Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-02-2007, 17:00   #101
Yurza
Użytkownik Forum
 
Yurza's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Lokacja: Tibia

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yurza
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Yurza ma numer GG 495244 Yurza ma login Tlenu shod93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
9. Guardy i Knight to najwieksze nieporozumienie jakie widziałem. Biłeś guarda 10 sekund, ile uhów zużyłeś?
Jakie nie porozumienie? Ja na 36lv ze skillami 73/73 z bsem i demon shieldem spokojnie załatwiałem 3 guardy tracąc max. 1uh. (oczywiście na początku miałem max hp i many)

@edit

Pisałeś na wordzie i nie wykryło Ci tego błędu hmm?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Senja: Bardzo wygodna miejscówka. Nie potrzebujesz premmy account ani wykonanego postmana. Są miejsca gdzie możemy zostawić lootbaga który nie zniknie po restarcie servera. Bardzo mało zaludniony, poniważ mało ludzi wie jak tam dojść. Można spotkać wszystkie rodzaje minotaurów. Maga nie musimy bić, z resztą bez problemu sobie poradzimy.
Możemy także spotkać Beholdera i liczyć na nasze szczęście. A nuż poleci coś ciekawszego.
Skrzynka z ktorej możemy wysłać parcel’a znajduje się w mieście.
Popraw
__________________
,,Każdy jest kimś..."

Ja jestem [CHAR]Yurza[/CHAR]

Lv: 20
Świat: Harmonia

Myślisz, że umiesz współczuć? Kliknij i sprawdź!
Jeśli nie chcesz wydawać kasy na PACC, a chcesz go mieć zarejestruj się!

Ostatnio edytowany przez Yurza - 01-02-2007 o 17:06.
Yurza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2007, 18:50   #102
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@UP
Wykryło, ale za dużo było czerwonego i ja od czasu do czasu po prostu omijałem przypadkowo.

A jeżeli chodzi o guardy już nie bede się wypowiadał. Jeżeli masz ochote expić tam z prędkością 20k\h to prosze bardzo, życzę szczęścia i powodzenia w podziwianiu innych knightów którzy robią lv 2x szybciej ;O
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 20:35   #103
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
@Up: Ten poradnik pisałem w Wordzie. Błędy zdarzały się ponieważ czerwonego podkreślenia było sporo bo jest wiele nazw z gry. A czasami po prostu człowiek się myli i nie wyłapuje wszystkiego, a pozatym ani firefox ani word nie wyłapuje błędów stylistycznych. Lighthack jest legalny.

@Wald_Kerius
Poprawiłem stylizacje i błędy. Teraz pracuje nad dodaniem do poradnika opisu OF i Warlocków.

