Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Silvera

Notki

Silvera Wydarzenia ze świata Silvera

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-10-2007, 16:42   #61
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

zrobcie jakas range "Sleeping players" czy cos takiego to mnie wrzucicie a jak bedzie vicka need to zawsze mnie bedzie mozna przezucic ;p
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-10-2007, 16:43   #62
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Yaya plx guild ^^ .
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline  
stary 28-10-2007, 16:46   #63
Zajebundo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: silvera
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja sie zgadzam z regułami potem dodam swore pare groszy ale musze spadac na urodziny... ;/ Kaceprka go go new net
Lider jest minim zdaniem juz ustalony na 100% Destroyer of Fury.
Ja moge być liderem jak tam chcecie mysle ze Seba vice i Kacperka (jak neta mu zrobia new i jak wroci na silvere) potem ambel ice gess szycha ... wiecej starych niema chyba
__________________
RASTA znaczy być wolnym i śmiać się, bawić, kochać szanować i ufać...

Niema jak Katowicki GKS

PoZdRo Asen i all bro z tibi co nie graja już coraz wieksze nooby grają tu zaczyna mi brakować starych playerow... ( sorry all ze ino asena wymieniłem ale on odszedl ostatnio )
Zajebundo jest offline  
stary 28-10-2007, 16:47   #64
Michalakmee
Użytkownik Forum
 
Michalakmee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006

Posty: 245
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

15:19 Destroyer of Fury [83]: its guild for peace and have fun but we always can help for FTP
15:19 Sokkz Dow [174]: Hmm
15:19 Sokkz Dow [174]: Thanks brother
15:19 Destroyer of Fury [83]: my friends was on FTPa but we dont understand
15:19 Destroyer of Fury [83]: protugese
15:19 Destroyer of Fury [83]: so we need our language to consulting
15:20 Destroyer of Fury [83]: and Iro'nya know english and portugese so he can translate for myguild
15:21 Destroyer of Fury [83]: and we just need respect
15:21 Sokkz Dow [174]: hmm
15:21 Sokkz Dow [174]: susse
15:21 Sokkz Dow [174]: =)
15:21 Sokkz Dow [174]: sure
Michalakmee jest offline  
stary 28-10-2007, 17:32   #65
SirMaciarz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 10 2007

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: silvera
Poziom: 72
Domyślny

Co do wybrania leadera to chyba nie ma watpliwosci kto nim powinien zostac. Destroy widze ze ostro sie starasz zeby nas zjednoczyc.
Chetnie bym dolaczyl do takiej gili nawet po to by sobie czasami pogadac ze starymi kumplami
SirMaciarz jest offline  
stary 28-10-2007, 17:49   #66
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Czyli ja się nie kfalifikuje do gildii.
__________________
poreda jest offline  
stary 28-10-2007, 18:00   #67
Michalakmee
Użytkownik Forum
 
Michalakmee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006

Posty: 245
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up
why?Może masz za mały lvl ale grasz tu długo. Odezwij się wreszcie na tibii.
Michalakmee jest offline  
stary 28-10-2007, 18:15   #68
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michalakmee Pokaż post
@up
why?Może masz za mały lvl ale grasz tu długo. Odezwij się wreszcie na tibii.
A player with this name is not online.
__________________
poreda jest offline  
stary 28-10-2007, 18:38   #69
Michael Rzotkiewka
Użytkownik Forum
 
Michael Rzotkiewka's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 622
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 66
Skille: 92/66
Poziom mag.: 17
Domyślny

