Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-06-2007, 20:04   #1
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny Sprawy dot wojny Ordo vs VU

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adikeen Pokaż post
Co do wojny Ordo vs Vu:
z tego co pamietam Masę (Bartka) bylo bardzo trudno sciagnac wiec siedzial na nim pyrokar albo webi albo ktos inny, na Wickaninie siedzial Studnia, na Shaelionie - Earth albo Smoq, Xendosa ciagle jadl wiec nie mial jak dojsc do kompa, Shargas byl jak tylko mogl, ale własnie wiekszosc czasu przebywal na tsie.
A reszta, ktora przebywala na tsie prawie calymi dniami to byla ekipa, ktora nic nie mogla zrobic albo sie bala zabic kogos a potem pasc, a byli to:
Pyrokar, Rapter, Lipek, Nabonit, Gridlok, Qerix, Pentagram, Knaak, Ja (ale o tym nikt nie wspomnii... nvm) i moze z 2 osoby wiecej, czyli 9 osob, ktore moglo odmienic losy wojny lecz osoby te baly sie potegi Vu ktore siedzialo na tsie od rana do nocy.

Jezeli ktos ma jakiekolwiek zażalenia do mnie nie komentujcie tego.
Pozwole sobie temat kontynuowac tutaj.
Na poaczatku moze i siedzialem na masie, jednak jak juz wspomnialem poizniej zaangazowalem sie w viusa. Co do graczy na masie to raczej byl to loczeq i bartek, na poczatku ja. Pyro byl moze ze dwa razy(nie jestem pewien)
CO do stwierdzenia, ze ekipa bedaca na tsie bala sie o swoje dedy to raczej sie z tym niezgodze. Po prostu bez sensu bylo cokolwiek robic bez pelnej ekipy a potem jeszcze padac, bo przy ich pelnym skladzie ucieczka bylaby bardzo trudna (zwazywszy na to, ze np nie mozna bylo zalatwic dobrej liczby noob charow zeby sie dobrze zablokowac). CO do tego, ze niewiele mogli zrobic to mimo wszystko sie zgodze z powodow wymienonych wyzej.
Co do Xendosy to skomentuje to po prostu w tak: Przyganial kociol garnkowi
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-06-2007, 20:51   #2
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Webi ja wiem, ze bylo szkoda postaci, ale zobacz to co teraz zobaczylem u redeo itp... FG zrobiloby wszystko zeby tylko wygrac nawet jakbysmy mieli padac po fragu, popelnilismy jeden blad, wybiegajac z demonii:
zalogowalismy sie raz przeszlismy do jednej czesci i loga dalismy bo sie zdygalismy, lecz potem przez glupote lognelismy sie jeszcze raz i wybielismy i widac ze troche na tym stracilismy, ale bylo fajnie i to sie liczy.
A osoby takie jak Sowqu, ktory u nas na tsie mowil, ze on do nas dolaczy i wygramy to tylko gadanie glupiego... bo mowienie a robienie to dwie inne rzeczy

SOrry za bledy, ale pisze to na szybko w przerwie w nauce :<
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 01:01   #3
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Nie lepiej odblokować stary temat?
Elmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 01:13   #4
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elmer Pokaż post
Nie lepiej odblokować stary temat?
Ci na gorze zmienili dzial wydarzen z serva, tak aby kazdy serv nie mial tylko 1 tematu, ale zeby kazda kwestia danego serva (wojna, quest, problem, event) mialy oddzielny topic, wiec to jest raczej niemozliwe.

Cytuj:
A osoby takie jak Sowqu, ktory u nas na tsie mowil, ze on do nas dolaczy i wygramy to tylko gadanie glupiego... bo mowienie a robienie to dwie inne rzeczy
Zawsze myslalem czy ktos bedzie na tyle odwazny i to oficjalnie napisze... Gz odwagi, calh

Cytuj:
Po prostu bez sensu bylo cokolwiek robic bez pelnej ekipy a potem jeszcze padac, bo przy ich pelnym skladzie ucieczka bylaby bardzo trudna (zwazywszy na to, ze np nie mozna bylo zalatwic dobrej liczby noob charow zeby sie dobrze zablokowac).
Webi, przeciez w kazdym miescie masz miejscowe gdzie mozesz mwallowac noobcharami i przeczekac PZ... Z taka sila jaka mialo Ordo mogliscie sneakowac non-stop i zabic kazdego, nie to co my.
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 03:28   #5
smakosz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2007

