Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2010, 23:46   #301
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Lewica za Chiny sie zalegalizuje w Polsce trawy, a zreszta jak chcesz zapalic to w obecnej chwili tez nie ma z tym zadnego problemu.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-08-2010, 03:22   #302
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Uje, moherowa sekta chce postawić swój krzyżyk zrobiony z chwastów przed Pałacem Prezydenckim. Z rana kupuję chrupki, szykuje się niezłe kino akcji.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 10:18   #303
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
Uje, moherowa sekta chce postawić swój krzyżyk zrobiony z chwastów przed Pałacem Prezydenckim. Z rana kupuję chrupki, szykuje się niezłe kino akcji.
Dlatego jestem względnym zwolennikiem monarchii .Bo w demokracji jedna banda idiotów kłóci się z drugą bandą idiotów ,żeby media miały co pokazywać. A kwestia naprawdę ważna dla państwa czyli podnoszenie podatków jest zakrzyczana przez zwolenników krzyża , lewaków walczących o prawa gejów i Palikota .
Żałosne
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 11:31   #304
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Chciałbym, żeby znaleźli się śmiałkowie, którzy wywiesiliby tam ogromny transparent z tekstem "Mohery na pal". Ciekawe co by staruszki zrobiły. No co, jak takie stare kapcie mają prawo koczować przed pałacem prezydenckim i w ogóle nie zgadzać się na decyzję podjętą przez władze, to w tym kraju naprawdę już wszystko można zrobić. Polska bez granic.

Zastanawiam się, ile państw się teraz z nas śmieje. Jarek przejął pałeczkę, Polska znów skompromitowana.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 13:03   #305
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Dlatego jestem względnym zwolennikiem monarchii .Bo w demokracji jedna banda idiotów kłóci się z drugą bandą idiotów ,żeby media miały co pokazywać. A kwestia naprawdę ważna dla państwa czyli podnoszenie podatków jest zakrzyczana przez zwolenników krzyża , lewaków walczących o prawa gejów i Palikota .
Żałosne
Dokladnie. O podwyzcze podatkow rozmawialo sie 1 dzien, natomiast sprawa jakiegos krzyza tluczona byla tydzien i zapowiada sie na to, ze bedzie na wokandzie przez kolejny. Zamiast pikietowac o krzyz, niech pikietuja o podatki. Efekt jest taki, ze i zwolennicy Komorowskiego i Kaczynskiego to glupki.


Ps. Popularny krzykacz znowu sie pojawil w TV - raz podczas wywiadu, raz podczas prowadzenia manifestacji. Ciekawe, co na tym ugra

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cytrynowy
Zastanawiam się, ile państw się teraz z nas śmieje. Jarek przejął pałeczkę, Polska znów skompromitowana.
A powiedz mi - czemu innych ma interesowac to, co sie u nas dzieje? Ja np. mam w dupie to, o co sie kloca (lub nie kloca) we Francji. Ich kraj, ich sprawa, nasz kraj - nasza sprawa.

I to jest wlasnie problem Polakow - my, zamiast dbac o nasze, boimy sie co o nas powiedza. Jak Merkel wykloca sie o wszystko w UE, to caly narod niemiecki ja popiera. Jak Kaczynski robil to samo - polowa Polski z niego sie smiala, ze awanturnik. Dopoki sie to nie zmieny, dopoty bedziemy dawali sie dymac na potege.

Edit - lud jednak pokazal, ze chce krzyza pod palacem.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 03-08-2010 o 13:45.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 13:46   #306
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Edit - lud jednak pokazal, ze chce krzyza pod palacem.
Bo zebraly sie tam lenie, emeryci i fanatycy PiSu, normalni ludzie niekoniecznie z PO (ktorego nie lubie tak samo) nie zajmuja sie glupotami i pracuja.
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 13:55   #307
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A na zdjęciu nr3 nasza gwiazda

http://wiadomosci.wp.pl/gid,12535267...5,galeria.html

Swoją drogą, fajny ma sprzęt.

