Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-08-2004, 11:48   #81
Tuor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Wiek: 35

Posty: 52
Domyślny

heh.
TEmat jest bardzo trafny.
PLx nie ma.
PLX powstało ponieważ jakiś typu pomylił s z x.
tak samo nie ma plz.
Jest pls ( od please - tylko nie ma samogłosek).
PLz jest od wymowy która jest podobniejsza do z niż do s.
@ Wszechstronny - j spotkałem sie z określeniem noobie.
I niestetyy masz rację- polacy to idioci którzy się "wożą" i mordują nawzajem.
Tak powstąły podziały Polski, tak znienawidzilismy Żydów którzy się trzymali razem i ich mordowaliśmy... Tak teraz Polska jest zniszczona bo każdy robi jak najlepiej dla siebie, zarabia, skapi na kraj, olewa lud... Słowem- pełna polszczyzna.
Tylko jeszcze brakuje żeby w rządzie zaczęli krzyczeć Ku*wa
Ogólnie - masz rację.
Czy zdarzyło się komuś żeby jakiś Polak hi-lvl pogadał z wami, na luzie bez niczego?
No wię ja mam kumpla Szweda.
Jest on jendym z najpotężniejszych Knightów na Serwie ( 11X lvl), nie ejst moim protektorem, ale jak mamy czas to sobie gadamy, żartujemy, śmiejemy sie. To ejst spoko koleś. Zagadałem do neigo jak byłem na 9 lvlu, ale ten mnei nei zignorowął, jak pewnie postąpiła by większośc polaków.
Lecz niestety niewielu z anszych tak potrafii...
__________________
Huhu!
How are you?
I kill you!
Kur... Kolejny co sie osłuchał...
Tuor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-08-2004, 12:33   #82
Northen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 14
Imię: Yampi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 4x
Poziom mag.: 14
Northen ma numer GG 4977023 Adres Jabbera do Northen
Domyślny

Noo tak, na początku gdy czytałem chciałem Cię zbluzgać Bo serio kilka wymienionych sytuacji pasowało do mnie, (o plx nie wiedzialem przyjęło się i tyle, no ale juz plz(ew. pls) mowie) no + dostaniesz bo troche się nauczyłem z tego. I też mnie denerwują n00b'y (i niektórzy co piszą na forum "pomóżcie jestem n00bkiem" - nie n00bem tylko NEWBIE bo n00b sie nie przyznaje )
Co do określenia noobie - w niektórych krajach oznacza newbie aczkolwiek w tibii dużo razy nie spotkałem tego słowa.
Druga sprawa - jak widze gościa z nickiem "Wy*** sie na plecy" itp. to mi się niedobrze robi... to nie newbie, to n00b.
A że większa część polakow to n00by to też już od ich inteligencji zależy.
Co do przekleństw, CIPowie powinni zrobić jakis ogromny słownik i za przekleństwo odrazu ban na 24h.
Może potem coś dopisze.

-------------------
Aha już wiem , znacie to może?

"Polak Cię okradnie, Polak Cię dopadnie
Polak nie popuści" - sama prawda.....niestety.

Ostatnio edytowany przez Northen - 20-08-2004 o 12:41.
Northen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2004, 13:06   #83
Samek
Użytkownik Forum
 
Samek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 56
Adres Jabbera do Samek
Domyślny

Dobrze mówisz Tuor... a co Żydów to poznałem jednego całkiem fajny gość. Tylko że wielu Polaków to antysemici ... niestety
Samek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 02:08   #84
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateusz_90
@ up.
Może Szwedom dawałeś cenę do zaakceptowania,a Polakom (bo są rodakami) mniejszą? Może Ty nigdy nie chciałeś więcej zarobić?
-Edit-
"Gracz, któy mówi PLX" - Plx jest to skrót o please, a jak wiadomo większości ludziom na tym forum, jest to zwrot grzecznościowy.

