Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-08-2008, 15:55   #541
MnichU1007
Użytkownik Forum
 
MnichU1007's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2008
Lokacja: City of Hell - Słupsk
Wiek: 30

Posty: 360
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
MnichU1007 ma numer GG 1886206 Send a message via Skype™ to MnichU1007
Domyślny

Aż miło poczytać taki materiał i pomarzyć o zjednoczeniu polaków, ale niestety nie ma takiej szansy, gdyż zawsze są jakieś "wybryki", którym się to nie będzie podobać, a co do Szwedów to spoko ludzie, zgadzam się z tobą w 100%. Masz u mnie +.
__________________
O KS GRYFIE, TYŚ NAJWIĘKSZĄ MIŁOŚCIĄ MĄ. W MOIM SERCU TY, BĘDZIESZ ZAWSZE TYLKO TY, CIEBIE BĘDĘ WIELBIŁ, AŻ DO KOŃCA SWOICH DNI!!!


Waszym wzorem jest KSG
MnichU1007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-08-2008, 16:27   #542
Maksous
Użytkownik Forum
 
Maksous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maksous
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
A ja ci odpowiadam ciągle, że w grasz FPS masz to w dupie, bo tak trzeba. W Tibii masz to w dupie z wyboru.
Wchodzisz na forum i chcesz pokazać jaki jesteś fajny bo grasz w FPS'y i popisujesz się tym przed wszystkimi, jednak nic nie wniosłeś do tematu. Jeśli chcesz nadal się kłócić i pokazywać jaki to jesteś Fajny to Wyjdź...
I mam nadzieję że w końcu zaczniesz czytać ze zrozumieniem, bo na razie ci to nie idzie...

Powtarzam kolejny i ostatni raz: Mam na myśli to, że jak grasz z innymi, to cię to kupa obchodzi czy grasz z Polakiem, niemcem lub szwedem, Zasady są takie same i niezmienne...

Ostatnio edytowany przez Maksous - 03-08-2008 o 16:28.
Maksous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:39   #543
Progmaniak
Użytkownik Forum
 
Progmaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: /home/prog/

Posty: 341
Stan: Na Emeryturze
Świat: Solera
Domyślny

Nie chce pokazać się jako fajny człowiek, gdybym chciał, to bym zrobiłby to w inny sposób.

Zasady NIE SĄ niezmienne. W grach FPS musimy zabijać każdego. W Tibii nie. W Tibii MOŻEMY (cały czas to podkreślam) nie zabijać Polaków (w grach FPS jest to niemożliwe), ale to robimy i tu nasuwa się proste pytanie: na chuja? A odpowiedź jest równie prosta: bo chuj nas narodowość.

Fakt - Polacy się biją. Ale czy muszą? Czy mogą się zjendoczyć? Mogą kurwa, tylko tego nie chcą, a dlaczego to już inna bajka.

EOT z mojej strony.
Progmaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2008, 00:55   #544
Maksous
Użytkownik Forum
 
Maksous's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maksous
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Fakt - Polacy się biją. Ale czy muszą? Czy mogą się zjendoczyć? Mogą kurwa, tylko tego nie chcą, a dlaczego to już inna bajka.
Pikselki się bija, olaboga, ale to straszne ;/
Maksous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 16:58   #545
Nirheim
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja uważam że w pewnych kwestiach autor ma rację, np to że większość Polakow to nooby, to jest prawda, przekonałem sie o tym nie jednokrotnie niestety;/
ale to że polacy chca dużo za swoje itemy wcale nie jest prawdą a jeśli już sie spotkales z takim kolesiem ktory chcial np za golden armor 23k a nie 20 bo ty tyle mozesz dac to przeciez to jest normalne, kazdy chce zarobic Jednakże uwazam ze artykul jest dobry i autorowi nalezy sie pochwala, chociaz mala
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 17:49   #546
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Nooby byly, sa i beda... Tego nie zmienicie, a co do polaczkow to wiekszosc jest takich frajerow, ktore potrafia tylko wybic potworki i jeszcze napisac beszczelnie "Non pvp ;*".

Z dwie strony temu widzialem jak ktos napisal, ze na non pvp nie mozna nic zrobic takiemu. Jak nie mozna? A lurowanie? Ostatnio mi sie 40 (br-.-) najcik wbil i wlasnie zaczal mowic, ze mu gowno zrobie bo npvp. Zaczalem lurowac to prawie padl wiec z tym sie nie zgodze...

Ps. Wy czasami sie wkurzacie, ze ktos wam wybija ale czy wy jestescie swieci? Sami pewnie nie raz ubijacie i noobicie, a potem przyjdzie taki jeden z drugim i zaczyna mowic co mu taki polaczek czy br zrobil : <, a sam nie lepszy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Ej... Jak przejść tego je.....o samouczka jestem przy jakims patyku i musze coś z nim zrobic
Samouczka nie umial przejsc a gdzie normalne granie w tibie :S.
Dragones5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 00:31   #547
encore474
Użytkownik forum
 
encore474's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2008

Posty: 3
Domyślny

hehhe troche dlugi opisik ale zostawilem mojego hara na skill na valkirie i se czytalem pomogl mi sie zaglebic w NOOBA



ocena 9 na 10
encore474 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 19:58   #548
Jackie93
Użytkownik Forum
 
Jackie93's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2008
Lokacja: Bialystok

