Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-10-2006, 19:33   #481
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
Na kazdego draga mam 1-2 ciosy po 200+ a w edl/vdl robie wiecej expa w ciagu godziny niz paladyni na 110 levelu.
dziwne, ja na filmie z Sashra nie widzialem ani jednego hita 200+ przy robieniu ornamented shield questa o.O
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-10-2006, 22:32   #482
Amos'Sword88
Użytkownik forum
 
Amos'Sword88's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006
Lokacja: Irlandia

Posty: 4
Imię: Amos'Sword
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 45
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Jasne ze knight to najlepsza,najpoterzniejsza i najczesciej wybierana profesja...kto sie ze mna nie zgodzi?popatrze na najwiekszego lvl(eternal)ile ma przewagi na magami(cachero)rycerzami(Bubble)sami popatrzcie
Amos'Sword88 jest offline  
stary 18-10-2006, 22:35   #483
Deox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up Ale to było xx lat temu Obecnie najpotężniejsi są JEdonostki magiczne a w szczególności sami Magowie. Nie dość że posiadają potężne czary ofensywne to mają celownik w batle. Knight dla mnie obecnie najsłabsza postać szkoda bo uwielbiam knightów.
 
stary 18-10-2006, 22:39   #484
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

@Amos'Sword88
Gwarantuje CI ze jesli nagle cip softowi sie cos przysni i zlikwiduja wszystkie bronie zmuszajac knighta do expienia fistem to EO ciagle przez dlugi czas bedzie pierwszy a pprzez lata w top 10.
Fagaro jest offline  
stary 18-10-2006, 22:43   #485
$Yogi$
Użytkownik Forum
 
$Yogi$'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 29
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia/Candia
Poziom: XXX
Skille: XXX
Poziom mag.: :D
$Yogi$ ma numer GG 8337882
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Amos'Sword88 Pokaż post
Jasne ze knight to najlepsza,najpoterzniejsza i najczesciej wybierana profesja...kto sie ze mna nie zgodzi?popatrze na najwiekszego lvl(eternal)ile ma przewagi na magami(cachero)rycerzami(Bubble)sami popatrzcie

Popatrz jaka przewaga [CHAR]Taifun Devilry[/CHAR]
za niedlugo to on bedzie mial najwyzszy lvl bo robi conajmniej 2x tyle expa co eo :>
__________________
^^(";;")^^ Buuuuuuuuuuuuuuuu!
$Yogi$ jest offline  
stary 19-10-2006, 19:13   #486
Wojciech25
Użytkownik Forum
 
Wojciech25's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006
Lokacja: Ś-cie

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ostomwoj
Profesja: Elite Knight
Poziom: 64
Domyślny

no niezgadzam sie z tobom $Yogi$ skat wiesz moze pojawi sie ktos nowy co w krotkim czasie nabije duzy lev.Tajfun i Eternal jada szybko z levelem...zobaczymy takie moje zdanie
Wojciech25 jest offline  
stary 19-10-2006, 20:08   #487
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

juz sie ten ktos pojawil, mateusz dragon wielki

ciekaw jestem jak bedzie wygladac top 10 za 3 lata...
Raditz Saiya-jin jest offline  
stary 19-10-2006, 20:22   #488
Matiess
Użytkownik Forum
 
Matiess's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Stargard Szcz.

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Ładnie
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 55
Skille: 16/24
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokik Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamiela Jr.
Jeżeli zmierzyćby siłę sorca i rycka na około 15 lvl(około 20 mlvl) to rycerz by wygrał.


nigdy w zyciu.


Ojej to dziwne bo ja 16 knightem zabiłem 30 sorca a 15 knight ma nie pokonac 15 sorca HHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Taka wypowiec padła ale czemu ja na 10 lvl druidem zabilem 19 knighta ??
__________________
Lubie Jajka i dobrze mi z tym
Matiess jest offline  
stary 20-10-2006, 00:29   #489
Porkidrucik
Użytkownik Forum
 
Porkidrucik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2006

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vuco Vuco
Świat: Danera
Poziom: 108
Poziom mag.: 69
Domyślny

Mialem knighta 43lvl skile po 76 denerwowalo mnie bice skili. Wreszcie wymarzony koniec zaczlaem expic wiedzialemz e niedlugo bede miec pacc xD.poszedlem na dc podchodzi druid okolo 35lvl z pacc i zaczal se letac na slimkach i walic z visa po 100 . doszedlem do wniosku ze knightem nie ma przyszosci. druid / sorc szybko moga waliz z visa i SD wiec sie przezucilem. wiem jeszcze palek mi zostal fajna postac ale mialem juz druida na 25 do uhuw robienia wiec wybralem druida DRUID ROX . ma zaje****e czary exura sio i mas res latwo se wyrabiac wzgledy u wysokich graczy ale kazdemu sie gra wygodnie dana postacia ale ja lubie druid i NIM GRAM pozdro ziomki
Porkidrucik jest offline  
stary 21-10-2006, 23:41   #490
CHeeT@H
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2006
Lokacja: B-ca

