Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-04-2012, 22:10   #17721
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Własnie tak sobie myslalem, ze cos dretwo ostatnio na tym forum;/
Maksio, bedziesz musial poczekac zeby Ci odpisal, dromek zapracowany pewno, wiesz, ryje te swoje rowy jak kret lub ostrzy grabie bo wiosna sie zaczyna, itp.

możliwe, jak dziś do niego pisałem to nagle się wylogował - może padł na gsach?
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-04-2012, 22:28   #17722
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Własnie tak sobie myslalem, ze cos dretwo ostatnio na tym forum;/
Maksio, bedziesz musial poczekac zeby Ci odpisal, dromek zapracowany pewno, wiesz, ryje te swoje rowy jak kret lub ostrzy grabie bo wiosna sie zaczyna, itp.

No przynajmniej robi a nie jak ty po technikum (heheh) bedziesz zarabial miliardy, tymczasem gnij w tibi jak co dzien i expij hehe jebancu
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2012, 22:32   #17723
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heheczki. Pokaż post
No przynajmniej robi a nie jak ty po technikum (heheh) bedziesz zarabial miliardy, tymczasem gnij w tibi jak co dzien i expij hehe jebancu

hahaha ale ty jesteś tępy, że szok pyty - czy ty widzisz co piszesz?
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2012, 23:02   #17724
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxio Pokaż post
możliwe, jak dziś do niego pisałem to nagle się wylogował - może padł na gsach?
Jak chesz wiedziec to dal loga bo wylazil na dwor. Do twojej swiadomosci Dromek ma real life nie tak jak twoj kolega gowniarz. Tak gowniarzu na*******aj na pochybel czerwonej staminie !!!!!!!!!!!
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2012, 23:18   #17725
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

oo przyszedł i piekarz, prosze prosze sami intelektualiści u nas na pacerze - piekarze, robole od kopania rowów nono. weź ty się lepiej nie wypowiadaj, bo znowu się to skończy jakąś analizą tekstów piosenek niezrozumiałych przez reszte. a co do twojej wypowiedzi - już pierdolenie o nołlajfie Arkbli przez was jest nudne i nietrafione, więc zamknij lepiej pysk i idź pohuncić serpenty z wallami...
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2012, 23:39   #17726
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Wiesz cos wole robic jako piekarz niz tak jak ty i gowniarz zyc na utrzymaniu rodzicow do usranej smierci. Zamknac to mozesz pysk frajeze i idz dalej lizac dupe swojemu koledze. Nudne to jest to juz jak kazdy jezdzi po Gowniarzu a on dalej uwaza ze jest pepkiem swiata niestety jest w bledzie. Chdzialbym zeby Hitler znowu sie narodzil tacy jak Gowniarz poszli by pierwsi na odstrzal
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2012, 23:48   #17727
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

ty masz chyba kiepa zamiast mózgu.. na jakiej podstawie twierdzisz plebsie, że będę żył na utrzymaniu rodziców? myślisz, że jedyna droga do samodzielnego życia to bycie piekarzem? nie muszę mu lizać dupy, bo znam go od kilku ładnych lat i nie widze w tym sensu - wiem, że dla Ciebie to niezrozumiałe, no ale czego wymagać od pustaka. wiesz nieuku chociaż kto to był hitler? uczyli cię w zawodówce? wątpie
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2012, 10:07   #17728
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxio Pokaż post
ty masz chyba kiepa zamiast mózgu.. na jakiej podstawie twierdzisz plebsie, że będę żył na utrzymaniu rodziców? myślisz, że jedyna droga do samodzielnego życia to bycie piekarzem? nie muszę mu lizać dupy, bo znam go od kilku ładnych lat i nie widze w tym sensu - wiem, że dla Ciebie to niezrozumiałe, no ale czego wymagać od pustaka. wiesz nieuku chociaż kto to był hitler? uczyli cię w zawodówce? wątpie

Do twojej pustej glowy frajeze wiem kto to byl hitler lepiej niz ty ulomie. No wlasnie widac jak mu nie lizesz dupy co go ktos pojedzie i sam niewie jak odpisac to ty stajesz w jego obronie. Niestwierdzilem ze droga do samodzielnego zycia jest bycie piekarzem tylko napisalem ze wole robic jako piekarz niz zyc na utrzymaniu rodzicow. Ty chodziasz wiesz kto to byl plebs uczac was czegos teraz kurwa w podstawowce ? czy raczej kurwa nie?
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2012, 11:02   #17729
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

zarzucasz mi to, że uczęszczam jeszcze do podstawówki, a to właśnie poziom twoich wypowiedzi jest rodem z niej... śmiem wątpić w twoje zapewnienia, że wiesz kto to był hitler, skoro ty nawet słowa "chociaż" nie umiesz poprawnie napisać tłumanie najbardziej w dyskusji z tobą podoba mi się fakt, że wszystko co piszesz to puste zdania bez potwierdzenia w życiu realnym, ewidentnie za dużo fantazjujesz - może lepiej zajmij się swoim przyszłościowym zawodem, bo co by się stało jak Polska by miała jednego piekarza mniej na dodatek tak wartościowego jak ty?!