Ostatnio edytowany przez Dupca - 03-08-2010 o 13:55. Powód: Automerged Doublepost
Dupca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 13:58   #308
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Kurde, a tak miało być fajnie.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 14:08   #309
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rentonB Pokaż post
Bo zebraly sie tam lenie, emeryci i fanatycy PiSu, normalni ludzie niekoniecznie z PO (ktorego nie lubie tak samo) nie zajmuja sie glupotami i pracuja.
No chyba w twojej socjalnej Szwecji.
Wychodzi, że też nie jesteś normalnym człowiekiem
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 14:11   #310
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Niech GinĄ!
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 14:56   #311
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
No chyba w twojej socjalnej Szwecji.
Wychodzi, że też nie jesteś normalnym człowiekiem
Co ma Szwecja do krzyza
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:04   #312
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
A powiedz mi - czemu innych ma interesowac to, co sie u nas dzieje? Ja np. mam w dupie to, o co sie kloca (lub nie kloca) we Francji. Ich kraj, ich sprawa, nasz kraj - nasza sprawa.
To, że CIEBIE nie interesuje, nie znaczy, że nikogo. To po pierwsze. Po drugie nic mi nie wiadomo o podobnych cyrkach w innych krajach. Jeśli naprawdę myślisz, że ta żałosna sprawa krzyża nie wybiega poza Polskę, cóż... umysł ścisły czy ściśnięty? Ludzie lubią się śmiać z Polski. A teraz mają kolejny powód, bo to robić.

Cytuj:
I to jest wlasnie problem Polakow - my, zamiast dbac o nasze, boimy sie co o nas powiedza.
Kto powiedział, że boimy? Ja osobiście mam nadzieję, że cały świat z nas leje. To żałosne państewko zwane Polską to i tak skupisko niepowodzeń na praktycznie wszystkich drogach. Jestem pewien, że we wszystkich wielkich bitwach nie o taki kraj Polacy walczyli.
Patriotyzm już dawno wyszedł z mody - a tym bardziej nie chcę być patriotą w kraju, w którym 35% społeczeństwa uważa, że jedynie będąc katolikiem głosującym na Jarosława Sprawiedliwego Kaczyńskiego jesteś oddany kraju.

Taki mały offtop, oczywiście wiem, że odpowiesz zaraz tekstem typu, żebym stąd wyjechał czy może coś od strony pro-PiSowskiej propagandy (bez urazy, ale postawa moherów i waszego przewodnika zmusza mnie do generalizowania).

Cytuj:
Edit - lud jednak pokazal, ze chce krzyza pod palacem.
To jest po prostu żałosne. Najpierw Sąd Najwyższy - dwóch (oczywiście starszych) idiotów wyskakuje z japami. To nawet to można w tym państewku robić? A afera przed krzyżem to co? Mohery mówią, że umrą za krzyż - ja nie mam nic przeciwko. Zresztą, wystarczy pałką po łbie parę razy walnąć za zakłócanie porządku i od razu się uciszy.
Albo jeszcze lepiej - znaleźć domy paru tych staruchów i oblepić ściany budynku gwiazdami Dawida.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:07   #313
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

http://wiadomosci.onet.pl/2205703,11...yspa,item.html

Kolejny "madry" - "bo jak beda nas widziec gdzies indziej?".

Na szczescie sa tam tez (o dziwo) normalni uzytkownicy onetu -
Cytuj:
"Ja wiem jak jest w Polsce i nie mam kompleksów typu co inni powiedzą. Jak ktoś chce to będzie źle postrzegał wystarczy tu przytoczyć zapomnienie takich historii jak złamanie kodu Enigmy czy roli Polaków w Bitwie o Anglię.
JESTEM TU U SIEBIE I BĘDE ŻYŁ NA MOICH ZASADACH"
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:17   #314
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Zresztą, wystarczy pałką po łbie parę razy walnąć za zakłócanie porządku i od razu się uciszy.
To oskarżą rząd za takie akcje. Ta zbrodnicza sekta jest teraz wręcz nie do wytłuczenia.
Ale zobaczycie - nawet o godzinie 0:00 to i tak przeniosą krzyż.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:20   #315
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Co do tej całej wydmuchanej kłótni o krzyż-

http://www.konserwatyzm.pl/publicyst.../Artykul/6285/
Adam Wielomski: "Teologia polityczna kaczyzmu spod Pałacu Prezydenckiego"

Ciekawy artykuł.

