Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-11-2008, 22:48   #1
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny Pierwsza zapowiedź aktualizacji!

Odliczanie do zimowej aktualizacji właśnie się rozpoczęło! Spodziewać się możesz nowych terenów z nowymi miastami, questów, potworów, najazdów, nowych opcji w party oraz wiele wiele innych. Od teraz, aż do aktualizacji, w serii cotygodniowych nowinek, będziemy prezentować bardziej szczegółowe informacje dotyczące różnych aspektów.


Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować wam Yalahar, starożytne miasto, które przez ostatni czas bardzo się rozwinęło. Jego mieszkańcy - Yalaharianie, należeli do jednej z najbardziej inteligentnych ras, które powstały podczas Wojen Bogów. Nie mieli zamiaru poświęcania się w tej wojnie, więc wycofali się z szalejących bitew i znaleźli schronienie na jednej z północnych wysp. Tam, z pomocą ich sług, szybko rozwinęli miasto i kontynuowali poszukiwanie wiedzy i nauki. Podczas tych badań, natknęli się na istotę, która wydawała się żyć w miejscu, jakoś między światami, istnieniem a nicością. Istotę tę nazwali Variphor.
Ich pierwsza ekscytacja wynikacjąca z odkrycia czegoś tak spektularnego, została szybko zastąpiona strachem. Variphor był z natury złośliwy i zdobył wystarczające siły by wpłynąć w negatywny sposób na Yalahari. Manipulował nimi, by walczyli przeciwko sobie i masakrycznej nocy, wiele z nich zginęło. By uniknąć kompletnej destrukcji tego co osiągnęli, uciekli z wyspy, a miasto zostawili swoim sługom. Ciężko starali się utrzymać wszystko w należytym porządku, jednakże, owładnięci pychą, cieszyli się luksusem, który teraz do nich należał. Niektórzy ze sług nawet zaczęli udawać prawdziwych Yalahari.


Plotki mówią, że jeden z prawdziwych Yalahari, powrócił pod wpływem Variphora, by przynieść zniszczenie światu. Bądź ostrożny komu ufasz, a gdy spotkasz jednego z nich, spróbuj się dowiedzieć czy zadajesz się z wrogiem czy też przyjacielem.


Dziewięć dzielnic, które tworzyły Yalahar, z czasem stawały się coraz bardziej zaniedbane. Niektóre całkowicie zniszczone, inne zostały napadnięte przez przestępców. Tak więc dawni słudzy Yalahari musieli uciekać do centrum miasta.


Do dziś, można rozpoznać dziewięć dzielnic Yalahar. Większość przestępców, która napadła na Yalahar, osadziła się na starej dzielnicy handlowej, która znajduje się koło portu. Z tego miejsca można dobrze obserwować przybywające statki handlowe, a handlarze mogą zostać łatwo obrabowani - doskonałe miejsce dla złośliwców.
Imigranci wielu różnych ras, żyją w dzielnicy dla cudzoziemców. Orkowie, elfy, minotaury, ludzie - wszyscy dzielą ten teren, który z resztą jak możecie się domyślać, jest daleki od bycia spokojnym.


Wiele maszyn i tropów sekretnych źródeł energii, może wciąż zostać zauważona w dzielnicy przemysłowej. Jednakże, wiedza jak używać tych maszyn zniknęła wraz z Yalahari.


Dawna dzielnica alchemiczna, główny teren nauki, wygląda na zniszczony przez wielką eksplozję. Ruiny laboratoriów i zmutowane kreatury wskazują, że były tu przeprowadzane niebezpieczne doświadczenia.
W dzielnicy cmentarnej, umarli przejęli dawne budynki i krypty, których używają do prowadzenia nekromantycznych rytuałów.


Dzielnica czarodzieja nie wygląda na tak zniszczoną jak pozostałe, ale zamieszkana jest przez wiele złych magów. Od czasu do czasu możesz znaleźć tu pomocną duszę, jednak gdy planujesz odwiedzić to miejsce, radzimy bardzo uważać. Część tej dzielnicy, powierzchnia ziemi pękła i piekielne stworzenia próbują wydostać się na powierzchnie.


Zatopiona dzielnica była częścią Yalahar, jednak całą powierzchnia oderwała się od lądu i jak mówi sama nazwa, zatonęła w morzu.