Moj glos na lidera to Destro :>
Dodatkowe zasady jakie bym wprowadzil:
-Forum: Kompletny brak aktywnosci na forum, nieudzielanie się w zyciu gildii karane bedzie degradacja na nizsza range. Taak, prywatne forum gildii trzeba zalozyc ^^
-Afking: Odchodzisz od komputera? Wyloguj. Nie miej pretensji do nikogo poza samym soba jesli wynikna z tego jakiekolwiek problemy..
-Nigdy: nie udostepniaj screenow badz logow z guild channel/forum osobom postronnym.
-Taryfikator kar:
1) Zabicie czlonka gildii rowna sia zapłacie 100k + lootu / Rookgard danej postaci.
2) Proba zabicia czlonka rowna się 50k / 1 smierc.
3) Za kradziez, gracz musi zapłacic wartosc skradzionego loota + 10k / 1 smierc.
4) Za udokumentowanie nagminne obrazanie czlonka gracz placic 10k / 1 smierc.(kwota pieniezna w za kazde slowo niewlasciwie uzyte przez gracza może ulec zmianie na wyzsza).. Tak, niech panuje porzadek!
-Kobiety w gildii zasługuja na szczegolne traktowanie i szacunek, nie zapominajmy o nich.
-Nie tolerujemy: zlodziejstwa, player killingu i power abusingu.
-Zlamanie regulaminu:
Jeśli zostanie zlamany ktorys z podpunktow regulaminu, decyzje dotyczaca kary podejmuja:
1) Leader
2) Pod nieobecnosc Leadera przynajmniej 2 Vice Leaderow (dotyczy to takze pozostalych punktow w ktorych Leader ma decydujace prawo glosu)
- Wszystkie punkty regulaminu nalezy traktować na rowni dopiero Lider/Vice będą oceniać indywidualnie w jakim stopniu dany punkt zostal zlamany i jaka kara spotka za to klanowicza.
-Rekrutacja:
1) Xxxxx jest wylacznie polska gildia.
2) Nie przyjmujemy ludzi z red skull’em.
3) Knight lub Palladyn musi posiadac lvl nie mniejszy niż xx, natomiast Druid lub Sorcerer nie mniejszy niz xx
4) Do gildii nie beda przyjmowane postacie, ktore zostaly kupione (badz tez zdobyte np. darowizna, hack) oraz nie sa ich jedynymi posiadaczami (sharing)
5) Wszelkie pytania dotyczace rekrutacji nalezy kierowac do Leadera badz/oraz Vice.

Niech to bedzie porzadna gildia! A nie ze pisze 60lvl i juz ma invita :< Proponuje tez zrobic taka range jakas dla rekrutowanych
To sa tylko propozycje, a co wejdzie w zycie zadecyduje lider
__________________
"Gdy walczymy, możemy przegrać. Gdy nie walczymy, jesteśmy przegrani."

Silvera WAR part #1
http://www.youtube.com/watch?v=QNDh0m7n9f0

Silvera WAR part #2
http://www.youtube.com/watch?v=-hJvilsCxKM

Ostatnio edytowany przez Michael Rzotkiewka - 28-10-2007 o 18:58.
Michael Rzotkiewka jest offline  
stary 28-10-2007, 19:13   #70
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Rzotkiewka Pokaż post
Moj glos na lidera to Destro :>
Dodatkowe zasady jakie bym wprowadzil:
-Forum: Kompletny brak aktywnosci na forum, nieudzielanie się w zyciu gildii karane bedzie degradacja na nizsza range. Taak, prywatne forum gildii trzeba zalozyc ^^
-Afking: Odchodzisz od komputera? Wyloguj. Nie miej pretensji do nikogo poza samym soba jesli wynikna z tego jakiekolwiek problemy..
-Nigdy: nie udostepniaj screenow badz logow z guild channel/forum osobom postronnym.
-Taryfikator kar:
1) Zabicie czlonka gildii rowna sia zapłacie 100k + lootu / Rookgard danej postaci.
2) Proba zabicia czlonka rowna się 50k / 1 smierc.
3) Za kradziez, gracz musi zapłacic wartosc skradzionego loota + 10k / 1 smierc.
4) Za udokumentowanie nagminne obrazanie czlonka gracz placic 10k / 1 smierc.(kwota pieniezna w za kazde slowo niewlasciwie uzyte przez gracza może ulec zmianie na wyzsza).. Tak, niech panuje porzadek!
-Kobiety w gildii zasługuja na szczegolne traktowanie i szacunek, nie zapominajmy o nich.
-Nie tolerujemy: zlodziejstwa, player killingu i power abusingu.
-Zlamanie regulaminu:
Jeśli zostanie zlamany ktorys z podpunktow regulaminu, decyzje dotyczaca kary podejmuja:
1) Leader
2) Pod nieobecnosc Leadera przynajmniej 2 Vice Leaderow (dotyczy to takze pozostalych punktow w ktorych Leader ma decydujace prawo glosu)
- Wszystkie punkty regulaminu nalezy traktować na rowni dopiero Lider/Vice będą oceniać indywidualnie w jakim stopniu dany punkt zostal zlamany i jaka kara spotka za to klanowicza.
-Rekrutacja:
1) Xxxxx jest wylacznie polska gildia.
2) Nie przyjmujemy ludzi z red skull’em.
3) Knight lub Palladyn musi posiadac lvl nie mniejszy niż xx, natomiast Druid lub Sorcerer nie mniejszy niz xx
4) Do gildii nie beda przyjmowane postacie, ktore zostaly kupione (badz tez zdobyte np. darowizna, hack) oraz nie sa ich jedynymi posiadaczami (sharing)
5) Wszelkie pytania dotyczace rekrutacji nalezy kierowac do Leadera badz/oraz Vice.

