Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-02-2008, 08:45   #81
Valard
Użytkownik Forum
 
Valard's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Hajnówka xd

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia/Xerena
Domyślny

Ja preferuję zestaw: Aspiryna, Isostar-ZIMNY!. Kawy nie pijam bo to świństwo! Sposób zastosowania "mojego" zestawu. Godzina 22.30 wypijasz 1 Isostar puszkowany, siedzisz na tym tak do 2.30-3, wtedy zaczyna Cie boleć głowa, więc pobierasz Aspiryne (łykasz bądź rozpuszczasz, oby nie w Isostarze). O godzinie 4 wypijasz kolejnego Isostara i jeżeli siedziałeś/siedziałaś przy otwartym oknie to na tydzień Twoim domem będzie łóżko, lub szpital z powodu przeziębienia, a cześciej powikłań żołądkowych, bądź marskości wątroby (no bo przecież Isostar PUSZKOWANY) xD
Jeżeli bycie chorym nie jest Twoim hobby to proponuje wykonanie wcześniej Grzańca (preferuje piwny), starsi pewnie wiedzą jak go "upitrasić", ale napiszę tu krótki przepis dla młodszych:
Zagotowujemy wodę w garnku, do mniejszego garnuszka/rondelka "wrzucamy" 2 lub 3 łyrzeczki miodu, mniejszy rondelek/garnuszek wstawiamy do tego gdzie gotuję się woda, po roztopieniu się miodu dodajemy goździki, cynamon (w tym miejscu prywatne preferencje, czyli co kto lubi ;d), po 5 min gotowania dodajemy najważniejszy składnik czyli piwo (0.5l), powoli po ściance wlewamy je do rondelka/garnuszka aby nie wytwożyło się zbyt dużo piany, po kolejnych 5 minutach Grzaniec jest gotowy do spożycia! ;D
__________________
"My rządzimy światem, a nami kobiety" Winston Churchill
"Necessitas in loco, spes in virtute, salus in victoria"


Napisz jeżeli zaglądasz: http://forum.tibia.pl/usernote.php?u=50865

Ostatnio edytowany przez Valard - 15-02-2008 o 09:00. Powód: PROFILAKTYKA
Valard jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-02-2008, 09:15   #82
Viste
Użytkownik Forum
 
Viste's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 85
Domyślny

A jak na was działa coś tak oczywistego jak muzyka?:d W moim przypadku, jak leci coś miłego dla ucha [a nie łubudu murzynów z wielkimi chooyami-,-] to nie ma szans na zaśnięcie

Acha na tym (http://pl.youtube.com/watch?v=58CJih...eature=related) raz jechałem 3h+, potem przerzuciłem sie na coś deko 'lżejszego'

A co do jedzenia/picia niewiadomo czego to na mnie to nie działa... tzn jak mam coś na kompie zrobić przez noc i bardzo mi na tym zależy to poprostu robie to, gorzej z 2-3 nockami pod rząd bo wtedy to serio jest spore zmęczenie [głowa boli, trzeba sie ojeść apapów czy coś i wtedy siedzenie wcale nie daje radochy:|]
Viste jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 11:24   #83
Trompac
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008

Posty: 31
Domyślny

Napisz jeszcze jak wykuć sobie magic sworda i jak trenować nim na kolegach w szkole. no i gdzie nim huncić. Gdzie lepiej powiedz? Na przystanku czekających ludzi czy kibiców na stadionie? No i jeszcze napisz poradnik jak porwać samolot i wjebać się nim w centrum Warszawy. Wiesz jaki będzie wtedy loot ?! Normalnie sobie mpa kupisz na jednym huncie! Dzieci tera chodzą po supermarketach kupują syfy i zarywają noce nad Tibią. Chory pomysł -.-. Ciekawe ile ten post przetrwa,bo pierwszy krytykujący był chyba kilka dni(cenzura na forum.tibia.pl rulez!!!, Tibia jest święta krytykować nie wolno!)
Trompac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 13:34   #84
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Trompac: chłopie, odlecisz bardzo szybko, a ja razem z tobą. Takie życie, cóż...
Mamy naszą kochaną demokracje : )
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 15:45   #85
gasior22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2008

Posty: 8
Stan: Zbanowany
Profesja: Paladin
Gildia: Pno Squad
Świat: Luminera
Poziom: 50
Skille: 75+/60+
Poziom mag.: 13
Domyślny

Dzieci tera chodzą po supermarketach kupują syfy i zarywają noce nad Tibią.