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 03-08-2010 o 15:21.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 15:39   #316
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To, że CIEBIE nie interesuje, nie znaczy, że nikogo. To po pierwsze. Po drugie nic mi nie wiadomo o podobnych cyrkach w innych krajach. Jeśli naprawdę myślisz, że ta żałosna sprawa krzyża nie wybiega poza Polskę, cóż... umysł ścisły czy ściśnięty? Ludzie lubią się śmiać z Polski. A teraz mają kolejny powód, bo to robić.
1. Wytlumacz mi prosze, co jakiemus Francuzowi, Niemcowi, Anglikowi czy Portugalczykowi do tego, co sie dzieje u nas? Niech sie zajma swoimi podworkami, bo tak fajnie smiac sie z chrzescijanskich polaczkow, ale Muhammadów czy innych Alich palacych samochody na przedmiesciach to juz nie widza.

2. Skoro nie wiesz o podobnych cyrkach w innych krajach - wyraznie malo wiesz. Mniejszym "cyrkiem" niz nasz jest palenie aut na przedmiesiach Paryza, opalanie sie w towarzystwie prostytutek u wloskiego premiera czy proby przyznania praw do glosowania malpom przez lewakow w Hiszpanii?


Cytuj:
Kto powiedział, że boimy? Ja osobiście mam nadzieję, że cały świat z nas leje. To żałosne państewko zwane Polską to i tak skupisko niepowodzeń na praktycznie wszystkich drogach.
Piekne slowa niepoparte zadnymi argumentami.

Cytuj:
Jestem pewien, że we wszystkich wielkich bitwach nie o taki kraj Polacy walczyli.
Walczyli za wolny kraj? Walczyli. Jest wolny? Jest.

Cytuj:
Patriotyzm już dawno wyszedł z mody - a tym bardziej nie chcę być patriotą w kraju, w którym 35% społeczeństwa uważa, że jedynie będąc katolikiem głosującym na Jarosława Sprawiedliwego Kaczyńskiego jesteś oddany kraju.
A, no tak - zapomnialem, ze teraz trzeba robic to, co jest modne, czyli to, co obejrzy sie w tvn24, wyczyta na fejsbuku czy wyslucha na przemowieniu w kosciele

Cytuj:
Taki mały offtop, oczywiście wiem, że odpowiesz zaraz tekstem typu, żebym stąd wyjechał czy może coś od strony pro-PiSowskiej propagandy (bez urazy, ale postawa moherów i waszego przewodnika zmusza mnie do generalizowania).
Zaden moj przewodnik, jestem daleki od glosowania na PiS, tak samo jak na reszte zlodziei z parlamentu. Jedynie uwazam, ze skoro mamy demokracje, to przestrzegajmy jej zasad. Na razie widzialem tlum ludzi popierajacych obecnosc krzyza, zadnych manifestacji za usunieciem go nie widzialem - wiec widac, ktora akcja ma poparcie. Uwazasz, ze jest inaczej? Apeluj o referendum ogolnonarodowe.


Mi tam ogolnie ryba, czy bedzie ten krzyz, czy nie. Jedynie denerwuje mnie tzw. polityczna poprawnosc i wszelkie bzdury typu "nam nie wypada", "beda sie z nas smiac", "swiat patrzy" itd. Nasze podworko, wiec robmy to, co chcemy, a nie co inni nam pozwola. Tak robia panstwa zachodnie i zalewa ich fala Muhammadow i innych ciapatych nierobów.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 16:25   #317
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
1. Wytlumacz mi prosze, co jakiemus Francuzowi, Niemcowi, Anglikowi czy Portugalczykowi do tego, co sie dzieje u nas? Niech sie zajma swoimi podworkami, bo tak fajnie smiac sie z chrzescijanskich polaczkow, ale Muhammadów czy innych Alich palacych samochody na przedmiesciach to juz nie widza.
To taka sama sytuacja. U nas cyrk, to zwracasz uwagę na "Muhammadów czy innych Alich". Takie łechtanie swojego ego, "u nas jest źle, ale u nich gorzej".

