Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2009, 13:36   #41
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post

- Klimatycznie rzecz biorąc Minotaury wzmacniają straże? KLIMATYCZNIE spoglądając Orki są u góry i dosłownie obok. Liczebność orków przerastała 1 Minotaura więc wezwał kolegę do pomocy w ustabilizowaniu rejonu?

Rpg Wannabe... Czy w tibi masz fabułę? Masz , expić i tyle.
Po prostu dodali minosa i tyle, bez zbędnych pierdzieleń że napisał na forum pw. do Minotaura żeby mu "pomuk" w "kuescie" na "czainatałnski armór".
Cipy dodały tego minosa dla utrudnienia, ja robiłem tego "kuesta" solo na 3 lvl. 3 Lvl i prawie full eq na rooku. Trochę trzeb się potrudzić, proste.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2009, 14:40   #42
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Też tak sądzę...

Jedni grają tylko dla EXP'a, gonią do next lvl'a pusty byt...

Ja żyje chwilą i fabułą, poziom mam tylko i wyłącznie do szybszego chodzenia i cap'a... Sprawy typu śmierć nie są dla mnie niczym trudnym ^^ 4x wychodziłem z rooka i wracałem... Siedzę na tej wyspie bo jest tam coś czego brakuje mainowi i innym miejscom, one już dawno umarły, bez imienia bez historii... Rookgaard jest pod względem historycznym doskonale dopracowany... Tibia jest grą MMORGP jak byś tego nie dostrzegł... ;/

Dla mnie Rookstayer jest osobą żyjącą by odkrywać, i odkrywającą by żyć... A nie aby rąbać 5lat lvl! Sortuje ludzi pod względem wiedzy nie poziomu... >,>
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 15:20   #43
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
Też tak sądzę...

Jedni grają tylko dla EXP'a, gonią do next lvl'a pusty byt...

Ja żyje chwilą i fabułą, poziom mam tylko i wyłącznie do szybszego chodzenia i cap'a... Sprawy typu śmierć nie są dla mnie niczym trudnym ^^ 4x wychodziłem z rooka i wracałem... Siedzę na tej wyspie bo jest tam coś czego brakuje mainowi i innym miejscom, one już dawno umarły, bez imienia bez historii... Rookgaard jest pod względem historycznym doskonale dopracowany... Tibia jest grą MMORGP jak byś tego nie dostrzegł... ;/

Dla mnie Rookstayer jest osobą żyjącą by odkrywać, i odkrywającą by żyć... A nie aby rąbać 5lat lvl! Sortuje ludzi pod względem wiedzy nie poziomu... >,>
Wtf? Co k**** ? A może na mainie nie ma zagadek fabuły etc. ? hmm? Jest ! Jakundaf desert , hellgate , elf's fortress to niby nic ? Zero fabuly ? PoI bazyliszek Nightmare Knights hmmm ? 1 spike sword na rooku to nic zreszta na 99% cipsoft zaprzestał tworzenia tego questu po wykradnieciu mapy i/lub quest jeszcze nie został skończony
A i jakby co spike sword to wątek poboczny (prawdopodobnie jesli istnieje bo nic nie wskazuje iz ma to jakis zwiazek ze geneza tibii) , a zagadki na mainie maja dosyc duzo powiazan z glowna fabula .
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 18-05-2009 o 15:25.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 15:29   #44
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
Też tak sądzę...

Jedni grają tylko dla EXP'a, gonią do next lvl'a pusty byt...

Ja żyje chwilą i fabułą, poziom mam tylko i wyłącznie do szybszego chodzenia i cap'a... Sprawy typu śmierć nie są dla mnie niczym trudnym ^^ 4x wychodziłem z rooka i wracałem... Siedzę na tej wyspie bo jest tam coś czego brakuje mainowi i innym miejscom, one już dawno umarły, bez imienia bez historii... Rookgaard jest pod względem historycznym doskonale dopracowany... Tibia jest grą MMORGP jak byś tego nie dostrzegł... ;/

Dla mnie Rookstayer jest osobą żyjącą by odkrywać, i odkrywającą by żyć... A nie aby rąbać 5lat lvl! Sortuje ludzi pod względem wiedzy nie poziomu... >,>
Opowiedz mi czy jest różnica między NFS a Gothi"k"iem? Jest więc po co piszesz głupoty? Odp masz samą w sobie. MMORPG a RPG jest różnica.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 16:44   #45
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Nie mam zamiaru się tutaj wykłócać na temat RPG, jeśli ktoś chce rozmawiać bliżej to zapraszam na PW.

Beh0lder - Ty wymieniasz ogólne Questy. Nie mówię tutaj o fabule całego Maina ale zobacz że na rooku każde miejsce ma coś w sobie, z każdym jest coś związane a na mainie bardzo często są różne miejsca o których nic a nic nie wiadomo są bo są i tyle... Na rooku spotykamy wiele miejsca i o każdym coś znajdziemy...

Heatvich - Tutaj nie powinienem się nawet wypowiadać bo to co napisałeś to takie brednie że głowa mała

Ok. Wybacz jest różnica między MMORPG i RPG jaka?

