Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2004, 11:56   #1
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Pergamin Wiecie w ogóle co to jest noob?

Patrzę na to forum, oglądam tematy, myślę tak sobie nad ich sensem, czytam ich treść... i głowa mi opada. Ludzie, widzieliście kiedyś wielka kupę gów**? No to spójrzcie dokładniej na to forum... a raczej na ludzi którzy tutaj piszą. Większość którzy tutaj piszą są chyba jeszcze na poziomie , nie żartuje, czas na ostra krytykę ludzie, za dużo tutaj nadziei i fałszywych złudzeń i iluzji. Za dużo się żalicie i ciągle płaczecie, nigdy nic wam się nie podoba... Jak dzieci ze smoczkiem . Gram w ta grę od 4 lat, widziałem wiele, zapewne o wiele więcej niż wy kiedykolwiek zobaczycie, przynajmniej niektórzy z was. Jakoś tak się złożyło, ze kiedyś przyszedł mi do głowy pomysł żeby zjednoczyć Polaków jakoś, ale nigdy mi się nie udało. I już wiem czemu.... bo większość Polaków to nooby, nie newbie, nie noobki, tylko nOOby przez duże OO. Pewnie w tym momencie większość ludzi pomyśli "spier***** frajerze, sam jesteś noob”, ale to już normalne, bo Polacy to naród, po którym krytyka spływa jak woda z dupy kaczki. Ale czas to chyba zmienić no nie? W końcu trzeba się wciąż polepszać, ulepszać itd. itp. W każdym razie musicie wiedzieć ze większość z was jest noobami, wiecie tyle ze trzeba robić większy lvl, mgc lvl, skile i huntować, i kupować lepsze rzeczy. A jak zginiecie to trzeba się wkur*** i klnąc i od razu szybko odrabiać. Nie macie pojęcia co w ogóle znaczy noob, a co newbie. Zacznę od tego.

nOOb- gracz, który nic nie wie, ale twardo się zapiera ze wie i ze to ty jesteś nOOb
newbie(lub noobie, zależy jaki kraj)- gracz, który nic nie wie, ale się przyznaje i darzy do poprawy

Wiele osób na pewno tego nawet nie wiedziała. A teraz pokaże wam definicje nOOba w dzisiejszych czasach tibijskich.
nOOb- Polak, Brazylijczyk, Hiszpan, zaczyna grac pierwszy dzień, ktoś do niego mówi noob a on zaczyna przeklinać, bo słyszał to słowo w innej grze i twardo mówi ze on nie noob, gracz, który na rooku kradnie innym rzeczy i potwory, bo może, bo go nie mogą za to zabić, a jak potem dostaje zemstę na main to krzyczy ze pk, gracz, który do wszystkich co go wkurza mówi ze ma rooka, choć nie ma żadnych do tego możliwości, gracz który siedzi w depot i tylko kradnie, gracz który mówi ze kupuje p acc i robi kradzieże, gracz który od wyżej wymienionego kupuje p acc (są sposoby żeby się przed tym uchronić), gracz który twierdzi ze zabije tego czy tego potwora gdy tak naprawdę traci albo cale hp albo jeszcze parę uhow żeby go zabić, gracz który spamuje, gracz który na końcu czaru dodaje jakiś głupi tekst, typu "heal me", gracz który musi się uśmiechnąć nawet na najgłupszą rzecz, gracz który gada z jakimś high lvl przez chwile żeby potem spytać się czy może być jego kolegą i ze dodał go do vipow, gracz który broni się kolegami, gracz który broni się najlepszymi graczami na poszczególnym świecie nawet ich nigdy nie widząc na oczy, gracz który sadzi ze jak jest w guildi to może robić co chce bo gildia go ochroni, jeszcze parę jest, na koniec dodam gracz który mówi PLX! nie ma takiego słowa!

Jak widzicie dużo jest definicji nooba, pewnie przeczytaliście właśnie parę rzeczy które sami robicie co? Nic dziwnego, a teraz dodam jeszcze parę definicji które odnoszą się dokładnie do was.