Posty: 12
Domyślny

Tamta wojna to przeszlosc, ale chyba wszyscy sie zgodza ze zostaliscie rozjechani jak gnuj po polu, i nie tlumacz sie Webi tym, ze ten czy tamten nie byl zalogowany,ze nie mieliscie nOOb charow i na koncu mi jeszcze napiszesz, ze Ci co siedzieli na tsie nie bali sie zaatakowac...poprostu przyznaj ze bylismy lepsi, mielismy wiecej pomyslow i cierpliwosci,bylismy, jestesmy poprostu kumplami, 'jeden za wszystkich, wszyscy za jednego', a co najwazniejsze myslelismy i nie balismy sie zaatakowac, ...bo nie raz byla taka sytuacja gdzie nas bylo 14, a was cala gildia chodzby na ank gdzie wasza glupota kosztowala was z 5 fragow kiedy chcieliscie rashowac, byliscie tak cholernie pewni siebie, ze pozniej was to zgubilo.Smialiscie sie ze sneakow i, ze nie chcemy wyjsc na open battle, ale kazdy z was w pewnym momencie bal sie nawet o 3 w nocy zalogowac i manasy kupic bo wiedzial, ze moze sie to zle skonczyc.I tak sie wygrywa wojny,dzislaniem, a nie pisaniem na forum jacy my to nie jestesmy mocni i jak ja to nie zniszcze tego i tamtego.Jednak 2 razy ta sama historia sie nie powtorzy, wiec sory chlopaki z FG ale czasem sama chec do walki nie wystarczy, to od poczatku trzeba miec wszystko przemyslane
smakosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 08:02   #6
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

W sumie przyznam Ci racje z tym co napisales, ale siedzenie 24 na kompie i wlepianie oczu w komputer to chyba nie bylo dobre rozwiazanie dla ocen w szkole. Za to u nas bylo odwrotnie: chodzilismy do szkoly/pracy, mielismy rl life jak to mowia, za to staralismy sie byc na kazde zawolanie. Lecz co z tego wyniklo to wiesz ;-)

Pamietam jak zawsze knaak albo pyrokar mowil ze vu sneakami tej wojny nie wygra, dopiero potem zobaczyli, ze zle mowili i postanowili zmienic server. Wtedy sie zaczelo olewanie wojny. Z poczatku tez gralem na obsidii, ale to tylko tydzien gry byl.

Dla mnie jedna wielka porazka bylo to co mowilem wyzej, ze ludzie tacy jak Sowqu nie maja honoru podjac walki, boja sie o postacie albo cos innego, jednym slowem powinni grac na non-pvp. Sowqu z tego co widzialem nic nie zrobil po tym jak Heiksa zabili, jak vu mialo robic poi to powiedzial im tylko jedno zdanie "Pojde wam blokowac jak zaplacicie mi za Heiksa 800k" cos takiego to bylo.

Dobra lece do sql.
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 14:01   #7
smakosz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2007

Posty: 12
Domyślny

[quote=Adikeen;1467740]W sumie przyznam Ci racje z tym co napisales, ale siedzenie 24 na kompie i wlepianie oczu w komputer to chyba nie bylo dobre rozwiazanie dla ocen w szkole. Za to u nas bylo odwrotnie: chodzilismy do szkoly/pracy, mielismy rl life jak to mowia, za to staralismy sie byc na kazde zawolanie. Lecz co z tego wyniklo to wiesz ;-)

Pamietam jak zawsze knaak albo pyrokar mowil ze vu sneakami tej wojny nie wygra, dopiero potem zobaczyli, ze zle mowili i postanowili zmienic server. Wtedy sie zaczelo olewanie wojny. Z poczatku tez gralem na obsidii, ale to tylko tydzien gry byl.

