Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-06-2006, 03:17   #61
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83
Hahaha .. a to dobre Jakoś nadal pamiętam TS gdy Secura opanowała Ankh i Dare, wszyscy się wtedy bali wystawić nos z depo. Większość z nas wtedy skończyła z banem za zabijanie. A co do padania, na TS każdy może paść jak mucha, ponieważ TS ma to do siebie, że potrafi kopać i lagować.
kazdy znajdzie wymowke na pogode albo wiatr z wentylatora od procka aby sie wytlumaczyc co niezmienia faktu ze non pvpv sa lekko.... lamerskie
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2006, 09:32   #62
atka
Użytkownik Forum
 
atka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 51
Domyślny

[quote=notop]moze i ale na non pvpv latwiej ejst bic lvlv a co za tym idzie ciagle powtarzam chche tylko aby limit zamieszczania zdjec zwiekszyc dla non pvp aby wyrownac szanse,pozatymwidzimy na TS graczy z non pvp albo kampiacych w pz albo padajacych jak noby[/QUOT






Male pytanko,jak mozna miec 144 lvl i nie wiedziec jak sie pisze noob???
Co do jezyka polskiego w Twoim wydaniu nie czepiam sie ,bo jest beznadziejny i nawet wyslowic sie nie potrafisz,ale za to dobrze grasz w Tibie przeciez...ciekawe swoja droga jak szybko my z non-pvp ubijemy Cie na TS
__________________
Nick


Stephan "Steve" Vogler, CipSoft GmbH
"Black holes are where god devided by zero." - Steven Wright
atka jest offline  
stary 12-06-2006, 12:20   #63
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
kazdy znajdzie wymowke na pogode albo wiatr z wentylatora od procka aby sie wytlumaczyc co niezmienia faktu ze non pvpv sa lekko.... lamerskie
kazdy znajdzie wymowke na pogode albo wiatr z wentylatora od procka aby sie wytlumaczyc co niezmienia faktu ze twoje wypowiedzi oraz oskarżenia są lekko.... lamerskie

Skończyły się argumenty ? Wracamy do początku ? Bo kto inny może najlepiej znać realia światów non-PvP jak nie pan-ja-gram-na-pvp-bo-non-pvp-sux ? Twoje gadania narazie sporowadza się do "są lamerskie bo tak i już, muszą być bo ja na nich nie gram". To jest naprawdę żałosne.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 12-06-2006, 12:59   #64
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Światy Pvp ech, jak często rozbawiają mnie filmy z takich światów gdzie wy przyzwyczajeni do strzelani w ludzi w oknie głównym, w potwory też celujecie w oknie głównym zamiast w oknie battle, dzięki czemu widziałem kilka ładnych filmików jak przez takie celowanie takie osoby giną ;P.

Poczekamy do kolejnego TS to zabaczysz siłę non PvP. Ja na poprzednim przetestowałem swoje umiejętności PvP i kilku 100+ się przekonało na własnej skórze.
__________________

DDoS jest offline  
stary 12-06-2006, 16:49   #65
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

wiem jak sie pisze noob specjalnie tak napisalem,a argumenty mi sie neiskonczyly poprostu odpowiadam na tym samym poziomie co pytania powyzej,co do testa to zalosni jestescie,moze i niektore osoby maja cos pvp ale grajac 24/dobe na sharingu na non pvp niemozna meic codow no chyba ze jest sie kozakiem na wlasnym ot,a roznica podstawowa meidzy non pvp a pvp jest taka ze dochodzi nietylko mozliwosc padniecia od graczy ale takze wazna rzecz jaka jest polityka
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 12-06-2006, 17:15   #66
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
grajac 24/dobe na sharingu na non pvp niemozna meic codow
Wiesz co, sharing jest bardziej popularny na PvP właśnie, bo wy tam gonicie z levelami, aby tylko być najlepszym na serverze i być PA. Świadczy o tym chociażby liczba kiedyś usuniętych kont za sharing, najwięcej jak nie prawie wszystkie były właśnie na światach PvP.