Pyta się jak trening, gdzie, z czym, jaki ma kupić czar, jaki czar mówić gdy ma mane, pyta gdzie trenować, czy lepiej z człowiekiem czy z potworem, pyta o wszystko związane z treningiem, pyta się gdzie huntowac na tych czy tych skilach, pyta czemu go zabili gdy miał ten i ten eqp, takie skile, i był tam i tam, pyta jak się obronić przed hackiem, co zrobić po hacku, prosi o danie mu rzeczy po shakowaniu, taki który chodzi i przeklina jak rąbnięty bo on jest Polak, on lubi przeklinać, i nie dostanie bana bo GM go nie zrozumie. Po śmierci szybko chcecie odrabiać lvl nie myśląc żeby najpierw dostać spowrotem skile i mgc lvl, a dopiero potem znowu za lvl się brać, a chyba największą w********** rzeczą jest to ze Polacy chyba na każdym świecie, a najbardziej na novie blokują depot, stoją albo od razu przy wejściu albo na 3 kratce od niego, wszędzie blokują dostęp a jak go przesuniesz to on wraca bo się boi pk... Powiem szczerze i pewnie trafnie ze 80% Polaków tak robi. Pewnie się spytacie czemu wcześniej przy definicji nooba nie napisałem SWE, bo oni nie są noobami, są najpotężniejsi na każdym świecie, i grają najlepiej, znam wielu Szwedów, z novy wszystkich najpotężniejszych, i oni nie robią tych błędów co Polacy.

A teraz porozmawiamy o pomaganiu sobie nawzajem... Szwedzi w swoich szkołach dają ogłoszenia ze możesz zgłosić się do tej czy tej osoby i ona pomoże ci grac, powie jak grac (tylko interfejs tłumaczą, a nie tak jak wam gdzie huntowac, co itd.) i oni się trzymają razem, nigdy prawie się nawzajem nie wybijają. Szwed nie podniesie ręki na Szweda, Polacy nawzajem się wyżynają, ciągle takie akcje widzę, ciągle kłótnie, kur** pogania kur** i ciągle się leja, a potem nawet na RL się luka o grę... 90% Polaków ciągle się kluci, nie potraficie razem grac. Tutaj chylę czoła w stronę Odyn i Crazy willy, którzy wg. mnie są najlepsza para graczy na novie, zawsze trzymali się razem, nigdy się nie kłócili, z innymi tez nie mieli problemów.

Druga sprawa to ceny... Polacy tak chamsko zdzierają ceny ze to mała bania, wydać dla high lvl knighta 500gp dodatkowe na uhy to straszne zdzierstwo, ale jak dzięki uhom pójdzie na hunt i np. dostanie bohy, to walnie cenę 50k i nie ma bata żeby ją zmniejszył dla kogoś, bo on jest biedny i on potrzebuje kasy, a jak już sprzeda te bohy to znowu skąpi na uhy. Chciwość to wielka wada Polaków, i nie mówcie ze nie da się tego zmienić bo to jest w genach, gów** prawda, wszystko można zmienić

Kończę na razie tego posta, potem dodam nowe które bardziej rozwiną te przemyślenia, a wy tez pomyślcie, ze jednak jesteście noobami, ale możecie to zmienić, co wy na to?


Post został poprawiony ze wszystkich błedów, wg Microsoft word, jakiekolwiek pretensje proszę kierować do Billa
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji

Ostatnio edytowany przez WszechStronny - 13-08-2004 o 12:53.
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2004, 12:06   #2
Kadmilos
Użytkownik Forum
 
Kadmilos's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 37

Posty: 42
Kadmilos ma numer GG 2588205
Cool

Powiemk tak bardzo ciekawy post, mam nadzieje ze skłoni ludzi do przemyslen i relfeksji osobistych :>

Ostatnio edytowany przez Kadmilos - 13-08-2004 o 12:37.
Kadmilos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:17   #3
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Cytuj:
noobie- gracz ktory nic nie wie, ale sie przyznaje i darzy do poprawy
Noobie? Chyba Newbie. Jak byś poprawił orty/ literówki ( a jest ich dużo) to artykuł trafiłby na stronke. Chociaż mi sie artykuł nie podoba. Po co niby jednoczyć Polaków? Po to żeby tylko oni byli na serverze? A co do cen... Każdy chce więcej zarobić. Buisnes is buisnes, w biznesie nie ma sentymentów. A skoro grasz w tą grę od 4 lat to któy masz lvl? Bubble gra od trzech lat i ma 190, a Ty?
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk

Ostatnio edytowany przez Mateusz_90 - 13-08-2004 o 12:19. Powód: literówka
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:19   #4
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Żarówka

Spox artykul. Ze tez ci sie chcialo tyle pisac nie majac najmniejszej gwarancji ze to do kogos przemowi. Moge sie zalozyc ze gdyby to bylo na innej stronie (nieliczac moze tibia.end.pl) to jakis mod cos by z tym zrobil (ciekawe co).

Mam tylko dwa zastrzezenia. Po pierwsze gracz niedoswiadczony to chyba newbie a nie noobie (chyba ze sa dwie nazwy).

Po drugie:

Cytuj:
Pyta sie jak trening, gdzie, z czym, jaki ma kupic czar, jaki czar mowic gdy ma mane, pyta gdzie trenowac, czy lepiej z czlowiekiem czy z potworem, pyta o wszystko zwiazane z treningiem, pyta sie gdzie huntowac na tych czy tych skilach, pyta czemu go zabili gdy mial ten i ten eqp, takie skile, i byl tam i tam, pyta jak sie obronic przed hackiem, co zrobic po hacku,...
z tym raczej sie nie zgodze. Skoro gracze ktorzy dluzej graja nie maja doradzac tym mniej doswiadczonym jak grac. Czemu uwazasz ze nowy gracz powinien na wlasnej skorze zobaczyc ktore potwory moze bic, a ktore jego bija. Chyba ze chodzilo ci o to ze jest tyle artykulow ze pownno sie z nich korzystac a nie ciagle zawracac glowe byle czym....

-EDIT-
Mateusz - byles szybszy z tym newbie

Ostatnio edytowany przez Earl - 13-08-2004 o 12:20.
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:22   #5
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Domyślny

@mateusz_90
poprawilem juz newbie, nie martw sie, martw sie raczej o siebie. Gralem juz wszystkimi profesjami, i na wielu swiatach, nie powinno cie interesowac jaki mam level, myslisz ze jak masz lvl to juz nie jestes noob? pozatym bubbles gra po 16h dziennie lub wiecej, nie jestem jakims maniakiem bez zycia. Przeszkadzaja ci literowki? no dobra, poprawie, a tak ogolnie nie trzeba ich jednoczyc, ale milo by bylo, i nie po to zeby sami polacy byli, ale po to zeby sie nie osmieszac w oczach innych, i nie mow ze wszyscy chca zarobic, polacy najbardziej sie pluja o ceny, gdzie szwedzi prawie zawsze mowia ok odrazu.
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:30   #6
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@ up.
Może Szwedom dawałeś cenę do zaakceptowania,a Polakom (bo są rodakami) mniejszą? Może Ty nigdy nie chciałeś więcej zarobić?
-Edit-
"Gracz, któy mówi PLX" - Plx jest to skrót o please, a jak wiadomo większości ludziom na tym forum, jest to zwrot grzecznościowy.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk

Ostatnio edytowany przez Mateusz_90 - 13-08-2004 o 12:42.
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:31   #7
Zoorekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 61
Zoorekk ma numer GG 2885257
Pergamin

-Z niektórymi sprawami się nei zgodzę:

"...czaru dodaje jakis glupi text, typu "heal me",(...) " wg. mnie dodanie Textu "Kula ognia" do czaru Fire Field jest bardzo na miejscu... dzięki takim textom można stworzyć klimat Gier RPG i Fantasy....


-Nigdy sie nie spotkałem z wyrażeniem "noobie". Qrde, chyba powinno być newbie nie?!

-"Jakos tak sie zlozylo, ze kiedys przyszedl mi do glowy pomysl zeby zjednoczyc polakow jakos, ale nigdy mi sie nie udalo."

Qrde, prezydenci też chcą zjednoczyć cały świat i co udało im się?! Gó*** prawda! Dalej są wojny... żeby zjednoczyć wszystkich to jest nie możliwe...
Każdy ma inny charakter itp.

