Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-03-2009, 20:09   #21
Janekbialymurzyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2009

Posty: 35
Domyślny

Nie możliwe że wbiłeś te skile bez bota , a jeśli już na bocie skilowałeś to pewnie i z nim expisz... takie skille żeby wbic to chyba na kroplówce jechałeś , kibel pod tobą zamiast krzesła a pod biurkiem lodówka i aby stara Ci jedzenie przynosiła... W sql pewnie jak Cie nauczyciel czyta to zamiast imienia i nazwiska pyta się czy jest ,,Muhannad'' na gg od 2 lat masz opis ,,nie pisac - skiluje'' a stara nie pyta się jak w szkole tylko ile skila wbiłeś...

YO - Hail No-Lifers!
Janekbialymurzyn jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-03-2009, 20:29   #22
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Co do mnie, to może padłem xx razy, może nie umiem wciskać hotów (fakt exura/exura gran na facc) tylko że...jaki to jest powód by mnie oceniać? Żeby było śmieszniej, miałem już 2 konta premium na majinie i zamierzam kupić 3 i zapewne TEŻ nie wbije 100 lvl. Dlaczego? Bo tibia to dla mnie zabawa.

a tekst "skilluje bo mi net słabo chodził" jest co najmniej zabawny. Wyjdź na dwór, poznaj świat. Twoja średnia czasu online (10h+) mówi sama za siebie. Więc albo jesteś botem, albo sharujesz, albo nie masz rl life. Z tego pierwsza opcja wydaje się najrozsądniejsza.
__________________
jerrry jest offline  
stary 17-03-2009, 20:33   #23
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

pytanko: jaki best z assassinki? i ew. na buffie
__________________
17:20 Crin Tamweasi [10]: ile masz ataku miecz
-----------------------------------------------
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 56 lvl
18:29 Krwiozerczy Kroliczek [15]: i red czaha
18:30 Krwiozerczy Kroliczek [15]: mam 79 mlev
18:31 Krwiozerczy Kroliczek [15]: wszyscy sie mnie boja

00:32 Xemok [129]: mnie nie wychowuja rodzice tylko ulica wiec zamknij pizde i siedz cicho bo o zyciu nic nie wiesz .
maszter321 jest offline  
stary 17-03-2009, 21:53   #24
Alexe the dark paladin
Użytkownik Forum
 
Alexe the dark paladin's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Alexe
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hunted
Świat: Lucera
Poziom: 170
Domyślny

kkk, mój 75 shiedling wypada blado x(
Alexe the dark paladin jest offline  
stary 17-03-2009, 22:01   #25
Eyro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 126
Domyślny

obwąchajcie mu kija jeszcze... dla mnie żadne pizdy z npvp nie będą mieć odrobinki szacunku :*
Eyro jest offline  
stary 17-03-2009, 23:01   #26
Adameq
Użytkownik Forum
 
Adameq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kiku'cik
Profesja: Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 72/57
Poziom mag.: 13
Adameq ma numer GG 2787853
Domyślny

@ up :

A ja nie będe miał do ciebie szacunku. Teksty na poziomie .....

@topic :
Używa czy nie to jego sprawa ale żeby wytykać palcem na niego przy każdej okazji jest chyba przesadne
__________________
Pozdrawiam Adam

Ostatnio edytowany przez Adameq - 17-03-2009 o 23:04.
Adameq jest offline  
stary 18-03-2009, 03:13   #27
Mietek919
Użytkownik Forum
 
Mietek919's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007
Lokacja: Zgorzelec
Wpisy bloga: 1

Posty: 155
Imię: -------
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Nice skills
ładnie siekałeś mój rp na 120+ nie miał 70 shieldinga i 100+ dysta ;[
__________________

Mietek919 jest offline  
stary 18-03-2009, 04:03   #28
Manic
Użytkownik Forum
 
Manic's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2009
Lokacja: Wiocha
Wiek: 39