PLZ to skrot od PLEASE a PLX to jego inna forma stworzona przez NOOBkow GRZYBIE!!!!
Chomikvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 06:00   #85
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tuor
Czy zdarzyło się komuś żeby jakiś Polak hi-lvl pogadał z wami, na luzie bez niczego?
Zalezy od jakiego lvlu zaczynaja sie hlvle Ale mysle, ze mi sie zdazylo, i ze zdaza sie caly czas ^.^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Northen
Co do określenia noobie - w niektórych krajach oznacza newbie aczkolwiek w tibii dużo razy nie spotkałem tego słowa.
Hallo, hallo! Pisalem juz o roznicach miedzy noobs a newbies ;-)

@Wszech~
Nie bylo mnie troche na forum, ale tak trzymaj, skonczylem dopiero doczytywac strony nieprzeczytane a teraz troche pospie i wezme sie z Twoj kolejny temat, forumowy pisarzu
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 17:32   #86
Vegefa Ziom
Użytkownik Forum
 
Vegefa Ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: skąd? Z dużego pokoju
Wiek: 31

Posty: 348
Vegefa Ziom ma numer GG 6128566
Oczko dzięki all

Powiem że nim dotarłem do końca pierwszego postu w temacie (w zasadzie na początku) zdałem sobię sprawę że jak polak n00b to już musi być tzw. "n00b absolutny"to n00by absalutne bo ile razy już pisał do mnie jakiś nie znany łepek podam jeden z przykładów(oczywiście nie idealny) :

Polak(p):hi
Ja(j):hi
J:who are you?
Pl?
J:tya. Kto ty?
P:mam pytanie
Jk wal
Pałbyś mi jakiś eq i powiedizał gdzie expić?
J:sorx eq nie mam może później załatiwę ale nie wiem czmeu mam ci dawać. A ty na rooku jesteś jeszcze?....
P:ee a co to rook? O co ci biega?
(stracił już szansę na eq no co obrażalski jestem)
J:Wiesz nie mam czasu i idę afk więc nie pisz. Powodzenia
P:afk?
Jignore)

Wiem że to nieładnie go tak zostawiać"na lodzie" ale ja dużo już takich msgów miałem i jak tu na wszystkie odpowiadać :/

|Nie czytałem wszystkich poprzednich postów bo myślę że traktują o tym samym co do 3 strony więc proszę nie mieć do mnie pretensji jeśli jakieś podobne odpowidzi były wcześniej( a myślę że do wielu polaków tak pisano)

Innym faktem jest że wśród polaków trafiają się naprawdę świtni bezinteresowni koledzy(przykładu nie podam żeby nie przynudzać ) którzy potrafią pomóc w ciężkich chwilach na przykład uhając, co jest wielce dobroduszne i chwała im za to.

A teraz podam NAJGORSZY przykład co może zrobić n00b z lvlem na przykład 50. Otóż kiedyś mi kolega mówił że wybrał się na qest orc forest. I zabrali łepka który chciał się z nimi zabrać a że szukali blokera to akurat im się miał przydać(łepek miał skille powyżej 75). Gdzieś w śrdku drogi(a trochę błądzili) okazało się że bloker nie ma już uhów , ale k**** nie chciał się przyznać i myślał że już są przy końcu. W ten sposób padł trochę dalej i panowie sorcerzy i palladyni zostali bez 1 blokera(został tylko 1) Szybko zaczęli energicznie zawracać... padło kilku palków i sorcerów przez je*****o blokra kafarka . Na dodatek zaczął potem wyzywać że to przez nich bo za dużo błądzili .. LITOŚCI JAK TU MOŻNA BYĆ WYROZUMIAŁYM DLA KOGOŚ TAKIEGO!


A na koniec dodam że WszechStronny bardzo się vpostarał z tym tematem i chwała mu za to(W konću nie ee pisać "PLX")
Vegefa Ziom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:43   #87
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Król

Dziekuje bardzo za mile komentarze, a dla wszystkich ktorzy chcieli by przeczytac inne artykuly mojego autorstwa zapraszam na http://www.tibia.pl/forum/showthread.php?t=8832 , moze znajdzie sie cos ciekawego Prosil bym tez zeby od teraz ludzie ktorzy daja mi + do reputacji, za co bardzo jestem wdzieczny, podpisywali sie przy komentarzach. Jesli daja mi - to tez
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 20:23   #88
Tutonic elf
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2004

Posty: 10
Domyślny Mateusz 90

mateusz 90 sory ze tak pozno mowie ale dopiero teraz zobaczylem co napisales. i racje ma wszechstronny! Niech Polska sie nie kluci.
Dodaje ci + wszechstronny.

