Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-06-2006, 18:54   #1
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny Głosowanie dla graczy FACC

Większość głosowań na tibia.com dostępna jest jedynie graczy posiadających Premium Account, w tym tygodniu mała odmiana - głosować mogą wszyscy gracze posiadający conajmniej 10 poziom, dlatego chcielibyśmy zwrócić na to Waszą uwagę - większość graczy facc pewnie nawet nie sprawdza czego dotyczą votingi.

A czym jest tak zainteresowany CipSoft? Oczywiście tym, co skłoniło by graczy do kupienia Premium Account - warto zagłosować, bo bardzo możliwe że od wyników będzie zależało co w grze zostanie dodane/zmienione szybciej, a co z braku zainteresowania graczy jeszcze poczeka. Możliwe odpowiedzi na zadane pytanie to:
  • więcej terenów (many more areas) - Chęć odpoczynku od zatłoczonych miejsc i znalezienia ciszy i spokoju.
  • szybkie podróże (travelling at high speed) - Możliwość podróży łodzą lub latającym dywanem.
  • promocja (promotion) - Bardzo przydatny przyspieszony wzrost many, soul pointsów i punktów życia.
  • dodatkowe czary (premium spells) - Chęć nauczenia się zaklęć takich jak "utani gran hur" czy "exevo gran mas vis".
  • domki (houses) - Możliwość dekorowania swojego własnego miejsca czy zapraszania do niego przyjaciół na pogawędki.
  • przywództwo w gildii (guild leadership) - Chęć zostania liderem gildii.
  • więcej outfitów (cool outfits) - Szansa na upiększenie swojej postaci.
  • personalizacja (personalization) - Chęć ochrony swojego konta lub zostania tutorem i pomagania społeczności.
  • powody ideologiczne (ideal reasons) - Chęć wspierania rozwoju Tibii.
  • inna istniejąca zaleta (other existing feature) - Jeżeli powód dla którego kupiłbyś PACC nie jest wymieniony na liście.
  • (jeszcze) nieistniejąca zaleta (nonexisting feature) - Kupiłbyś PACC jedynie gdyby jego zalety były inne niż są obecnie.
  • brak (none) - Jesteś całkowcie zadowolony byciem graczem FACC i nie widzisz żadnych powodów aby kupować Premium Account.

Głosowanie które znajduje się tutaj (kilk) trwa do 30 czerwca, zachęcamy do wzięcia udziału.

Ostatnio edytowany przez Dabek - 26-06-2006 o 18:58.
Dabek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2006, 19:06   #2
Rafciu Mistrz
Użytkownik Forum
 
Rafciu Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zdecydowanie nowe tereny... Nie ma to jak zwiedzanie dżungli i polowanie na demony...
Miło, że CipSoft zrobił głosowanko dla FACC Ciekawe czy to głosowanie wpłynie jakoś na to co CipSoft zrobi w kolejnych update'ach... :|
__________________
"Błędem jest sądzić, że różnica pomiędzy mądrością, a głupotą ma cokolwiek wspólnego z różnicą między wiekiem dojrzałym, a młodością."
George Bernard Shaw

Ostatnio edytowany przez Rafciu Mistrz - 26-06-2006 o 19:08.
Rafciu Mistrz jest offline  
stary 26-06-2006, 19:07   #3
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Po przeczytaniu list sadze chyba ze przydalal by sie lepsza ochrona konta i nowe outfity ;p oczywiscie nie chodzi mi o to ze wiecie uzywasz bota 23h i 55 min na dzien i cie nie schakuja ale jakies nie wiem jak to powiedziec O przed keykloggerami ;p
Skrzat jest offline  
stary 26-06-2006, 19:09   #4
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny

ja wole stroje... te sa nudne
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!
coconut jest offline  
stary 26-06-2006, 19:13   #5
Adner
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Wiek: 31

Posty: 207
Domyślny

Personalizacja:> A głosowałem w tej ankiecie jeszcze jako pacc, więc nie zauważyłem, że inni też mogą;p
Adner jest offline  
stary 26-06-2006, 19:15   #6
Hubert314
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Shanera
Skille: 70/72
Poziom mag.: 5
Domyślny Domek

ja wybralem domek w koncu fajnie wystwiac sobie to co sie ma na wystawke wedlug mnie jeszcze przydatka jest promocja
Hubert314 jest offline  
stary 26-06-2006, 19:16   #7
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Czary! Nie ma to jak UGH przed noobkami w Thais lub ucieczka przed gsem na hascie i bohach
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline  
stary 26-06-2006, 19:17   #8
szczesliwy sorcek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 05 2006