Dla mnie jedna wielka porazka bylo to co mowilem wyzej, ze ludzie tacy jak Sowqu nie maja honoru podjac walki, boja sie o postacie albo cos innego, jednym slowem powinni grac na non-pvp. Sowqu z tego co widzialem nic nie zrobil po tym jak Heiksa zabili, jak vu mialo robic poi to powiedzial im tylko jedno zdanie "Pojde wam blokowac jak zaplacicie mi za Heiksa 800k" cos takiego to bylo.

Dobra lece do sql.[/QUOTE


Tak masz racje ze nie jest dobre to dla ocen w szkole, ale kto powiedzial, ze w tamtym czasie u nas bylo inaczej?Kazdy z nas chodzil do szkoly/pracy, mial rl zycie, czy umawial sie z dziewczyna i kumplami, lecz gdy przychodzil odpowiedni moment potrafilismy sie zorganizowac, oczywiscie byly sytuacje gdzie siedzielismy calymi dniami i szukalismy okazji, ale to sie dzialo tylko z czystej przyjemnosci i dlatego, ze jezeli juz ktos sie podja wojny to nie tylko na forum ale takze w grze wiec trzeba bylo ja wygrac,i kazdy z nas o tym wiedzial.I wtedy wszyscy zaczynaja sie smiac, 'a oni siedza caly dzien przed kompem haha glupki' i pozniej sie tlumaczy ' ja wole rl zycie itp' ale gdyby nie bylo wojny tylko normalnie mozna bylo by ekspic, nie jeden z was spedzil by wtedy kilka godzin przed monitorem tylko zeby wbic lvl, jednak obmyslec plan, cierpliwie poczekac na ofiare juz sie nie chcialo?No coz nic nie przychodzi za darmo.
Co do Sowqu, no coment.
smakosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 16:12   #8
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

nie bede calego cytowal bo sie robi smietnik ale:
@Smakosz
o ile sie domyslam jestes/byles w VU i o ile widze, jestes normalnym czlwiekiem i da sie z Toba pogadac normalnie na normalnym poziomie, co jest rzadkoscia wsrod osob tejze gildi (vide Archer wczoraj na tsie )
Mowisz ze maja prywatne zycie, moze i maja bo kazdy je ma, ale chyba mimo wsyztko sa uzaleznieni i nei mowie trego bezpodstawnie ale tez nei bede ywmienial argumentow, bo poprostu temat sie rozmazuje.
Sowqu to Sowqu, jego char, jego decyzja - nie chce niech nie walczy.
Co do tego, ze FG sobie nie pogra, bo nie powtorzy sie sytuacja z ordo..
Wiesz o tym ze historia lubi sie powtarzac ? : ) Zrobilismy kilka bledow, ale poprostu jest dziwna sytuacja, bo z 1 strony jest nas za malo a z 2 zrobilismy blad przyjmujac kilka osob, ktorym nie chce sie grac ; P
Co do wojny z Ordo, bylo, minelo ^^
PS Mimo wsyztko, niechcialbym jezdzic tramwajem, ktory zrobi kepso, niechcialbym mieszkac w domu ktory zbuduje kaziu i niechcialbym aby losy tego panstwa zostaly powierzone jednej z 90% czlonkow VU ^^

Ostatnio edytowany przez Safe - 06-06-2007 o 16:13.
Safe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 16:18   #9
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

czlonek, jako osoba przynalezaca do czegos/jakiejs grupy, jest meskoosobowy dlatego jednemu z czlonkow a nie jednej z czlonkow
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 17:21   #10
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Nie bede sie wypowiadal w kwestiach, w ktorych gowno wiem, jednak kilka rzeczy chcialbym napisac.

Cytuj:
Mowisz ze maja prywatne zycie, moze i maja bo kazdy je ma, ale chyba mimo wsyztko sa uzaleznieni
Jak każdy z nas

Cytuj:
Sowqu to Sowqu, jego char, jego decyzja - nie chce niech nie walczy
Myslalem ze sprawa z Sowqu nie wyjdzie z TS'a, ale skoro calh ja zaczal to musze powiedziec ze nie do konca sie z Toba zgadzam - gdyby Sowqu od poczatku powiedzial ze nie walczy byloby OK moim zdaniem, ale on przez dobre pare tygodni lecial z nami w chuja.