A pozatym sam jestem n00bem
Tutonic elf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 22:03   #89
Stu
Użytkownik Forum
 
Stu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi na moj artykul, ciesze sie ze 75% procent z was sie on podobal. Teraz czas na male podsumowanie chyba no nie?
Patrzac na wasze odpowiedzi, stwierdzam ze pare osob nie doczytalo do konca,
Ci, którzy się z Tobą nie zgodzili.
Cytuj:
pare chcialo tylko nabic sobie posta,
Ci, którzy się z Tobą nie zgodzili.
Cytuj:
a jeszcze inni bog tylko wie co chcieli osiagnac.
Ci, którzy się z Tobą nie zgodzili, a jakże.
Cytuj:
Byli tez tacy ktorzy odpowiedzieli kulturalnie, sensownie,
To pewnie ci, którzy Cię całkowicie poparli.
Cytuj:
i za te wszystkie odpowiedzi dziekuje.
Zapominasz o czymś co się zowie "konstruktywną krytyką". Większość tych, którzy "nie doczytali, nabijali posty itd" wytknęła Ci bardzo konkretne zarzuty (choć może to za mocne słowo). Twoja reakcja była dziwna i bardzo nie fair - nasyłałeś na te osoby innych forumowiczów (tych którzy Cię poparli). Zauważyłem że ANI RAZU nie odpowiedziałeś na zarzuty inaczej niż słowami "chamie, ten artykuł jest o takich jak ty" lub podobnymi. No chyba że ktoś dodał na końcu że ogólnie to się z Tobą zgadza...

Doceniam Twój ogrom pracy, uważam że robisz mnóstwo świetnej roboty. Nie chciałbym żebyś tego zaprzestał bo Twoje posty czytam z przyjemnością. Ale wk..wia mnie do nieprzytomności to, że sam uważasz się za bóstwo i nie dopuszczasz do świadomości że inni też mogą mieć rację. Chyba że się z Tobą zgadzają, ale wtedy to Twoja racja. Nie tak dawno ktoś wytknął Ci że uważasz się za pępek świata, na co odpowiedziałeś że nigdy tego nie napisałeś. Bez komentarza. Już to powinno było dać Ci do myślenia, że coś jest nie tak.
Dobra rada na koniec - keep workin', ale licz się z innymi, bo Ty też możesz osiągnąć z tego korzyść. Nikt nie jest Alfą i Omegą (pomijając znany ogólnie wyjątek).

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Do życia podchodzę z dystansem.
Stu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 23:43   #90
McCooper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004
Lokacja: Białogard
Wiek: 42

Posty: 64
McCooper ma numer GG 3915659
Domyślny

Wiecie no... taki wsumie topic dla noobow.
Mnie on potrzebny nie jest.

______
Solmyr

Ostatnio edytowany przez McCooper - 21-08-2004 o 23:54.
McCooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 00:17   #91
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Problem

