Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-11-2008, 17:37   #861
Gallanonim513
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ormo
Świat: arcania
Domyślny

szczerze wole techno od jakiegos slipknota do ciebei xr3 to sie tyczy bo widze ze ty sie tym zespolem jarasz? bo to jest z dupy muzyka a przy odmianach techniawy mozna w klubach dobrze przybansowac hardstyle house maja dobre nuty na klubowe imprezy.
Gallanonim513 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-11-2008, 17:43   #862
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Faytah, żalujesz włosy? Nosisz swetry? Słuchasz Techno?
Ty moze zalujesz wlosy,ja ukladam przy pomocy roznych magicznych specyfikow.Nie nosze swetrow,slucham wszystkiego.Nie proboj byc na sile kontrowersyjny na przekor wszystkim bo to zalosne.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 17:49   #863
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

wlasnie jebac xr3 jp jp jp
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:06   #864
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gallanonim513 Pokaż post
szczerze wole techno od jakiegos slipknota do ciebei xr3 to sie tyczy bo widze ze ty sie tym zespolem jarasz? bo to jest z dupy muzyka a przy odmianach techniawy mozna w klubach dobrze przybansowac hardstyle house maja dobre nuty na klubowe imprezy.
Haha a ja nie lubię nażelowanych pedałów (szczególnie tych z gatunku Tektonic) w błękitno białych swetrach w paski (o koncie na epulsie/fotce nie wspomnę). Nie toleruję również spizganych dropsami mord. Ich ownerzy wyzywają z forum każdego kto słucha czegoś innego niż "hiphop techno house trance", czyli nap*erdalania chochlą o wiadro.

Po twojej wypowiedzi mogę stwierdzić fakt, że twoja wiedza na temat rocka/metalu jest bardzo uboga. Przypuszczam, że nie był byś w stanie odróżnić Black Metalu od Bluesa, a na każdego kto tego słucha, krzyczysz brudas.

Cytuj:
bo to jest z dupy muzyka a przy odmianach techniawy mozna w klubach dobrze przybansowac hardstyle house maja dobre nuty na klubowe imprezy.
W takim razie uszanuj to, że komuś mogą podobać się inne dźwięki.

Wiesz dlaczego między osobami słuchającymi Metalu, a fanami Techno jest wojna? Bo ci drudzy, nie potrafią zaakceptować tych pierwszych. Ja, z zasady na kogoś kto słucha techno, nic złego nie mówię, dopóki taki kolo sam nie będzie próbował wjeżdżać mi na gust.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:08   #865
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

ryj brudasie
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:15   #866
hailkh
Użytkownik Forum
 
hailkh's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valtandre
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

banashee siedzi na forum bo ma bana na tibi XD
hailkh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:18   #867
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Wiesz dlaczego między osobami słuchającymi Metalu, a fanami Techno jest wojna? Bo ci drudzy, nie potrafią zaakceptować tych pierwszych.
Czlowieczku ogarnij sie jezeli oczekujesz wobec swoje subkultury tolerancji to badz tez tolerancyjny dla innych bo jedziesz po wszystkich:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Haha a ja nie lubię nażelowanych pedałów (szczególnie tych z gatunku Tektonic) w błękitno białych swetrach w paski (o koncie na epulsie/fotce nie wspomnę). Nie toleruję również spizganych dropsami mord.
Mam konto na fotce,zeluje wlosy,slucham wszystkiego w tym zarowno metalu jak i techno,wiec mozesz dalej sobie brodzic w tym twoim zasciankowym steerotypie ze jak ktos zeluje wlosy chodzi na solarium czy ch** wie co to pedal. Pewnie taka nienawiscia emanujesz do innych bo kiedys miales na tyle arognacji by takie bzdety powiedziec komus w twarz i za to dostales po papie dlatego teraz piszesz takie durnoty na forum.Krotko,oczekujesz tolerancji to okaz ja sam.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 01-11-2008 o 18:20.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:20   #868
Lucek93
Użytkownik Forum
 
Lucek93's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Haha a ja nie lubię nażelowanych pedałów (szczególnie tych z gatunku Tektonic) w błękitno białych swetrach w paski (o koncie na epulsie/fotce nie wspomnę). Nie toleruję również spizganych dropsami mord. Ich ownerzy wyzywają z forum każdego kto słucha czegoś innego niż "hiphop techno house trance", czyli nap*erdalania chochlą o wiadro.

Po twojej wypowiedzi mogę stwierdzić fakt, że twoja wiedza na temat rocka/metalu jest bardzo uboga. Przypuszczam, że nie był byś w stanie odróżnić Black Metalu od Bluesa, a na każdego kto tego słucha, krzyczysz brudas.