Posty: 26
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Shanera
szczesliwy sorcek ma numer GG 8320478
Domyślny

nowe czary i promocja
szczesliwy sorcek jest offline  
stary 26-06-2006, 19:19   #9
Hubert314
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Shanera
Skille: 70/72
Poziom mag.: 5
LOL ogolnie wsyztsko

ogolnie wsyztsko by sie chcialo !! w koncu czas kupic Pacc
Hubert314 jest offline  
stary 26-06-2006, 19:25   #10
Pablosso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2005

Posty: 134
Domyślny

Nie wiem po co dawać newsa na stronie jak jest już dawno mój artykuł w Hunted, a konkretnie tu. Rozumiem oczywiście, że to jest może na tyle ważne, aby napisać newsa na stronie głównej. Dodam tylko, że ankieta zaczęła się już trzy dni temu, ale w końcu "lepiej późno, niż wcale".
@ontopic
IMO więcej terenów.

Ostatnio edytowany przez Pablosso - 26-06-2006 o 19:28.
Pablosso jest offline  
stary 26-06-2006, 19:52   #11
Lord of the Universum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Katowice

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 113
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ja myślę, że to jest ZŁY pomysł. Patrzcie: Na port hope jest tak spokojnie od noobów itp. jak cipsoft da podróżowanie dla facców, to zero już będzie z expienia na ph, wysyp noobów, port hope zamieni się na takie miasto jak thais czy carlin, wszyscy będą znowu kraść, pkować... utani hur dla facca? Taa... jasne... co jeszcze? Nowe outfity? Wszystko, ta? Dajcie wszystko, oczywiśćie, cipsoft chyba ma za dużo pieniędzy, ja nie mogę... niech ich szlag trafi, nie po to kupowałem pacca, tyle pieniędzy... żeby zobaczyć noobków na port hope, którzy się podneicają, że szybciej biegają i wyglądają jak pacc, przecież to jest niepoważne! WRRR..!!!!
n/c poprostu n/c, super głosowanie, nie ma co...
Lord of the Universum jest offline  
stary 26-06-2006, 19:59   #12
Abdrus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Notham
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura ;]
Poziom: 65+
Skille: 81
Poziom mag.: 14
Abdrus ma numer GG 6382179
Domyślny

Ja głosowałem na promocje
__________________
Abdrus jest offline  
stary 26-06-2006, 20:00   #13
Krzaq Ziomal
Użytkownik forum
 
Krzaq Ziomal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 22
Profesja: Master Sorcerer
Świat: NEBULA !
Domyślny

Myślę że promocje i nowe outfity
ale zagłosowałem na promocje

Ostatnio edytowany przez Krzaq Ziomal - 26-06-2006 o 20:03.
Krzaq Ziomal jest offline  
stary 26-06-2006, 20:03   #14
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pablosso
Nie wiem po co dawać newsa na stronie jak jest już dawno mój artykuł w Hunted, a konkretnie tu.
Wiedziałem że gdzieś to było, ale nie użyłeś ani słowa 'głosowanie' ani 'voting' to nie znalazłem:P. A co do tego czy to jest wystaczająco ważne czy nie pozwól już nam decydować.
Dabek jest offline  
stary 26-06-2006, 20:09   #15
Pablosso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2005

Posty: 134
Domyślny

@up
Uzyłem słowa "ankieta" ;p
No racja wasza stronka, wy decydujecie, ale ja po prostu zrobiłem to trochę wcześniej, a topic utknął gdzieś tam daleko. A w tym na pewno więcej osób się wypowie, ale cóż takie prawa newsów .
Pablosso jest offline  
stary 26-06-2006, 20:11   #16
Dudenz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Re