Wiesz co Stu, jesli tak bardzo pragniesz to moge ci nawe powiedziec kto chcial nabic sobie posta, kto odpowiedzial kulturalnie, a kto bog sam wie co. I znowu cos zakladasz! Tak jak ostatnio, zalozyles ze klamie, nie majac zadnych dowodow lub pewnosci, teraz zalozyles ze wiesz o kim pisalem. Kulturalnie odpowiedzieli ci ktorzy spedzili troche wiecej niz 30 sekund na pisaniu posta, tacy ktorzy napisali pare sensownych zdan, bez tysiaca bledow ortograficznych, bez masy przeklenstw, tak ze aktualnie dalo sie to cos przeczytac, i za takie posty uwazam rowniez te ktore krytykuja mnie, ale w konkretny sposob z dowodami, a nie tak jak ty, po prostu cos zakladajac. Nabic posta moim zdaniem chcieli ci ktorzy po prostu powtarzali wypowiedz poprzednika. Nie wazne czy mnie tam popierali czy nie. Pisali to co napisala inna osoba wczesniej. Ten mi gratuluje, to ten tez w taki sam sposob, ten mnie krytykuje, to ten tez w dokladnie taki sam sposob. A bog wie co chcial np osiagnac Andrew, uswiadamiajac nam ze dawno tutaj nie pisac, ale teraz cos napisze. I co z tego? Zauwazylem nawet bez jego wypowiedzi. I co takie cos ma wprowadzac w temat? Nic, absolutnie nic. I inteligencie moj Stu drogi, przeczytaj ten temat od poczatku, to zobaczysz ze odpowiadam na zarzuty ludzi slowami ktore odsylaja ich do ponownego przeczytania artykulu, gdyz nie napisalem tak jak oni to przeczytali, i ze jesli przeczytaja powoli to zobacza tam pare slow ktore swiadcza inaczej. Pozatym o jakie ci poparcie chodzi? Co mi z tego ze oni mnie popieraja? Jesli zgadzanie sie z moim zdaniem mozna nazwac popieraniem, bo dla mnie poprzec kogos to zaglosowac na niego, isc za nim, zrobic cos dla niego, a ja nikogo o nic nie prosze, nic im nie rozkazuje, i nie oczekuje nic od ludzi ktorzy czytaja moje artykuly, a co do tego oskarzenia ze do wszystkich mowie "chamie ten artykul jest o takich jak ty" to juz w ogole przesadziles. Stwierdzilem to o jednej osobie, i bez tego chamie, i jesli popatrzysz na wczesniejsze jego posty, oraz gdybys widzial 2 skasowane przez adminow to przyznal bys mi racje. "woja reakcja była dziwna i bardzo nie fair - nasyłałeś na te osoby innych forumowiczów", O serio? A jak ktos mi dal tamten komentarz ktory tu wkleilem to nie podalem tej osoby imienia, i nie wiem gdzie jeszcze kogos na kogos nasylalem, to raczej inni stawiali sie za mna. Mam dosc twojej bezpodstawnej krytyki, mam dosc sluchania zarzutow bez fundamentow, albo nastepnym razem dasz mi konkretne przyklady cytowane z innych postow, z ktorych dokladnie wynika ze powiedzialem tak a nie inaczej, albo nie wypowiadaj sie wiecej. Lubie sluchac krytyki bo pozwala mi pracowac nad moimi bledami, ale to ma byc krytyka z podstawami, dobrze przemyslana, i nie napisana za przeproszeniem na ODPIER*** SIE, wkladam duzo pracy w moje artykuly, wiec niech krytyk zrobi to samo, chyba przynajmniej to mi sie nalezy.

PS Mam juz tego dosc, napisze jeszcze jeden artykul i odejde z tego forum. Nie mam zamiaru sluchaj ze ktos to popiera albo niepopiera, ze komus to sie podoba, albo nie podoba. Nie po to siedze do puznych godzin w nocy zeby jeszcze sie uzerac z ludzmi. Mam dosc, samej gry Tibi tez mam dosc, o wszystkim przeczytacie sobie w kolejnym artykule, pt. Nowe pokolenie to gówniarze, chołota, idioci, debile i durnie niepełnosprawni umysłowo.
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 01:11   #92
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Problem i hate fuckers

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez McCooper
Wiecie no... taki wsumie topic dla noobow.
Mnie on potrzebny nie jest.

______
Solmyr
dopisek sie robi w panelu a nie myslniki + jakis text a po drugie to skoro tak mowisz to pewnie dales mu - i sam ejstes noobem nieprawdaz ?
Chomikvader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 02:04   #93
WszechStronny
Użytkownik Forum
 
WszechStronny's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdynia

Posty: 24
Strzałka

http://www.tibia.pl/forum/showthread...614#post103614
__________________
Wiem że nic nie wiem, ale wciąż wiem o wiele więcej niż wy -nOObki- ^.-

A kiedy skończy sie czas dekadencji
fałszywych pretensji
czas umysłowej impotencji
czas poświęcony negatywnej intencji
jak wielu to kręci
mimo konsekwencji
ja preferuje relaks w rytmie roots reggae ragga
w dobie chaosu
ideana przewaga dla
chorych ambicji
całej hipokryzji
dla dźwięków w eterze
i dla dzwięków na wizji
WszechStronny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 02:18   #94
Stu
Użytkownik Forum
 