Niech to bedzie porzadna gildia! A nie ze pisze 60lvl i juz ma invita :< Proponuje tez zrobic taka range jakas dla rekrutowanych
To sa tylko propozycje, a co wejdzie w zycie zadecyduje lider

Niżej wymienione punkty są bez sensu:

1. Nie rekrutowanie Red skulli - pomyślałeś że może ktoś miał hacka? Albo poprostu pomagał kumplowi i jakoś tak wyszło?
2. Nie tolerujemy player killingu thiefa i pa - Czyli gdy 45 rp fika do członka gildii mamy mu pogratulować i go nie tykać?
3. log po odejsciu od kompa - są takie sytuacje w Tibii w których poprostu nie można pisać więc...

@Rzotka
Ogólnie nie podoba mi się za bardzo to co napisałeś (oczywiście nei wszystko). Nie robimy gildii tchórzy tylko Polaków, bać to się możemy teraz a pro przez FTP trzeba wykorzystać niekoniecznie Pałer Abuzingiem ale trzeba...
__________________
poreda jest offline  
stary 28-10-2007, 19:28   #71
Shinhoshu
Użytkownik Forum
 
Shinhoshu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2007

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: ~80
Skille: 87/86
Poziom mag.: 6
Domyślny

Nie lepiej zamiast tych kar cielesnych zrobić taką kare że np: musi płacic za pierwszym razem jakąś kwote a jak drugi raz zlamie ten sam punkt regulaminu wylatuje z gildii? Bo jak zabijecie kogos z gildii to mam 90% że ta osoba nie zaplaci wam tej kasy i bedzie retired ;p
Shinhoshu jest offline  
stary 28-10-2007, 19:32   #72
Michael Rzotkiewka
Użytkownik Forum
 
Michael Rzotkiewka's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 622
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 66
Skille: 92/66
Poziom mag.: 17
Domyślny

@Poreda
1. Chodzi o graczy ktorzy poprostu zabijaja innych bez powodu, zabijaja 'no reason' 'unjustifed' o to chodzi
2. Najlepiej przedyskutowac to z liderem/vickami
3. To nie jest obowiazek, rob co chcesz. Tam tylko jest napisane zebys potem nie mial do nikogo pretensji...

A tak w ogole to sa tylko takie wstepne podpowiedzi a lider zadecyduje co przyjac a co nie Bo same zasady ze guild channel otwarty blablabla to kazda gildia ma :<


@Shinhoshu
Jesli poprawnie odczytalem intencje Twojej odp to '/' oznacza albo czyli np "Za kradziez, gracz musi zapłacic wartosc skradzionego loota + 10k / 1 smierc." Tzn loot + 10k albo 1 smierc. Oczywiscie ta zasada obowiazuje jesli ktos ukradl loota np komus z gildii, bo jezeli jakis inny gracz spoza naszej gildii jest na czarnej liscie (czyli zrobil cos jakiemus czlonkowi) no to juz ta zasada nie obowiazuje...
__________________
"Gdy walczymy, możemy przegrać. Gdy nie walczymy, jesteśmy przegrani."

Silvera WAR part #1
http://www.youtube.com/watch?v=QNDh0m7n9f0

Silvera WAR part #2
http://www.youtube.com/watch?v=-hJvilsCxKM

Ostatnio edytowany przez Michael Rzotkiewka - 28-10-2007 o 19:40.
Michael Rzotkiewka jest offline  
stary 28-10-2007, 20:41   #73
cwaniak89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005

Posty: 97
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 103
Domyślny

@Michael

Podobaja mi sie twoją zasady. Jeszcze tylko je troche dopracowac i było by OK

Dodał bym tylko zasade:

Vice liderzy i lider maja prawo odmówić komus invite bez podania przyczyny ;] <to tak dla formalności>
cwaniak89 jest offline  
stary 28-10-2007, 20:42   #74
Kacperka
Użytkownik Forum
 
Kacperka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005

Posty: 491
Stan: Początkujący
Imię: Kacperka
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Poziom: 78
Domyślny

@Michael Rzotkiewka
Bardzo podobaja mi sie te twarde zasady, a zwlaszcza z tą rekrutacja.
mam nadzieje ze lider rozwazy te zasady
Kacperka jest offline  
stary 28-10-2007, 20:47   #75
Michalakmee
Użytkownik Forum
 
Michalakmee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006

Posty: 245
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Rzot
Zasady są troche za ostre. Moim zdaniem jak ktoś w gildii będze chciał ubic jednego z members to ofc zostanie wyrzucony i sobie nie pogra. Ale w większości się zgadzam . Prawdopodobnie jutro powstanie wstępnie gildia, a invite będzie po napisaniu określonych zasad.