@BaxCrow

Hmm wydaje mi się że po mojej ocenie Twojego poradnika zmieniłeś swoją ocenę, ale cóż zdarza się.
1. GS to wyjątek, reszta jest lekka
2. BS jest dostępny z prostego questa więc o czym mowa? Zresztą 12k to nie jest dużo. Stwierdzenie jako tani można różnorako interpretować i tu trzeba brać pod uwage wiek serwera i częstotliwość huntów np na Demonach.
3. Tak mf na hunty, 1uh=3mf 3*120 many = 360 = 14 exur Tylko przy mf'ach trzeba nosić Uhy na wszelki wypadek jakiegoś spamu dmg na Ciebie.
4. Nie wiesz, nie byłeś to się nie wypowiadaj. Ludzie tam nie chodzą bo nie wiedzą jak tam dojść.
5. J/w Nie wiesz to się nie wypowiadaj.
6. Eq. Hmm tylko po co ci lepsze eq jeśli go nie wykorzystasz. Równie dobrze mógłbym napisać żeby chodzic w psecie.
7. Zależy jeszcze o które arcany ci chodzi, bo raczej jak na nie wchodzisz to exp masz wolniejszy. Ja expiłem na elfach od 20lv, zaczynając od 20k\h przy 30lv 28k\h i kończąc exp na elfach na około 40 lv 35~k\h Jeżeli twój kumpel miał problem z 30k\h to albo jest upośledzony, albo ma gówniany patrol route.
8. Hmm znowu krytykujesz ratio exp\h. Tutaj wiele zależy od szybkości respa serwera.. Blood craby spokojnie można bić. Zarobić na exp można wcześniej.
9. Guardy i Knight to najwieksze nieporozumienie jakie widziałem. Biłeś guarda 10 sekund, ile uhów zużyłeś?
10. Zdarza się..
1. No właśnie a z GS'em się chodzi do 100 lvl nawet...
2. FA leci z Demka, SS leci z Necro i WRL, a BS?
3. Fajnie liczysz....
4. Expiłem na Senjii... -.- 4 lata grania Najtem z tego na każdym zawsze tam expie i nigdy nie wyniosłem takiego loota... a zbierałem wszystko
5. Dworci, też expiłem bo kumpel mówił, że niezły loot i exp... exp może i nie zły, ale loot to po prostu dziadowizna... Bast sKIRT raz na 100 lat
6. Inteligencja... eq praktycznie najważniejsza po Skillach i Uhah rzecz dla Najta, a on mówie, że nie potrzebne...
7. Eh... Arcana masz na szlaga, a tylko tam resp jest jakiś konkretny, a nie, że po 3-4 elfy w jednym miejscu...
8. Blood Craby można bić... no można, ale siekają mocno, a na samych żółwiach nigyd nie wbijesz 45k/h
9. Uhy na Guarda? Jakie ty masz skille? Jak mi na Draga nie idzie czasami UH a ty się mnie pytasz czy mi uhy na Guarda idą.... też uważam, że Najt i Guard to imcho nie porozumienie...

Co do zmiany oceny to nie chodzi o twój comment tylko o to, że wcześniej tylko go obejrzałem, a nie przeczytałem, po przeczytaniu zauważyłem, te błedy... poradnik ogólnie jest najlepszy jaki czytałem...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2007, 21:45   #104
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

@BaxCrow
Temat skasowany przez Wald_Kerius
Powód: Do autora: Podobno masz pomysł, czekam na lepszy od tego

piszesz tutaj swoje pierdoly bo Twoj duzo gorszy poradnik zostal skasowany?
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 00:07   #105
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@Fagaro
Spokojnie, jak ktoś się myli to trzeba go uświadomić. =)

@Bax
Poczytaj komentarze poradnika, gdzieś na przełomie 1 i 2 strony masz wyjasniane wszystko dotyczące wagi, powtarzać się nie będe.
Demków się nie huntuje w tych czasach praktycznie. Zobacz za jakiś czas statystyki Nerany czy Unitery. Jak myslisz co bedzie tańsze BS dostępny z questa na 45lv czy FA które albo wylootujesz z demka (A na to ludzie czasu nie tracą) Albo zdobedziesz z questa na 60lv... Co do liczenia. UH 175 gp, 3 manasy 150 (jeśli sprzedajesz viale) Jak myślisz na czym bedziesz miał zysk? (Jeśli jesteś na expie nie wymagającym Uhania się a takich jest wiele) Minosy, Dworce nie wiem jak ty tam expiłes, podane przezemnie dane to nawet nie są rekordy;o
Eq: Tutaj moze troche wyolbrzymienie zastosuje, po co mi K-Set na rotach?
Jedyne arcany co się bije to imo te na wieży, reszta to waste time..
BC biją mocno ale od czego masz leczenie? Pozatym dużo zależy od respa, gdzie wbijesz lepsze exp na serwerze gdzie gra 300 osob czy na serwerze gdzie gra 1000+?
Guardy, jeżeli trenujesz aby expować na Guardach to pogratulować Twojej inteligencji..
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 15:38   #106
Yurza
Użytkownik Forum
 
Yurza's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Lokacja: Tibia

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yurza
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Yurza ma numer GG 495244 Yurza ma login Tlenu shod93@tlen.pl
Domyślny

Z tymi uhami i manasami to ciekawa historia bo po:
Pierwsze - manas nie zawsze dodaje 120many wiec czasami możesz stracić a czasami zyskać...
Drugie: Najpierw napisałeś, że po desercie mamy kupić bp uhów, a potem że na tym lv (i słabszych potworkach) wystarczy używać manasów, więc przepraszam bardzo, po jaką cholerę mamy tracić kasę na uhy? Nie lepiej od razu kupić 3 bp manasów?

