Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz, że powinno się kasować botterów?
Tak, to odpowiednia kara, zwłaszcza przy dzisiejszym natężeniu. 118 55.92%
Nie, uważam, że miesięczne zablokowanie dostępu do gry jest w porządku. 49 23.22%
Nawet dzisiejsza kara jest zbyt surowa. Botterzy powinni być tolerowani lub jeśli już, banowani na tylko jeden tydzień. 44 20.85%
Głosujących: 211. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-06-2008, 12:13   #1
Sorcerereq
Użytkownik Forum
 
Sorcerereq's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 30

Posty: 177
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Lubie solo
Świat: Celesta
Poziom: 87
Skille: 81/80
Poziom mag.: 7
Żarówka Ban? Nie! Kasować botterów!

[CHAR]Shelbz[/CHAR] z servera Antica założyl ciekawy temat na forum.tibia.com w dziale Proposals. Otóż proponuje on, aby NIE banować botterów, lecz odrazu ich kasować.

Co robimy ze wszystkimy botterami?
Jak możemy ich usunąc z gry raz na zawsze?
Jak możemy usunąc ich z Highscores?
Jak możemy uczynić niepotrzebnym granie na bocie, jeśli gramy ambitnie?

Jeśli i Ty uważasz, że botterom należy się większa kara, dopisz się!:
http://forum.tibia.com/forum/?action...2&pagenumber=1

Jeśli boisz się o hacka, można trafić do tego tematu w następujący sposób:
1. Wchodzimy na www.tibia.com
2. Klikamy zakładkę Forum, następnie Community Boards
3. Klikamy w dział "Proposals"
4. Następnie wyszukujemy w spisie tematu Banish Botters? No. DELETE BOTTERS! (1516 sigs so far)


Wystarczy się zalogować, kliknąć "Post Reply" na dole strony i napisać "Signed" albo "I agree."
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuczu20 Pokaż post
Sorcerereq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-06-2008, 12:21   #2
Sestor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remar'ek
Profesja: Knight
Świat: Antica
Domyślny

zgadzam sie tym juz sie podpisuje po co grac jesli bot robi to za ciebie teraz botterzy wogole nic sobie nie robia z GMow Ci zadko kiedy przyjda a jak juz przyjda dadza tego bana na miesiac i co botter przez miesiac robi nowa postac 100% na bocie i pozniej dochodzi do tego MC jakby kasowali to kazdemu by bylo szkoda tego 60lvla i by bylo znacznie mniej botterow mam nadzieje ze to co napisalem ma sens
Sestor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2008, 22:41   #3
Libacjan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Domyślny

Nie zgadzam się z tym. Sam dostałem bana za bota i cudem się wylizałem od deleta, przez co już nie bocę. I nie czuję się J3B4NYM BOTEREM!!11 bo używam x-raya.

Name: Shelbz
Sex: male
Profession: Sorcerer
Level: 41

Co jakiś noob na 41lvl może wiedzieć o graniu sorkiem. Retardzi... Najpierw niech zobaczy jak sprawa wygląda z tej drugiej perspektywy.
Libacjan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2008, 23:41   #4
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

Zły dział?
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 11:04   #5
Sorcerereq
Użytkownik Forum
 
Sorcerereq's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 30

Posty: 177
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Lubie solo
Świat: Celesta
Poziom: 87
Skille: 81/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ErAgOg Pokaż post
Zły dział?
Dlaczego? To wydarzenie ogólne, CHYBA?... Do żadnego innego działy mi nie pasowało - w Inne zazwyczaj umieszczają pytania związane bezpośrednio z grą, a nie z forami...

Ukryty tekst:

Bring
Up
My
Post
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuczu20 Pokaż post
Sorcerereq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:29   #6
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Z tego co pamiętam to takich propozycji było już wiele i żadna z nich nie weszła w życie, dlaczego? Odpowiedź jest prosta, $$$.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:32   #7
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bakuo Pokaż post
Z tego co pamiętam to takich propozycji było już wiele i żadna z nich nie weszła w życie, dlaczego? Odpowiedź jest prosta, $$$.
dokładnie, mniej botterów - mniej pacców - mniejsze zyski.
eisscheriann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:37   #8
Seredo
Użytkownik Forum
 
Seredo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Seredo
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 112
Domyślny

