:43   #170
koneser
Użytkownik Forum
 
koneser's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kones'er
Profesja: Paladin
Świat: Eternia <3
Poziom: 46
Domyślny

The Sims normalnie :/ jak już ktoś wyżej wspomniał.
Za rok pewnie planują przerobić zupełnie tibie na the sims, z tym że sims 2 w wersji 3d.
koneser jest offline  
stary 07-12-2007, 15:45   #171
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

Najbardziej mi się podoba dzielony exp.
-Daj party, pozabijamy razem potwory.
-OK
* Str4t0s Sdkuje naapa
-I love shared exp.
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline  
stary 07-12-2007, 15:57   #172
Buraczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 5
Domyślny

Ludzie przerażacie mnie.
1. Czepiacie się pościeli i pływania. Co do tego zgadzam się w 100% z ElAn_89. 60% z was jak widzę i tak nie ma prem wiec prawdopodobnie i tak sobie nie popływacie wiec to i tak nic w waszej grze nie zmieni.
2. Teraz chwilka dla pana Nguyen
Jeżeli uważasz że gry RPG to gry o średniowieczu i mitycznych potworach to gówno wiesz o grach RPG. Żeby nie być gołosłownym popatrz na klasyka RPG jakim jest Fallout. Jeżeli znajdziesz tam średniowiecze to jesteś niesamowity albo ślepy. Z nowszych to chociażby dungeon siege . Jak ktoś przeszedł to pamięta roboty i takie tam złomy. To z singlowych rpg.
Z MMORPG to proponuje luknać na Anarchy Online albo Eve online. Ani jeden ani drugi nie ma nic wspólnego z średniowieczem, ba nawet z mitycznymi stworami.
3. Marudzicie i płaczecie że wszystko tylko dla prem. Grasz za darmo i jeszcze marudzisz? Żeby chociaż móc wymagać zapłać za grę a nie na krzywy ryj grasz za pieniądze tych, którzy kupia PACC.
Buraczek jest offline  
stary 07-12-2007, 15:58   #173
Michulek
Użytkownik Forum
 
Michulek's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2007
Wiek: 30

Posty: 104
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namenq
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Poziom: 26
Skille: 0/24
Poziom mag.: 25
Michulek ma numer GG 4743727
Domyślny

Pływalnie?
Może po kolejnym udpade bedziemy latac samolotami i pływac motorówkami?
Cipsoft ma coraz głupsze pomysły
Michulek jest offline  
stary 07-12-2007, 15:58   #174
Maver
Użytkownik Forum
 
Maver's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 150
Imię: Mavetrix
Maver ma numer GG 670240
Domyślny

Myślę, że większości osobom krytycznie nastawionym nie chodzi o to, iż pływanie jest samo w sobie złe. Nie podoba im się (zresztą tak samo jak mi) wykonanie graficzne.
Maver jest offline  
stary 07-12-2007, 16:01   #175
Krablak
Użytkownik forum
 
Krablak's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007
Lokacja: Las

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny rzal nie updejta tylko was

omfg, no naprawde szkoda mi was tibia to nie jakas kurwa giera gdzie super luk kurwa, jakis miecz. czy "Idziemy jebnac super mega demona ciemnosci?" Tibia nie jest typem gry wow ani lineage, jest to gra swojego rodzaju, Takie jet moje zdaniem w*****aja mnie ludzie ktorzy pisza "0mfg, ale te cipy to naapy", "to chyba simsy", "o lól to chyba jakies ots a nie tibia" Taka gra, a tak od siebie to nie moge sie doczekac update i skorzystac z nowych atrakcji bo tu nie chodzi o exp, exp, exp tylko o rozrywke.
Krablak jest offline  
stary 07-12-2007, 16:07   #176
Buraczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007

Posty: 5
Domyślny

Jeszcze jedna uwaga dla ludzi, którzy twierdza ze po pływaniu beda samoloty, samochody, metro itp.

