Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-03-2007, 15:57   #21
Idefix_Paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2007
Lokacja: Nidzica

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Idefx
Profesja: Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 21
Idefix_Paladyn ma numer GG 2021007 Idefix_Paladyn ma login Tlenu gallis_falaya@tlen.pl Send a message via Skype™ to Idefix_Paladyn
Domyślny

Palek to bardzo dobra prof. Jak kiedyś grałem palkiem na pacerze to ubiłem 21lvl i mialem ~80k więc nie wiem jak można mieć palkiem waste. Teraz mam palka na Xanterze i mam z 50k mniej troche bo na innych potworkach tu expiłem.
Idefix_Paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-03-2007, 03:09   #22
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ludzie palladynem waste moze jest do 20 lvl wlasnie gram pallem siedze na tombach i z mace/swordow ktore zbieram robie lootbaga takze biore Viking helmety i brass(wysylam do carlin i sprzedaje). Na 30 lvl na guardach sie nie ma waste (nawet ze skilem 70) na 50 lvl na dragach 0 waste (Umnie na serwie dragon shield 8k bp bolcow 6k proste obliczenie + cena manasow =Fortuna) .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2007, 22:22   #23
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

No nie wiem, czy na niskich lv taki duży waste jest. Swoim drugim palem (lv14 - 48dist) z 1.5h huntu (na tyle strzaly starczyly) wynioslem 1.2k, strzal wzielem 350, co jest rowne 700gp. Zysk jest.
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2007, 23:59   #24
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Okrutny Pokaż post
No nie wiem, czy na niskich lv taki duży waste jest. Swoim drugim palem (lv14 - 48dist) z 1.5h huntu (na tyle strzaly starczyly) wynioslem 1.2k, strzal wzielem 350, co jest rowne 700gp. Zysk jest.
kwestia tego na czym expiles
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 01:26   #25
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
kwestia tego na czym expiles
Na czym by nie expil (Chyba ze robil lootbaga) mial by waste
19 Pall Dist 51 na tombach = 450 ,850 gp w samej kasie (prosty wynik gdybym nie robil lootbaga z mac,vkiingow i brassow bym nie wynosil kasy z tamtad
13 Pall Dist 45 na rotach = 300 strzal , 500 Kasy (waste mialem na rotach z 45 dista a ktos tu mowil wogole kiedys ze 25 dista i ci sie oplaca na rotach)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 01:31   #26
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

A kto broni robić lootbaga? Mnie się z lootbagiem elegancko zwracało na 37 dista.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 02:50   #27
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
A kto broni robić lootbaga? Mnie się z lootbagiem elegancko zwracało na 37 dista.
Nerana nowy swiat non pvp wcale mi nie zakosili lootbaga 7k oz z 3h hunta na rotach i 2k oz vikingow,brassow z tomb
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 14:19   #28
Trastix
Użytkownik Forum
 
Trastix's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 190
Stan: Początkujący
Domyślny

sproboj obiema profesjami bedzie Ci sie dobrze gralo sorcem to graj jak pallem to graj nim przeciez to ma byc zabawa

@do kogos kto mowil o "money waster'ze"
jak ktos ma pacc i expi na guardach w kaz na respie 3x guard i bije je dodatkowo z hmm zeby szybciej bylo no to jasne ze ma waste
__________________
1337
Trastix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 14:33   #29
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NiePrzecietny Pokaż post
Na czym by nie expil (Chyba ze robil lootbaga) mial by waste
19 Pall Dist 51 na tombach = 450 ,850 gp w samej kasie (prosty wynik gdybym nie robil lootbaga z mac,vkiingow i brassow bym nie wynosil kasy z tamtad
13 Pall Dist 45 na rotach = 300 strzal , 500 Kasy (waste mialem na rotach z 45 dista a ktos tu mowil wogole kiedys ze 25 dista i ci sie oplaca na rotach)
ja tam jak smigalem palkiem po tombach, to robilem sobie strzaly w miedzy czasie. nie zapominaj, ze tam jest malo potworow "zlotodajnych" najbardziej sie oplacaja mumie, a najmniej crypty i stone golemy
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 15:24   #30
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NiePrzecietny Pokaż post
(waste mialem na rotach z 45 dista a ktos tu mowil wogole kiedys ze 25 dista i ci sie oplaca na rotach)
Zauwaz, ze kiedy to robilem spiry lamaly sie po 5-8 uderzeniach i myslenie o powaznym treningu zaraz na poczatku gry nie mialo sensu, aktualnie nie ma to wiekszego sensu ( bo po co to robic na sile skoro mozna tanio potrenowac ).
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 21-03-2007 o 15:28.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 15:56   #31
Twoj_Miszcz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 150
Stan: Niegrający
Twoj_Miszcz ma numer GG 5157895
Domyślny