Cytuj:
2. Skoro nie wiesz o podobnych cyrkach w innych krajach - wyraznie malo wiesz. Mniejszym "cyrkiem" niz nasz jest palenie aut na przedmiesiach Paryza, opalanie sie w towarzystwie prostytutek u wloskiego premiera czy proby przyznania praw do glosowania malpom przez lewakow w Hiszpanii?
Może i mało wiem, na pewno z własnej woli. Jak już mówiłeś, ich kraj - ich sprawa. Co nie znaczy, że nie mogę się teraz z nich pośmiać. Tylko ile razy Polska śmiała się z Hiszpanii, a ile razy Hiszpania z Polski?

Cytuj:
Piekne slowa niepoparte zadnymi argumentami.
Jeśli sądzisz, że zaraz zacznę ci wklejać cytaty z wikipedii, albo podawać tytuły dotąd nieznanych książek godnych polecenia, to cię zmartwię i wyjdę naprzeciw tutejszym stereotypom. Poza tym trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, jak ten kraj się stacza. Jakich ty chcesz tu argumentów? Że z roku na rok żyje się tu coraz gorzej? Że z roku na rok coraz bardziej jesteśmy zadłużeni? Że z roku na rok biją się non stop te same partie i polityka staje się bezsensownie nudna?

Cytuj:
Walczyli za wolny kraj? Walczyli. Jest wolny? Jest.
Walczący pewnie się w grobach przewracają w tej chwili. Wolny kraj, akurat. Chyba pod względem szybkości rozwoju.

Cytuj:
A, no tak - zapomnialem, ze teraz trzeba robic to, co jest modne, czyli to, co obejrzy sie w tvn24, wyczyta na fejsbuku czy wyslucha na przemowieniu w kosciele
Riposta ci nie wyszła Między wierszami widzę, że poprzez Tvn24 chcesz przekazać, że bycie PO jest na topie, to ci powiem, że PO mam w takim samym głębokim poważaniu jak PiS (i na dodatek nie oglądam Tvn24. Jakby się zastanowić, to nie oglądam telewizji prawie w ogóle).
Chodziło mi o to, że tak się nawołuje to patriotyzmu i w ogóle. A ja się pytam - po co mi to? Czemu mam kochać kraj, w którym, powiedzmy sobie szczerze, nie żyje mi się za ciekawie?
A to o kościele to jakaś kpina była, mam rozumieć? Toż to najświętsza (pun intended) prawda.

Cytuj:
Zaden moj przewodnik, jestem daleki od glosowania na PiS, tak samo jak na reszte zlodziei z parlamentu.
O ile dobrze pamiętam, to kilka stron wcześniej mocno opowiadałeś się za PiSem, mówiłeś jak głupi są ludzie głosujący na PO i w ogóle.

Cytuj:
Jedynie uwazam, ze skoro mamy demokracje, to przestrzegajmy jej zasad.
Mamy KONSTYTUCJĘ, przestrzegajmy jej zasad. I jaka mi tu demokracja? Czy mohery będące za krzyżem to więcej niż 50% polskiego społeczeństwa? Bo wyborcy PO i PSL na pewno są przeciw. W najlepszym wypadku za krzyżem jest 40%. Więc wypad mi z tym kawałkiem drewna. Gdzieś widziałem dobry komentarz: "Przez krzyżem stoją dniami i nocami, a w autobusie jakoś stać siły nie mają".

Cytuj:
Na razie widzialem tlum ludzi popierajacych obecnosc krzyza, zadnych manifestacji za usunieciem go nie widzialem - wiec widac, ktora akcja ma poparcie.
To jakiś żart? Manifestacje za usunięciem? Manifestacja to może być za UMIEJSCOWIENIEM, a nie usunięciem. Tłum ludzi powiadasz. Rozumiem, że koło 20 mln?

