Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Pokaż wyniki sondy: Kto najmocniej lizał?
Boytano 11 20.37%
Sfoqs 7 12.96%
Stonecutter Knight 8 14.81%
Refferon 19 35.19%
Darif Narin 3 5.56%
Antyadam 5 9.26%
Viraz 11 20.37%
Deerdek 8 14.81%
Lord Abbaqu 9 16.67%
Xefi Nenix 5 9.26%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-12-2007, 18:58   #21
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Grono przydupasów wlasnie powiekszylo sie o jedna sztuke. Nie wiem co jeszcze robisz na forum, powinienes juz biec do kogos z VU, bo ostatnio ilosc miejsc MOCNO ograniczona.
___
I to jest piekne na nebuli. Robisz sonde o przydupasach, i ci ktorzy w niej sa sie nie martwia. Martwia sie ci, ktorych tu nie ma
POPROSTU CUDO.
Plose pana ja tes chce zostac psydupasem. HHEHEHEHEE zapadam.

Ostatnio edytowany przez Bosy_Wiesniak - 20-12-2007 o 19:00.
Bosy_Wiesniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-12-2007, 19:09   #22
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Grono przydupasów wlasnie powiekszylo sie o jedna sztuke.


Wiem, że porażka na wojnie i paymenty bolą, ale odejść z honorem by wypadało. Btw, ilu byłych (oj niestety ) przydupasów VU macie w swych szeregach?
A sonda niepotrzebna, bo nie od dziś łatwo odróżnić kto jest kolegą a kto ass lickerem. Wątpię że znasz to pierwsze pojęcie, więc Ci wytłumaczę- ass lickerzy nie dostają nic w zamian, koledzy/przyjaciele- owszem.
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 19:13   #23
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ancient900 Pokaż post


Wiem, że porażka na wojnie i paymenty bolą, ale odejść z honorem by wypadało. Btw, ilu byłych (oj niestety ) przydupasów VU macie w swych szeregach?
A sonda niepotrzebna, bo nie od dziś łatwo odróżnić kto jest kolegą a kto ass lickerem. Wątpię że znasz to pierwsze pojęcie, więc Ci wytłumaczę- ass lickerzy nie dostają nic w zamian, koledzy/przyjaciele- owszem.
Mam nadzieje, ze to co dostaniesz nie bedzie cieple i wilgotne.

kolego - ass lickerze
Bosy_Wiesniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 19:25   #24
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Mam nadzieje, ze to co dostaniesz nie bedzie cieple i wilgotne.

kolego - ass lickerze
Akurat nie o sobie tu mówiłem. Bycie fajnym wśród VU nie jest dla mnie priorytetem (tak wiem, że Tobie to trudno pojąć, bo dla Ciebie wszystko co ma związek z VU to dupolizy, ass lickery i przydupasy). Nie wiem czy to z zazdrości czy z głupoty ;/
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 19:30   #25
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Mam nadzieje, ze to co dostaniesz nie bedzie cieple i wilgotne.

kolego - ass lickerze
A ja mialbym nadzieje, ze w ogole cos dostanie. Czasy jak wiemy sie zmienily i na jedno stanowisko jest ogromna liczba chetnych. Trzeba sie naprawde starac, zeby cos dostac, ale nasz kolega - asslicker, jest na dobrej drodze.

Cytuj:
Wiem, że porażka na wojnie i paymenty bolą, ale odejść z honorem by wypadało. Btw, ilu byłych (oj niestety ) przydupasów VU macie w swych szeregach?
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAH, nie sądzilem ze dozyje czasow w ktorych jakis koles z brązowym językiem będzie mi mówił o honorze. Żarcik dobry. Nie powinienes nikogo uczyc honoru, bo sam go nie masz.

Idź lepiej dalej lizac, bo to ci zdecydowanie lepiej wychodzi.

Cytuj:
A sonda niepotrzebna, bo nie od dziś łatwo odróżnić kto jest kolegą a kto ass lickerem. Wątpię że znasz to pierwsze pojęcie, więc Ci wytłumaczę- ass lickerzy nie dostają nic w zamian, koledzy/przyjaciele- owszem.
Wręcz przeciwnie - asslicker w zamian dostaje ciepłą posadkę na servie, darmową wersję "brązowej" gumy barwiącej Orbit oraz ta niepowtarzalna satysfakcje. Potem jeden przydupas chwali sei drugiemu:

"A ja dzisiaj przyniosłym bolty na exp Castorowi",
"A ja kurde manasy Finixowi, ale fajnie".