MMORPG - Massively-Multiplayer Online Role Playing Game
RPG - Role Playing Game

A różnica pomiędzy NFS a Gothic jest taka że Gothic to gra RPG a NFS to symulator

I błagam już o koniec OT bo z 2 Minotaurów zeszliśmy na RPG...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 18:12   #46
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
Beh0lder - Ty wymieniasz ogólne Questy. Nie mówię tutaj o fabule całego Maina ale zobacz że na rooku każde miejsce ma coś w sobie, z każdym jest coś związane a na mainie bardzo często są różne miejsca o których nic a nic nie wiadomo są bo są i tyle... Na rooku spotykamy wiele miejsca i o każdym coś znajdziemy...
Tak każde miejsce ma coś w sobie , w każdym miejscu można kogos ugnoić , zbudować trapa . Jedynymi miejscami to chyba są mino hell , katana quest (konkretniej to co jest za sciana) , no i oczywiscie wysepka. Reszta albo znienawidzone miejsca (trapy) albo otwarte polanki po których hasają sobie botki. A jaskinia ratow na rooku hmmm takiego miejsca nie ma nigdze w calej tibii to miejsce ma taki klimat ze o ja pierdole . Bot za botem...
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 18:18   #47
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
Też tak sądzę...

Jedni grają tylko dla EXP'a, gonią do next lvl'a pusty byt...

Ja żyje chwilą i fabułą, poziom mam tylko i wyłącznie do szybszego chodzenia i cap'a... Sprawy typu śmierć nie są dla mnie niczym trudnym ^^ 4x wychodziłem z rooka i wracałem... Siedzę na tej wyspie bo jest tam coś czego brakuje mainowi i innym miejscom, one już dawno umarły, bez imienia bez historii... Rookgaard jest pod względem historycznym doskonale dopracowany... Tibia jest grą MMORGP jak byś tego nie dostrzegł... ;/

Dla mnie Rookstayer jest osobą żyjącą by odkrywać, i odkrywającą by żyć... A nie aby rąbać 5lat lvl! Sortuje ludzi pod względem wiedzy nie poziomu... >,>
Z jednej strony przyznalbym ci racje (gadka o expie i ludziach z poczuciem rpg) ale w drugim sie mylisz totalnie - rpg w tibii rzeczywiscie juz dawno lezy. Minotaur zawolal kolege taak? Ale razem z tym kolega ramie w ramie z orkami rzucaja sie na kazdego gracza. To jest twoje super rpg, najwieksi wrogowie pracuja razem zeby dostarczyc expa.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 18:31   #48
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Beh0lder - Ująłeś to doskonale!

Askaral - Wiesz zobaczą Człowieka i wolą jego od siebie ^^ Rzeczywiście klimat jeszcze kuuuleeejee...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2009, 22:45   #49
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post

Heatvich - Tutaj nie powinienem się nawet wypowiadać bo to co napisałeś to takie brednie że głowa mała
Głowa mała żeby zrozumieć co napisałem? Napisałem że pierd*lisz głupoty. Proste? Rpg Wannabe? http://rpg.pl Pozdro.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 20:32   #50
Tove
Użytkownik forum
 
Tove's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 7
Domyślny

@Heatvich
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
Czy w tibi masz fabułę? Masz , expić i tyle.
Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że błędnie. Tibia - jak na grę MMORPG - i tak ma dobrze zbudowaną faubułę. Nie znaczy to co prawda, że jest ona dobrze widoczna, ale proszę Cię, jak Ty sobie wybrażasz fabułę w MMORPGu?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
MMORPG a RPG jest różnica
No fakt, w RPGu brakuje 3 literek na początku.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Heatvich Pokaż post
Głowa mała żeby zrozumieć co napisałem? Napisałem że pierd*lisz głupoty. Proste? Rpg Wannabe? http://rpg.pl Pozdro.
Oj mała, mała, tym bardziej, że nie napisałeś właściwie nic konkretnego, poza jakimś porównaniem z kosmosu. Co ma Tibia do NFSa?
Btw. link nie działa.

@Maxpixel
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
na rooku każde miejsce ma coś w sobie, z każdym jest coś związane a na mainie bardzo często są różne miejsca o których nic a nic nie wiadomo są bo są i tyle...
Ooo, chłopie, gdyby na Mainie każde miejsce miało "coś w sobie" to w życiu byś się w tym nie połapał i uznałbyś, że Cipy mają wybujałą wyobraźnię. Dobrze, że tak nie jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxpixel Pokaż post
klimat jeszcze kuuuleeejee...
Jeszcze? A nie już?

@Topic

Sza...! Dość offtopu, komentarze4pw.
Tove jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 20:49   #51
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tove Pokaż post
@Heatvich

Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że błędnie. Tibia - jak na grę MMORPG - i tak ma dobrze zbudowaną faubułę. Nie znaczy to co prawda, że jest ona dobrze widoczna, ale proszę Cię, jak Ty sobie wybrażasz fabułę w MMORPGu?
Potwierdzam , wiekszosc mmorpg ma fabule w stylu byli sobie ci zli i byli sobie ci dobzi byla pr0 mega eVul wojna ktora zniszczyla swiat / jakies inne szarlatanstwo teraz ty masz to naprawic (lub jeszcze bardziej udupic) , questy zas ograniczaja sie do biegnia od npc do npc

Cytuj:
No fakt, w RPGu brakuje 3 literek na początku.
Cóż wlasciwie 9/10 mmorpg ma tyle wspolnego z rpg co tibia z crysisem wiec jakby od mmorpg odciac rpg to oba tewyrazy beda mialy 3 litery

@topic sorry topica nie bedzie bo nawet nie wiem jaki temat (dzial rooka ma to do siebie ze sie wchodzi w temat widzi xxx posty na ktore trzeba odpisac , pisze sie posta a potem sie nie wie o czym ten temat wlasciwie jest ...

@down
bo jasnie panujacy nam modek (w tym dziale) nie raczy wejsc tu wiecej niz 1x na tydzien ;d
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 21-05-2009 o 23:40.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:11.


Powered by vBulletin 3