A co do ceny uhów - na większości servów 1bp chodzi po 3k więc jak wyszło Ci 175gp?
__________________
,,Każdy jest kimś..."

Ja jestem [CHAR]Yurza[/CHAR]

Lv: 20
Świat: Harmonia

Myślisz, że umiesz współczuć? Kliknij i sprawdź!
Jeśli nie chcesz wydawać kasy na PACC, a chcesz go mieć zarejestruj się!
Yurza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 16:05   #107
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
@BaxCrow
Temat skasowany przez Wald_Kerius
Powód: Do autora: Podobno masz pomysł, czekam na lepszy od tego

piszesz tutaj swoje pierdoly bo Twoj duzo gorszy poradnik zostal skasowany?


Proponuje, żebyś się przymknął, pisałem poradnik, którego jeszcze nikomu się nie udało napisać dobrze... nigdzie nie ma takiego poradnika... więc nie było mi łatwo go napisać...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 16:13   #108
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
@Fagaro
Spokojnie, jak ktoś się myli to trzeba go uświadomić. =)

@Bax
Poczytaj komentarze poradnika, gdzieś na przełomie 1 i 2 strony masz wyjasniane wszystko dotyczące wagi, powtarzać się nie będe.
Demków się nie huntuje w tych czasach praktycznie. Zobacz za jakiś czas statystyki Nerany czy Unitery. Jak myslisz co bedzie tańsze BS dostępny z questa na 45lv czy FA które albo wylootujesz z demka (A na to ludzie czasu nie tracą) Albo zdobedziesz z questa na 60lv... Co do liczenia. UH 175 gp, 3 manasy 150 (jeśli sprzedajesz viale) Jak myślisz na czym bedziesz miał zysk? (Jeśli jesteś na expie nie wymagającym Uhania się a takich jest wiele) Minosy, Dworce nie wiem jak ty tam expiłes, podane przezemnie dane to nawet nie są rekordy;o
Eq: Tutaj moze troche wyolbrzymienie zastosuje, po co mi K-Set na rotach?
Jedyne arcany co się bije to imo te na wieży, reszta to waste time..
BC biją mocno ale od czego masz leczenie? Pozatym dużo zależy od respa, gdzie wbijesz lepsze exp na serwerze gdzie gra 300 osob czy na serwerze gdzie gra 1000+?
Guardy, jeżeli trenujesz aby expować na Guardach to pogratulować Twojej inteligencji..

Czy ja mówie o trenowaniu?? Ja na skillach 73 Sworda Guarda bez staraty nawet 200 hp ubijam... congratz...
Co do BS... ty wciąż gadasz o new servach... a na starych prawda jest taka, że BS jest trudniej dostępny i droższy niż Fire Axe...
Eq: Masz zamiar expić na rotach do 50 lvl? Bo na 50 lvl idzie się na żółwie a z K Setem to se możesz na Tortoisach posiedzieć...
Expa w sumie nie powinno się uwzględniac w ogóle bo to zależy jak powiedziałeś od respa...
Dzięki za zdanie z Dworcami, bo teraz każdy widzi, że ten poradnik jest oparty na twoim doświadczeniu, a nie innych najtów... bo specjalnie pytałem się innych i bardziej doświadczonych graczy o exp na Dworcach czy Minosach i oni sami powiedzieli, że to co ty tu podałeś jest kompletnym nieporozumieniem...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 16:27   #109
Yurza
Użytkownik Forum
 
Yurza's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Lokacja: Tibia

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yurza
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Yurza ma numer GG 495244 Yurza ma login Tlenu shod93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Co do BS... ty wciąż gadasz o new servach... a na starych prawda jest taka, że BS jest trudniej dostępny i droższy niż Fire Axe...
Zgadzam się, dla sprawdzenie porównałem ceny FA i BS na harmoni, calmerze itp.
__________________
,,Każdy jest kimś..."

