Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-10-2009, 21:55   #981
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Sorbet, akurat jezeli ktos z was dwoch ma nie pisac to ja bym wskazal na ciebie. Mam szczerze gdzies to, ze sie spinasz po kazdym jego poscie jak agrafka, ale nie pisz, ze kazdy chce zeby skonczyl opowiadac bo w pierwszej kolejnosci to bym wyjebal te twoje posty, kazdy uderzajacy do Alberta a jest ich dokladnie 281.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-10-2009, 22:00   #982
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blind_Farmer Pokaż post
A my dzisiaj wykopaliśmy wilczy dół na naszego matematyka a jak wpadł to do końca lekcji nie mógł się wygrzebaćhehehehehh
heheheheheheheheheh !

Wyobraź sobie, że to ja byłem tym matematykiem, i jutro marsz do dyrektora !
A moja babcia ma wąsy i brode !

heheheheheheheheheh !

Ostatnio edytowany przez MiXer - 28-10-2009 o 22:08.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:04   #983
Blind_Farmer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 10 2009
Wpisy bloga: 1

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
heheheheheheheheheh

Wyobraź sobie, że to ja byłem tym matematykiem, i jutro marsz do dyrektora !

heheheheheheheheheh
To Pan już wyszedł z tej dziury?
Ja w tym nie brałem udziału, to wszystko zaproponował ten Bogdan co siedzi pod oknem zawsze ja nawet próbowałem ich powstrzymać... może daruje mi Pan to?
Blind_Farmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:07   #984
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Sorbet, akurat jezeli ktos z was dwoch ma nie pisac to ja bym wskazal na ciebie. Mam szczerze gdzies to, ze sie spinasz po kazdym jego poscie jak agrafka, ale nie pisz, ze kazdy chce zeby skonczyl opowiadac bo w pierwszej kolejnosci to bym wyjebal te twoje posty, kazdy uderzajacy do Alberta a jest ich dokladnie 281.
Każdy = iq wieksze od krzesla ;s czyli zdecydowanie wszyscy ;d
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:09   #985
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blind_Farmer Pokaż post
To Pan już wyszedł z tej dziury?
Ja w tym nie brałem udziału, to wszystko zaproponował ten Bogdan co siedzi pod oknem zawsze ja nawet próbowałem ich powstrzymać... może daruje mi Pan to?
Nie ma mowy, jutro pucujesz mi moje filce, które ubłocilem przez ten dół.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:09   #986
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Sorbet, akurat jezeli ktos z was dwoch ma nie pisac to ja bym wskazal na ciebie. Mam szczerze gdzies to, ze sie spinasz po kazdym jego poscie jak agrafka, ale nie pisz, ze kazdy chce zeby skonczyl opowiadac bo w pierwszej kolejnosci to bym wyjebal te twoje posty, kazdy uderzajacy do Alberta a jest ich dokladnie 281.
Strzeż się albowiem i na ciebie opadnie cień gniewu potężnej elity forum Tibia.pl...

Aha, a postów jest 295. Nie policzyłeś tych dzisiejszych

Aaaa i napisz gdzie ja pisałem za wszystkich. Napisałem tylko, że wszyscy żyliby szczęśliwie (a co, nie byłoby tak?). Ale jak to mówią, tworzenie historyjek jest czoko i dżezi.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:12   #987
Blind_Farmer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 10 2009
Wpisy bloga: 1

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
Nie ma mowy, jutro pucujesz mi moje filce, które ubłocilem przez ten dół.
A wtedy też muszę iść do dyrektora?
Blind_Farmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:25   #988
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

"Jesus fucking christ", jak ktoś kiedyś powiedział w jakimś filmie.

Albertus nie jest problemem. Problemem są wszyscy ci, którzy zwracają na niego uwagę. Nie podobają ci się jego posty? Nie czytaj ich. Ignorowanie jego postów jest łatwe, ale jak muszę ignorować kilkanaście postów atakujących go (lub atakujących tych, którzy go atakują), to odechciewa mi się w ogóle otwierać temat.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:28   #989
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
"Jesus fucking christ", jak ktoś kiedyś powiedział w jakimś filmie.

Albertus nie jest problemem. Problemem są wszyscy ci, którzy zwracają na niego uwagę. Nie podobają ci się jego posty? Nie czytaj ich. Ignorowanie jego postów jest łatwe, ale jak muszę ignorować kilkanaście postów atakujących go (lub atakujących tych, którzy go atakują), to odechciewa mi się w ogóle otwierać temat.
I tak Cię nie posłuchają wiec nie ma się co wysilać.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 22:30   #990
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

@up
Agree.
W klasie mamy takiego kolesia, który za wszelką cene chce zwrócić na siebię uwage. Wszelkimi sposobami. A że ta sztuka wychodzi mu pare lat, to wiadomo z jego aroganckiego zachowania. Ja również lubię czasem porobić jaja w szkole(z miesiąc zrobiłem "pajączka" na szybie piłką, oczywiście niby przypadkiem ), no ale bez przesady
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 12:25   #991
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Aaaa i napisz gdzie ja pisałem za wszystkich. Napisałem tylko, że wszyscy żyliby szczęśliwie (a co, nie byłoby tak?). Ale jak to mówią, tworzenie historyjek jest czoko i dżezi.
Nie byloby tak.
Ja bym osobiscie zyl szczesliwie jakbym nie widzial twoich postow ociekajacych nienawisciach pod kazdym postem Albertusa.