W takim razie uszanuj to, że komuś mogą podobać się inne dźwięki.

Wiesz dlaczego między osobami słuchającymi Metalu, a fanami Techno jest wojna? Bo ci drudzy, nie potrafią zaakceptować tych pierwszych. Ja, z zasady na kogoś kto słucha techno, nic złego nie mówię, dopóki taki kolo sam nie będzie próbował wjeżdżać mi na gust.
JXR3 na 100% JP na 100%

A co do japonek, solarium i innych dziwnych rzeczy to powiem tyle. Chłop to chłop i powinien sie zajmowac innymi sprawami niz solarium. Mógłby sie np. wybrac do baru na piwo, na siłownie przykoksowac, mozna tak wymieniac w nieskonczonosc. Prawdziwy mężczyzna to nie jakiś opalony pedał (chłopiec) w japonkach...

POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN Z ARCANII,

oczywiscie prawdziwy mężczyzna powinien reprezentowac JP na 100%

chcem dodac jeszcze że prawdziwi metale, z długimi włosami, w skórach to nie są brudasy !! Brudasem może byc np. emo, lub chłopcy/dziewczyny w arafatkach...

Ostatnio edytowany przez Lucek93 - 01-11-2008 o 18:25.
Lucek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:23   #869
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
epulsie/fotce nie wspomnę). Nie toleruję również spizganych dropsami mord. Ich ownerzy wyzywają z forum każdego kto słucha czegoś innego niż "hiphop techno house trance", czyli nap*erdalania chochlą o wiadro.
nigdy nic do ciebie nie mialem xeremon ale co do chochli w wiadro no to raczej metal
pozatym co jest zlego w swetrach :O? sam mam trzy i je nosze kiedy mi sie podoba
piszesz o metalowcach i techniakowcach i ze niby ci drudzy nie szanuja 1.
dobra to twoje zdanie, bo sluchasz metalu i bedziesz go bronil, no to moze wez pod uwage ze ci drudzy beda wypominac to tym pierwszym :O
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:29   #870
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucek93 Pokaż post
Brudasem może byc np. emo, lub chłopcy/dziewczyny w arafatkach...
nie moge sie powstrzymac wiec najwyzej dostane warna za nowy HaHAHAHAHAHAHAHAHAHAH agree
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:32   #871
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucek93 Pokaż post
JXR3 na 100% JP na 100%

A co do japonek, solarium i innych dziwnych rzeczy to powiem tyle. Chłop to chłop i powinien sie zajmowac innymi sprawami niz solarium. Mógłby sie np. wybrac do baru na piwo, na siłownie przykoksowac, mozna tak wymieniac w nieskonczonosc. Prawdziwy mężczyzna to nie jakiś opalony pedał (chłopiec) w japonkach...

POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN Z ARCANII,

oczywiscie prawdziwy mężczyzna powinien reprezentowac JP na 100%

chcem dodac jeszcze że prawdziwi metale, z długimi włosami, w skórach to nie są brudasy !! Brudasem może byc np. emo, lub chłopcy/dziewczyny w arafatkach...
93 przy nicku,ktory jak wnioskuje po poziomie wypowiedzi oznacza date urodzenia, nie upowaznia Cie do mowienia o tym co meskie a co nie.Zreszta mezczyzna ma na tyle rozwienieta swiadomosc by samemu to ocenic a nie sluchac porad Lucek93 na forum gry komputerowej,wiec wystarczy tylko ze sie z toba nie zgodze i nie bede wyjasnial czemu uwazam ze jestes w bledzie ;D
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 18:38   #872
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Mam konto na fotce
Po co ci ono. Koniecznie musisz się lansować?

Cytuj:
slucham wszystkiego w tym zarowno metalu
Wymień zespoły.

Cytuj:
Pewnie taka nienawiscia emanujesz do innych bo kiedys miales na tyle arognacji by takie bzdety powiedziec komus w twarz i za to dostales po papie
Akurat pewnien szczeniak nie dawno miał tyle arogancji by nazwać mnie brudasem, po ujrzeniu mnie w bojówkach i czarnej bluzie. Przypłacił to p*zdą pod okiem.