Jeżeli kupiłem pacc zapłaciłem za niego własnymi pieniędzmi to nawet nie mogę być zbanowany ;] Mogę botowac i Gmowie Cmowie mogą mi dożo zrobić. Oczywiście graczy Facc za botowanie mogą banowac Deletowac ponieważ grają za darmo. Na tibia soft jest gdzies temat że ktoś im założył sprawę za bana i chyba ją nawet wygrał. Więc skończcie bo boty były, są, i będą. Myślicie że chce mi sie siedzieć przed komputerem całymi dniami i skilowac te durne pixelki i co 10 min dokładać kamienie, robić use na jedzeniu i wpisywać czar ?? jeżeli sądzicie że tak to jesteście tępymi nałogowcami którzy mogą grac po 24h i nie robi to wam zdanej różnicy Pozdro
Seredo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:42   #9
NocnyPasterz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008
Lokacja: Night Catedral

Posty: 40
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Dupa jasna
Poziom: 488
Skille: 99/9999
Poziom mag.: 15
Domyślny

$$$ I co sie liczy? Szacunek Bociarzy Ulicy
NocnyPasterz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:44   #10
Barosa7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Na lewo Na prawo w góre i w dół :cup:
Wiek: 16

Posty: 584
Imię: ..../o/
Gildia: ..\o/
Świat: ...lol
Poziom: \o/
Skille: ...\o\
Domyślny

I agree.

Barosa7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:44   #11
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Jeżeli kupiłem pacc zapłaciłem za niego własnymi pieniędzmi to nawet nie mogę być zbanowany ;] Mogę botowac i Gmowie Cmowie mogą mi dożo zrobić. Oczywiście graczy Facc za botowanie mogą banowac Deletowac ponieważ grają za darmo. Na tibia soft jest gdzies temat że ktoś im założył sprawę za bana i chyba ją nawet wygrał. Więc skończcie bo boty były, są, i będą. Myślicie że chce mi sie siedzieć przed komputerem całymi dniami i skilowac te durne pixelki i co 10 min dokładać kamienie, robić use na jedzeniu i wpisywać czar ?? jeżeli sądzicie że tak to jesteście tępymi nałogowcami którzy mogą grac po 24h i nie robi to wam zdanej różnicy Pozdro
To nie graj w ogóle...
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 12:47   #12
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Jeżeli kupiłem pacc zapłaciłem za niego własnymi pieniędzmi to nawet nie mogę być zbanowany ;] Mogę botowac i Gmowie Cmowie mogą mi dożo zrobić. Oczywiście graczy Facc za botowanie mogą banowac Deletowac ponieważ grają za darmo. Na tibia soft jest gdzies temat że ktoś im założył sprawę za bana i chyba ją nawet wygrał. Więc skończcie bo boty były, są, i będą. Myślicie że chce mi sie siedzieć przed komputerem całymi dniami i skilowac te durne pixelki i co 10 min dokładać kamienie, robić use na jedzeniu i wpisywać czar ?? jeżeli sądzicie że tak to jesteście tępymi nałogowcami którzy mogą grac po 24h i nie robi to wam zdanej różnicy Pozdro
jezus, nie sądziłem ze dozyje momentu w którym sie bede z tobą zgadzał ;o
eisscheriann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 13:07   #13
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Co to za czasy, botterzy powinni dupy zamknąć i cicho siedzieć, a ci jeszcze normalnych graczy od nałogowców wyzywają. Boże kochany poratuj ! Jak dla mnie to właśnie botterzy nie potrafią przeżyć bez tibii, a że grać nie umieją, to 'bot activated'. Z góry uprzedzam, że mam w dupie co mi odpiszecie, bo jesteście ZEREM.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 13:31   #14
Moorti
Użytkownik Forum
 
Moorti's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2007
Lokacja: C:\Windows

Posty: 27
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Poziom: 75+
Domyślny

A po co ludzie puszczają CaveBoty tylko po to żeby wbić jak najwiekszy lvl i sprzedać chara na allegro lub pochwalić sie kolegom jaki to ja nie jestem Super Pro Evul gracz bo mam 100 lvl w miecha. Traktujecie tą grę jak by to był jakiś cel w życiu. Patrzycie tylko na cyferki i czerwony pasek przy napisie "Experience" i co myślicie że koledzy będą czuli wobec was respekt bo wbiłeś niewiadomo jaki level na bocie jeśli tak to pozdro... To gra, zabawa. A jak ktoś nie chce siedzieć 24h na kompie żeby wbić sobie skila to niech sobie odpuści tą grę to nie są wyścigi kto będzie lepszy tylko ZABAWA... A ci co kupują PACCa i tylko bocą gdzie przyjemność z gry To tak samo jakbyś kupił zwykła grę za 90 zł i wpisał kod "przejdź do ostatniego poziomu" gdzie tu logika chyba że nie macie robić co z pieniądzmi to już co innego. Zresztą co ja mówię czy Wy widzicie coś innego oprócz Tibi ??