W tibię gram już dość długo, byłem niejednokrotnie posiadaczem PACC'a. Wiem, że chęć podróżowania w nieznane tereny jest duża, że posiadanie domków to frajda, jednak nie o to chodzi w Tibii. Równie dobrze można zostać high levkiem bez PACC'a a to jest chyba najważniejsze, liczyć się na serwie. Trudne jest na początku serwa "dobrze wystartować" nie posiadając PACC. Ale do przyjemnej gry nie jest wcale potrzebny. Cieszmy się że Cip nie zrobił bezpłatnej wersji "demo", PACC jest raczej dodatkiem do Tibii. Jedno czego mi naprawdę brakuje w FACC to brak Hero, ale reszta jest si, więc po co to zmieniać. Jedno co naprawdę wprowadza konflikty to boty. Jasne jest że ściągając bota możemy się łatwo nabawić keyloggera. Boty są tępione jednak walka z nimi jest jak "walka z wiatrakami" zawsze ludzie będą grali nieuczciwie, i zawsze będą denerwowali tym innych. Moim zdaniem w tibii przydałoby się coś w rodzaju legalnego bota. Nie mówię o cave botach, light hackach, map hackach czy autouhach. Jednak chyba każdy przyzna, że stanie pod dp robiąc runy, trenienie czy łowienie ryb jest nudne. Cip mógłby ułatwić graczom te nieskomplikowane, zabierające czas czynności, z których nie ma zabawy. Takim "botem" mógłby być np. training monk gdzie np za godzinę trenienia płaciłoby się 10gp * lvl, po czym możnaby ze spokojem na godzinę wyłączyć komputer. Co prawda to nie jest zmiana tylko dla FACC ale i dla PACC, ale długo czekam na taki temat nie uczestnicząc w forach i stwierdziłem że ten temat jest odpowiedni.

Ostatnio edytowany przez Dudenz - 26-06-2006 o 20:13.
 
stary 26-06-2006, 20:19   #17
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord of the Universum
Ja myślę, że to jest ZŁY pomysł. Patrzcie: Na port hope jest tak spokojnie od noobów itp. jak cipsoft da podróżowanie dla facców, to zero już będzie z expienia na ph, wysyp noobów, port hope zamieni się na takie miasto jak thais czy carlin, wszyscy będą znowu kraść, pkować... utani hur dla facca? Taa... jasne... co jeszcze? Nowe outfity? Wszystko, ta? Dajcie wszystko, oczywiśćie, cipsoft chyba ma za dużo pieniędzy, ja nie mogę... niech ich szlag trafi, nie po to kupowałem pacca, tyle pieniędzy... żeby zobaczyć noobków na port hope, którzy się podneicają, że szybciej biegają i wyglądają jak pacc, przecież to jest niepoważne! WRRR..!!!!
n/c poprostu n/c, super głosowanie, nie ma co...
wątpie żeby CipSoft dał podróżowanie po miastach dla pacc jak już to pomiastach dla facc
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 26-06-2006, 20:22   #18
ZuK
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 04 2006
Lokacja: Tibia xD

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 42
Poziom mag.: 47
ZuK ma numer GG 8704347
Domyślny Nowe expowiska

Wybrałem nowe explowisk poniewarz najczęściej są zajęte i zostaje mi explienie po nocach .

Pozdrawiam!
ZuK
ZuK jest offline  
stary 26-06-2006, 20:26   #19
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord of the Universum
Ja myślę, że to jest ZŁY pomysł. Patrzcie: Na port hope jest tak spokojnie od noobów itp. jak cipsoft da podróżowanie dla facców, to zero już będzie z expienia na ph, wysyp noobów, port hope zamieni się na takie miasto jak thais czy carlin, wszyscy będą znowu kraść, pkować... utani hur dla facca? Taa... jasne... co jeszcze? Nowe outfity? Wszystko, ta? Dajcie wszystko, oczywiśćie, cipsoft chyba ma za dużo pieniędzy, ja nie mogę... niech ich szlag trafi, nie po to kupowałem pacca, tyle pieniędzy... żeby zobaczyć noobków na port hope, którzy się podneicają, że szybciej biegają i wyglądają jak pacc, przecież to jest niepoważne! WRRR..!!!!
n/c poprostu n/c, super głosowanie, nie ma co...
Buheuhe rozbawiłeś mnie ;-) Czytanie ze zrozumieniem się kłania, nie chodzi tu o to co wprowadzić dla facc tylko co zachęca najbardziej facc do kupienia pacca.
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 26-06-2006, 20:46   #20
Adameq
Użytkownik Forum
 
Adameq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kiku'cik
Profesja: Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 41
Skille: 72/57
Poziom mag.: 13
Adameq ma numer GG 2787853
Domyślny Ja sie jeszcze zastanawiam na co glosowac

Fajnie by bylo jakby gracze facc mieliby do wykupienia promocje ale co z tego jak expowiska beda zapelnione no nie wiem zastanawiam sie nad tymi dwoma opcjami
__________________
Pozdrawiam Adam
Adameq jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.


Powered by vBulletin 3