Arena i zoo służyły jako dzielnica rozrywki dla Yalaharaninów. Teraz wszystkie zwierzęta latają wolne. Ich ogrodzenia zostały zniszczone a dawni gladiatorzy błąkają się po terenach i czekają na przeciwników.
Ostatnia lecz nie mniej ważna dzielnica, najstarsza część miasta, do której uciekli dawni słudzy. Jest to jedyna część Yalahar, którą można uznać za bezpieczną. Wiele handlarzy osiedliło się w tym spokojnym i cichym miejscu. Kilka domów, które mogą zostać wynajęte, odzwierciedlają bogactwo i luksus, którym raz zostało obdarzone Yalahar.


Mamy nadzieję, że spodoba Ci się odkrywanie tajemnic tego miasta. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć, poszukaj na innych stronach fanowskich.


Za zdjęcia dziękuję Slythii
__________________



Polska supported fansite!
Newsy, forum, download, poradniki, kalkulatory, analizator serwer loga, występowanie bossów i wiele innych!

Ostatnio edytowany przez Fureyka - 07-11-2008 o 23:18.
Fureyka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-11-2008, 23:26   #2
ozahalski
Użytkownik Forum
 
ozahalski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Lokacja: Gdansk

Posty: 89
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ozahalski
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 114
Poziom mag.: 21
Wyślij wiadomość przez ICQ do ozahalski
Domyślny

Ciekawią mnie nowe 'możliwości' w party : )
__________________
ozahalski jest offline  
stary 07-11-2008, 23:27   #3
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Zapowiada sie pieknie, mam nadzieje ze to bedzie kolejny udany update.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 07-11-2008, 23:31   #4
D4n1
Tibia.pl support
 
D4n1's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006

Posty: 473
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ciekawe będą te nowe questy i potworki mam nadzieje ze będzie ta zmiana na lepsze
__________________

Ukryty tekst:
Gandlf bialy [53]: a bende mugl zrobic tom jebanom norge << pro polisz user
cos z innej beczki
Lord Garys [116]: You see Elitarny Kret (Level 214). He is an elite knight. He is Honored Member of the Legendary Phoenixs.
Lord Garys [116]: elitarny kretyn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lili Riper [100]: moja erekcja rosnie jak spotykam jamkniki na ulicy
D4n1 jest offline  
stary 07-11-2008, 23:31   #5
Royal_Michael
Użytkownik Forum
 
Royal_Michael's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: he?
Świat: Silvera
Poziom: 90
Skille: 96/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

E tam, pieprzą. Sztucznie próbują budować klimat ale to się nie uda bo z każdym updatem gra jest coraz gorsza. W tibii istniał klimat ponad 3 lata temu gdy nikogo nie obchodziło jaka cyferka widnieje przy nicku, teraz to jest tylko wyścig szczurów.
__________________
"Gdy walczymy możemy przegrać, gdy nie walczymy jesteśmy przegrani"

Ostatnio edytowany przez Royal_Michael - 07-11-2008 o 23:32.
Royal_Michael jest offline  
stary 07-11-2008, 23:31   #6
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Póki co, update zapowiada się wyśmienicie. Nie licząc tego, że ciekawią mnie nowe funkcje w party oraz jak zawsze potwory i questy, to do tego podoba mi się fabuła; historia tego miasta. Szczególnie ciekawi mnie wątek z tym potworem - kolejny demon czy coś więcej?
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 07-11-2008, 23:41   #7
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

szczerze? najbardziej podoba mi się motyw penetrowania zniszczonego laboratorium, pełnego różnych, dziwnych istot...jak w horrorze ^^

wydaje mi się, że będzie to jeden z lepszych update-ów w historii

edit: świetną wiadomością jest również duża liczba questów dla 90-200 lvl-i.
Rekin Master jest offline  
stary 07-11-2008, 23:43   #8
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Royal_Michael Pokaż post
E tam, pieprzą. Sztucznie próbują budować klimat ale to się nie uda bo z każdym updatem gra jest coraz gorsza. W tibii istniał klimat ponad 3 lata temu gdy nikogo nie obchodziło jaka cyferka widnieje przy nicku, teraz to jest tylko wyścig szczurów.
Ciężko im naprawić to co popsuli i raczej tego już nie zrobią bo chodzi o większą ilość nowych graczy którzy lubią tego otsa i napędzają rynek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gargoin_rtn Pokaż post
Póki co, update zapowiada się wyśmienicie. Nie licząc tego, że ciekawią mnie nowe funkcje w party oraz jak zawsze potwory i questy, to do tego podoba mi się fabuła; historia tego miasta. Szczególnie ciekawi mnie wątek z tym potworem - kolejny demon czy coś więcej?
Wyśmienicie ale chyba dla tych co grają od najwyżej dwóch lat... Dawniej ta gra była o wiele lepsza albo to ja jestem pesymistą :>