Stu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 110
Domyślny

Ojoj, zaogniła nam się dyskusja... Nie zamierzałem kontynuować tego wątku, ale na specjalną prośbę o dowody powinienem zareagować. Bo jeszcze wyjdzie że "schizuję"
Ale na początek mała polemika.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
I inteligencie moj Stu drogi [dziękuje - przyp. Stu], przeczytaj ten temat od poczatku,
Ależ przeczytałem - bardzo dokładnie. Pierwszy raz, bo bardzo mi się podobał, a drugi raz przed napisaniem "oskarżycielskiego" posta, bo nie lubię wychodzić na głupka. Zajęło mi to kupę czasu.
Cytuj:
Pozatym o jakie ci poparcie chodzi? Co mi z tego ze oni mnie popieraja? Jesli zgadzanie sie z moim zdaniem mozna nazwac popieraniem, bo dla mnie poprzec kogos to zaglosowac na niego, isc za nim, zrobic cos dla niego, a ja nikogo o nic nie prosze, nic im nie rozkazuje, i nie oczekuje nic od ludzi ktorzy czytaja moje artykuly,
Akurat w tym momencie moje intencje nie były złe. Poparcie to rzecz pozytywna, odzwierciedla Twój wkład w rozwój forum - użytkownicy wystawiając Ci tak wysoką reputację docenili Twój wysiłek i poświęcony czas, a samo to świadczy właśnie o ich "poparciu" dla Ciebie. I ja się do nich zaliczam.
Cytuj:
a co do tego oskarzenia ze do wszystkich mowie "chamie ten artykul jest o takich jak ty" to juz w ogole przesadziles. Stwierdzilem to o jednej osobie, i bez tego chamie, i jesli popatrzysz na wczesniejsze jego posty, oraz gdybys widzial 2 skasowane przez adminow to przyznal bys mi racje.
No cóż, postów skasowanych zapewne nie czytałem, więc już mam jeden argument "w plecy". A po zdaniu, które przytoczyłeś dodałem "lub podobnymi [stwierdzeniami]". Było ich więcej ale wybrałem to (perfidna manipulacja, fuj, powinienem się wstydzić)
Cytuj:
"Twoja reakcja była dziwna i bardzo nie fair - nasyłałeś na te osoby innych forumowiczów", O serio? A jak ktos mi dal tamten komentarz ktory tu wkleilem to nie podalem tej osoby imienia, i nie wiem gdzie jeszcze kogos na kogos nasylalem, to raczej inni stawiali sie za mna.
1. (Tu mi poprawiłeś humor) Ależ podałeś, w drugim i trzecim zdaniu powyższego postu jasno stwierdziłeś że tamten minus był ode mnie (tak tak, "nazywam się Stu i uważam że ściemniasz" ). Jeśli ktoś kojarzy fakty to wystarczyło. Myślałem że późniejsza prywatna wiadomość przywróci Cię do równowagi, ale widzę że jednak tak się nie stało. Szczerze mówiąc już zapomniałem o tamtej sprawie, broń Boże nie żywię żadnej urazy
2. Nie mówiłem jednak o tej sytuacji. Miałem na myśli sytuacje kiedy pisałeś coś w stylu "dziękuję ci drogi X za twój komentarz. Widać że piszesz mądrze - nie to co pan Y" (pan Y to gość który miał tupet aby się z Tobą w pewnych sprawach nie zgodzić). Pan Y czuje się publicznie zgnojony, inni użytkownicy od razu stawiają go po przeciwnej stronie barykady, kurtyna, oklaski. My jesteśmy dobrzy, on jest zły.
Cytuj:
Mam dosc twojej bezpodstawnej krytyki, mam dosc sluchania zarzutow bez fundamentow, albo nastepnym razem dasz mi konkretne przyklady cytowane z innych postow, z ktorych dokladnie wynika ze powiedzialem tak a nie inaczej, albo nie wypowiadaj sie wiecej.
Jak to kategorycznie zabrzmiało! Przytoczę pare cytatów. Wcześniej tego nie zrobiłem bo nie chciałem wydłużać posta i wyjmować zdań z kontekstu. Poza tym to brudna robota - szukanie informacji mających kogoś zgnębić Wyszedłem z założenia że skoro posty cały czas są na forum, każdy sobie może znaleźć. Jedziemy (w nawiasie strona):
1. "ale masz u mnie rowniez + za ladne przemyslenie zanim cos powiedziales.... nie tak jak m###..."2)(na efekty nie trzeba było długo czekać)
2. "jak na razie tylko jedna osoba w ankiecie stwierdzila ze jestem noobem, mam takie przeczucie ze to byl m###..... i chyba sie nie myle chyba za mocno dostal raz zelazkiem"3)
3. p### jesli nie zauwazyles ten artykul jest o takich ludziach jak ty...... a reszcie ludzie dziekuje za mile komentarze5)
4. Wymiana zdań z panami A### na 3 i 8 stronie.
Niby niewiele, ale bez wyciągania z kontekstu nie dało się więcej. Poza tym już mi sie spieprzył nastrój, nie lubię robić czegoś takiego.
Cytuj:
Lubie sluchac krytyki bo pozwala mi pracowac nad moimi bledami, ale to ma byc krytyka z podstawami, dobrze przemyslana, i nie napisana za przeproszeniem na ODPIER*** SIE, wkladam duzo pracy w moje artykuly, wiec niech krytyk zrobi to samo, chyba przynajmniej to mi sie nalezy.
"na ODPIER*** SIE"? Stary, ja też tych postów nie piszę na kolanie. I czytam przed wysłaniem żeby uniknąć literówek albo wpadek stylistycznych
Co do reszty zgadzam się - to bardzo pozytywne nastawienie.
Cytuj:
PS Mam juz tego dosc, napisze jeszcze jeden artykul i odejde z tego forum. Nie mam zamiaru sluchaj ze ktos to popiera albo niepopiera, ze komus to sie podoba, albo nie podoba. Nie po to siedze do puznych godzin w nocy zeby jeszcze sie uzerac z ludzmi. Mam dosc, samej gry Tibi tez mam dosc, o wszystkim przeczytacie sobie w kolejnym artykule, pt. Nowe pokolenie to gówniarze, chołota, idioci, debile i durnie niepełnosprawni umysłowo.
Zapewne pisałeś to pod wpływem emocji? Jak już zaznaczyłem w poprzednim poście - wniosłeś do tego forum powiew świeżości i doświadczenia i szkoda by było żebyś odchodził tylko dlatego że komuś coś nie gra Podoba mi się to co piszesz, nie podoba mi się Twoje podejście do reszty forumowiczów (banda n00bów, których najlepiej nie dopuszczać do głosu). Tylko to. Twoje artykuły pomogły wielu osobom, ale ja czytając je cały czas mam wrażenie że traktujesz nas jak stado owieczek. Zmień to i zostań, a wszystko będzie cacy.
Aha, niechcący znowu powiedziałem coś na co możesz domagać się dowodów (o tej bandzie n00bów). Myślę że najlepszym dowodem jest to, że nie tylko ja tak uważam - przejrzyj uważnie ten wątek a znajdziesz ze trzy podobne posty.