Cytuj:
Uwazasz, ze jest inaczej? Apeluj o referendum ogolnonarodowe.
Szczerze, to couldn't care less, i tak mieszkam daleko od Warszawy. Denerwuje mnie tylko, że tacy ludzie dostają emeryturę / rentę. Zabawię się we Francuza / Hiszpana - co mnie to obchodzi, niech sobie Polska robi co chce

Cytuj:
Jedynie denerwuje mnie tzw. polityczna poprawnosc i wszelkie bzdury typu "nam nie wypada", "beda sie z nas smiac", "swiat patrzy" itd.
Nam nie wypada - takie afery to wizytówka Polski, nic nowego.
Będą się z nas śmiać - i tak już to robią, nic nowego.
Świat patrzy - i tak by patrzał. To przyciąga tylko dodatkową uwagę.
Z tych wszystkich trzech przykładów nie widzę żadnego problemu.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 16:51   #318
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To taka sama sytuacja. U nas cyrk, to zwracasz uwagę na "Muhammadów czy innych Alich". Takie łechtanie swojego ego, "u nas jest źle, ale u nich gorzej".
To nie jest budowanie swojego ego kosztem niepowodzen innych. Inni mnie nie interesuja, niech robia, co chca. My robmy swoje - dlatego denerwuja mnie argumenty "ze jak to wyglada"


Cytuj:
Może i mało wiem, na pewno z własnej woli. Jak już mówiłeś, ich kraj - ich sprawa. Co nie znaczy, że nie mogę się teraz z nich pośmiać. Tylko ile razy Polska śmiała się z Hiszpanii, a ile razy Hiszpania z Polski?
Nie wiem, czy sie smieja, czy nie, czy pisza o nas pozytywnie, czy negatywnie. Po prostu jest to sprawa malo istotna. Inwestorzy zagraniczni i tak nie zwracaja uwagi na to, czy bija sie u nas o krzyz, czy nie, tylko zwracaja uwage na system prawny u nas, wysokosc podatkow itp rzeczy. Podobnie jak w Chinach - ktory inwestor przejmuje sie tym, ze wiezniow rozstrzeliwuja na stadionach? Zaden. Jego interesuje zysk i ulgi proponowane przez chinski rzad.

Natomiast wszelkie chore pomysly wprowadzone w Hiszpanii traktuje jako ichni folklor. Sprzeciwialbym sie czemus takiemu, gdyby chciano wprowadzic to u nas.


Cytuj:
Poza tym trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, jak ten kraj się stacza. Jakich ty chcesz tu argumentów? Że z roku na rok żyje się tu coraz gorzej? Że z roku na rok coraz bardziej jesteśmy zadłużeni?
Masz racje, ale chyba raczysz nie zauwazac, ze jednak (z trudem, ale jednak) panstwo staje na nogi po wielu latach zaborow i po okresie komunizmu, ktory (pomimo pewnych pozytywnych aspektow) wyrzadzil jednak wiecej zlego, niz dobrego.

Cytuj:
Że z roku na rok biją się non stop te same partie i polityka staje się bezsensownie nudna?
To wolisz rozwiazania angielskie, gdzie sa ciagle dwie te same partie, a wielkim wydarzeniem jest pojawienie sie trzeciej na scenie politycznej (w uproszczeniu)? Czy moze sytuacje ze Szwecji, w ktorej gazety podaja polski parlament jako przyklad szybkiego dzialania?


Cytuj:
Walczący pewnie się w grobach przewracają w tej chwili. Wolny kraj, akurat. Chyba pod względem szybkości rozwoju.
Twierdzisz, ze dalej jestesmy zniewoleni?


Cytuj:
Riposta ci nie wyszła Między wierszami widzę, że poprzez Tvn24 chcesz przekazać, że bycie PO jest na topie, to ci powiem, że PO mam w takim samym głębokim poważaniu jak PiS (i na dodatek nie oglądam Tvn24. Jakby się zastanowić, to nie oglądam telewizji prawie w ogóle).
Troche racji jest w tym, ze popieranie PO jest na topie - a przynajmniej wsrod odmozdzonej mlodziezy

Cytuj:
A to o kościele to jakaś kpina była, mam rozumieć? Toż to najświętsza (pun intended) prawda.
Zadna kpina. Zarowno osoby slepo sluchajace sie kazan z ambony, jak i tvn24 uwazam za niesamodzielne w mysleniu.