Ja jestem [CHAR]Yurza[/CHAR]

Lv: 20
Świat: Harmonia

Myślisz, że umiesz współczuć? Kliknij i sprawdź!
Jeśli nie chcesz wydawać kasy na PACC, a chcesz go mieć zarejestruj się!
Yurza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 17:08   #110
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
ty wciąż gadasz o new servach... a na starych prawda jest taka, że BS jest trudniej dostępny i droższy niż Fire Axe...
HAHAHAHA, zalgouj sie na eternie to Ci dam bp bright swordow xD, a kazdy wylootowany FA juz dawno jest u dzina. mam z 15 bsow ktore sluza mi za deco bo za 4k ciezko je sprzedac. rozdaje to kumpla lub wymieniam na fsa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Proponuje, żebyś się przymknął, pisałem poradnik, którego jeszcze nikomu się nie udało napisać dobrze... nigdzie nie ma takiego poradnika... więc nie było mi łatwo go napisać...
to teraz napisz poradnik ktory juz zostal przez kogos napisany

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Ja na skillach 73 Sworda Guarda bez staraty nawet 200 hp ubijam... congratz...
a w czasie kiedy bijesz jednego guarda zabilbys 3 elfy, 2 cyklopy lub 2 zerki
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 18:11   #111
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Pierwsze - manas nie zawsze dodaje 120many wiec czasami możesz stracić a czasami zyskać...
Ale czasami daje więcej...
Na 20lv trzeba miec uhy ale nie na wszystkich expowiskach, na niektórych można się manasować, a na niektórych to nie wystarczy więc trzeba używać uhów. Zresztą w razie Pk manasy zwykle nie wystarczą. Uh kosztuje 175gp w sklepie. Ja nie mam ochoty czekać aż ktoś mi sprzeda Uhy za 3k, ide do sklepu i kupuje za 500gp bp drożej.

@Bax

Te roty to było wyolbrzymienie, wcale nie uważam że masz expować na nich do 50lv, chyba źle mnie zrozumiałes.

Cytuj:
50lv – Crown armor, Knight Legs, Crusader Helmet, Vampire Shield, Warhammer i Skullstaff/ Fire axe i Guardian Halberd/ Bright Sword i Giant Sword
Czy na 50lv nie wystarcza ci to na elfy, czy żółwie?

Kompletne nieporozumienie to guardy, pozarabiaj troche na senji i dworcach to zobaczysz, ja robiles do 7k jesli wypadł tring, zawsze ktos sie znajdzie kto go kupi. Rekord na dworcach na dworcach wacha się między 8 a 9k.. Senja jest może troszeczke przesadzona ale w granicach tego tam zarabiałem, a jest tam takie słówko "Do" co oznacza ni mniej ni wiecej tyle że są to wartości orientacyjne, jak wszystkie zawarte w tym poradniku ponieważ wszsytko zalezy od respa, gracza, skilli etc etc

@Fagaro
3 Scouty zabije w tym czasie* (conajmniej)
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 02-02-2007 o 18:17.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:03   #112
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
HAHAHAHA, zalgouj sie na eternie to Ci dam bp bright swordow xD, a kazdy wylootowany FA juz dawno jest u dzina. mam z 15 bsow ktore sluza mi za deco bo za 4k ciezko je sprzedac. rozdaje to kumpla lub wymieniam na fsa.



to teraz napisz poradnik ktory juz zostal przez kogos napisany



a w czasie kiedy bijesz jednego guarda zabilbys 3 elfy, 2 cyklopy lub 2 zerki

Ta, a z kąd masz te BS'y? Bo tylko je mogłeś kupić po za tym ty masz 111 lvl ja mówie o kimś kto ma 35-44 lvl dla takiej osoby to nie jest łatwy wydatek...
A skoro na Eternii lepszy miecz jest tańczy od gorszego to oznacza, że ten server jest bardzo stary, a eternia o ile wiem nie jest tak bardzo stara, więc albo kłamiesz, albo po prostu tam nooby grają... (nie mówie, że ty jesteś Noobem)