@edit Wreszcie wcześniej od torga

Ostatnio edytowany przez Prostynick - 07-11-2008 o 23:46.
Prostynick jest offline  
stary 07-11-2008, 23:46   #9
r4mz3s
Użytkownik Forum
 
r4mz3s's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2007
Lokacja: Płock

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
r4mz3s ma numer GG 5949543
Domyślny

Śmierdzi Atlantydą ;p
r4mz3s jest offline  
stary 07-11-2008, 23:50   #10
Kolec
Użytkownik Forum
 
Kolec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Mokotów
Domyślny

w ogóle mi się to update nie podoba, ta fabuła taka nudna jest że aż mi się nie chciało czytać tego artykułu... jedyna dobra opcja to nowe funkcje w party i kolejna arena
Kolec jest offline  
stary 07-11-2008, 23:56   #11
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fureyka Pokaż post
Odliczanie do zimowej aktualizacji właśnie się rozpoczęło! Spodziewać się możesz nowych terenów z nowymi miastami, questów, potworów, najazdów, nowych opcji w party oraz wiele wiele innych. Od teraz, aż do aktualizacji, w serii cotygodniowych nowinek, będziemy prezentować bardziej szczegółowe informacje dotyczące różnych aspektów.
Tylko to mnie zainteresowało. Na co komu nowe miejsca do expienia? I tak będą zajmowane przez Boterów. A tam gdzie były pokazane Orci to zapewne będzie tam drugi OF.

Tak więc podsumowując zainteresowały mnie tylko nowe opcje w party i "oraz wiele wiele innych". Co jeszcze można dodać do opcji w party? Jestem ciekawy. I wiele wiele innych? Czy będzie kolejna balansacja/antybalansacja? Czy też ten update ma na celu tylko dodanie nowych terenów i questów?


Pozdrawiam
Cery.
Cery jest offline  
stary 08-11-2008, 00:01   #12
Szaman
Użytkownik forum
 
Szaman's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2005
Lokacja: Wałbrzych
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Almaril
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 74
Skille: 85/68
Poziom mag.: 17
Szaman ma numer GG 4771336
Domyślny

Zaginione miasto, technologicznie znacznie przewyższające resztę świata, teraz opuszczone przez swoich dawnych mieszkańców z powodu jakiejś katastrofy, by po latach dzielni poszukiwacze przygód mogli odkrywać jego sekrety. No wypisz, wymaluj Atlantyda .
Szaman jest offline  
stary 08-11-2008, 00:04   #13
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

nowy outfit ??


Ostatnio edytowany przez Duch Guardi - 08-11-2008 o 11:07.
Duch Guardi jest offline  
stary 08-11-2008, 00:23   #14
Bambs18
Użytkownik Forum
 
Bambs18's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2008
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 100
Skille: 90+
Poziom mag.: 19
Domyślny

Tibia i tak idzie w zlym kierunku ... a ta fabule to ja nie wiem ... chyba Tolkien im napisal
Bambs18 jest offline  
stary 08-11-2008, 00:39   #15
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Royal_Michael Pokaż post
E tam, pieprzą. Sztucznie próbują budować klimat ale to się nie uda bo z każdym updatem gra jest coraz gorsza. W tibii istniał klimat ponad 3 lata temu gdy nikogo nie obchodziło jaka cyferka widnieje przy nicku, teraz to jest tylko wyścig szczurów.
100% racji, dodam tylko, że teraz w pvp lvl i umiejetnosci sa praktycznie zbedne ;]
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline  
stary 08-11-2008, 01:07   #16
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez r4mz3s Pokaż post
Śmierdzi Atlantydą ;p
to samo pomyslalem xD ale na razie spoko sie zapowiada "D
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline  
stary 08-11-2008, 01:08   #17
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Jak dla mnie - pomysl ok, wykonanie - do kitu, czyli Cipsoft trzyma "forme".
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 08-11-2008, 01:31   #18
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Zapowiada się ciekawie, w sumie to zaginione miasto (oprócz tego, że kojarzy się z Atlantydą) przypomina mi ruiny z Tomb Raider I, a tą grę kocham, więc chociaż pierwsza część update będzie piękna
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline  
stary 08-11-2008, 02:19   #19
Serlos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 114
Domyślny

Ruiny w Gothicu 3? Tez byly ruiny miasta i dzielnice A gothic 3 gdzie byl robiony? No wlasnie w niemczech Ehh puste lby maja chyba tam
Serlos jest offline  
stary 08-11-2008, 02:35   #20
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

To mi wyglada jak OTS plax????
Dindsuk jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:27.


Powered by vBulletin 3