Ostatnio edytowany przez Maxxio - 17-04-2012 o 11:07.
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2012, 16:45   #17730
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

@Rushofa
Wszyscy po mnie jada, tak twierdzisz? No pewnie ze jada, ale sami durnie po zawodowie twojego pokroju. Wiem, ze prawda kole w oczy. Jestes debilem i nic tego nie zmieni, ale przynajmniej probowalbys zachowac pozory i sie nie odzywac? Nie pierdol glodnych smutkow, ze maxio mi tu dupe lize i ze mnie broni, od wczoraj nie zdazylem nic napisac bo bylem w szkole. Ja nie wstaje do pracy o 4 nad ranem i od 7 mam wolne. Ide sie uczyc by zapewnic sobie godna przyszlosc;/ Ten zbior opowiesci mitologicznych o "realu" dromka zachowaj dla siebie i kumpli po fachu. Czasem jak czytam twoje wypociny rece mi opadaja, serio. I masz racje, jestem pepkiem swiata, bo swiat nalezy do ludzi tak swiatlych jak ja, ty tylko tworzysz przyslowiowy niz spoleczny. 0 wyksztalcenia, 0 kultury, 0 jakiejkolwiek oglady. Jak ci ktos pocisnie inteligentna gadka potrafisz tylko wyzywac od frajerow, gowniarzy, sypac kurwami na prawo i lewo. Chyba zaczne sobie zapisywac te twoje posty, jak mi sie kiedys zrobi smutno albo gdy bede sie nudzil to poczytam, gwarantowane ze humor mi sie poprawi
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2012, 23:36   #17731
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxio Pokaż post
zarzucasz mi to, że uczęszczam jeszcze do podstawówki, a to właśnie poziom twoich wypowiedzi jest rodem z niej... śmiem wątpić w twoje zapewnienia, że wiesz kto to był hitler, skoro ty nawet słowa "chociaż" nie umiesz poprawnie napisać tłumanie najbardziej w dyskusji z tobą podoba mi się fakt, że wszystko co piszesz to puste zdania bez potwierdzenia w życiu realnym, ewidentnie za dużo fantazjujesz - może lepiej zajmij się swoim przyszłościowym zawodem, bo co by się stało jak Polska by miała jednego piekarza mniej na dodatek tak wartościowego jak ty?!
Maxxio jakbys czytal pare stron wczesniej mam gdzies na polska pisownie mimo ze mieszkam w polsce nie czuje sie patriota najwyrazniej ciebie w tym hmm technikum/liceum/studia lub gimnazjum malo ucza histori bo niestety wiem dosc sporo od rodzinni jak bylo podczas wojoiny komuny i z roznych innych zrodlem co sie dzialo wtedy w polsce i i za mojich czasow dosc dobrze uczono histori a nie polepkach tak jak teraz. Wiec wiem kim byl Hitler co zrobil i jaka byla jaka ideologia!!! Fakt nieprzepadam za jego ideologia ale takich kretynow jak Arkabla, Ty i Aran to tylko do gazu wyslac sie powinno.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aran_gala Pokaż post
Pedały i ryby głosu nie mają, lepiej się już nie udzielaj, bo śmierdzi głupotą.;/

<jakies tam zdjecie>
hahahah a ty nierozumiesz na tibi jak masz ignora i dalej na*******asz swoje i kto tu jest debilem. Nazywasz mnie pedalem bo widziales moje jakies stare foto i po tym jaki mam nick w tibi? no powodzenia w zyciu prywatnym dzieciaku