Co do poradnika, źle mnie zrozumiałeś... dużo osób pisąło poradnik o tej tematyce co ja i nikomu nie udało się zrobić takiego aby dostał się on do głównego działu

A czy ja mówie o expieniu na Guardach? Dobrze wiem, że to nie opłacalne...
Tylko mówie, że na Guaryd nie idą uhy...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 23:40   #113
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Jeżeli chcesz mieć jakiś lepszy exp to nie ma siły aby uhów nie używał.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:45   #114
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

eternia to 4 czy 6 server ktory powstal, bsy mam chociazby z tego ze zawsze pk charem robie 50 level zanim zaczne pekowac. pozatym, poniewaz sa tanie to czesto leca (podczas pekowania). meduza shield tez chodzi od 5 do 9k, czyli taniej niz crown/tower ktore sa gorsze.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 15:44   #115
Nuvemem
Użytkownik Forum
 
Nuvemem's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Wodzisław Śl.

Posty: 33
Stan: Niegrający
Nuvemem ma numer GG 3626809
Problem Uwaga!!

Karate ;] Mogłeś dodać że w podziemiach na trollach jest mino mag
Padłem na nim na moim 8 knighcie
__________________




Cytuj:
Zarzuciłeś hasłem jak łysy warkoczem o kant kuli
Nuvemem jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 14:21   #116
drakers4
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Poradnik dobry jeden z lepszych. Można by jeszcze dodać mapki expowisk z trasami, żeby można było zdobyć jak najwiecej kasy/expa w jak najmniejszym czasie a tak to wszystko ok. (Są 2 ciężkie swordy GS 180 oz. i Pharaoh Sword atak 41, obrona 23 1 ręczny i 150 oz. wypada z Dipthrah , gs nie jest wyjątkiem)

PS. Poradnik mi sie napewno w części przyda.(W końcu samemu trzeba wybierać ściezki, ktorymi będziemy chodzić.)

Ostatnio edytowany przez drakers4 - 12-02-2007 o 16:11.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 00:56   #117
elekkkk
Użytkownik Forum
 
elekkkk's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Hounslow (londyn)
Wiek: 30

Posty: 23
Stan: Niegrający
Imię: Siehe
Profesja: Druid
Gildia: --Brak--
Świat: Pacera
Poziom: 22
Skille: 0/21
Poziom mag.: 22
elekkkk ma numer GG 9035700 elekkkk ma login Tlenu Elekkkk@tlen.pl Send a message via Skype™ to elekkkk
Król :]

Poradnik Dobry Bardzo mi się przyda gralem sorckiem skonczylem na 32lv i mi sie znudzilo teraz wymiatam knightem
__________________
Skateboarding <3
Fingerboarding <3<3
elekkkk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 22:44   #118
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@2UP
Pomysł z trasami to kompletna klapa. Trase trzeba ustalać pod swoje umiejętności, eq, skille etc etc więc dogodzić wszystkim jest niemożliwe.
O Pharao sword wspominałem na przełomie 1 i 2 strony około.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 22:58   #119
drakers4
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Masz racje w obu sprawach. Z tymi trasami to też wymysliłem a pharaoh sworda musiałem przegapić.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2007, 20:14   #120
Harraton
Użytkownik Forum
 
Harraton's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Lokacja: Kozienice
Wiek: 30

Posty: 54
Stan: Początkujący
Imię: Kyohoshi
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 33
Poziom mag.: 28
Domyślny

Wszyscy mówią że lootowanie jest opłacalne dla postaci do 40 lvl, a poźniej co robić? Dragi bić?
__________________
Best solo: Dragon
Best team: Giant Spider
Harraton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:56.


Powered by vBulletin 3