Na Securze wśród graczy którzy grają aktywnie i wbijają skutecznie levele, których trochę znam wiem, że nie ma sharerów.

Grałem na PvP i levele wbijało mi się tak samo jak na nonPvP, a zrezygnowałem właśnie przez takich sharerów co to szybko level wbić i rządzić się.
__________________

DDoS jest offline  
stary 12-06-2006, 21:47   #67
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Dokładnie czuk83, co chwilę jakiś gracz z PvP zostaje zrookowany/zjechany o kilkadziesiąt leveli albo okradziony. Dlaczego ? Chyba znasz odpowiedź na to pytanie. Te super umiejętności większości z graczy PvP ma do czasu aż im się bot nie zatnie. Pewnie zaraz notop napisze, że na non-PvP gracze stoją na macro i runki walą bo nikt ich nie zabije, nie ma co się oszukiwać, tak właśnie jest .. ale taki gracz nic ci nie zrobi, natomiast jak ktoś z botem wali cię z SD co chwilkę to już się robi niewesoło. 'Wyścig szczurów' o panowanie na serwerze. Też moge zacząć pisąć, że trzeba zmienic poziom dla światów PvP bo tam level się robi jak chce, sharing ostry zarzuca się bota, zabijasz kilka osób co jakiś czas, kase masz i runki .. banalnie się gra. Tyle w tym prawdy co w twoich spekulacjach na temat gry na non-PvP.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 13-06-2006, 14:20   #68
MObik
Użytkownik Forum
 
MObik's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2004
Lokacja: Norwegia

Posty: 75
Imię: Chaos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 88-84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
wiem jak sie pisze noob specjalnie tak napisalem,a argumenty mi sie neiskonczyly poprostu odpowiadam na tym samym poziomie co pytania powyzej,co do testa to zalosni jestescie,moze i niektore osoby maja cos pvp ale grajac 24/dobe na sharingu na non pvp niemozna meic codow no chyba ze jest sie kozakiem na wlasnym ot,a roznica podstawowa meidzy non pvp a pvp jest taka ze dochodzi nietylko mozliwosc padniecia od graczy ale takze wazna rzecz jaka jest polityka
Tak się składa że na ostatnim TS nie było powtarzam nikogo który wyskoczył do ekipy z Mojej Gildi i paru innych ludzi z Harmoni.A jesli znalazł sie takowy to padał szybciej niz zdązył pomyśleć,Wiec stary skoncz pier....ic ze ludzie z non pvp grać nie potrafią na pvp i odwrotnie.No i co do tego ze większość H-Lv jedzie na Share-jesli nie znasz osoby,nie wiesz kim jest,nie masz dowodów,to poprostu się zamknij.Żegnam.
__________________
The Story Never Ends
MObik jest offline  
stary 13-06-2006, 14:52   #69
Blizna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006

Posty: 28
Domyślny

Nasi chlopcy sie staraja. To dobrze. Jak nie w piłce nożnej to w Tibi jesteśmy dobrzy Z tego co zauważylem to palacy majż szacunek w Tibi. Dlaczego tak mysle? Ponieważ papuga (paparot) mowi: PL? tak jak my kogoż sie pytamy. A to napewno coż swiadczy że polacy sa szanowani w grze Tibia.

Ostatnio edytowany przez Blizna - 13-06-2006 o 14:53.
Blizna jest offline  
stary 13-06-2006, 15:38   #70
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Szanowani co najwyżej przez CipSoft, ale jako potencjalni klienci ;P.

Z własnego doświadczenia wiem, że w grze nie cieszymy się zbyt dobrą renomą. Wiele razy rozmawiałem z ludźmi (level nie ma znaczenia) z innych krajów i wiele złego od nich usłyszałem o zachowaniu naszych graczy. Oczywiście są Polacy, którzy mają dobrą reputację (nie będę wymieniał ;P).