Cytuj:
O ile dobrze pamiętam, to kilka stron wcześniej mocno opowiadałeś się za PiSem, mówiłeś jak głupi są ludzie głosujący na PO i w ogóle.
Kilka stron temu przedstawialem argumenty za tym, ze w owczesnych wyborach lepiej bylo wybrac kandydata PiS niz PO (tzw. mniejsze zlo). PO poparlem 3 lata temu w wyborach do Sejmu i Senatu, ale dzialania tej partii uswiadomily mi, ze to byla glupia decyzja. Obecnie ani jednej, ani drugiej nie popre ani w wyborach samorzadowych, ani parlamentarnych.

Cytuj:
Mamy KONSTYTUCJĘ, przestrzegajmy jej zasad. I jaka mi tu demokracja? Czy mohery będące za krzyżem to więcej niż 50% polskiego społeczeństwa? Bo wyborcy PO i PSL na pewno są przeciw. W najlepszym wypadku za krzyżem jest 40%. Więc wypad mi z tym kawałkiem drewna. Gdzieś widziałem dobry komentarz: "Przez krzyżem stoją dniami i nocami, a w autobusie jakoś stać siły nie mają".
Znasz wszystkich wyborcow PO i PSL? Z pewnoscia nie, wiec twierdzenie, ze "na pewno sa przeciw" jest falszywe. Ja natomiast swoje osady opieram na wypowiedziach w mediach, a takze pojawiajacych sie manifestacjach. Nic nie poradze na to, ze osoby popierajace usuniecie krzyza sa bierne.


Cytuj:
To jakiś żart? Manifestacje za usunięciem? Manifestacja to może być za UMIEJSCOWIENIEM, a nie usunięciem. Tłum ludzi powiadasz. Rozumiem, że koło 20 mln?
Ogladales dzisiaj wiadomosci? To, co pokazano, smialo mozna nazwac tlumem. 20mln to juz sporej wielkosci narod, a nie tlum

Cytuj:
Szczerze, to couldn't care less, i tak mieszkam daleko od Warszawy. Denerwuje mnie tylko, że tacy ludzie dostają emeryturę / rentę. Zabawię się we Francuza / Hiszpana - co mnie to obchodzi, niech sobie Polska robi co chce
Zapracowali na nia, to maja. Jesli dobrze wnioskuje, to masz lub popierasz poglady lewicowe, zazartuje wiec - jak mozesz mowic, ze im sie emerytura nie nalezy?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 17:32   #319
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Masz racje, ale chyba raczysz nie zauwazac, ze jednak (z trudem, ale jednak) panstwo staje na nogi po wielu latach zaborow i po okresie komunizmu, ktory (pomimo pewnych pozytywnych aspektow) wyrzadzil jednak wiecej zlego, niz dobrego.
Tak. Chciałbym jednak jeszcze dożyć tych dobrych czasów.

Cytuj:
To wolisz rozwiazania angielskie, gdzie sa ciagle dwie te same partie, a wielkim wydarzeniem jest pojawienie sie trzeciej na scenie politycznej (w uproszczeniu)? Czy moze sytuacje ze Szwecji, w ktorej gazety podaja polski parlament jako przyklad szybkiego dzialania?
Chodziło mi o to, że w dzisiejszej polityce liczy się (co prawda to wina narodu, ale jednak) tylko PiS i PO. To jest nudne. Jak widzę artykuł o Palikocie, to już wiem, że czepia się PiSu. Jak widzę artykuł o europosłąch PiSu, to już wiem, że czepiają się rządu. Te dwie partie ścigają się w wyścigu niedorzeczności, ile tak można? Dlatego miałem nadzieję, że SLD (a raczej ich kandydat na prezydenta) będzie chociaż drugie w wyborach. Już zostawmy ich poglądy i założenia, ale przynajmniej coś innego od PO i PiS, którymi chce się już rzygać.

Cytuj:
Twierdzisz, ze dalej jestesmy zniewoleni?
W pewnym sensie tak się czuję. Np. takim, że ciężko w tym kraju się rozwijać.