Jeszcze coś: Dlaczego gadasz że forumowicze to n00by (no bo niby forum to "kupa gów**") a nei tych co grają w Tibii?! Przecież tutaj są niektórzy co nie grają w Tibię, ale mimo to uczęszczają na to Forum...
- I to porównanie Forum do "kupy gów**" chyba nie pasuje... Przecież nasi szanowni Moderatorzy tak się starają a Ty wyskakujesz tutaj z takim textem... niech Bóg ma Cię w opiece...

Ostatnio edytowany przez Zoorekk - 13-08-2004 o 12:32.
Zoorekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:35   #8
Nesipeh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Włocławek (Lunara)
Wiek: 37

Posty: 49
Nesipeh ma numer GG 1225840
Domyślny Całkiem nieźle ;)

No niepowiem, ze ladnie pojechales w tym artykule naszym rodakom z tibi. Ale sadze, ze bardzo dobrze zrobiles, moze przemowi to do rozumu chociaz malej czesci graczy (to juz byl by sukces) i jakos moze sie cos zmieni. Co prawda gram w tibie dopiero rok i na poczatku bylem w pewnym stopniu takim jak czlowiek opisany w artykule, ale nie az tak mocno. Bylem raczej newbie. Bo dotej pory mysle, ze sporo juz wiem, ale nie wszystko i caly czas sie ucze, caly czas staram sie poprawic swoje zachowanie (jesli mozna tak powiedziec) w tibi. Wkazdym badz razie, bardzo dobry artykul (chociaz z niektorymi rzeczami bym sie nei zgodzil, ale to male wyjatki ), mam nadzieje ze ktos zrozumie o co ci chdzilo i sie zaczna nasi zmieniac. Za te przemyslenia masz odemnie plusa
__________________
"Zesłał mnie Bóg na Ziemie bym siał terror i zniszczenie"

Ostatnio edytowany przez Nesipeh - 13-08-2004 o 12:38.
Nesipeh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:43   #9
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Domyślny

sry za to noobie, przyzwyczailem sie bo szwedzi tego raczej uzywaja a ostatnio tylko z nimi mozna bylo pogadac. A teraz tak... Nesipeh, dzieki za komentarz, widac narazie ty i kadmilos wzieliscie chwile zeby nad tym pomyslec, bo reszta prubuje sie doszukac nawet literowek w moim tekscie, chyba im on nie pasi bo gada o nich. Nie martw sie mateusz, jestem w trakcie poprawiania calego, pozatym zawsze kazdemu daje takie same ceny.
edycja: pls to skrot od please uzywany powszechnie w angli lub stanach, rowniez plz jest doposzczalne gdyz jest to slangowe zgrubienie ale w zadnym z angielskich krajow nie uzywa sie plx, nie kloc sie ze mna, bylem w obydwu krajach.... i mam tam duzo kolegow

@earl
jak ja zaczynalem to nikt mi nie pomagal i wyszlo mi to na dobre, co sie dzieje jak wszystko nowym mowisz? mysla ze juz wszystko wiedza a wg mnie nie ma lepszego nauczyciela niz praktyka.

@zoorek
jaki tam klimat? niektore sa tak glupie ze zal patrzec, np mgc lvl plx, co to ma byc? pokazuje klimat? ze nie moze sie doczekac mgc lvl?
aha, i moze zastanow sie nad moim tekstem a nie szukaj za wszelka cene bledow, forum to nie kupa gowna, tylko jego tresc, mogles sie domyslec, inni jakos to zrobili, popatrz na tematy "gdzie huntowac ze skliami xx/xx" 36 stron... o niczym, o gownie, a jezeli ktos nie gra w tibie a wypowiada sie na tym forum to krzyz na droge, bo to jest forum o tibi a nie o byle czym. I dodalem tez procenty, tego juz nie widziales? z tego wynika ze nie wszyscy ale wiekszosc
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji

Ostatnio edytowany przez WszechStronny - 13-08-2004 o 12:57.
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:44   #10
Zoorekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 61
Zoorekk ma numer GG 2885257
Domyślny