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Refugia
Poziom: 80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny kajek

czy knajcik jest najpotężniejszy - NIe
czy sork jest cos warty bez kajka na bardzo tródnych stworach- Nie
czy kajek sobie dobrze radzi bez czy z drutem przy boku - lepiej z dru
czy najlepiej mieć za sobą 4 rp na h levlu do zabijania - tak
czy kajek jest niezastąpiony - nie
1 jest pewne nie ma profesji słabej każda ma inne zalety kajek bloczy pall atakuje dru leczy a sork zabija ;p

Ostatnio edytowany przez CHeeT@H - 21-10-2006 o 23:44. Powód: proba usunięcia posta
CHeeT@H jest offline  
stary 22-10-2006, 12:03   #491
Xeve'h
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 26
Świat: Valoria
Domyślny

Hmm moim zdaniem knight jest do bani, w zasadzie nadaje sie tylko do blokowania (bloker), expi sie nie najszybciej, ubic czlowieka knightem to tez nie nalezy do najłatwiejszych zadan ze względu na jego niski mlvl i nie mozność używania takich run jak SD, dodatkowo pasc knightem nie majac wykupionych blessów to dlugie odrabianie strat w skillach:/. Osobiscie nie znosze grac knightem chociaz ma tez on swoje zalety np. duzo hp, dużo cap i na nowych servach pewnie bogactwo z loota za blokowanie
Myśle ze nasliniejszy jednak jest master sorcerer
Xeve'h jest offline  
stary 22-10-2006, 16:19   #492
Sir Radzio Angelus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: w domu
Wiek: 35

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Sir Radzio Angelus ma numer GG 3677348
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez koniccerka Pokaż post
Knajt zadzi ma ma niezle eq szybko sie ekspi a jaki opłacalny ma najwiecej kasy za bloki potworów a wogóle to na wojnach idzi na pierwaszy ogien i sie poswieca drutki go uhaja jak sie ma znajomosci sorki i druty przyzewaja potworki do skilowania najlepiej maki bo sie uhaja ja mam knighta i kolege z monkiem ziom
LOL! Same superlawyty! Normalnie profesja idealna! żadnych minusów!!11!...i nagle się obudziłeś...

btw. Jesteś dla mnie Mistrzem Interpunkcji !
Sir Radzio Angelus jest offline  
stary 22-10-2006, 17:56   #493
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Knight expi wolno dopóki expi z broni. Szkoda ze tak niewielu z was potrafi korzystac z dobrodziejstwa jakim jest exori. Narzekacie na predkosc expa knighta a tak naprawde nie wiecie co zrobic zeby bylo szybciej.

Ja broni nie uzywam prawie w ogole, chyba ze mi krolik stanie na drodze i nie moge przejsc. Sova nosze ale tylko po to zeby miec lepszy def, nawet ataku na potwora nie zaznaczam. Caly moj exp polega na tym ze luruje sobie kilka mocnych potworkow na raz i atakuje z exori na full def. Exori to normalny czar wiec nie ma znaczenia czy mam akurat def czy atk, obrazenia zawsze są liczone tak samo. Mam prawie 2k hp wiec moga mi 2 dle spuscic maksymalne combo (szansa na to nie wynosi nawet 1%) a ja nadal bede żył. Rozrzut exori nie jest duzy - zadaje obrazenia w przedziale 250-450. Nie zdazylo mi sie zebym na obecnym poziomie trafil ponizej 250. (dla porównania - z broni nigdy nie trafilem powyzej 250 ) Armor potworow tez wielkiej roznicy nie robi, niby to czar fizyczny ale w demona wchodzi prawie to samo co w warlocka/draga/banshee, trzeba by dokladnie przeliczac zeby dopatrzyc sie roznicy. {na tym forum nie rozmawiamy o botach }Tak wiec caly czas tylko sobie luruje potworki i bije exori w kilka. Dobre nawet na guardy (5+ wokół siebie i exori, zawsze padaja na 1 hit ) Koszty ponosze niewiele wiekszy niz przy expieniu z broni (bo jednym atakiem zalatwiam kilka) a szybkość expenia zwiększam w ten sposób przynajmniej dwukrotnie. (zalezy jeszcze od tego na jakich potworkach, na dragach to 3-4 razy )

