Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-10-2009, 15:06   #961
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Mama musi być z Ciebie dumna.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-10-2009, 15:17   #962
Luka$ek
Użytkownik Forum
 
Luka$ek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Olsztyn ajj miałem nie mówić..

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dolcu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: HARMONIA A JAK!
Poziom: 10+
Skille: potężne
Poziom mag.: 50
Luka$ek ma numer GG 6730588
Domyślny

Albertus raz piszesz że masz dyrektora w szkole,raz że pani dyrektor zdecyduj się,a ta twoja historia to istne kłamstwo... =] wiesz ile osób znałem z podobnym tokiem myślenia w takich historiach ? nie jesteś pierwszy ani ostatni...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eura Pokaż post
W sumie 100 level w miesiac... hm, dziwne, ostatnio ziomek w niecałe 24 godziny wbił 230 więc... ;d
Luka$ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 15:50   #963
kochamcienzarufki
Użytkownik Forum
 
kochamcienzarufki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009
Lokacja: Sólencjin :***

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Dzis odbyly sie otrzesiny.


Nasza klasa miała je robić i mieliśmy wszystko zaplanowane ale pani Dyrektor odrzuciła 3/4 konkurencji dlatego ze był podtekst erotyczny wiec zrezygonowalismy i postanowilismy inaczej sie z tym rozprawic.


Stanęliśmy grupka 15 osób w końcówce sali i gwizdaliśmy, buczeliśmy przy przedmowie. Gdy były konkurencje z muzyka to zagłuszyliśmy cala sale swym śpiewem "zloty pierścionek" , "stoję na ulicy" , "bo ja kocham tanie wina" czy
"To były piękne dni" później była moja solówka "Beata z albatrosa" która skutecznie zagłuszyła konkurencje. na koniec dochodzi do tego mój indywidualny popis gdy była konkurencja z jedzeniem jogurtu z zawiązanymi oczami ( 1 karmi druga je) a ja wyleciałem przed wszystkich i rzuciłem się na te jogurty które ze smakiem zjadłem. Gdy była przemowa końcowa stałem obok tej co przemawiała i jadłem cytrynę surowa która została z konkurencji oraz ukradłem 3 papiery toaletowe które tez zostały. Ona gadała a wszyscy patrzyli na mnie i się śmieli ;D
Znam takiego Adama. Ma identyczny tok rozumowania co tY. Raz jeździł na niedźwiedziu, raz gdy mama dała mu pokierować samochodem nagle wyjechała policja na sygnale i musiał szybko się z nią zamienić, więc na pedał gazu położył cegłę i szybko się z nią zamienili. Raz ukradziono mu buty najki z bagażnika, gdy z kimś rozmawiał obok samochodu. Może Adam Cegła vel także Adam Niedźwiedź nie jest taki sam jak tY, ale bajkopisarzem ofc jest.
__________________
Ironia, proszę, raz!

Ostatnio edytowany przez kochamcienzarufki - 28-10-2009 o 15:52.
kochamcienzarufki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 16:49   #964
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Dzis odbyly sie otrzesiny.


Nasza klasa miała je robić i mieliśmy wszystko zaplanowane ale pani Dyrektor odrzuciła 3/4 konkurencji dlatego ze był podtekst erotyczny wiec zrezygonowalismy i postanowilismy inaczej sie z tym rozprawic.