Ale nie martw sie powoli wkraczasz w to liżące srodowisko wiec szykuj jęzor i zapomnij o honorze. Przełom nastał, rozdział w życiu nowy, kiedyś język czysty, staje sie brązowy. Taki maly wierszyk na koniec to byl.
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 19:37   #26
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

wogule o co chodzi w tej sondzie??? wtf??
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 19:39   #27
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAH, nie sądzilem ze dozyje czasow w ktorych jakis koles z brązowym językiem będzie mi mówił o honorze. Żarcik dobry. Nie powinienes nikogo uczyc honoru, bo sam go nie masz.
Zacznij odróżniać brak honoru i lizanie dupy od własnych poglądów. A tego, że Ci się to nie podoba, nie potrafisz wyrazić w kulturalny sposób.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
Wręcz przeciwnie - asslicker w zamian dostaje ciepłą posadkę na servie, darmową wersję "brązowej" gumy barwiącej Orbit oraz ta niepowtarzalna satysfakcje.
Nie na długo :>
Potem zostanie odtrącony, a na końcu stanie po stronie wroga.
No powiedz, ilu to odtrąconych przydupasów przygarnęliście
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 20:14   #28
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ancient900 Pokaż post
Zacznij odróżniać brak honoru i lizanie dupy od własnych poglądów. A tego, że Ci się to nie podoba, nie potrafisz wyrazić w kulturalny sposób.




Nie na długo :>
Potem zostanie odtrącony, a na końcu stanie po stronie wroga.
No powiedz, ilu to odtrąconych przydupasów przygarnęliście
W kulturalny sposób mówisz? Kultury też nie powinieneś mnie uczyć - do każdego lizania pamiętaj o śliniaczku, sztućcach i tego żeby nie kłaść rąk "na stole" - taki mały savouir vivre by hidek.

A co do rekrutacji to nie jestem od tych spraw. Zapytaj działu ds. rekrutacji.
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 20:25   #29
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ancient900 Pokaż post




Nie na długo :>
Potem zostanie odtrącony, a na końcu stanie po stronie wroga.
No powiedz, ilu to odtrąconych przydupasów przygarnęliście
Nie prowadzimy statystyk, ale jedno wiemy kolejnym przydupasem odrzuconym i przyjetym przez nas mozesz byc TY.
A tak na marginesie - ONI juz widzieli Twoje posty widza to, zostałeś zauważony. Bedzie dobrze, możesz zrobić sobie przerwe, lub skocz pod depo popatrz moze trzeba jakis zarcik skomentowac gromkim "HAHA".
Bosy_Wiesniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2007, 20:41   #30
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
W kulturalny sposób mówisz? Kultury też nie powinieneś mnie uczyć - do każdego lizania pamiętaj o śliniaczku, sztućcach i tego żeby nie kłaść rąk "na stole" - taki mały savouir vivre by hidek.
Aj wygadany jesteś, tylko co z tego? Dla Ciebie ktoś kto nie jest z Tobą, jest przeciwko Tobie. Powiedziałem co myślę o tej sondzie i o Waszej (czyt. Twojej i Xaema~) postawie, a Ty mi srasz o jakichś śliniaczkach. Miałem Cię za nieco bardziej inteligentnego człowieka- cóż, każdy może się mylić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
A co do rekrutacji to nie jestem od tych spraw. Zapytaj działu ds. rekrutacji.
Rozumiem, że Ty należysz do działu "forum fighters & spammers"...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Nie prowadzimy statystyk, ale jedno wiemy kolejnym przydupasem odrzuconym i przyjetym przez nas mozesz byc TY.
Nie, nie mogę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
A tak na marginesie - ONI juz widzieli Twoje posty widza to, zostałeś zauważony. Bedzie dobrze, możesz zrobić sobie przerwe, lub skocz pod depo popatrz moze trzeba jakis zarcik skomentowac gromkim "HAHA".
Fajnie, haha.