W wielu sytuacjach kiedy pomagałem graczom, czy rozmawiałem z nimi, w większości sytuacji kiedy był to Polak kończyło się to odejściem lub ignorem, inaczej z innych krajów, są wyjątki tu też ale nie ma tylu żeby porównywać do naszych.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83
Dokładnie czuk83
Dodałeś mi kilka latek , chyba z przyzwyczajenia wstukałeś 83 .
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 13-06-2006 o 15:41.
DDoS jest offline  
stary 13-06-2006, 16:00   #71
Zupek
Użytkownik Forum
 
Zupek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2005
Lokacja: MMZ : ]
Wiek: 44

Posty: 80
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 5o+
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Zupek ma numer GG 1373905
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag
Wielkie gratz dla wszystkich. Szczególnie cieszą mnie wysokie lvl druidów. Goście pokazali, że drut to nie tylko UHmaker.

Ja to wiedzialem juz od dawna druid tak naprawde to eliminator, co z tego ze nie ma ue ps tez moze zmasakrowac :}
__________________
Zupek jest offline  
stary 13-06-2006, 17:01   #72
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Gz..dla wszystkich..Szczególnie dla Wivivola


A co do tego czy swiaty pvp sa lepsze czy gorsze to nie bede sie wypowiadał bo mi sie nie chce ;p

@nontop
1.Piszesz jak ciota
2.Jak cos piszesz to patrz na klawiature albo potrenuj pisanie nie patrzac w wordzie/notatnki etc/
3.Moze to takie napiecie jesli ktos ci próbuje tłumaczyc cos a ty odrazu zeby tylko napisac posta..
4.Ludzie z arcani sie z ciebie smieja.
5.Jesli myslisz ze jak masz wysoki(?) lvl...to ludzie maja cie sluchac,wielbic,kochac i to co ty powiesz to jest swiete ? jestes tak jak kazdy tu obecny na tym forum tylko czlowiekiem i graczem w tibi..nie wywyzszaj sie...Zapewne nie uwazasz sie za nooba...ale jednak sie tak zachowujesz...

~~
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline  
stary 13-06-2006, 19:05   #73
MAGNECIOR
Użytkownik forum
 
MAGNECIOR's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006
Lokacja: Różowy śmietnik przy placu Gruppensexu

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Reckoning
Świat: Eternia
Poziom: 13
Skille: 49/51
Poziom mag.: 3
Król GZ dla naszych (lepsi niz reprezentacja)

i to jest piekne ze zamiast pogratulowac ludziom ktorzy sie staraja (nie wazne na jakim servie) to rozmowa przeszla na temat czy lepsze sa servy pvp czy non-pvp. ja uwazam ze kazdy powinien grac na takim ktory mu bardziej podpasuje i tyle a nie bo pvp/ non-pvp to jest taki i taki. ja gram na pvp i sie z tego ciesze zawsze jest ten dreszcz emocji ze cie ktos moze ubic a gracze ktorzy nie chca sie meczyc z PKerami przesiadaja sie na non-pvp i prowadza stateczne (tylko troche mniej emocjonujace) zycie. co do polakow to opinie sa podzielone ale wiekszosc uwaza nas za n00bkow ale skoro inni robia polakom zla reklame to co sie dziwic

pod koniec gratulacje dla gosci ktorzy mimo krytyki servow pvp i non-pvp nie przejmuja sie nimi i dalej graja i bija nowe rekordy tak trzymac
MAGNECIOR jest offline  
stary 13-06-2006, 19:32   #74
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
A na zakończenie mamy rycerza, który swoim toporem i swoimi zdolnościami wyryłby napis "Tibia" na przelatujacej obok muszce, która by sie nawet nie skapnęła
Mowa o Aversinie z Secury!
Nie było muchy pod ręką ale kamień dorwałem .. aby nie było, że moje umiejętności to ściema wyryłem napis Do tego w końcu jest Stonecutter.