Najsmieszniejsze jest w tym wszystkim to, ze on ma na ciebie wyjebane, a ty mimo wszystko do niego piszesz.
I ty smiesz twierdzic, ze to on powinien przestac.

NIGGA
PLEEEEEASE
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 14:16   #992
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Nie byloby tak.
Spójrz:
1. On nie pisze prowokujących opowieści.
2. Nikt się do niego nie dowala.
3. Nikt się nie skarży na spam.
4. Profit.

Cytuj:
Ja bym osobiscie zyl szczesliwie jakbym nie widzial twoich postow ociekajacych nienawisciach pod kazdym postem Albertusa.
Ja bym osobiście żył szczęśliwie jakbym był multimilionerem, albo chociaż moderatorem tego forum ;D
A Albertusa to ja nie nienawidzę - ja go lubię, i to bardziej niż myślisz. Jest pierwszy w kolejce do dyskusji na dosłownie WSZYSTKIE tematy, a i dzięki niemu zacząłem opowiadać całkiem zabawne kawały.

Cytuj:
Najsmieszniejsze jest w tym wszystkim to, ze on ma na ciebie wyjebane, a ty mimo wszystko do niego piszesz.
Nie ma, nie ma. Na większość moich postów odpowiada (zawsze pisząc że z jego strony to EOT). Sam mówił, że podoba mu się skupianie na nim takiej uwagi, więc o co ci chodzi? (:

Cytuj:
I ty smiesz twierdzic, ze to on powinien przestac.
You advanced in story-telling.
PO RAZ KOLEJNY piszę, że tu chodzi o jego historyjki (Bóg raczy wiedzieć czy prawdziwe), a nie o niego samego. kk?

Btw. czasem sobie patrzę na Albertusa w rl (fotki rlz) i wpatruję się w jego twarz... i zastanawiam się... jak on musi wyglądać... czytając posty... tego idioty... Cytrynowego... Sorbeta... ahh... To takie motywujące xd.

@down: Taak masz całkowitą rację, tak tak zgadłeś tak tak i w ogóle tak i racja i ok. Aaa i jakbyś nie zauważył, Polska to kraj demokratyczny (chyba że dziwnym trafem wszyscy którym to się nie podoba są Żydami i nie mają prawa mieć zdania w Polskiej sprawie :\).
Aaaa w ogóle po co ja to piszę. Myśl sobie co chcesz, wiesz jak to jest... Nieważne co, byleby o mnie mówili (: .

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 29-10-2009 o 15:18.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 15:10   #993
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Spójrz:
1. On nie pisze prowokujących opowieści.
2. Nikt się do niego nie dowala.
3. Nikt się nie skarży na spam.
4. Profit.
Ten ciag jest bledny miedzy punktem pierwszym a drugim, bo nie musisz sie dac sprowokowac, szczegolnie, ze to forum, ale mimo wszystko mu odpisujesz. I wiesz, nie ma w tym nic dziwnego, bo dla mnie oczywistym jest, ze jestes trollem, bardzo podatnym na prowokacje, tylko, ze ty jeszcze rzucasz tekstami 'wszyscy beda szczesliwi jak sie zamkniesz'

Cytuj:
You advanced in story-telling.
PO RAZ KOLEJNY piszę, że tu chodzi o jego historyjki (Bóg raczy wiedzieć czy prawdziwe), a nie o niego samego. kk?
Mi sie na przyklad podobaja.
Yoh chyba pare stron wczesniej mowil, ze nie ma nic przeciwko.
Takze ta fikcyjna aprobate calego forum dla twojej zalosnej krucjaty sobie odpusc.

zeby nie bylo nie na temat
to jutro mam kartkowke z maty
ema
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 15:31   #994
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytrynowy , napisałeś ze lubię na siebie skupiać uwagę. Owszem , ale forum traktuje jako odskocznie bo tu każdy jest taki sam bo kazdy moze miec avatar , podpis i pisac posty. Forum tez jest anonimowe (ja tam sie zawsze na anonimowych ankietach podpisuje ;D ) wiec to co mowisz nie ma sensu.


Po drugie , sam w temacie obok opowiadasz o swej wadze i zrobiłeś niezły offtopic. To ze ja w prawie każdym temacie mogę coś powiedzieć i na wiele tematów mam związane wspomnienia to mowie. Ci akurat podpasuje 1-2 tematy w których masz doświadczenia - A czemu? bo rozwijasz się w jednym kierunku , a ja staram się czerpać w życiu z prawie wszystkiego.