Boty mogą być ale tylko do pomocy w trudnych Questach ale nie do Cavebocenia. I zazwyczaj jest tak ze bana dostają bana Ci którzy sobie tylko pomagają botem a nie Ci co wbijają 100 lvle w miecha.
Moorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 13:51   #15
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moorti Pokaż post
A po co ludzie puszczają CaveBoty tylko po to żeby wbić jak najwiekszy lvl i sprzedać chara na allegro lub pochwalić sie kolegom jaki to ja nie jestem Super Pro Evul gracz bo mam 100 lvl w miecha. Traktujecie tą grę jak by to był jakiś cel w życiu. Patrzycie tylko na cyferki i czerwony pasek przy napisie "Experience" i co myślicie że koledzy będą czuli wobec was respekt bo wbiłeś niewiadomo jaki level na bocie jeśli tak to pozdro... To gra, zabawa. A jak ktoś nie chce siedzieć 24h na kompie żeby wbić sobie skila to niech sobie odpuści tą grę to nie są wyścigi kto będzie lepszy tylko ZABAWA...
A może właśnie jest na odwrót? Ja caveboce swoje chary tylko po to by pominąć nudne expienie przez 20 lvli na tym samym potworze wykładając do tego duużo czasu. Zabawę w tej grze sprawia mi tylko Pking i tylko do tych celów caveboce.

Cytuj:
A ci co kupują PACCa i tylko bocą gdzie przyjemność z gry To tak samo jakbyś kupił zwykła grę za 90 zł i wpisał kod "przejdź do ostatniego poziomu" gdzie tu logika chyba że nie macie robić co z pieniądzmi to już co innego. Zresztą co ja mówię czy Wy widzicie coś innego oprócz Tibi ??
W pewnym sensie masz rację, lecz dzisiaj Pacca kupić to nie problem, bo coraz częściej można spotkać sprzedawców PT za kasę w Tibii, w końcu ~100k to nie jest tak dużo.

Ogólnie nie polecam cavebocenia, wiem, że to w jakimś stopniu psuje grę, lecz sam system expienia w Tibii jest tak zjebany, że nie dziwie się sobie ani ludziom, że sięgają po boty.
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 14:42   #16
Seredo
Użytkownik Forum
 
Seredo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Seredo
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 112
Domyślny

Ja gram nie dla gry tylko dla znajomych. Według mnie ta gra nie polega na zabijaniu potworków tylko na tym że widząc 2giego ludzika pixelowego wiesz że ktoś jest po 2giej stronie. Jak go zabijesz on sie w***** Jak kogoś poczęstujesz itemkiem to sie ucieszy a lvl ?? Hmmm Expienie to tylko taki dodatek do tej gry. Ja lubię mieć wysoki lvl ponieważ wtedy jestem "prentki"
Seredo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 15:30   #17
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Deletować FACC za botting, PACCom pozwalać.
__________________
MÓJ BLOG

"Od kiedy straciłem rachubę czasu, wiedziałem już, że jedynym sposobem, aby osiągnąć życie wieczne jest wbicie 200 levela bądź 100 shieldingu"

Tomasz z Akwinu
TheDwarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 15:35   #18
MiszczTibijski
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chyba CIe kurwa pizda swędzi jak myslisz ze to wprowadzą 30+%~ graczy botuje jak by Cipsoft ich usunął przestali by grać + kupywać pacce przez co cipsoft miałby 30% mniejsze dochody ;d
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 22-07-2008, 18:35   #19
strom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2007

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Libacjan Pokaż post
Nie zgadzam się z tym. Sam dostałem bana za bota i cudem się wylizałem od deleta, przez co już nie bocę. I nie czuję się J3B4NYM BOTEREM!!11 bo używam x-raya.

Name: Shelbz
Sex: male
Profession: Sorcerer
Level: 41

Co jakiś noob na 41lvl może wiedzieć o graniu sorkiem. Retardzi... Najpierw niech zobaczy jak sprawa wygląda z tej drugiej perspektywy.
A powinienes tego deleta dostac.... ban jest za UZYWANIE i nie wazne co robisz... czy wbijasz expa, auto healing czy glupi x-ray

P.S skad wiesz czy ten 41 sorek to jego jedyny char... i nie lev cechuje ownera... czesto postac 30-50 potrafi zachowac sie lepiej niz jakis 100+
__________________
Piszecie głupie posty- z mojej strony odpowiedz bedzie jeszcze gorsza...
Moze zauwazycie co piszecie...
strom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 19:37   #20
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Dzieci dzieci dzieci...

CIPSOFT OSZUKUJE MNIE - JA OSZUKUJĘ ICH
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:55.


Powered by vBulletin 3