Ostatnio edytowany przez Ancient900 - 20-12-2007 o 21:13.
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 00:28   #31
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Aj wygadany jesteś, tylko co z tego? Dla Ciebie ktoś kto nie jest z Tobą, jest przeciwko Tobie. Powiedziałem co myślę o tej sondzie i o Waszej (czyt. Twojej i Xaema~) postawie, a Ty mi srasz o jakichś śliniaczkach. Miałem Cię za nieco bardziej inteligentnego człowieka- cóż, każdy może się mylić.
Ktos kto nie jest ze mna, jest neutralny badz wrogi. Ktos kto lize VU jest moim wrogiem. Mysle chyba, ze to jest jasne. Jezeli masz cos do mojej postawy wyraź to w sposob nie naruszajacy poziomu wilgotnosci jelita grubego Viribus Unitis, a nie takie lizanie odwalasz. Na to forum wchodza dzieci i pomysl jak sie zapytaja w przedszkolu "co to znaczy byc przydupasem?". Demoralizujesz mlodziez swoja postawa, wiec nie mow mi nic o mojej postawie, ktora uczy ludzi isc z podniesiona twarza i honorem, i co najwazniejsze czystym jezykiem. A to ze miales mnie za inteligentnego czlowieka - b. mi przykro ze juz tak nie uwazasz, ale moze kiedys jak juz ci jezyk odpadnie to docenisz moje slowa.

Cytuj:
Rozumiem, że Ty należysz do działu "forum fighters & spammers"...
Ja jestem z dzialu "Anty-przydupas". A ze to forum to dosyc duza legarnia przydupasów to musze takze tu ich zwalczac.

/Hidek
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 01:00   #32
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

@Ancient~
Po co wogole z takimi rozmawiasz? Przegrali wojne, hidek stracil pare pixeli, xaem rowniez - wszystko co zdobyl przez 35 +/- lat swojego zycia.
Nie dziw sie, teraz proboja sie wzajemnie pocieszac, Hidek ma stale miejsce pod stolem u xaema, wiec wie jakie przybory powinien posiadac prawdziwy asslicker.
Czemu nie wyzywacie teraz Sunzego i reszty co poplacili? Mieliscie byc tacy twardzi
Sck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 01:21   #33
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
@Ancient~
Po co wogole z takimi rozmawiasz? Przegrali wojne, hidek stracil pare pixeli, xaem rowniez - wszystko co zdobyl przez 35 +/- lat swojego zycia.
Nie dziw sie, teraz proboja sie wzajemnie pocieszac, Hidek ma stale miejsce pod stolem u xaema, wiec wie jakie przybory powinien posiadac prawdziwy asslicker.
Czemu nie wyzywacie teraz Sunzego i reszty co poplacili? Mieliscie byc tacy twardzi
ta ty wiesz najlepiej gdzie mam miejsce, wielki wojowniku z VU. Ja stracilem pixele, pare osob stracilo honor, a pare osob jest dumnych ze "wygrało" wojne haha. Jednak dolaczyc do wygranego skladu to zadna zabawa, moim zdaniem lepiej podjac wyzwanie i dolaczyc do wojny 7 vs 40 i sprobowac swoich sił, niz dolaczyc do 50 ludzi na lvlach 130-200, ktorzy walcza z 25 na lvlach srednio 90-110 a potem pisac na forum jako wielki wojownik.

A tych co wyplacili nie wyzywalem jeszcze w tej wojnie i nie zamierzam. Ich char, ich sprawa, ich wybór.

A teraz popatrz sobie drogi stonkaterze w historie nebule i powiedz w jakim stopniu budowales VU, podpowiem ze wynik waha sie w okolicach 0-1%.

