Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-05-2010, 15:28   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Drobne poprawki i łatka.

Wraz z wczorajszym zapisem stanu gry wprowadzono kilka poprawek:
  • Dodano dodatkowe schody w katedrze Yalahar jako alternatywne wyjście z terenu Nightmare;
  • Zwłoki Fire Overlord zmieniają się od teraz w popiół, także można ich użyć do stworzenia summonów podczas Elemental Spheres quest;
  • Dodano dodatkową drabinkę przy domkach w Ab'Dendriel oraz usunięto gałąź by zapobiec blokady tego terenu;
  • W Edron Dragon Lair miejsce na linę zostało zastąpione rampą by uniknąć sprowadzania Dragon Lordów;
  • Od tej chwili nie można użyć torby z kostiumem gdy postać jest niewidzialna;
  • Ślepy zaułek w Treasure Hunt Quest został naprawiony, tak więc gracze nie utkną już przy używaniu Firebuga na "Old piece of paper";
  • Gracze, którzy nie byli w stanie rozpakować mebli muszą jedynie wejść i wyjść z wody bądź użyć portalu mieszczaństwa by naprawić problem.

Także dzisiejsza łatka naprawiła bug, który po wciśnięciu klawiszy Ctrl i Enter otwierał okno raportowania. Gracze nadal mogą używać starego skrótu Ctrl+J. CipSoft chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy zwrócili uwagę na ten błąd.

Temat do dyskusji na temat poprawek jest dostępnym pod tym adresem.

Dzisiaj także została wprowadzona łatka rozwijająca możliwości raportowania.

Każdy gracz jest teraz w stanie zgłosić nielegalne, publiczne wypowiedzi oraz osoby, które wg. niego używają nielegalnego oprogramowania do gry. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w FAQ.

Łatka zostanie załadowana automatycznie przy logowaniu do gry lub można zrobić to samemu ściągając najnowszego klienta z działu download.
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-05-2010, 21:01   #2
Swirussek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Brawo!! Banowac Botterów sam mam kilka do report!!! Z 4 na elf fortecy i 2 na cycach ponizej Thais.
 
stary 06-05-2010, 13:53   #3
Bug
Użytkownik forum
 
Bug's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2010

Posty: 3
Domyślny

Super,tylko czego to trwa zawsze tak długo ;/
Bug jest offline  
stary 06-05-2010, 14:08   #4
MatyDevil
Użytkownik Forum
 
MatyDevil's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: W Garazu Odpalam Na Dotyk Smigam Motorem Bo To Mój Narkotyk
Wiek: 33

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maty Devil
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 220
Skille: 31
Poziom mag.: 85
Domyślny

wkur!@#%^jaja mnie juz z tymi latkami -.- teraz to ja juz wg tibi nie moge wlaczyc ...









WTF ;/ Patcha wogóle nie pobiera i reinstalacja tez nic nie dala
__________________
Druid zajebisty
Siocher wieczysty

Ostatnio edytowany przez MatyDevil - 06-05-2010 o 16:28.
MatyDevil jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin 3