PS.
Jak mi sie nie zwroci i bede sporo w plecy to ide poblokowac dla kumpli demki i mam na kolejny tydzien expa. Ale przewaznie sie zwraca. Sorce i druty nie sa w stanie expic tak szybko jak ja. (exori mort zadaje obrazenia tylko jednemu potworowi na raz)

Nie dajcie sie oszukiwac żółtodziobom ktorzy mają mniej niz 50 lvl i gadają ze jak jesteś knightem to powinieneś expic z broni. Bo to akurat gowno prawda. Moze do 50-60 lvl na elfach tak, ale pozniej sa za male hity. Np ja ledwo co guardy z broni zabijam. (jednego guarda z sova biore srednio na 4 hity ) A z exori zluruje sobie 8 guardow i zabijam jednym strzalem 8 guardów. Sami oceńcie co jest fajniejsze. (oczywiscie nie na guardach expie, dalem tylko dla przykladu zebyscie to zrozumieli)

Ostatnio edytowany przez Vil - 22-10-2006 o 18:56.
Colard jest offline  
stary 22-10-2006, 18:55   #494
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
Knight expi wolno dopóki expi z broni. Szkoda ze tak niewielu z was potrafi korzystac z dobrodziejstwa jakim jest exori. Narzekacie na predkosc expa knighta a tak naprawde nie wiecie co zrobic zeby bylo szybciej.
polac temu panu, dobrze prawi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
(jednego guarda z sova biore srednio na 4 hity )
czy ktos jeszcze ma ochote na sile forsowac kopalnie jako expowisko dla knighta ?

sorry za edycje posta.
__________________
Vil jest offline  
stary 22-10-2006, 19:00   #495
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Colard, a gdzie masz taki spaw Dl zeby przez godzine klepac po 2 na raz z exori? ja z sca i hmm wybijam kazdy znany mi spaw a potem czekam i szukam Dla
Fagaro jest offline  
stary 22-10-2006, 19:01   #496
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
polac temu panu, dobrze prawi.
A co moze mi powiesz ze nie mam racji?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
czy ktos jeszcze ma ochote na sile forsowac kopalnie jako expowisko dla knighta ?
Dwarf guard byl tylko dla przykladu. Nigdy na nich na powaznie nie expilem. Musialem dac tak kiepski przyklad bo jakbym powiedzial o dragach to byscie nie zrozumieli. (malo kto z was expi na dragach)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro
Colard, a gdzie masz taki spaw Dl zeby przez godzine klepac po 2 na raz z exori? ja z sca i hmm wybijam kazdy znany mi spaw a potem czekam i szukam Dla
Ja nie bije samych dli. Laze po calym dragon lair i wybijam wszystko po kolei, zawsze coś sie zdazy zrespic zanim wszystko wybije.

Z sca + hmm jest katastrofalnie wolny exp. (srednio combo 150 i tylko w jednego draga, porownaj to z obrazeniami za pomoca exori czyli srednio 400 w 3+ dragi)

Ostatnio edytowany przez Colard - 22-10-2006 o 19:08.
Colard jest offline  
stary 22-10-2006, 20:23   #497
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colard Pokaż post
A co moze mi powiesz ze nie mam racji?
a czy ja napisalem ze sie nie zgadzam ?
__________________
Vil jest offline  
stary 22-10-2006, 22:13   #498
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Przewrażliwiony kolega wszędzie się ironii i szyderstw dopatruje.
ripper jest offline  
stary 22-10-2006, 22:50   #499
Gajutus z Samery
Użytkownik Forum
 
Gajutus z Samery's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2004
Lokacja: Przed komputerem
Wiek: 31

Posty: 45
Gajutus z Samery ma numer GG 3118439
Domyślny

Zależy co uważasz mówiąc ,,najpotężniejsza". Jak wypowiadali się wcześniej każda profesja ma swoje wady i zalety. Paladynem na stosunkowo niewielkim lvlu pokonasz niezłego potworka. Sorc super atak. Knight mała strata życia ale dosyć słabe potwory solujesz. Druidem sam sobie możesz robić uhy i z tempest rod wymiatasz
__________________
A po co mi podpis...
Gajutus z Samery jest offline  
stary 22-10-2006, 22:55   #500
Colard
Użytkownik Forum
 
Colard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gajutus z Samery
Knight mała strata życia ale dosyć słabe potwory solujesz.
Strata życia prawie tak sama jak w przypadku sorców bo mocne potwory biją głównie z magii.

Solować może takie same potwory jak sorc jeśli ma exori.

Ostatnio edytowany przez Colard - 22-10-2006 o 22:57.
Colard jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin 3