Eee trompac teraz taka opcja - nie chodziło mi o tibie a o cos bardziej poważnego np. nauka... Żadko kto zarywa nocki przy tibi bo to no sens... a co do dzieci kupujących syfy... - rodzice im na to nie pozwolą...
gasior22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 22:25   #86
Trompac
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008

Posty: 31
Domyślny

A ty się słuchasz rodziców?
Trompac jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2008, 23:48   #87
gasior22
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2008

Posty: 8
Stan: Zbanowany
Profesja: Paladin
Gildia: Pno Squad
Świat: Luminera
Poziom: 50
Skille: 75+/60+
Poziom mag.: 13
Domyślny

nie musze mam 18+ lat ;]
gasior22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 00:06   #88
Sardendor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Lokacja: Dublin
Wiek: 33

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 26
Skille: 63/61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ehh ludzie wypisuja jakies bzdety "jak przezyc nocke"
wypisujecie takie bzdury, ze trzeba pic kawe, czy jakies inne gowienka.
Ja jakos siedzialem 4 dni bez przerwy przy kompie "tibii" i wystarczyly mi tylko platki chocapic i mleko

teraz zaluje ze stracilem na to tyle czasu

Ostatnio edytowany przez Sardendor - 16-02-2008 o 00:09.
Sardendor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2008, 12:40   #89
Delma00
Użytkownik forum
 
Delma00's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Dee Giee

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remzess
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Delma00 ma numer GG 8298957
Domyślny

Moim zdaniem powinno być tak.
Zapraszam kilku kumpli z kompami (2-4 zalezy ile jest miejsca ;p) podlaczamy wszystko i zamawiamy 4-5 pizze (polecam DaGrasso) idziemy do sklepu kupujemy to co jest potrzebne (jakies chipsy paluszki chleb SER z 2butelki coli no i kilka butelek wody)
przychodzimy do domu ok. godziny 20 i zapuszaczmy na jednym kompie jakies reggae i tak jedziemy do rana
Pozdro.
Delma00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 03:15   #90
KaMiLSpAwW
Użytkownik Forum
 
KaMiLSpAwW's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 243
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipia
Gildia: jest
Świat: sax
Poziom: :<
Skille: eh
Domyślny

omg , wogole jakies sposoby , pompa jak czytałem

ja mam ferie to cisne codziennie do 7 rano kima do 12 i znów 0 problemu , nie potrzeba zadnych wspomagaczy ;D

dla niektórych to nienormalne w kazdy dzien chodzic o 2 spać )

pozdro spox poradnik
__________________


Only WoW
KaMiLSpAwW jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 12:37   #91
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KaMiLSpAwW Pokaż post
ja mam ferie to cisne codziennie do 7 rano kima do 12 i znów 0 problemu , nie potrzeba zadnych wspomagaczy ;D
podnieca cię to, że jesteś kompletnie uzależniony?
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 18:26   #92
Jorg Bruce
Użytkownik Forum
 
Jorg Bruce's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Najstarsi górale tego nie wiedzą
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: hot eh?
Jorg Bruce ma numer GG 1254840
Domyślny

@Slythia
Twój żołądek chyba się jeszcze nie przyzwyczaił do dużej ilości zupy chmielowej ^^ xD Mój znajomy po 4 piwach czuje się jak by kubusia z biedronki wypił ^^ Jak dla mnie to te 2 piwa dają "kopa" i elegancko się przy nich gra w jakies ciekawe mmo 3d ale nie w tibje. Dla Ciebie już chyba nie ma ratunku na nocki xD Chyba że silna wola. hah Niech moc będzie z Tobą, mój padawanie xDD
__________________
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?