Stanęliśmy grupka 15 osób w końcówce sali i gwizdaliśmy, buczeliśmy przy przedmowie. Gdy były konkurencje z muzyka to zagłuszyliśmy cala sale swym śpiewem "zloty pierścionek" , "stoję na ulicy" , "bo ja kocham tanie wina" czy
"To były piękne dni" później była moja solówka "Beata z albatrosa" która skutecznie zagłuszyła konkurencje. na koniec dochodzi do tego mój indywidualny popis gdy była konkurencja z jedzeniem jogurtu z zawiązanymi oczami ( 1 karmi druga je) a ja wyleciałem przed wszystkich i rzuciłem się na te jogurty które ze smakiem zjadłem. Gdy była przemowa końcowa stałem obok tej co przemawiała i jadłem cytrynę surowa która została z konkurencji oraz ukradłem 3 papiery toaletowe które tez zostały. Ona gadała a wszyscy patrzyli na mnie i się śmieli ;D


Zrobiłem z siebie parę razy durnia w fajny sposób , ogólnie pierwszaki śmieli się na potęgę patrząc na nas i krzyczeli do pani Dyrektor ze otrzęsiny w naszym wykonaniu wyszły by perfekcyjnie... ;D Lubie schab.
Jesteś moim idolem.

Proszę, pozwól mi uczyć się od ciebie jak być fajnym. Z moich wygłupów nikt nigdy się nie śmiał, nawet chłopak któremu wybiłem kawałek oka łupinką orzecha
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 16:59   #965
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luka$ek Pokaż post
Albertus raz piszesz że masz dyrektora w szkole,raz że pani dyrektor zdecyduj się,a ta twoja historia to istne kłamstwo... =] wiesz ile osób znałem z podobnym tokiem myślenia w takich historiach ? nie jesteś pierwszy ani ostatni...
no bo jest dyrektor i vice dyrektorka


Mnie to śmieszyło , chciałem się podzielić ;p Opowiadać dobrze nie umiem , ale to trzeba by tam być.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:01   #966
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Mnie to śmieszyło , chciałem się podzielić ;p Opowiadać dobrze nie umiem , ale to trzeba by tam być.
Błagam, już nigdy więcej nie pisz niczego o swoim życiu, ani o tym co ci się przydarzyło. I wszyscy będą żyć szczęśliwie.

Btw. jutro mamy lekcję z psychologiem i na pewno spytam go o twoje zachowanie. Zobaczymy co powie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:05   #967
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kochamcienzarufki Pokaż post
Znam takiego Adama. Ma identyczny tok rozumowania co tY. Raz jeździł na niedźwiedziu, raz gdy mama dała mu pokierować samochodem nagle wyjechała policja na sygnale i musiał szybko się z nią zamienić, więc na pedał gazu położył cegłę i szybko się z nią zamienili. Raz ukradziono mu buty najki z bagażnika, gdy z kimś rozmawiał obok samochodu. Może Adam Cegła vel także Adam Niedźwiedź nie jest taki sam jak tY, ale bajkopisarzem ofc jest.
taa tez mialem takiego debila w klasie (opowiadał ze wylowil granat z jeziora , z tego co wywnioskowalem to byl granat trzonkowy , polozyl go na kaloryferze i wybuchł <lol>) przez cala podstawowke czyli 6 lat... i jeszcze teraz albertus
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 28-10-2009 o 17:06.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:09   #968
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Błagam, już nigdy więcej nie pisz niczego o swoim życiu, ani o tym co ci się przydarzyło. I wszyscy będą żyć szczęśliwie.

Btw. jutro mamy lekcję z psychologiem i na pewno spytam go o twoje zachowanie. Zobaczymy co powie.
zazdrościsz? Nie każdy umie tak z siebie robić durnia publicznie. I mogę Ci powiedzieć ze w ten sposób pozbawiasz się kompleksów. Żartuj ze wszystkiego to później będziesz tez żartował z rzeczy które Cie nękają (np. odnośnie do Ciebie z twej wagi) Ja na twym miejscu (z taka waga) bujał bym się po szkole jak najszerzej a wyśmiany powiedziałbym ze jestem koksem i czy są na tyle ślepi ze nie widza. Ale sorka , ty nie masz szacunku i ludzie zamiast się z tego śmiać będą się starali ci przyłożyć za to ze się bujasz.