I podaj mi chodź 1 powód po co miałbym kłamać? Jeżeli myślisz ze zależy mi na bycie jakimś hero przez internet wśród ludzi którzy światło słoneczne widza tylko jak idą do szkoły to wybacz , ale pomyliłeś się. Uważam forum jaka fajna rzecz gdzie se można pogadać , a rozmowa polega tez na wspomnieniach i podstawianiu własnych doświadczeń do tematów.


AAA i zabraniam ci patrzeć na moje zdjęcia (niewiadoma co ci po głowie chodzi) ;D hahahaha
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 15:45   #995
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Po drugie , sam w temacie obok opowiadasz o swej wadze i zrobiłeś niezły offtopic.
Łeee to chyba różnica i to spora. Ty w temacie o organach potrafisz opowiadać o mieszkaniu w Belgii, a ja w temacie Jak z no-life'a przejść do normalnego świata opisuję swój, bądź co bądź, podobny problem. Jeśli myślisz że to chęć zaspamowania (albo, co gorsza, zmyślanie) to... trochę mi przykro.

Cytuj:
AAA i zabraniam ci patrzeć na moje zdjęcia (niewiadoma co ci po głowie chodzi) ;D hahahaha
Lepiej żebyś nie wiedział :>

@down: Wiesz, ogólnie jego posty są dość zabawne, czasem nudzą mnie po prostu jego coraz to nowsze wrażenia z życia. Chociaż i tak się przyzwyczajam, więc za jakiś miesiąc już pewnie nie będę się uskarżał ;D

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 29-10-2009 o 17:10.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 16:53   #996
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

http://img408.imageshack.us/i/52554284.png/

Patrz kurwa, taki to problem?
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 17:38   #997
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

No Albertus, opowiadaj co tam sie u ciebie działo
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 18:03   #998
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
I podaj mi chodź 1 powód po co miałbym kłamać?
Jakoś trzeba się dowartościować. Nie, nie chcesz być postrzegany przez innych jako hero, bo - zacznijmy od tego - że zdanie innych i to co piszą masz w dupie. Było by to nieco alogiczne. Czasami się dziwie jak udaje ci się odpowiadać na posty, których w rzeczywistości nawet nie przeczytałeś (co najwyżej prześledziłeś oczami, bo z czytania się coś wyciąga). Ludzie zaspokajają swoje chore ambicje w często bardzo różny i dziwny sposób. Ty sobie akurat postanowiłeś zamienić forum w swój śmietnikowy pamiętnik. Jest to maksymalnie żałosne, whateva.

No cóż, dziwie się tylko użytkownikom, że w ogóle reaguję na te bzdury, które wypisujesz. Chyba nawet nie wiedzą o tym, że poprzez to często poniżają samych siebie bardziej od ciebie (co z kolei wydaje się być niemożliwe) wchodząc jedynie w dyskusje z tym twoim marnym spamem.

Jak to mawia pewien doktor: We’re all pathetic. It’s what makes everything interesting.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 29-10-2009 o 18:05.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 19:17   #999
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MiXer Pokaż post
No Albertus, opowiadaj co tam sie u ciebie działo
dzisiaj? Wstał o 5 wypił czekoladę gorąca , ubrał się , omył i pojechał rowerem do roboty. W pracy było dość spokojnie , postawiłem się dla brygadzisty bo jak bylem w 1 klasie to trochę dawałem się wyzywać , żeby nie myślał ze przyszedł kot i się rządzi. Teraz mnie wyzwał to mu powiedziałem żeby uważał co mówi i robi bo już w 1 klasie nie jestem. I był w miarę spokojny ;D i nabrał trochę szacunku i teraz odnosi się tak jak powinien ( ale mi tak już powiedzieli piekarze na początku , żeby 1 rok go nie słuchać ale na początku 2 klasy się postawić bo jak nie to będzie gnoił ciągle). Reszta pracy przebiegła spokojnie. Wróciłem pobawiłem się z psem , posiedziałem na kompie teraz oglądałem film , pewnie obejrzeć tv i pójść spać gdzieś kolo 22 bo jutro o 5 wstać znowu trzeba.


PS. Namawiam kolegę na pójście na frytki , wiec może się zmienić zakończenie.


PS.2 zgodzil sie , idziemy we 3 na fryty.



JAK KOMUŚ SIĘ NIE PODOBA TO PISAĆ DO TEGO PANA CO MNIE ZAPYTAŁ ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 29-10-2009 o 19:26.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2009, 19:28   #1000
TurboDymoMan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 09 2009
Lokacja: Kolacja

Posty: 20
Gildia: 36i6
Domyślny

Kurde, Albertus, Ty to jednak masz barwne życie
TurboDymoMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:24.


Powered by vBulletin 3