Posty: 82
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eyro Pokaż post
obwąchajcie mu kija jeszcze... dla mnie żadne pizdy z npvp nie będą mieć odrobinki szacunku :*
a dla mnie na odwrot

a tekst "skilluje bo mi net słabo chodził" jest co najmniej zabawny. Wyjdź na dwór, poznaj świat. Twoja średnia czasu online (10h+) mówi sama za siebie. Więc albo jesteś botem, albo sharujesz, albo nie masz rl life. Z tego pierwsza opcja wydaje się najrozsądniejsza.

ja na swoje zycie rl nienarzekam, a jak jest sie chorym i ma sie tydzien wolnego w pracy to chyba mozna sobie troche popykac, jak sprawia to przyjemnosc.

a gadu gadu wogole niemam lol, takze zastanowcie sie czasami co piszecie.
Szkole skonczylem 5 lat temu a tibie znam od 2 lat, a tak btw niemieszkam z rodzicami tylko sam.


@edit
z assassinka 714 w infernalista na bufie nieprobowalem ale z buffem mam 180 dist

Ostatnio edytowany przez Manic - 18-03-2009 o 05:13.
Manic jest offline  
stary 18-03-2009, 08:17   #29
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eyro Pokaż post
obwąchajcie mu kija jeszcze... dla mnie żadne pizdy z npvp nie będą mieć odrobinki szacunku :*
haha, boskie

co do klotni, powiem tak kazdy normalny czlowiek nie poswiecilby tyle czasu na skillowanie siedzac przy komputerze i wymowki tutaj takie ze czlowiek moglby surfowac po necie czy cos na serio mijaja sie z celem :/ jesli on ma 24 lata moglby posiwecic ten czas rodzinie czy dziewczynie, moze i tak zrobil, ale wtedy stal na bocie. jest to sprawa sprzeczna ale ma sie do tego jak ten fakt czy lp uzywa bota czy nie
pozdro

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manic Pokaż post
a dla mnie na odwrot

a tekst "skilluje bo mi net słabo chodził" jest co najmniej zabawny. Wyjdź na dwór, poznaj świat. Twoja średnia czasu online (10h+) mówi sama za siebie. Więc albo jesteś botem, albo sharujesz, albo nie masz rl life. Z tego pierwsza opcja wydaje się najrozsądniejsza.
nie no gosciu teraz zaprzeczasz samemu sobie.. zobacz to:

2008-10 284h
0m

2009-01 212h
15m

a wczoraj :15h
0m

a zeby ci jeszcze przytoczyc o tej sredniej 10h to :
3 dni temu
10h
0m
i 6 dni temu
10h
0m
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'

Ostatnio edytowany przez bemo - 18-03-2009 o 08:20.
bemo jest offline  
stary 18-03-2009, 11:23   #30
Zarejestrowany69
Użytkownik Forum
 
Zarejestrowany69's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2009
Wiek: 33

Posty: 42
Stan: Początkujący
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Co do mnie, to może padłem xx razy, może nie umiem wciskać hotów (fakt exura/exura gran na facc) tylko że...jaki to jest powód by mnie oceniać? Żeby było śmieszniej, miałem już 2 konta premium na majinie i zamierzam kupić 3 i zapewne TEŻ nie wbije 100 lvl. Dlaczego? Bo tibia to dla mnie zabawa.