Cytuj:
Troche racji jest w tym, ze popieranie PO jest na topie - a przynajmniej wsrod odmozdzonej mlodziezy
Tu się zgodzę połowicznie. Bo tak się składa, że spora ilość młodzieży mimo wszystko jest za PiSem (uważanie LK [i nie chodzi mi tu o lich kinga ] za świętego, czy swojego przewodnika to już inna bajka). Ogólnie to jest w kraju ta wojna polsko-polska. PiSowcy vs POwcy vs neutralni :|

Cytuj:
Zadna kpina. Zarowno osoby slepo sluchajace sie kazan z ambony, jak i tvn24 uwazam za niesamodzielne w mysleniu.
Agreed. Jedyna różnica jest taka, że w takim tvnie po prostu ci mówią, a ty to przyjmujesz. W kościele wola księdza to wola Boża.

Cytuj:
Znasz wszystkich wyborcow PO i PSL? Z pewnoscia nie, wiec twierdzenie, ze "na pewno sa przeciw" jest falszywe.
W sumie... bo jakby nie patrzeć, to dużo ludzi głosuje nie mając pojęcia o danej partii... Mimo wszystko wydaje mi się, że ponad połowa społeczeństwa krzyża by nie chciała.

Cytuj:
Ja natomiast swoje osady opieram na wypowiedziach w mediach, a takze pojawiajacych sie manifestacjach. Nic nie poradze na to, ze osoby popierajace usuniecie krzyza sa bierne.
Popatrz. Komorowski (a raczej Tusk) chce usunąć krzyż. Widziałeś jaka fala nienawiści się na niego polała? Przez niektórych jest porównywany do Hitlera... Myślę, że po prostu nikt nie chce sobie brudzić rąk, bo chyba zgodzisz się, że mamy do czynienia z poważnymi fanatykami (mówię o tych spod krzyża). Imo z takimi nie warto dyskutować. Oni mają swoją własną "niezmienialną" prawdę.

Cytuj:
Ogladales dzisiaj wiadomosci? To, co pokazano, smialo mozna nazwac tlumem. 20mln to juz sporej wielkosci narod, a nie tlum
Jak już mówiłem, nie oglądam za często TV, a już na pewno nie oglądam wiadomości. Na TVNie nagonka na Kaczyńskiego, na TVP nagonka na Komorowskiego.

Cytuj:
Jesli dobrze wnioskuje, to masz lub popierasz poglady lewicowe, zazartuje wiec - jak mozesz mowic, ze im sie emerytura nie nalezy?
Takim pajacom się nie należy. Do normalnych emerytów nic nie mam.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 03-08-2010 o 17:34.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2010, 18:59   #320
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To, że CIEBIE nie interesuje, nie znaczy, że nikogo. To po pierwsze. Po drugie nic mi nie wiadomo o podobnych cyrkach w innych krajach. Jeśli naprawdę myślisz, że ta żałosna sprawa krzyża nie wybiega poza Polskę, cóż... umysł ścisły czy ściśnięty? Ludzie lubią się śmiać z Polski. A teraz mają kolejny powód, bo to robić..
Obudz sie ze swojej psychozy, ludzie za granica tak jak i normalni ludzie w Polsce maja kompletnie w dupie szopke rozdmuchiwana jak tylko sie da przez media.
Jakos nigdy nie uslyszalem od osob z Rosji, Wegier, Slowacji, Korei Pld, USA czy Chorwacji, a z osobami z tych krajow rozmawialem, by Polska byla w ich kraju jakos szczegolnie popularnym tematem, ale Ty zyjesz w swoim malym zascianku stworzonym przez media i myslisz, ze swiat jest taki jak ci go pokaza.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Takim pajacom się nie należy. Do normalnych emerytów nic nie mam.
Nalezy sie, bo to sa ich pieniadze, ktore przez kilkadziesiat lat przymusowo odkladali a i tak wiekszosc tej kasy zjadlo panstwo.
Jak narazie to nic sie nie nalezy tobie, bo raczek sobie praca jeszcze nie zniszczyles.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:55.


Powered by vBulletin 3