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Do życia podchodzę z dystansem.
Stu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 08:07   #95
Kredi
Użytkownik Forum
 
Kredi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: L-Przestrzeń
Wiek: 33

Posty: 353
Stan: Niegrający
Domyślny

Gratuluje ci wywalenia wszystkim polakom to co o nich myśliszi wogule wszystkiego. Tak szczerze ci powiem że znam kilku n00bów na Azurze.
Dokładnie jak napisałeś przejawiają zachowania n00ba, że jak mają high level to mogą zabijać mniejsze levele. Jakby nie mogli sie na wyzsze od nich levele żucić. I potwierdze to o tych polskich pk, TAK TO PRAWDA wybijają się. A Carlin ma rekord w player kilerach (PK) aż strach wyjść z depo ( jestem noobkiem bo mam 10 lev) Dzieki ci za napisanie takiego posta bo odzoworywywuje zachowania naszych rodaków na Tibi. TO BARDZO SMUTNE.
Kredi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 08:30   #96
fire__arrow
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

wajny temat a rześ się opisał
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 10:11   #97
Tomek89
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zoorekk
WszechStronny---> Level jednak ma coś wspólnego i tez sie liczy! Np. ktoś może być n00b i ciągle robić postać od nowa jak tylko go zabiją, a kto inny to przezwycięży i osiągnie 40 lv! A na 8 lv'u nie poznasz co to Wyprawa z Kumplami, wspólna pomoc (jeden z kolegów ma zginąć, ty go uleczasz i już bardziej sie polubicie). Nie poznasz jak to jest zabić samemu Giant Spidera itp. Chyba że pójdziesz z High Levelami, ale sam tego potworka nie zabijesz. Albo pójdziesz z qmplami na 8 lv'u poexpić na Trolle. To tak jakbyś ciągle miał 4 lat'a i nie wiedział co to jest praca itp. Dzięki wspólnym wyprawom z kolegami an wielogodzinnych HUNT'ach można nie tlyko zdobyć doświadczenie w Tibii ale także w życiu...
Narazie tyle...
ja pierwszego dnia jak zrobilem pierwsza postac to na 2 levelu poznalem co to wyprawa z kumplami, zrobilismy hunta na bugi i spidery i co?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 22:12   #98
Zyraf
Użytkownik Forum
 
Zyraf's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Lidzbark
Wiek: 36

Posty: 162
Zyraf ma numer GG 8374789
Domyślny

Co innego wyprawa na bugi a co innego na dragonlordy itd...
Zyraf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 11:12   #99
Sithius
Użytkownik Forum
 
Sithius's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 39

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Przeczytalem Twojego posta WszechStronny z uwaga (poki co pominalem dalsze rozwazania na jego temat...pozniej przeczytam wszystkie te posty) i z duma moge powiedziec ze zdecydowana wiekszosc tego co okresliles mianem noobostwa mnie nie dotyczy... dlaczego wiekszoc? a no dlatego ze gdy zaczynalem grac w Tibie nikt nie wytlumaczyl mi jakie sa "niepisane" zasady tej gry i gdy pierwszy...drugi..trzeci raz ktos mi okradl zabitego przezemnie potworka poprostu sam zaczalem tak robic i wielce mnie dziwilo ze ktos ma wogole pretensje (skoro wszyscy tak robili to uznalem ten stan za normalny).

Z drugiej jednak strony nie rozumiem dlaczego mianem Nooba okraslasz wszystkich Polakow...znam ich bardzo wielu i jak do tej pory zadko mi sie przytrafial dzien w ktorym musialem sie za ktoregos z nich wstydzic. Znam tez Szwedow ktorym juz od bardzo dawna woda poszla do glowki i maja sie za lepszych niz caly swiat a o nich nie wspominasz...nie robia awantur...to fakt...no ale powiedz mi po co koles na 90-120 lvlu ma robic zadymy przed depo z ludzmi co maja 10-50 lvl??...
__________________
Niezwyciezony ze mnie wojak
Sithius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 11:54   #100
Dekhrid
Guest
 

Posty: n/a
Cool dziwacy

ejj chlopaki wrzuczcie troche na luz co wy dzieci 2 letnie ze se wypominacie wszystko napiszcie zeby pokasowali wszystkie wasze posty i se nic nie wypominajce jest to forum dla wszystkich fanow tibii i ma uprzyjemniac czas polskim tibijczykom podajcie sobie reke na zgode a jeszcze kiedys w przyszlosci bedziecie wnosic cos fajnego na to forum wszystko da sie naprawic nie ma co sie klucic przeprosiny wystarcza
jesli nie to tak jak wszechstronny obydwoje lepiej usuncie sie z forum bo tylko uprzykrzacie czas osobom przebywajacym na forum!!!!
Co to brazylijska telenowela LUZ MAria z roznymi rosterkami? czy co?
przemyslcie to co zrobiliscie na tym forum
i zachowujcie sie jak przystalo na europejczyka jestesmy duzom rodzina gdyby ktorys z was byl pijakiem czy cpunem bym tego nie pisal ale wiem ze stac was na pogodzenie sie !!!!!!!!!
bedzie dobrze

http://www.gangstawar.com/?ref=248368 <<<<------ty macoe troche rozrywki swietna jazda na tej stronce
ale tylko wtedy jak nie mozecie wbic sie na tibie
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:52.


Powered by vBulletin 3