Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-09-2011, 12:28   #1
Sirandil
Użytkownik Forum
 
Sirandil's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2011
Lokacja: Orzesze

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sirandilek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Isara
Poziom: 107
Skille: 90
Poziom mag.: 21
Oczko Za słaby komputer? Pomóż mu! :)

Może zły dział ale nie wiedziałem gdzie wstawić

Mianowicie chciałbym wam wszystkim przedstawić rewelacyjny program GAME BOOSTER!
Pomoże on każdemu posiadaczowi słabszego komputera! Oto krótki opis tego wspaniałego programu:

Game Booster to program ułatwiający uruchamianie na komputerze zasobożernych gier. Czasowo wyłącza zbędne procesy systemowe.

Uruchamianie gier na komputerze może zakończyć się fiaskiem, jeśli okaże się że procesy systemowe pochłaniają konieczne dla gry zasoby. Game Booster umożliwia wyłączenie zbędnych procesów oraz programów uruchomionych w tle. Dzięki temu gra będzie mogła dysponować większą ilością pamięci operacyjnej oraz możliwościami przerobowymi procesora.

Game Booster nie zmienia konfiguracji komputera ani nie wpływa w żaden sposób na uruchamianą grę. Kiedy klikniesz centralny przycisk, zbędne procesy wyłączą się. Program zaproponuje również wyłączenie aktywnych w tle programów. Przeprowadzona zostanie również defragmentacja!





Program oferuje również funkcje zainstalowania innych programów, które "podkręcą" Wasz komputer!

Sam osobiście używam Game Booster'a i mogę z pełną odpowiedzialnością za ten wspaniały program poręczyć! Mi pomógł i jestem pewny że Wam pomoże również

Oto screen z gry(Laptop ze zintegrowaną kartą graficzną 64mb :twisted: , gra chodzi po zainstalowanu programu płynnie bez "zacinania" się 8) ):


Jeśli komukolwiek pomogłem uporać się ze swoim słabszym sprzętem to bardzo mnie to cieszy

Wszelkie pytania proszę wpisywać w tym temacie lub na PW
Pozdrawiam!! :wink:

PS. Jeśli nie ten dział prosze o Usunięcie lub przeniesienie, nie mogłem stworzyć tematu w dziale Poradników.
Pozdrawiam!
Sirandil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:58.


Powered by vBulletin 3