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
@Rushofa
Wszyscy po mnie jada, tak twierdzisz? No pewnie ze jada, ale sami durnie po zawodowie twojego pokroju. Wiem, ze prawda kole w oczy. Jestes debilem i nic tego nie zmieni, ale przynajmniej probowalbys zachowac pozory i sie nie odzywac? Nie pierdol glodnych smutkow, ze maxio mi tu dupe lize i ze mnie broni, od wczoraj nie zdazylem nic napisac bo bylem w szkole. Ja nie wstaje do pracy o 4 nad ranem i od 7 mam wolne. Ide sie uczyc by zapewnic sobie godna przyszlosc;/ Ten zbior opowiesci mitologicznych o "realu" dromka zachowaj dla siebie i kumpli po fachu. Czasem jak czytam twoje wypociny rece mi opadaja, serio. I masz racje, jestem pepkiem swiata, bo swiat nalezy do ludzi tak swiatlych jak ja, ty tylko tworzysz przyslowiowy niz spoleczny. 0 wyksztalcenia, 0 kultury, 0 jakiejkolwiek oglady. Jak ci ktos pocisnie inteligentna gadka potrafisz tylko wyzywac od frajerow, gowniarzy, sypac kurwami na prawo i lewo. Chyba zaczne sobie zapisywac te twoje posty, jak mi sie kiedys zrobi smutno albo gdy bede sie nudzil to poczytam, gwarantowane ze humor mi sie poprawi
Pracuje od 4 do 12(umiesz liczyc do 8?

A co Maxxio ci dupy nielize ? zauwaz ile postow pylo na ciebie a ile razy Maxxio odpisywal i cie tlumaczym az w pewnym momencie polecialo na klotnie klotnie klubow sporotwych co do Dromka jest odemnie zmiasta i mam do niego jakies 10 minut drogi wiec niepierdol jak niewiesz. Moje wypociny Gowniarz wiesz co to komuna moze porozmawiaj z dziadkami oni ci opowiedza jak bylo za ZSRR( mam nadzieje ze ci ten skrot cos mowi bo jak nie to jestes dnem jak chuj) bo niestety gdyby niepewni ludzie dalej bys kurwa zyl tak jak nakazywal ustroj ZSRR.
Teraz powiem ci po niku Arkabla gowno wiesz co bylo przed rokiem 1988 wiec sie nieodzywaj!!!!

Ostatnio edytowany przez Zabic - 17-04-2012 o 23:41.
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2012, 00:37   #17732
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

urzekła mnie twoja historia nieuku, chuj mnie obchodzi czy masz problemy z językiem polskim, jak nie umiesz pisać to nie pisz - proste. tak w ogóle o czym ty pierdolisz? nie widzisz, że każdym postem się ośmieszasz? pierdolisz takie farmazony, że nawet nie da się z tobą dobrej dyskusji prowadzić, bo zaniżasz poziom...
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2012, 00:53   #17733
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxio Pokaż post
urzekła mnie twoja historia nieuku, chuj mnie obchodzi czy masz problemy z językiem polskim, jak nie umiesz pisać to nie pisz - proste. tak w ogóle o czym ty pierdolisz? nie widzisz, że każdym postem się ośmieszasz? pierdolisz takie farmazony, że nawet nie da się z tobą dobrej dyskusji prowadzić, bo zaniżasz poziom...
Wlasnie ty jestes w bledzie bo nierozumiesz prostego przeslania. Dajesz cisni tak jak pudel i gowniarzach od szkoly bo tylko na to cie stac. Pamietaj z kim przystajesz taki sie stajesz wlasnie ty pokazales jaki jest dupoliz wobec gowniarza i calej jego ferajny. Spytaj sie Sacret Kilar jak to jest wlazic komus w dupe chodziasz Maxxio ty i on to wiecie najlepiej. Oczym pierdole( powiedziawsze twojim jezykiem) widzisz niby jestem po zawodowce a i tak nierozumiesz co do ciebie pisze i kto tu jest zerem? Czemu Pudel(czyt. Aran ) odzywa sie jak ja pisze bo wie ze kazdy ma go za zero na tym servie. Kolejne zero to Gowniarz(Arkabla) tak samo jak pudel gdyby nie bot to by nieogarniali.

Co Pudel i Gowniarz dalej exivy nieogarniacie? Redbot itp wam niepomaga???????

Ostatnio edytowany przez Zabic - 18-04-2012 o 01:03.
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2012, 13:05   #17734
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabic Pokaż post
Wlasnie ty jestes w bledzie bo nierozumiesz prostego przeslania. Dajesz cisni tak jak pudel i gowniarzach od szkoly bo tylko na to cie stac. Pamietaj z kim przystajesz taki sie stajesz wlasnie ty pokazales jaki jest dupoliz wobec gowniarza i calej jego ferajny. Spytaj sie Sacret Kilar jak to jest wlazic komus w dupe chodziasz Maxxio ty i on to wiecie najlepiej. Oczym pierdole( powiedziawsze twojim jezykiem) widzisz niby jestem po zawodowce a i tak nierozumiesz co do ciebie pisze i kto tu jest zerem? Czemu Pudel(czyt. Aran ) odzywa sie jak ja pisze bo wie ze kazdy ma go za zero na tym servie. Kolejne zero to Gowniarz(Arkabla) tak samo jak pudel gdyby nie bot to by nieogarniali.

Co Pudel i Gowniarz dalej exivy nieogarniacie? Redbot itp wam niepomaga???????