a tekst "skilluje bo mi net słabo chodził" jest co najmniej zabawny. Wyjdź na dwór, poznaj świat. Twoja średnia czasu online (10h+) mówi sama za siebie. Więc albo jesteś botem, albo sharujesz, albo nie masz rl life. Z tego pierwsza opcja wydaje się najrozsądniejsza.
A chui Cie boli czy on ma rl life/dziewczyne/szkole/samochod/kolegow itp?p.p Zazdroscisz, ze sie tak tym interesujesz? Moze dla niego tibia to tez zabawa jak sam napisales to on lubi sie duzo bawic?
Roz*******aja mnie takie dzieci pokroju jerego ... glupie huie ... ,,Wiem, ze bocisz" kurwa, jaki txt =d To wlasnie Ty powinnienes wyjsc na dwor bo te forum Ci wchodzi na psychike (,,zapamietam sobie Twoj nick i bede sprawdzal czy dostales bana i Ci to wytkne)no kurwa ... Masz problemy? Musisz sie pokazywac z innej strony?Wy*******aaaj do psychologa ew. do parku pojdz/zoo poogladaj wrobelki.

@film
Eh, jak z poczatkow mojego palka <3
__________________
To, co się dzieje na tym forum mogę wyrazić poprzez jedno, cudowne słowo -OKURWA-
Zarejestrowany69 jest offline  
stary 18-03-2009, 16:08   #31
Manic
Użytkownik Forum
 
Manic's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2009
Lokacja: Wiocha
Wiek: 39

Posty: 82
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 100
Domyślny

a wiecie co? mnie to je*ie prosze ciebie ja nikomu niewytykam ile kto czasu spedza na tibi, teraz 2x exp pasowalo by troche poexpic ale moja narzeczona do mnie przyjezdza na 5 dni takze niebede mial czasu xD
Ja jakos potrafie podzielic moj czas na prace/dziewczyne/tibie a jak wy robicie wszystko na raz to nieznaczy ze ja tak robie ze niby z dziewczyna siedze a bot costam robi.

a i tego textu pare up zapomialem jakos odznaczyc ze to nie ja napisalem tylko jerry
a tekst "skilluje bo mi net słabo chodził" jest co najmniej zabawny. Wyjdź na dwór, poznaj świat. Twoja średnia czasu online (10h+) mówi sama za siebie. Więc albo jesteś botem, albo sharujesz, albo nie masz rl life. Z tego pierwsza opcja wydaje się najrozsądniejsza.

Jak ktos chce cos kiedys poogladac co nagralem to priv msg w tibi
Manic jest offline  
stary 18-03-2009, 17:25   #32
DexteroO
Zbanowany
 
DexteroO's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006

Posty: 890
Imię: Griini
Domyślny

jesli nie bociles, to jak skillujac na 90+ dista na slimach surfowales niby po internecie, skoro w takiego slima wbijasz sie po 30+ ? ;\ musialbys wtedy co kilka sekund zmieniac slima.
DexteroO jest offline  
stary 18-03-2009, 17:53   #33
DavidDaRiver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2009
Lokacja: Luban

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 71
Poziom mag.: 6
DavidDaRiver ma numer GG 2151532
Domyślny

Dobra skończcie już bo się to żałosne robi.Czy używał bota to jego sprawa ...
Ja tam nadal będę chętnie oglądał jego produkcje.
DavidDaRiver jest offline  
stary 18-03-2009, 19:17   #34
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manic Pokaż post
Ja jakos potrafie podzielic moj czas na prace/dziewczyne/tibie a jak wy robicie wszystko na raz to nieznaczy ze ja tak robie ze niby z dziewczyna siedze a bot costam robi.
no znowu samemu sobie zaprzeczasz, jesli jestes online 10h nastepne 8-9 spisz dodajmy do tego kibel obiady sniadania kolacje wyjdzie 1h czyli 20h masz z glowy, dodajmy prace ew szkole chociaz mowiles ze skonczyles wiec chyba pracujesz z WYSZYKOWANIEM SIE dojsciem i przyjsciem co ci zajmie ok 5,5h (jesli pracujesz tylko 4h) to sorry ale nie wychodzi jeden rowny dzien, co tu jeszcze dodac, nie wychodzi czas na spotkania z dziewczyna :/
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline  
stary 18-03-2009, 19:20   #35
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
no znowu samemu sobie zaprzeczasz, jesli jestes online 10h nastepne 8-9 spisz dodajmy do tego kibel obiady sniadania kolacje wyjdzie 1h czyli 20h masz z glowy, dodajmy prace ew szkole chociaz mowiles ze skonczyles wiec chyba pracujesz z WYSZYKOWANIEM SIE dojsciem i przyjsciem co ci zajmie ok 5,5h (jesli pracujesz tylko 4h) to sorry ale nie wychodzi jeden rowny dzien, co tu jeszcze dodac, nie wychodzi czas na spotkania z dziewczyna :/
jego "doba" trwa
10h tibia
7h snu (średnia)
8h pracy
kilka h dziewczyna