Cytuj:
JXR3 na 100% JP na 100%
A teraz, przetłumacz to na ludzki.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 19:00   #873
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Po co ci ono. Koniecznie musisz się lansować?
Czym lansowac? Tym ze przegladne pare profili jako nieanonim?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Wymień zespoły.
Slipknota sam slucham pod plyty iowa,na koncercie tez goscilem.Takto z metalu lubie takze ramstein,metalice,nightwish nie wiem czy sie kwalifikuje mmm,manowar i pare innych by sie znalazlo ale pisze na szybko.Z lzejszych gatunkow bardzo lubie soad,lp a takze guns'n'roses czy tez nirvane i wiele innych ale nie bede tu sie rozpisywal.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Akurat pewnien szczeniak nie dawno miał tyle arogancji by nazwać mnie brudasem, po ujrzeniu mnie w bojówkach i czarnej bluzie. Przypłacił to p*zdą pod okiem.
Lansujesz sie tym ze pobiles jakies dziecko,a ja jestem be bo mam fotke no niezle.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 19:06   #874
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

nie gadajcie z tym brudasem xr3 to kretyn
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 19:13   #875
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Haha a ja nie lubię nażelowanych pedałów (szczególnie tych z gatunku Tektonic) w błękitno białych swetrach w paski (o koncie na epulsie/fotce nie wspomnę). Nie toleruję również spizganych dropsami mord. Ich ownerzy wyzywają z forum każdego kto słucha czegoś innego niż "hiphop techno house trance", czyli nap*erdalania chochlą o wiadro.

Po twojej wypowiedzi mogę stwierdzić fakt, że twoja wiedza na temat rocka/metalu jest bardzo uboga. Przypuszczam, że nie był byś w stanie odróżnić Black Metalu od Bluesa, a na każdego kto tego słucha, krzyczysz brudas.


W takim razie uszanuj to, że komuś mogą podobać się inne dźwięki.

Wiesz dlaczego między osobami słuchającymi Metalu, a fanami Techno jest wojna? Bo ci drudzy, nie potrafią zaakceptować tych pierwszych. Ja, z zasady na kogoś kto słucha techno, nic złego nie mówię, dopóki taki kolo sam nie będzie próbował wjeżdżać mi na gust.
skoncz pierdolic smuty juz, bo mimo, ze na poczatku odgrywales role 'inteligenta' i nic do ciebie nie mialem to teraz zaczynasz juz tylko blaznowac pajacyku~

wracaj na swoje forum i tam pajacuj
jak chcesz byc jak stanczyk - rozumiem, tylko, ze ty potrafisz tylko blaznowac
__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(

Ostatnio edytowany przez kamsz - 01-11-2008 o 19:15.
kamsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 19:32   #876
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

filusz sprawdź pw

up@ racja
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 20:15   #877
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Pozwolę sobie podsumować tą dyskusję. Ta cała śmieszna wojna, między technoboyami, a metalami, jest skutkiem egzystencji takich osób jak np. Filush_. Co za tym idzie, ta rozmowa nie ma sensu - jest tutaj zbyt mało ludzi na poziomie, aby można było ją normalnie przeprowadzić.

Edit.
Darujcie mi. Nie mogę się powstrzymać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush_ Pokaż post
nie gadajcie z tym brudasem xr3 to kretyn
Brudny, jełopie (bez szkoły), to może być co najwyżej twój śmierdzący dres, którym się brzydzę, jednocześnie uważając aby się tym paskudnym odorem od ciebie nie zarazić. Wracaj na klatkę słonia łupać.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 01-11-2008 o 20:22.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 20:17   #878
Gallanonim513
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ormo
Świat: arcania
Domyślny

stary co ty pieprzysz naprawde na poczatku tak samo jak kamsz tolerowalem Cie myslalem ze jestes calkiem w pyte ale jak zaczolem czytac twoje kolejne wypowiedzi to zrozumialem ze jednak bylem w bledzie, co jest dziwnego ze na imprezach lubie bawic sie przy muzyce technopodobnej? nie wiem jak ty ale nie wyobrazam sobie zeby w klubie lecial jakis metal? kumam sie z brudasami i slucham hip hopu dziwne? ja jestem tolerancyjny akceptuje ich styl oni akceptuja moj , ja zasugerowalem tylko ze nie wyobrazam sobie imprezy z metalem w tle a ty zaczoles mi wjezdzac.
Gallanonim513 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 20:25   #879
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

ROCK <3


xr3 pier`l sie ok?

kk thx bye
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2008, 21:07   #880
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post

Brudny, jełopie (bez szkoły), to może być co najwyżej twój śmierdzący dres, którym się brzydzę, jednocześnie uważając aby się tym paskudnym odorem od ciebie nie zarazić. Wracaj na klatkę słonia łupać.

Pozdrawiam.
tak jak Filush pojechal cie od brudasa nie wiedzac czy smierdzisz na rl, tak ty obrazasz Filusha dres od smierdzącego również nie mając do tego podstaw, lol.

masz do niego zal a robisz to samo.
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:59.


Powered by vBulletin 3