Co do siedzenia przed kompem i czekania na sneaka to jest jedno wielkie LOL z tym RL'em waszym - jezeli ktos mial czas zeby wbic 80-150 lvl (wiele godzin), to czemu nagle nie ma czasu zeby walczyc o jego wolnosc?
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 17:27   #11
El_payaso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 06 2007

Posty: 21
Domyślny

To jak zachowywałem sie na Tsie to moja sprawa ;D hahaha, po prostu trafia mnie jak tacy ludzie jak Tana max, rede aka drewniak prują się na temat honoru nie mając o nim pojęcia ;p. Ja nigdy się nim nie zasłanialem, a tym bardziej nie chwalilem, bo jest dla mnie on wart tyle co nic w gierce z grafika 2 d. Ja nie musiałem nikomu lizać zadka, ani kupować chara żeby tu grać, to nie ja prosilem Xaema cały czas o pomoc, gdy ktoś mnie lał, a gdy ten powiedział dość, to nie polazłem po pomoc do ludzi takich jak knaak czy studnia, po ktorych jezdziłem 2 miech wczesniej non stop, wiec szlag mnie trafil jak klocek zacząl coś bumkac na temat honoru ;p.
Nie jestem memberem VU, wiec nie będę nic mówil o tej gildi, jedno jest pewne, mam szacunek do każdej osoby, ktora siedziała na ts i walczyła z oryginalnego VU, miałem ten szacunek też dla redeo do pewnego momentu, no ale gość upadł nisko, za nisko, by pisać o nim więcej.
A teraz coś dla wszystkich 30+, 40+ i 50+ leveli z nebuli płaczących na tym forum, że robimy PA i że za ordo było lepiej, chłopcy i dziewczęta pokażcie łaskawie, gdzie Vura albo ktoś inny z Vu pisał, że walczy "FOR BETTER NEBULA" ?
Aha i jeszcze jedno coś dla ludzi jak Karbid i reszty tej wesołej paczki z "White Stoka", dałem loga kolo dwarven bridge, po tym jak padl castor, estana, morrderca, celandia chudzierlok i jeszcze kilka osób, zostając z tylu odcięty od swojej ekipy, która byla w trapie w kanionie. Oczywiscie miałem wybór, moglem paść oddajac bp "knaakom", lub uciec. Czas pokazał, że popełnilem błąd, bo lepiej było paść, przynajmniej nie musiałbym sluchać od klockow i innych drewniaków, ktorzy albo mieli 40 level, albo dopiero sie logowali na allegro, żeby kupić chara rożnych wyzwisk na moj temat ;P.

Wasz Łucznik strachu xDDDDD
El_payaso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 17:57   #12
smakosz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2007

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
nie bede calego cytowal bo sie robi smietnik ale:
@Smakosz
o ile sie domyslam jestes/byles w VU i o ile widze, jestes normalnym czlwiekiem i da sie z Toba pogadac normalnie na normalnym poziomie, co jest rzadkoscia wsrod osob tejze gildi (vide Archer wczoraj na tsie )
Mowisz ze maja prywatne zycie, moze i maja bo kazdy je ma, ale chyba mimo wsyztko sa uzaleznieni i nei mowie trego bezpodstawnie ale tez nei bede ywmienial argumentow, bo poprostu temat sie rozmazuje.
Sowqu to Sowqu, jego char, jego decyzja - nie chce niech nie walczy.
Co do tego, ze FG sobie nie pogra, bo nie powtorzy sie sytuacja z ordo..
Wiesz o tym ze historia lubi sie powtarzac ? : ) Zrobilismy kilka bledow, ale poprostu jest dziwna sytuacja, bo z 1 strony jest nas za malo a z 2 zrobilismy blad przyjmujac kilka osob, ktorym nie chce sie grac ; P
Co do wojny z Ordo, bylo, minelo ^^
PS Mimo wsyztko, niechcialbym jezdzic tramwajem, ktory zrobi kepso, niechcialbym mieszkac w domu ktory zbuduje kaziu i niechcialbym aby losy tego panstwa zostaly powierzone jednej z 90% czlonkow VU ^^
Tak dla krotkiego podsumowania, tak nadal jestem w VU, co do uzalenienia tak jak napisal wyzej Hidek, kazdy z nas jest uzalezniony, w wiekszym czy mniejszym stopniu ale jest.I zapewniam Cie, ze zadna z osob w gildi nie zyje tylko ta gra.Poprostu gramy bo lubimy, i na inne rzeczy tez znajdujemy czas.
Historia lubi sie powtarzac, to prawda, jednak wydaje mi sie, ze jestesmy mocna gildia, nie chodzi tu tylko o lvl, ale rowniez doswiadczenie w wojnie, i nie mamy Knaka, Shaeliona i Pyrokara, i innych graczy tego typu,inaczej kozakow ktorzy nie potrafia przyznac sie do wlasnej slabosci w tej grze, lub tego, ze sie poprostu boja.
smakosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 20:47   #13
Vintermage
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2007
Lokacja: Poland