2 PAC rest in peace[*]
Jorg Bruce jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 19:31   #93
drut14
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2008

Posty: 46
Stan: Zbanowany
Profesja: Knight
Świat: Menera
drut14 ma numer GG 12826528 Send a message via Skype™ to drut14
Cool

eno fajne dzis robie nocke
drut14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 20:45   #94
Saints
Użytkownik Forum
 
Saints's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Jaworzno

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 135
Skille: 87/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Delma00 Pokaż post
Moim zdaniem powinno być tak.
Zapraszam kilku kumpli z kompami (2-4 zalezy ile jest miejsca ;p) podlaczamy wszystko i zamawiamy 4-5 pizze (polecam DaGrasso) idziemy do sklepu kupujemy to co jest potrzebne (jakies chipsy paluszki chleb SER z 2butelki coli no i kilka butelek wody)
przychodzimy do domu ok. godziny 20 i zapuszaczmy na jednym kompie jakies reggae i tak jedziemy do rana
Pozdro.
pomysł z kumplami fajny, ale wtedy sie kupuje kratę piwa na głowę i albo wyłączasz tibie, gadasz pijesz idziesz spać, albo grasz w tibie, pijesz piwo i rano logując się spotykasz się z kumplami w świątyni (niestety ja się spotkałem )

PS. bardzo rzadko zrywam nocki, ale jeśli to o 20:00 jem kolacje, o 21:00 mocna czarna kawa i jedziesz do rana
__________________


Knight: Fearles Fighters [HACKED]
Saints jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 20:49   #95
Lupus
Użytkownik Forum
 
Lupus's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Honera
Domyślny

Zeby nie przespac calej nocy wystarczy mi tylko sok , jedzenie i toaleta ^^
__________________
Ta sygnatura przekroczyła dopuszczalne limity określone w regulaminie
Lupus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 20:51   #96
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jorg Bruce Pokaż post
@Slythia
Twój żołądek chyba się jeszcze nie przyzwyczaił do dużej ilości zupy chmielowej ^^ xD Mój znajomy po 4 piwach czuje się jak by kubusia z biedronki wypił ^^ Jak dla mnie to te 2 piwa dają "kopa" i elegancko się przy nich gra w jakies ciekawe mmo 3d ale nie w tibje. Dla Ciebie już chyba nie ma ratunku na nocki xD Chyba że silna wola. hah Niech moc będzie z Tobą, mój padawanie xDD 8o8o
Prawda ; P. Po 4 piwach... hm... Jest, delikatnie ujmujac, dosc ciekawie ;p. A co do nocek.. Silna wola wystarcza na jakies dwie... Maksymalnie. Tylko zawsze wtedy zasypialam na jakims wykladzie :P.

Ale musi byc jakis ratunek :(
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 21:15   #97
Jorg Bruce
Użytkownik Forum
 
Jorg Bruce's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Najstarsi górale tego nie wiedzą
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: hot eh?
Jorg Bruce ma numer GG 1254840
Domyślny

@Slythia
No to BARDZO SILNA wola starczy Ci na nocke xDDDD JAk chcesz to potrafisz xP Przynajmniej tak jest u mnie xP Najlepiej się robi nocki jak jest się wypoczętym :s Czyli z piątku na sobote pójść grzecznie o 23 spać, w sobotę wstać o 11, pyszne i zdrowe śniadanko Potem żeby spalić to na jakiś basenik troche popływać, ale więcej czasu spędzić w saunie, "dżakuzi" xD Potem do domu, chwila na kompie i zjeść porządny obiad W moim przypadku 2 tortille i jeszcze jakaś kanapka na chacie (Ja to żarłok jestem xDD, pewnie Ty potrzebujesz mniej jedzenia, ale najedz się do syta A potem poobiadowe leżakowanie i wpatrywanie się w telewizor Następnie wybitka na ośke :s i do 22 sobie pochodzić, pogadać Powrót do domu i kolacja ;s Polecam 3~ kanapki chleb>masło>ser>szynka>musztarda mmmmmm zaiste są :S No i teraz poleżec 20 min, ogrzac się ciepła herbatą i zasiąść przed kompa Według takiego misternego planu usiądziesz koło godziny 23 :s Najlepiej jeszcze przed tym kupić sobie sok z biedronki wieloowocowy zdrowy jest, zaisty w smaku! Załóżmy że jesteś chudy, i możesz sobie pozwolić na nocne igraszki z jedzeniem xD Gdzieś koło 2-3 zgłodniejesz, to se zrób 3 kanapki z szynkom i dalej graj, chyba że jesteś troche spasiony xD To lepiej nie jedz nic, i graj dalej, lub idź spać ;o

Haha to mój pierwszy poradnik na tym forum ^^
Oczywiście zabrania się kopiowania powyższego tekstu, osoba która go użyję, ma prawo do posiadania wyłącznie paznokci.