Mi tak łatwo nie było kiedyś robić z siebie durnia publicznie , ale w czasach gdy piłem a po pijaku przychodziło mi to łatwo teraz nie mam oporów. I głupie rzeczy ( które są tak głupie ze aż śmieszne) same przychodzą do głowy.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:12   #969
Philip.
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 10 2009

Posty: 16
Poziom: 300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
taa tez mialem takiego debila w klasie (opowiadał ze wylowil granat z jeziora , z tego co wywnioskowalem to byl granat trzonkowy , polozyl go na kaloryferze i wybuchł <lol>) przez cala podstawowke czyli 6 lat... i jeszcze teraz albertus
No ale włączyłeś ignorowanie postów Albertusa i dla ciebie jest git
Philip. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:15   #970
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

nóm =]!
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:32   #971
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
zazdrościsz? Nie każdy umie tak z siebie robić durnia publicznie.
Bleee, nie zazdroszczę. I durnia to każdy z siebie potrafi robić, sęk w tym, żeby ludzie się śmiali z tobą, a nie z ciebie lub patrzyli z politowaniem.

Cytuj:
I mogę Ci powiedzieć ze w ten sposób pozbawiasz się kompleksów. Żartuj ze wszystkiego to później będziesz tez żartował z rzeczy które Cie nękają (np. odnośnie do Ciebie z twej wagi) Ja na twym miejscu (z taka waga) bujał bym się po szkole jak najszerzej a wyśmiany powiedziałbym ze jestem koksem i czy są na tyle ślepi ze nie widza. Ale sorka , ty nie masz szacunku i ludzie zamiast się z tego śmiać będą się starali ci przyłożyć za to ze się bujasz.
Wrong. Dokładnie tak robię. Jak czasem znajomi sobie żartują i mówią "Zostaw mnie albo naślę na ciebie Kamila!" to ja się uśmiecham i mówię że już jeden ode mnie oberwał i słucha się jak posłuszny pies. Akurat w obecności znajomych radzę sobie z kompleksami najlepiej. Co innego w otoczeniu obcych ludzi, albo w samotności...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:35   #972
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Bleee, nie zazdroszczę. I durnia to każdy z siebie potrafi robić, sęk w tym, żeby ludzie się śmiali z tobą, a nie z ciebie lub patrzyli z politowaniem.



Wrong. Dokładnie tak robię. Jak czasem znajomi sobie żartują i mówią "Zostaw mnie albo naślę na ciebie Kamila!" to ja się uśmiecham i mówię że już jeden ode mnie oberwał i słucha się jak posłuszny pies. Akurat w obecności znajomych radzę sobie z kompleksami najlepiej. Co innego w otoczeniu obcych ludzi, albo w samotności...

ale ja również się śmiałem z siebie ;D

Wiec gratuluje ze umiesz tak żartować , już masz +. Spróbuj zrobić coś głupiego , zobaczysz jak to fajnie ;p Np. idź jutro do szkoły w krótkich spodenkach i 2 innych skarpetach ( ja tak chodzę) ;D a jak ktoś będzie z ciebie gnił to śmiej się razem z nim i bądź dumny. Zobaczysz , jak sam zaakceptujesz siebie , będziesz miał akceptacje ludzi w szkole.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 18:53   #973
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
już masz +
Sorbet ma u Ciebie plusa? kurde chyba mu pół forum teraz zazdrości
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Zobaczysz , jak sam zaakceptujesz siebie , będziesz miał akceptacje ludzi w szkole.
U mnie w szkole ludzie dzielą się na wiele subkultur (od długowłosych metali, przez emosów, do skejtów i tym podobnych) i KAŻDY jest akceptowany. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim (mówię o liceum, gimnazjum to inna bajka), że ktokolwiek wyśmiewa drugiego za to, jak wygląda albo jakie ma poglądy. Nikt nie potrzebuje walczyć o akceptacje u innych.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:06   #974
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale ja również się śmiałem z siebie ;D