Swoją droga chyba temat się wyczerpał. niema to już sensu
__________________
jerrry jest offline  
stary 18-03-2009, 19:32   #36
Mory
Użytkownik Forum
 
Mory's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2009

Posty: 185
Domyślny

nie rozumiem co was obchodzi bot albo jego rl life
zajmijcie sie lepiej swoim zyciem

skoro to takie latwe wbic skilla na bocie to czemu sami tego nie zrobicie albo ktokolwiek inny? ;/

film fajny czekam na wiecej
Mory jest offline  
stary 18-03-2009, 19:57   #37
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
jego "doba" trwa
10h tibia
7h snu (średnia)
8h pracy
kilka h dziewczyna

Swoją droga chyba temat się wyczerpał. niema to już sensu
10h+7+8 (czyli normalny dzien taki jak u niego prawdopodobnie wyglada) to i tak juz 25h. wiec pomiesc tu dziewczyne xd

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mory Pokaż post

skoro to takie latwe wbic skilla na bocie to czemu sami tego nie zrobicie albo ktokolwiek inny? ;/
nikt nie mowi ze to takie latwe, chodzi nam o to ze koles sie wypiera ;s sami tego nie robimy bo nawet wbicie takich skilli na bocie kosztuje ok 1,5kk za kamienie + policz prad z 150 zl? 200? pozatym sam fakt 112 dysta czy ktory tam jest to juz widac nolajf juz od setki wzwyz jak mozna tyle siedziec...
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline  
stary 18-03-2009, 21:03   #38
Wiatr
Użytkownik Forum
 
Wiatr's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Latam Po Świecie i Wiejeeee (śśśwwist)!

Posty: 111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Odpierdolcie się od jego życia swędzi was ile przed monitorem siedzi? to tylko jego sprawa, tutaj oceniamy filmik a nie to ile czasu spędza na kompie
__________________
Odrzucam waszą rzeczywistość, bo mam swoją
Wiatr jest offline  
stary 18-03-2009, 21:14   #39
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiatr Pokaż post
Odpierdolcie się od jego życia swędzi was ile przed monitorem siedzi? to tylko jego sprawa, tutaj oceniamy filmik a nie to ile czasu spędza na kompie
Wybacz proszę, ale skomentowałem filmik - jedzie na bocie. A że zaczął się wypierać i lać wode jak to on szybko w hoty klika to polało się po nim

Pozdrawiam
__________________
jerrry jest offline  
stary 18-03-2009, 21:20   #40
Zarejestrowany69
Użytkownik Forum
 
Zarejestrowany69's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2009
Wiek: 33

Posty: 42
Stan: Początkujący
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
jego "doba" trwa
10h tibia
7h snu (średnia)
8h pracy
kilka h dziewczyna
Plx nie wlazimy komus w dupe/nie jesteśmy wrożka. Powinnien byc nowy wpis do regulaminu, bo te pseudo-0700 mnie wkurzaja.Najgorsze jest to, ze oczywiscie jery ma racje I wie jak wyglada jego doba >.>
__________________
To, co się dzieje na tym forum mogę wyrazić poprzez jedno, cudowne słowo -OKURWA-
Zarejestrowany69 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:15.


Powered by vBulletin 3