Posty: 17
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Menera
Poziom: 68
Skille: 76/56
Poziom mag.: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maksous Pokaż post
Mam na myśli to, że jak grasz z innymi, to cię to kupa obchodzi czy grasz z Polakiem, niemcem lub szwedem, Zasady są takie same i niezmienne...
Zgodzę się z tobą w 100 %... Często gadam z ludźmi gdy mają jakieś pytania dotyczące gry... spotykam i Brazylijczyków, Niemców, Polaków, Anglików... wszystkich!! Ale gdy Brazylijczyk rozmawia ze mną normalnie po angielsku i nie pisze do mnie "noob" gdy dowie się, że jestem Polakiem to nie rozumiem czego się takich czepiać... Za co - za kraj, za tradycje, za język?! Nooby znajdą się w każdym kraju - niezależnie czy jest to Polska czy Brazylia!!
__________________


Jackie93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 21:16   #549
Woreq
Zbanowany
 
Woreq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: Kalisz

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rzygoslav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Holy Angels
Świat: Trimera
Poziom: 127
Skille: 19/27
Poziom mag.: 71
Domyślny

To nie zmienia faktu , że najwiecej jest noobów z Polski....
Na drugim miejscu oczywiście Brazylia.
Woreq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 11:20   #550
naja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
naja ma numer GG 1405127
Domyślny

Wszystko chyba opiera się na tym z jakich kultur pochodzimy.
Brazylijczyk - łatwo go urazić, pamiętliwy
Szwed - cierpliwy, uczciwy (w większości)
Polak - hmm... Polakowi zawsze będzie wszystkiego mało no i ta nasz szabla ułańska ale to również i nasza historia Tacy już jesteśmy. Ktoś dobrze napisał gdzieś na forum, że w każdym z nas siedzi gdzieś noob. Osobiście staram się grać uczciwie i nie wykorzystuję tego że świat no-pvp. Uwierzcie mi - na no-pvp też nie można się czuć bezkarnie, a jest na to wiele sposobów. Osobiście znam paru br, szweda, Wenezuelczyka i mam z nimi b.dobre stosunki, więc nie wszyscy są beee.
naja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 10:51   #551
Brun@
Użytkownik forum
 
Brun@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2008

Posty: 4
Domyślny $%^&!@#$%

:*Mówisz że Polacy powinni trzymać sie razem i nie wyzywać a ty czasem sam wyzywasz polaków .Polacy jacy są tacy będą i to nie jest tylko w grze tak w rzeczywistym swiecie tez tak jest .Ja tez uważam ze Polacy powinni sie trzymac razem,ale jeżeli ktoś jest niemiły i nie umie trzymac razem z polakami to nie zmieni się tego.Ludzi dzieli sie na dwie grupy,dobrych i złych.I wlaściwie nie chodzi juz,kto umie bić potwory a kto nie umie bic,kto umie skilowac a kto nie umie.Jeżeli ktos czegos nie wie w tibi a każdy ma do tego prawo i nikt mu tego nie zabroni to dobry gracz powinien pomóc.Nie mowie tu oczywiscie o dawaniu itemek ale o wytłumaczenie poszczególnych zeczy w grze a nie mówic odrazu ze ktos jest nOObem przez duże OO bo tak szczerze nie wypada,żeby polak,polaka obrażał
Brun@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 11:04   #552
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Woreq Pokaż post
To nie zmienia faktu , że najwiecej jest noobów z Polski....
Na drugim miejscu oczywiście Brazylia.
MASZ COŚ OD BRAZYLII?


Ukryty tekst:
tak wiem, że post stary, ale się oprzec pokusie nie mogłem
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2008, 11:11   #553
Brun@
Użytkownik forum
 
Brun@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2008

Posty: 4
Domyślny :^^

Nie nie chce nikogo obrażać broń Boże,ale jak czytałem te prawie wszystkie komętarze to uznałem ze wy macie jakąs obsesje na nooba tylko o tych noobach,może pogadalibysmy o czymś milszym dla nas wszystkich.Ja też wiem ,że jest sporo noob*ów,ale niestety tego się nie zmieni,jak wiecie każdy czlowiek jest inny ma inne usposobienia inny charakter przedewszystkim i jeżeli ktos jest noobem to nie nauczysz go grac chyba ze tos naprawde chce sie zmienic to wszystko zależy od człowiekai nikogo więcej.Ja proponuje niee być chamem,jeżeli ktoś podejdzie do ciebie i zapyta sie jak dojść tam czy jak zrobić tamto to proponował bym nie ignorowac takiego gracza mimo to że jest noobem przecież kazdy zasługuje na tolerancje,jeżeli będziecie tak postępowac to zapewne świat tibi sie zmieni bo każdy będzie brał z każdego przykład i nie mowcie już o nOObach poprostu bądzcie mili i prubujcie pomagac wszystkim nawet noobom .Nie chodzi tutaj oczywiscie o dawanie itemów.

Ostatnio edytowany przez Brun@ - 07-11-2008 o 11:14.
Brun@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2010, 20:16   #554
Kadmilos
Użytkownik Forum
 
Kadmilos's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 37

Posty: 42
Kadmilos ma numer GG 2588205
Domyślny Temat czas odkopać

Nadal mamy urazy kompleksy panowie ?
__________________
Ave...
Kadmilos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2010, 15:30   #555
Bobek1964
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 05 2010
Lokacja: Katowice

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rosivrepus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 84
Skille: 89/70
Poziom mag.: 19
Domyślny

Nom ciekawy
Bobek1964 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:23.


Powered by vBulletin 3