WszechStronny---> Level jednak ma coś wspólnego i tez sie liczy! Np. ktoś może być n00b i ciągle robić postać od nowa jak tylko go zabiją, a kto inny to przezwycięży i osiągnie 40 lv! A na 8 lv'u nie poznasz co to Wyprawa z Kumplami, wspólna pomoc (jeden z kolegów ma zginąć, ty go uleczasz i już bardziej sie polubicie). Nie poznasz jak to jest zabić samemu Giant Spidera itp. Chyba że pójdziesz z High Levelami, ale sam tego potworka nie zabijesz. Albo pójdziesz z qmplami na 8 lv'u poexpić na Trolle. To tak jakbyś ciągle miał 4 lat'a i nie wiedział co to jest praca itp. Dzięki wspólnym wyprawom z kolegami an wielogodzinnych HUNT'ach można nie tlyko zdobyć doświadczenie w Tibii ale także w życiu...
Narazie tyle...
Zoorekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:50   #11
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
LOL

No wiesz...... widzialem lvl 42 co nie wiedzial jak krzyczec, sa wciaz ludzie ktorzy mysla ze jak napisza DUZYMI LITERAMI to krzycza, to jest zalosne.... Moge miec 8 lvl i wiedziec jak ta gra dziala, byl tez taki lvl 68 co tarcze trzymal tam gdzie jest miejsce na wedke.....
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 12:59   #12
Zoorekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 61
Zoorekk ma numer GG 2885257
Domyślny

@re UP

A pomyślałeś że ta osoba mogła kupić ta postać, a wcześniej wogóle nie meić nic wspólnego z ta Tibią?! Tak jak byś kupił sobie posadę np. Gościa Lepiącego garnki, a wogóle nie umiałbyś ich lepić....
Zoorekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:01   #13
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Domyślny

Sorry ale sadze ze tylko nooby sprzedaja postac, bo po pierwsze nie wazne jaka cene dostaniesz za postac, czas ktory ci zajął na robienie tej postaci, np 3 miechy... przez 3 miechy zaloze sie ze moge zrobic o wiele wiecej kasy.
po drugie nie daje przykladow bez pelnych informacji.... ten typ gral od roku -.-
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji

Ostatnio edytowany przez WszechStronny - 13-08-2004 o 13:09.
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:24   #14
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Wedlog mnie bardzo dobry temat, mnie akurat gryzie ( Denerwuje ) ze kazdy ( doslownei kazdy ) przezywa drogo osobe od nooba. Doslownie mie juz ****ioza bierze jak widze kolejna klutnie gdzie oby dwaj gracze przezywaja sie od noobow. Jezeli chodzi o te ze przedstawiles polskich graczy w tak zlym swiete troszke mija sie z prawda. Problem bycia noobem nie dotyczy tylko Polakow, Brazlylijczykow czy Hiszpanow ono dotyczy wszystkich graczy w Tibie. Ja uwazam ze nooby to nie jedyny problem tibi, gorszym i to o WIELE gorszym problemem jest chamstwo , tak szczeze to wole juz noobow niz hamow. I zamiast nooba na osobe ktora SPECJALNIE zabije ci potwora z ktorym trenujesz, ktora cie oszuka, ktora cie okradnie, ktora cie zbluzga mozna nazwac pospolitym chamem. Wiec uwazam ze owiele wiecej osob jest chamem niz noobem. Dziekuje. WszechStronny + 1 Rispecta for u men.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:25   #15
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@ up, up. Ciekawe dlaczego. Cycek też był n00bem? Widziałem na allegro ofertę sprzedaży jego chara za 5000zł.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:26   #16
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