/hidek
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 01:45   #34
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

^ to samo tyczy sie was wszystkich, wyzywajac kazdego jednego od asslickerow, ale to nie moj problem, pocieszajcie sie dalej

a co do samej wojny, tez gowno wiesz. do wygranego skladu? nie moja wina ze jestescie nierozgarnieci i nie potraficiliscie niczego konkretnego zrobic poza paroma sneakami. bylo was 10x wiecej i jakos nic wam to nie dalo.

a co do historii Nebuli, skoro oskarzasz mnie, moze ty powiesz czego dokonales? wow miales ostatnie uderzenie na mnie co przyczynilo sie do fraga. mokre gacie? no a teraz juz wracaj, do wujka xaema, pewnie za te wszystkie posty dostaniesz jakiegos gratisa
Sck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 01:54   #35
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
^ to samo tyczy sie was wszystkich, wyzywajac kazdego jednego od asslickerow, ale to nie moj problem, pocieszajcie sie dalej
Dla mnie niekazdy do konca jest asslickerem, ale nie kazdy tez moze sie pochwalic jakims wiekszym wkladem w budowanie waszej gildii.

Cytuj:
a co do samej wojny, tez gowno wiesz. do wygranego skladu? nie moja wina ze jestescie nierozgarnieci i nie potraficiliscie niczego konkretnego zrobic poza paroma sneakami. bylo was 10x wiecej i jakos nic wam to nie dalo.
10x wiecej? Sklady byly mniej wiecej rowne pozniej, a wczesniej to was bylo kilka razy wiecej. Nie zapominaj ze gildii VU pomagaly tez inne gildie w walce

Cytuj:
a co do historii Nebuli, skoro oskarzasz mnie, moze ty powiesz czego dokonales? wow miales ostatnie uderzenie na mnie co przyczynilo sie do fraga. mokre gacie? no a teraz juz wracaj, do wujka xaema, pewnie za te wszystkie posty dostaniesz jakiegos gratisa
Ja niczego wielkiego nie dokonalem, poza tym, ze walczylem o swoje, ale to nie ja tu pisze jaki to jestem wielki kozak. Co do fraga na tobie to jakos nie jestem z tego powodu specjalnie dumny i dla mnie liczy sie ze ktos padl, a to czy na jego liście dętek pojawie sie ja czy ktos inny to juz sie nie liczy, chyba ze w gre wchodzi Silver Chan to wtedy wpisanie sie na jego liste dętek spowodowałoby u mnie erekcję, ale mniejsza o to. A co tego z xaemem to zaczynasz sie robic zalosny - pisze dla siebie, a nie dla "wujka xaema". Co do gratisow to slyszalem ze koledzy zza atlantyku szykuja jakas promocje na PACC
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 01:59   #36
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Dla ciebie nie, ale skoro xaem tak pisze to ty musisz tez tak udawac!
Tak?
Chyba niekoniecznie

Co do skladow, oferowalismy wam nawet opena bez, jakto nazywaliscie "przydupasow". Oczywiscie wymowke znalezliscie, a jakze Smiejecie sie z "asslickerow" a jakos to ich sie baliscie, na to wyglada.

Skoro widok pikselowego ciala Silver Chana by wywolal u ciebie erekcje, to moze idz z tym do jakiegos lekarza? powinni pomoc.
A zalosne to jest zachowanie xaema i twoje, bo on nie moze sie pogodzic z porazka w grze, a ty probojesz byc tak samo "zabawny" jak i on

Koniec jak na mnie, a wy sie dalej wyzywajcie. Elo!
Sck jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 02:04   #37
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
Dla ciebie nie, ale skoro xaem tak pisze to ty musisz tez tak udawac!
Tak?
Chyba niekoniecznie
Ja nieco inaczej na to patrze niz Xaem, wiec nie do konca pisze tak jak on.

Cytuj:
Co do skladow, oferowalismy wam nawet opena bez, jakto nazywaliscie "przydupasow". Oczywiscie wymowke znalezliscie, a jakze Smiejecie sie z "asslickerow" a jakos to ich sie baliscie, na to wyglada.
Tloczno z nimi jest. Bac sie asslickera, haha, dobre.

Cytuj:
Skoro widok pikselowego ciala Silver Chana by wywolal u ciebie erekcje, to moze idz z tym do jakiegos lekarza? powinni pomoc.
A zalosne to jest zachowanie xaema i twoje, bo on nie moze sie pogodzic z porazka w grze, a ty probojesz byc tak samo "zabawny" jak i on

Koniec jak na mnie, a wy sie dalej wyzywajcie. Elo!
Z ta erekcja to byla taka metaforaa XDDDDD Ja nie probuje byc zabawny tylko przedstawiam fakty, ktore mowia same za siebie. To ty i twoi koledzy z VU probuja zmieniac prawde, uczynic Nebule "pieknym serwerem", przydupasom oczyscic jezyk, a z samych siebie zrobic legendy.