__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 13-06-2006, 19:36   #75
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Oczko

Pozdro, nie jestem nałowgowcem ,ale bardzo lubie grać w Tibię i cieszą mnie takie wyniki Polskich grac

Cya in TIBIA
Johanes19 jest offline  
stary 14-06-2006, 20:07   #76
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85
Wiesz co, sharing jest bardziej popularny na PvP .
zaprzecz sharingowi mateuszka dragona malego albo neroxa??? watpie abys sie odwazyl chyba ze chchesz zorbic z siebie nic niewiedzacego nooba ktory robi posty;]
wiecej osob szkoda czasu wymieniac,fakt ze na pvp sharing takze jest ale na non pvp widac to bardzo(nielicza taifuna na pvp bo tam to nie ze widac sharing ale normalnie smierdzi)

@thuamiid

smieja chyba sie ci ktorzy juz niegraja bac ci ktorych nienawidze(oj kilku pl by sie znalazlo za swoje kozaczenie a wczensije plakanie"sua plizzz") i o ty wiedza,,wiekszosc ludzi mnie zna z innych swiatow i wie jaki jestem i szanuje mnie za posiadanie wlasnego zdania a nie lizanie d....

co do haj lvlv to nigdy sie neiuwazalem za takiego i mozesz mi wierzyc albo nie ale chyba jako nieliczny gracz nietraktuje ludzi od posiadania lvl jaki kto ma,

malo mnie znasz,malo znasz sytuacje na arcani wiec po co piszesz pierdoly?
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow

Ostatnio edytowany przez notop - 14-06-2006 o 20:14.
notop jest offline  
stary 14-06-2006, 21:16   #77
alowwy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Bravo...

Gratuacje Mi to jeszcze duuuuuuuuuuuzo do nich :/ ale moze przez wakacje torche podjade z expem
 
stary 14-06-2006, 21:25   #78
Chaosu
Użytkownik Forum
 
Chaosu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 61
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Poziom: 45+
Skille: 70+
Poziom mag.: 5
Chaosu ma numer GG 1750044
Domyślny

Najlepszym druidem nadal pozostaje Hesperides który posiada większą siłę czarów.
Chaosu jest offline  
stary 15-06-2006, 09:31   #79
MObik
Użytkownik Forum
 
MObik's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2004
Lokacja: Norwegia

Posty: 75
Imię: Chaos
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 88-84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
zaprzecz sharingowi mateuszka dragona malego albo neroxa??? watpie abys sie odwazyl chyba ze chchesz zorbic z siebie nic niewiedzacego nooba ktory robi posty;]
wiecej osob szkoda czasu wymieniac,fakt ze na pvp sharing takze jest ale na non pvp widac to bardzo(nielicza taifuna na pvp bo tam to nie ze widac sharing ale normalnie smierdzi)

@thuamiid

smieja chyba sie ci ktorzy juz niegraja bac ci ktorych nienawidze(oj kilku pl by sie znalazlo za swoje kozaczenie a wczensije plakanie"sua plizzz") i o ty wiedza,,wiekszosc ludzi mnie zna z innych swiatow i wie jaki jestem i szanuje mnie za posiadanie wlasnego zdania a nie lizanie d....

co do haj lvlv to nigdy sie neiuwazalem za takiego i mozesz mi wierzyc albo nie ale chyba jako nieliczny gracz nietraktuje ludzi od posiadania lvl jaki kto ma,

malo mnie znasz,malo znasz sytuacje na arcani wiec po co piszesz rzodkiewka jest supery?

Tak sie składa że ja zaprzecze jakoby Mateusz dzielił konto znam go od dosc dawna.I jak nie masz zielonego pojecia o czym piszesz to poprostu Stfu.Co wiecej może ty Konto dzielisz ze masz taką manie prześladowczą?a może poprostu żal w dupe sciska?Tak czy siak Burak jestes.
__________________
The Story Never Ends
MObik jest offline  
stary 15-06-2006, 13:54   #80
zizak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny gratulacje

gratulacje 4 all powodzenia

________________________________

<a href="moja strona domowa" target="_blank">http://s11.*********.pl/c.php?uid=21407</a><br />
polecam
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin 3