A tak btw. nie bierzcie sobie tego evulowego poradnika do głowy xD
I tak 2 piwa r0ox!
__________________
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?


2 PAC rest in peace[*]
Jorg Bruce jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2008, 21:17   #98
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jorg Bruce Pokaż post
@Slythia
No to BARDZO SILNA wola starczy Ci na nocke xDDDD JAk chcesz to potrafisz xP Przynajmniej tak jest u mnie xP Najlepiej się robi nocki jak jest się wypoczętym :s Czyli z piątku na sobote pójść grzecznie o 23 spać, w sobotę wstać o 11, pyszne i zdrowe śniadanko Potem żeby spalić to na jakiś basenik troche popływać, ale więcej czasu spędzić w saunie, "dżakuzi" xD Potem do domu, chwila na kompie i zjeść porządny obiad W moim przypadku 2 tortille i jeszcze jakaś kanapka na chacie (Ja to żarłok jestem xDD, pewnie Ty potrzebujesz mniej jedzenia, ale najedz się do syta A potem poobiadowe leżakowanie i wpatrywanie się w telewizor Następnie wybitka na ośke :s i do 22 sobie pochodzić, pogadać Powrót do domu i kolacja ;s Polecam 3~ kanapki chleb>masło>ser>szynka>musztarda mmmmmm zaiste są :S No i teraz poleżec 20 min, ogrzac się ciepła herbatą i zasiąść przed kompa Według takiego misternego planu usiądziesz koło godziny 23 :s Najlepiej jeszcze przed tym kupić sobie sok z biedronki wieloowocowy zdrowy jest, zaisty w smaku! Załóżmy że jesteś chudy, i możesz sobie pozwolić na nocne igraszki z jedzeniem xD Gdzieś koło 2-3 zgłodniejesz, to se zrób 3 kanapki z szynkom i dalej graj, chyba że jesteś troche spasiony xD To lepiej nie jedz nic, i graj dalej, lub idź spać ;o

Haha to mój pierwszy poradnik na tym forum ^^
Oczywiście zabrania się kopiowania powyższego tekstu, osoba która go użyję, ma prawo do posiadania wyłącznie paznokci.

A tak btw. nie bierzcie sobie tego evulowego poradnika do głowy xD
I tak 2 piwa r0ox!
Tylko ja mowie o nocy bez komputera ;P. Bo co to za sztuka nie spac robiac cos ciekawego.. Lub po prostu sie czyms zajmujac.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 00:25   #99
Delma00
Użytkownik forum
 
Delma00's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Dee Giee

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remzess
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Delma00 ma numer GG 8298957
Domyślny

Cytuj:
@Saints
pomysł z kumplami fajny, ale wtedy sie kupuje kratę piwa na głowę i albo wyłączasz tibie, gadasz pijesz idziesz spać, albo grasz w tibie, pijesz piwo i rano logując się spotykasz się z kumplami w świątyni (niestety ja się spotkałem )

PS. bardzo rzadko zrywam nocki, ale jeśli to o 20:00 jem kolacje, o 21:00 mocna czarna kawa i jedziesz do rana
Ja grając w jakąś gre nigdy nie pije kiedyś jak grałem w diablo przyszlem z imprezy i odpalilem Diablo bylem troche wypity wiec nie wiedzialem co robie porozdawalem wszysto w pizduu...
Delma00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2008, 16:09   #100
Jorg Bruce
Użytkownik Forum
 
Jorg Bruce's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Najstarsi górale tego nie wiedzą
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: hot eh?
Jorg Bruce ma numer GG 1254840
Domyślny

@Slythia
Hah no to nikt nie wytrzyma nocki wpatrując się w sufit xP Możesz sobie jakąś książkę poczytać xD Ja tam nie czytam, jak nie mam nic do roboty to ide spać ;o
Tak żeby było bez offtopu, ale i tak juz to pewnie mówiłem, i 278465987435629847356 osób mi to przypomnij ale ma być bez oftopu no to:
@Topic Ten poradnik na krótszą mete :0 Potem gdy już robisz nocki wystarczą Ci 2 piwa lub coś do picia ;o nawet kranówa będzie w porządku , to tylko żeby zaspokoić pragnienie ;s No i oczywiście wc w pobliżu ;s
__________________
I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?


2 PAC rest in peace[*]
Jorg Bruce jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.


Powered by vBulletin 3