Wiec gratuluje ze umiesz tak żartować , już masz +. Spróbuj zrobić coś głupiego , zobaczysz jak to fajnie ;p Np. idź jutro do szkoły w krótkich spodenkach i 2 innych skarpetach ( ja tak chodzę) ;D a jak ktoś będzie z ciebie gnił to śmiej się razem z nim i bądź dumny. Zobaczysz , jak sam zaakceptujesz siebie , będziesz miał akceptacje ludzi w szkole.
No to ja dzisiaj mialem próbę przedstawienia, poszedłem sobie na sale, która jest dość spora, wpadłem na boisko gdzie grał kumpel i wykopnąłem im piłke na drugi koniec, mogę być fajny? Albo ganialem z mieczem drewnianymi klepałem dziewczyny po tyłkach i kolegów po żebrach już mogę być?
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:16   #975
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
No to ja dzisiaj mialem próbę przedstawienia, poszedłem sobie na sale, która jest dość spora, wpadłem na boisko gdzie grał kumpel i wykopnąłem im piłke na drugi koniec, mogę być fajny? Albo ganialem z mieczem drewnianymi klepałem dziewczyny po tyłkach i kolegów po żebrach już mogę być?
jeżeli to co mówisz to prawda ;D to mogłoby być śmieszne (jak się tam by było) ;D ale te ganianie z mieczem i klepanie po zebrach nie jest głupie ;D hushahahha -śmiech maniaka-
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:17   #976
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
No to ja dzisiaj mialem próbę przedstawienia, poszedłem sobie na sale, która jest dość spora, wpadłem na boisko gdzie grał kumpel i wykopnąłem im piłke na drugi koniec, mogę być fajny? Albo ganialem z mieczem drewnianymi klepałem dziewczyny po tyłkach i kolegów po żebrach już mogę być?
Nie, dopiero jak ci pozwolę

A ja dziś księdzowi powiedziałem że ma elephantasis na twarzy AHUSAHSUHAISJFJWFJ WO$ F $

@down: No nie wierze, i co nie dała ci <odbyt>? Ani nawet nie zrobiła <słodka, chłodna przekąska>?! Toż to nudne życie masz :\

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 28-10-2009 o 19:27.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:23   #977
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

to ja powiem lepsze jaja za co prawie po pysku dostałem ;p na przedsiębiorczości coś było o kondonach ze ktoś tam dmuchał zamiast używać czy coś.. nie pamiętam i baba zażartowała ze nie wie co to prezerwatywa ;D a ja ze mogę jej pokazać , a nawet pokaże jak się jej używa ;D trochę się zaśmiała a później powiedziała ze mam u niej - ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:24   #978
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
jeżeli to co mówisz to prawda ;D to mogłoby być śmieszne (jak się tam by było) ;D ale te ganianie z mieczem i klepanie po zebrach nie jest głupie ;D hushahahha -śmiech maniaka-
Nie musze wymyślac żadnych historyjek, a i tak takie odwalanie odbywa się okazyjnie. Lepiej już "poszpanować" na w-f umiejętnościami niż włóczyć się po krzakach i jarać pety i kopnięcie w nauczyciela, bo niby to przypadkiem
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:31   #979
Blind_Farmer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 10 2009
Wpisy bloga: 1

Posty: 24
Domyślny

A my dzisiaj wykopaliśmy wilczy dół na naszego matematyka a jak wpadł to do końca lekcji nie mógł się wygrzebaćhehehehehh
Blind_Farmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 19:33   #980
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
Nie musze wymyślac żadnych historyjek, a i tak takie odwalanie odbywa się okazyjnie. Lepiej już "poszpanować" na w-f umiejętnościami niż włóczyć się po krzakach i jarać pety i kopnięcie w nauczyciela, bo niby to przypadkiem
a u nas jest zawodówka wiec takie odwalanie jest codziennie (z małymi wyjątkami)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:50.


Powered by vBulletin 3