1. tłumanie naucz się pisać, bo jeśli bym nie rozumiał twojej wypowiedzi to jedynie przez błędy, które robisz jak przedszkolak.

2. masz jakąś fobie? gdzie w ostatnich postach widzisz lizanie dupy? tak jak mówiłem - twoje argumenty są puste i bez potwierdzenia, no ale innych nie masz, więc cię rozumiem piekarzu - lepsze zmyślone niż żadne, nie?
zdziwie cię czymś - dla mnie piksele nie są najważniejsze (w przeciwieństwie do ciebie) i nie muszę lizać dupy wyższym lvl, bo gram w tą gre dla przyjemności, żal dupe ci ściska że kupiłeś chara, każdy ci ciśnie i ani jeden noob nie liże ci dupy? - trudno..
Arkble znam od kilku ładnych lat i to normalne, że jak jakiś tępak (w tym przypadku ty) atakuje mojego kumpla to będę temu tępakowi cisnął - ty nic o tym nie wiesz, bo wpierw trzeba mieć znajomych

3. Zerem jesteś ty skoro pytasz, a wiesz dlaczego? bo tak jak mówiłem to ty robisz masakryczne błędy wszelkiego rodzaju, a nie ja i przez to normalny człowiek nie może zrozumieć twoich wypowiedzi idioto więc nie pierdol o tym kto tu jest zerem, bo z naszej dwójki to jedynie możesz nim być ty.

4. ojj tak pedale (pedałem jesteś niewątpliwie) - ty jesteś od oceniania kto jest zerem, a kto nie? chyba ci się coś pomyliło nieuku.. ty najwyżej możesz siebie zerem nazwać (inni już to zrobili, ty tylko musisz się z tym pogodzić)

5. zarzucasz, że Aran i Arkbla nie ogarniają bez bota? hmm to dziwne, bo jakoś bota nie ma od dawna i dobrze im idzie - poza tym kto tu bije serpenty z wallami? więc zamknij tą pizde i patrz na siebie, a najlepiej idź się edukować, bo przez takich jak ty poziom społeczeństwa się zaniża.

PS. nie szczekaj tyle, bo słabo ci to wychodzi.

Ostatnio edytowany przez Maxxio - 18-04-2012 o 13:16.
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2012, 14:55   #17735
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Jak ty smieciu jebany smiesz mowic do mnie takim tonem, kazdy kto ma odrobine oleju w glowie, czytajac te forum i twoje posty ma gruba beke.
Tak dobrze cie uczyli w szkole, nie "po lebkach"? Chyba dlatego zawodowe skonczyles;/
Sram na ciebie i twojego chlopaka dromka. Obaj jestescie idioci do kwadratu, swiadczy o tym choc tak ubogi zasob slow. I nie probuj rozmawiac ze mna na tematy polityczne, bo gowno wiesz. Twoja wiedza zaczyna sie na znajomosci optymalnej temperatury do upieczenia chleba a konczy na otworzeniu i zamknieciu piekarnika.
Nie dziwie sie ze Sacret Kilar wolal krecic sie z nami niz z toba, potrafil obiektywnie ocenic z kim da sie porozmawiac na poziomie a kto nie ma pojecia jak sie wyslowic
Koniec inteligentnej gadki, bo do osoby z bezmozgia nie idzie trafic.

Ostatnio edytowany przez ArkblaHartessonPacera - 18-04-2012 o 14:58.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2012, 19:20   #17736
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

taa on może wpierdolić, ale chyba chleb do pieca
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2012, 09:48   #17737
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Pewnie juz obserwuja z dromkiem twoj dom, lub zbieraja informacje na temat tego co robisz w kazdy dzien tygodnia. Wyrok juz zapadl!
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2012, 22:52   #17738
Maxxio
Użytkownik Forum
 
Maxxio's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Domyślny

@aran

Fikasz -> Znikasz

Ostatnio edytowany przez Maxxio - 21-04-2012 o 15:15.
Maxxio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2012, 23:58   #17739
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Taka mala rozkmine mam przed snem, nurtuje mnie jedna rzecz. Musze ci zadac pytanie, rushofy pedale. Przeczytales w zyciu jakas ksiazke? (intrukcja obslugi piekarnika sie nie liczy)
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2012, 20:20   #17740
Coous
Użytkownik Forum
 
Coous's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2010

Posty: 24
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aran_gala Pokaż post
KSIONSKE KÓHARSKOM BO ÓMJE PIEC HLEP
smiejesz sie z goscia ze sam na siebie zarabia? zadna praca nie hanbi zakompleksiony fajterze
HÓI Ć F DÓPSKO
Coous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.


Powered by vBulletin 3