A wiecie czemu Polacy to nooby? Bo wiekszosc to dzieci, ktore chca pokazac, jak to wszystko wiedza, jakie mocne w gebie...poprostu takie dzieciaki maja troche naj***ne w glowie, dla nich wyzywanie kogos przez internet, oszukiwanie itd, to wszytsko co wymienil wszechwiedzacy, to dla nich jest poprostu lepsza zabawa niz samo granie w tbie ;P Chociaz sa wyjatki: jak zaczynalem grac, koles mlodszy odemnie pomogl mi w treningu, a jak za pare miechow bylem bardziej obczajony z tibia, spotkalem kolesia, starszego, ktory uparcie twierdzil, poki mu nie wyjasnilem, ze kazdy kto zaczyna grac w tibie jest NOOBEM! Co do chciwosci, to nie tylko polacy szukaja latwej kasy poprzez kradzieze, okszuiwanie ludzi itd. Ale polakow czesciej sie "przylapuje" na takich rzeczach, bo ich jest wiecej...W pale sie nie miesci np to, ze koles chcial sprzedac line na rooku za 100gp! 20gp wziac za line to i tak jest juz sporo, a on chce 100! Nie mialem wyjsca...musialem sie zabawic w nooba XD Hehe, stracil line koles (ma sie smykalke do takich rzeczy Szkoda, ze czesciej spotykamy noobowatych debili, niz spoko kolesi
;P
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:30   #17
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Żarówka

mateusz_90, <CIACH> ciagle chrzanisz o tej jednek rzeczy, zastanow sie chwile zanim znow cos napiszesz co?

@siergiey, wiem ze inni tez tacy sa, ale to jest polskie forum i pisze o polakach bo samym soba musimy sie przypatrzec zanim zaczniemy oceniac innych, nie sadzisz?a pozatym to ze to sa dzieci nie znaczy ze musze byc takie glupie, a dorosli tez sie znajduja z inteligencja

@resthin
wiem ze hamstwo jest gorsze, ale to akurat charakter czlowieka, a to juz zupelnie inna bajka, bo umiejetnosci grania to nie charakter tylko skill pozatym nooby sa hamskie nawet jesli tego nie chca bo oni tez zabijaja twoje potwory itd. itd. ale masz u mnie rowniez + za ladne przemyslenie zanim cos powiedziales.... nie tak jak mateusz.......
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 13-08-2004 o 14:58. Powód: Requested by author
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:52   #18
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

@ up
Nie wiem czy jakis dzieciak, pod wplywem twojego posta sie poprawi, dzieciak, ktory robil to wszystko specjalnie. Poprostu jest za maly by zrozumiec, ze robi zle, ze psuje reputacje zarowno sobie jak i swoim kolegom z Polski, czyli nam
Chyba, ze jest osoba na forum, ktora nieswiadomie zrobila z siebie nooba, (tzn nie wiedziala ze zachowuje sie jak noob, ale po przeczytaniu postu dowiedziala sie o tym, i obiecuje poprawe ;P) np nie wiedziala ze spamowanie jest zle (xP), i chce teraz sie poprawic.
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 13:57   #19
ghiron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Mythera , Kapitan Popo

Posty: 135
ghiron ma numer GG 4385328
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
pyta się gdzie huntowac na tych czy tych skilach,
Nom z wszystkim sie zgadzam tylko nie z tym!!!!! CZemu nie pytać o stworki?? Przecież dzieki temu newbie czy nooby nabierają doświadczenia!!!!
Tak czytam ten artykuł dokładnie bo na forum to już 2 chyba Topic ostatnio o zjednoczeniu Polaków i bardzo mnie to ciekawi!!! Wszech Stronny ja dokładnie tak samo jak ty uczylem się sam!! nikt mi na poczatku nie pomagał!!!
Sam popełniałem takie błędy a gdy ktoś mnie zabił no to pretensje i nowy char! Ale teraz tak nie jest!!! Powiem tyle: sam nie popełniam już tych błędów!!! Ale pod względem wiedzy o lepszych stworkach jestem newbie!!!
i przyznaje się , ale chcę to zmienić więc pytam na forum!!!! Ale pytam o lepsze storki nie o np roty
__________________
Kapitan Popo 30 lvl skille 67/66 (grow up) Knight
Obecnie podczas intensywnego treningu
,,Fire never dies alone"
ghiron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 14:07   #20
Emperor Lord Rydzyk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@wszechstronny
GRATZ artykola naprawde niezly moze pomoze niektorym masz + ode mnie
@Mateusz_90
NIe obraź sie ale ty masz jakis zrys na bani, przeciez jesli gosciu sprzedaje postac za 5k zł to chyba co innego niz po 3 miechach za 100zł
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:53.


Powered by vBulletin 3