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: nebula
Poziom: 23
Skille: Drut af
Poziom mag.: 27
Domyślny

HiHo Yo Sowi nie gadaj tyle tylko walcz bo SW i FG to był by odpowiedni przeciwnik dla Viribus ,a jeżeli olewasz tą grę to co ci szkodzi powalczyć dla rozrywki?
__________________
Vinter'mage all rights reserved.
Vintermage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 01:35   #14
NiewiemJakiNickWymyslic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 11
Domyślny

wszyscy sie upieraja na to SW a powiedzcie mi kto z tej gildi moglby cos zdzialac na wojnie ?? Nawet jesli maja lvl to i tak z tego co widze zadko sie loguja i malo kto expi.
NiewiemJakiNickWymyslic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 02:03   #15
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

rozsmieszyles mnie tym wyzej, heiks expi codziennie, a sowqu, ktory napisal posta na forum tibia.com ze konczy z tibia gra dalej wiec nie wiem co miales na mysli mowiac ze sw nie expi.
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 03:11   #16
NiewiemJakiNickWymyslic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 11
Domyślny

SW to nietylko sowqu i heiks
pozatym napisalem ze malo kto expi a nie ze nikt....teraz to ty mnie rozsmieszyles

Ostatnio edytowany przez NiewiemJakiNickWymyslic - 07-06-2007 o 03:16.
NiewiemJakiNickWymyslic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 04:01   #17
smakosz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2007

Posty: 12
Domyślny

SW?Niech sie przylacza, bedzie poprostu ciekawiej.A moze oni poprostu sa bardziej rozgarnieci i wiedza jak to moze sie skonczyc?
smakosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2007, 10:40   #18
Vintermage
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2007
Lokacja: Poland

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: nebula
Poziom: 23
Skille: Drut af
Poziom mag.: 27
Domyślny

Kozaczku z Vu podaj nick to zobaczymy ile ty działasz...
__________________
Vinter'mage all rights reserved.
Vintermage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 00:33   #19
Sowqu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 31
Imię: Sowqu
Profesja: Elite Knight
Gildia: SW
Świat: nebula
Domyślny

Napewno czesc osob ktore czyta te forum wie ze zawsze walczylem z PA i nie robilem tego nigdy dla siebie i zapewne czesc osob wie co bylo i jest powodem ze nie chcie i nie bede walczyl u boku niektorych osob przecie "frends" wiec domysly pozostaja tym co nie znaja mogo zdania na temat PA
za pare dni
bay bay MS i ED
hail RP i EK
Sowqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 01:04   #20
Uszatek_Jacek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sowqu Pokaż post
Napewno czesc osob ktore czyta te forum wie ze zawsze walczylem z PA i nie robilem tego nigdy dla siebie i zapewne czesc osob wie co bylo i jest powodem ze nie chcie i nie bede walczyl u boku niektorych osob przecie "frends" wiec domysly pozostaja tym co nie znaja mogo zdania na temat PA
za pare dni
bay bay MS i ED
hail RP i EK

w koncu cipy pomyslaly i zrobily cos w kierunku polepszenia ek i rp.

Sowi zawsze walczyles z pa i za to Hail dla Ciebie ale jak te psy zabily 4fun heiksa itp mogles cos zrobic a teraz z horda sharujacych noobow aka vu nie wygrasz i ich evul combo botem.. -.-
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:12.


Powered by vBulletin 3