W tibii jest statek parowy już od lat i jakoś wam on klimatu nie psuje.
Tak parowy bo powszechnie wiadomo ze krasnoludy brzydzą się magią a statek ten pływa w podziemnych jaskiniach bez wiatru i tylko z jedna osoba złogi. Jak to nie burzy wam klimatu to po co czepiacie się pływania.
Buraczek jest offline  
stary 07-12-2007, 16:13   #177
Depeszowiec92
Użytkownik Forum
 
Depeszowiec92's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 199
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Borutnik Pokaż post
Ciekawe czy będą plaże nudystów i czy żeby zdobyc outfit golasa trzeba bedzie zrobic jakiś quest.
haha jeszcze może user z PACC będzie się mógł rozebrać xD

@topic
dlaczego tamta chata na obrazku jest zalana zal może ten upd będzie miał tytuł powodzi stulecia
Depeszowiec92 jest offline  
stary 07-12-2007, 16:14   #178
evolucja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2006

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 53
Skille: 81
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElAn_89 Pokaż post
Boże Ty widzisz i nie grzmisz. Przeczytałem 16 stron tego tematu i dochodzę do wniosku że większość ludzi którzy tu pisze to kompletni idioci albo same tłoki i niedouki. Po pierwsze powiedzcie mi gdzie tam pisze coś o jakiś czepkach ? Uczepiliście się tego czepka jak nie wiem co a to są pewnie normalne włosy. Po drugie to ktoś mądry pisze że sobie popłynie na jakieś wyspy czy coś tam ! Ludzie ku*** czytajcie ze zrozumieniem, używajcie czasami mózgu to nie boli. Tam pisze że będą wydzielone specjalne miejsca do pływania i tylko tam ! Po trzecie jakiś inteligent też tam wcześniej napisał że fajnie bo będzie mógł spać nawet w sklepie...w dup*** się nawet prześpij...napisane jest że będzie można zmienić wygląd łóżka tylko pustego używając "nowego" łózka na poduszce starego. Ja pier**** naprawdę czasami jak tak popatrzę na tą dzisiejszą młodzież to mi się płakać chce. Używajcie czasami mózgu to naprawdę nie boli !!

Gram w Tibie już 4 lata z przerwami i też jestem zwolennikiem Tibii 7.6 ale postęp musi być i w tej grze. Niektóre zmiany są lepsze niektóre gorsze, ale nie wiem czy zauważyliście ale nie macie na nie wpływu i pierd***** przez 16 stron że Tibia zaczyna przypominać Simsy jest naprawdę "żenua from brazilia" !!

Pozdrowienia dla tych którzy grają w tą grę nie tylko dla cyferek. Pozdro dla całego Sanockiego teamu z Refugii
Dobrze gadać, herbaty?
Jednak, o czepku w tym newsie nie ma- jest niestety o stroju kąpielowym. Dzielenie expa, pływanie i łózka to coś nowego w świeci Tibii. Jeśli właśnie to czytasz i liczysz się tylko z EXPEM walnij się w głowę! exp w tibii to tylko 1/10 zabawy.. Dla mnie prawdziwa gra to właśnie: pływanie, pieczenie chleba, bawienie się z kumplami, CZASAMI zabicie kilku potworów, zwiedzanie miast, rozmowa...
__________________
Przekroczone limity sygnatury
evolucja jest offline  
stary 07-12-2007, 16:16   #179
Morkox
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 11 2007

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 10
Poziom mag.: 4
Domyślny

Zal mi tych co krytykują kolejne upy normalnie ŻAL.PL Tibia to Tibia , Simsy to Simsy , OTS to OTS,WoW to WoW

In ie rozumiem czemu OTSy krytkujecie!OTSy są poto żeby przetestować swoje postacie w walce z potworami.Gdyby tak ludzie robili nie byłoby kolejnych topiców

Pozdro all i miłych świąt krytycy Tibi
Morkox jest offline  
stary 07-12-2007, 16:23   #180
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

Dajcie jeszcze exp x200 mana runy , training monki i będzie już całkowicie zjebana gra ta gra albo upodabnia sie do OTSA albo do jakiś gier dla 5 letnich dzieci _/ Tibia która była 3-4 lata temu i na którą logowałem się z przyjemnością ale i z trudem ( nie było wtedy kolejek jak serwer full trzeba było wpisywać passy że cholera człowieka brała ja kiedyś 2h sie logowałem :d ) to JEDNAK BYŁO SPOKO ! trudno było że cholera ledwo 30 lvl przeciętny człowiek wbijał ( ja miałem 29 ) ceny itemów były też fajowe np: dsm - 200k+ , fire sword 15k+ , c-armor 25-30k o mpa lub g-legach wole nie mówić bo mało kto to sprzedawał a teraz? hity cholera wie jakie dzieci update sie namnażają lvle biją jak popieprzeni w 2 miechy 100 tamtej tibii już niema.. wiecie co jest teraz?? Powiem wam... TO NAWET NIE JEST 1/100 dawnej tibii to jest jakieś gówno ! i dlatego nie będę w to grał
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)
Farr jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:06.


Powered by vBulletin 3