Jest juz pozno wiec lece spac zara.
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2007, 12:05   #38
Bosy_Wiesniak
Użytkownik Forum
 
Bosy_Wiesniak's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2007
Lokacja: W chlewie

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
@Ancient~
Po co wogole z takimi rozmawiasz? Przegrali wojne, hidek stracil pare pixeli, xaem rowniez - wszystko co zdobyl przez 35 +/- lat swojego zycia.
Nie dziw sie, teraz proboja sie wzajemnie pocieszac, Hidek ma stale miejsce pod stolem u xaema, wiec wie jakie przybory powinien posiadac prawdziwy asslicker.
Czemu nie wyzywacie teraz Sunzego i reszty co poplacili? Mieliscie byc tacy twardzi
Stonecuttttttttttter wojownik o wolnosc i demokracje. Ile to sie trzeba napisac zeby podskoczyc w sondzie Tyle zachodu, mozolnej bazgraniny i wskoczyles na 7 glosow. Nagroda przejdzie chyba kolo nosa . Dalej numer jeden wsrod wszelkiej masci dupowlazow jest Refferon. Co on takiego ma co ty nie masz? Czemu jego jezyk uznawany jest za wrecz aksamitny, a twoj nie?
Moze dlatego ze z ciebie zwykly burak?!
A co do xaema i tego ze stracil caly dorobek swojego zycia, to odpowiem ci tam. Xaem po stracie dorobku swojego zycia i tak wyciaga ciebie, i pol twojej wioski z tylnej kieszeni.
Mala rada: Zamow w aptece wazelinke, wysmaruj sie w niej i zapros Don Diego armando na mala balange. On z jego wygladem raczej jest samotny, ty przy dobrych wiatrach i wystarczajacej ilosci wina "komandos" mozesz udawac niewiaste. Pogadacie o wojennych wyprawach o zabijaniu i mordowaniu pixelowych ludkow, stworzycie sobie wspaniała atmosfere ktora bedzie fundamentem fajnego zwiazku. Rozowe fatalaszki mozesz nabyc na allegro juz po przystepnych cenach. Wesolych i cieplych swiat zyczy xaem. Jak cos to dajcie swoj adres to wysle jakis prezencik slubny, ale baterie to juz we wlasnym zakresie sobie kupicie. Pozdrowienia,
Bosy_Wiesniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2007, 16:20   #39
Efax
Użytkownik Forum
 
Efax's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Wiek: 38

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

hehe a gdzie nagroda dla mnie za wygranie sondy? Btw nie spodziewałem się tego z racji , że w VU jestem ale cóż pozostaje mi się cieszyć z wygranej
Efax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2007, 12:31   #40
Maksym89
Użytkownik Forum
 
Maksym89's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 55
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
__
Tran nius to był nasz tajny agent! Mial lizac ci dupe, zebys poczul sie wazny. Po czym mial zwabic cie do bardaszki, zebys stracil pare lvl. Coz nie udalo sie, co zrobisz?
Druga sprawa zwiazana z TOP10. Chcialem cie dac, ale chlopaki mowia ze wybory najwiekszej łajzy i tchórza które zrobimy w styczniu nie miałyby bez ciebie większego sensu.
Takze ustalmy, ze jestes 11 dupolizem na nebuli, przy 800 graczach to wynik calkiem przyzwoity, za to masz wielkie szanse juz w styczniu dostac inna nagrode. Prosto z rąk DON DIEGO ARMANDO, a to juz cos.
Mam nadzieje, ze zanim przyjdziesz ja odebrac, to ogolisz wrescie te brwi i plecy.
TWOJ WOJ CH...
Nie przyszło ci do głowy że lubie włochatych??
Więc daj mu spokój i zajmij się lepiej grupką "nastolatków" czekających w kolejce na kolanko u wujka Pawła.

Ostatnio edytowany przez Maksym89 - 25-12-2007 o 12:35.
Maksym89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin 3