Jeszcze raz pisze, że moim pomysłem na nazwe jest Brothers of Honour, jeśli chodzi o rangi to mnie wesprzyjcie ;p.

Ostatnio edytowany przez Michalakmee - 28-10-2007 o 20:52.
Michalakmee jest offline  
stary 28-10-2007, 20:53   #76
cwaniak89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005

Posty: 97
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 103
Domyślny

Tak czy inaczej dalej nie mamy nazwy ...

Ma ktos jakis sensowny pomysł??
cwaniak89 jest offline  
stary 28-10-2007, 21:31   #77
pobol
Użytkownik Forum
 
pobol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Opole

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Potus
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Domyślny

Pamietacie stara imortal dragons ? tam zeby sie dostac trza bylo sie starac i niekiedy czekac 1 miesciac- wiec niech bedzie tak z wasza gilida moze ze nie czekac 1 miech ale trza sie starac zeby dolaczyc.... ja oczywiscie jakos stary player moge dolaczyc mysle ze noobem nie jestem ci co wiedza jakim charem gram to good, chociaz retired chwilowo moze wroce ale pogadac zawsze pogadam ;P na lidera oczyscie destroyera on sie chyba najbardziej stara i na vice wiadra i sebe co do rules zgadzam sie. A co do sharowania to ja tez sharowalem i nawet nikt sie nie skapnol (od 60 lvl chyba) aff po co ja dawalem pozniej passy undisputed.... glupi demon helmet quest. Dobra nie wazne. To tylko gra i prawie znowu 100 lvl wbilem moze kiedys dobije.... i bardzo dobry pomysl z gildia
__________________
18:19 You advanced from Level 99 to Level 100.

OFNED!!
19:16 Solar mlody [125]: wez nie sap lepiej sie stul i siedz tam gdzie siedzisz
pobol jest offline  
stary 28-10-2007, 21:38   #78
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michalakmee Pokaż post
@Rzot
Zasady są troche za ostre. Moim zdaniem jak ktoś w gildii będze chciał ubic jednego z members to ofc zostanie wyrzucony i sobie nie pogra. Ale w większości się zgadzam . Prawdopodobnie jutro powstanie wstępnie gildia, a invite będzie po napisaniu określonych zasad.

Jeszcze raz pisze, że moim pomysłem na nazwe jest Brothers of Honour, jeśli chodzi o rangi to mnie wesprzyjcie ;p.
Są za ostre, szczególnie punkt o Red Skullach, proponuje go skreślic.

@Name

Hmm... Trzeba wymyślić jakąs fajną nazwę jeszcze nie oklepaną czyli nie coś typu Warriors of coś tam albo Brothers of War itd... Coś nowego co Silvera zapamięta (niekoniecznie dobrze ).

Moje propozycje to: Lifestyle (Styl życia), Others (inni), Federation (zjednoczeni), Manipulators (manipulatorzy)
__________________
poreda jest offline  
stary 28-10-2007, 21:39   #79
Kacperka
Użytkownik Forum
 
Kacperka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005

Posty: 491
Stan: Początkujący
Imię: Kacperka
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Poziom: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pobol Pokaż post
Pamietacie stara imortal dragons ? tam zeby sie dostac trza bylo sie starac i niekiedy czekac 1 miesciac- wiec niech bedzie tak z wasza gilida moze ze nie czekac 1 miech ale trza sie starac zeby dolaczyc.... ja oczywiscie jakos stary player moge dolaczyc mysle ze noobem nie jestem ci co wiedza jakim charem gram to good, chociaz retired chwilowo moze wroce ale pogadac zawsze pogadam ;P na lidera oczyscie destroyera on sie chyba najbardziej stara i na vice wiadra i sebe co do rules zgadzam sie. A co do sharowania to ja tez sharowalem i nawet nikt sie nie skapnol (od 60 lvl chyba) aff po co ja dawalem pozniej passy undisputed.... glupi demon helmet quest. Dobra nie wazne. To tylko gra i prawie znowu 100 lvl wbilem moze kiedys dobije.... i bardzo dobry pomysl z gildia
o.O! to ty sharowales tym Potusem? od 60 lvla? o.O to rly nie wime jak to zrobiliscie ze nikt sie nie skapnal ;p
Kacperka jest offline  
stary 28-10-2007, 21:42   #80
cwaniak89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005

Posty: 97
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Poziom: 103
Domyślny

Moja propozycja:
Holy Army <z głównym naciskiem na słowo HOLY, nie musi byc Army, moze być fire albo cokolwiek innego>

Ostatnio edytowany przez cwaniak89 - 28-10-2007 o 21:48.
cwaniak89 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:54.


Powered by vBulletin 3