gralem kiedys palkiem..nie podobalo mi sie,jak juz mnie dopadl dwarf guard lub jakies inne badziewie to lipa,dlatego wbilem nim tylko 20 lvl zeby isc na deserta i teraz gram sobie knightem,milo sie nim gra na non pvp ale skillowanie to porazka...ale przynajmniej bede mial potem nielzy czolg z niego ^^
Twoj_Miszcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 17:13   #32
pawel456
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 3
Domyślny

Ech mi to troche nie chce sie grac knightem ponieważ np. jak masz 22 lev to gdy 19 levelowy sorcerer zacznie ciebie napażać to ty mu gówno zrobisz i musisz uciekac.I tylko waste uh poczekam do letniego update to moze cos zmienią
pawel456 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 17:25   #33
kamillo-ja
Użytkownik Forum
 
kamillo-ja's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Darashia

Posty: 140
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 27+
Skille: 15/22
Poziom mag.: 26
kamillo-ja ma numer GG 8679386
Domyślny

@up

no niby tak sie mowi, ale knight sile 70/70 na 25 lvlu moze bic spokojnie 29 sorka czy 29 druta.
__________________
Jeśli komuś przeszkadza, że robie wiele błedów w postach to niech ich nie czyta.
.....:::::Kamill:::::.....

www.fasole.pl <<>> zbieraj i wygrywaj
kamillo-ja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 19:57   #34
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pall jest w niektorych momentach dobry a nie ktorych zly np wlasnie padlem bo 23 ek mnie blokowal Mial Stealth ringa i crypt mnie lal spadlo imi 500 arrows ale nie placze ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2007, 13:37   #35
Roxiriio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

heh ja mam palka skill 70dist (22lvl) zamierzam wbic 80 i dopiero expic a jak expilem to kasa idze przyzwoicie tylko trzebawiedziec na czym i z czym expic
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2007, 16:43   #36
Grosik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

omg

wiekszosc was co tu pisze to nooby

pall ma najwiecej kasy z all prof szczegolnie - drags/gs/guards

oplaca sie nim baaaardzi grac a na skilowanie mi poszlo jakies 1k na spir bo tylko raz mialem lags i mi sie nudzilo i sie poskilwoalem troche do 50 skilowalem potem exp;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2007, 17:48   #37
cite
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 39

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Druid Cite
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grosik Pokaż post
omg

wiekszosc was co tu pisze to nooby

pall ma najwiecej kasy z all prof szczegolnie - drags/gs/guards

oplaca sie nim baaaardzi grac a na skilowanie mi poszlo jakies 1k na spir bo tylko raz mialem lags i mi sie nudzilo i sie poskilwoalem troche do 50 skilowalem potem exp;]
Haha, rozbawiło mnie to drags/gs/guards. Na tym się expi a nie zarabia. (szczególnie jeżeli mowa o starszych światach, gdzie ceny przedmiotów wypadających z gs/draga są bardzo małe)
cite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2007, 18:06   #38
Koster-Rozliteraturalizat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi sie dobrze gra palem mimo iz granie w tibie mam ograniczone (starzy kaza mi uczyc sie do testu gimnazjalnego ), kasa niezle sie sypie (mam 12k +2bp ih i loot) skile 50 (spirami wale czasem na mino guardach za 70 ). Kasa idzie chyba tylko na spiry (z początku, bo puzniej inna amunicja). Jednakoworz skilowanie to udręka!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2007, 18:14   #39
Lifter
Użytkownik Forum
 
Lifter's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 412
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
W całej swojej karierze paladyna wyszedłem tylko raz na minus - całe 60 gp straty. Bez przesady, gdzie Ty człowieku na PACC'u expisz, że masz waste? O_o I jakie statsy paladyna?
44 Level Royal Paladin
75 dista.
Starty nie mam, ale mam zysk na czysto 50gp/h -.-

Expie na Piratach na Nargor.
__________________
Keylogger tygodnia:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasisok
Witam jesli ktos chce obejrzec film solo dmeon 70 lvl sorcerer link daje
***
Uwaga moze wystapic trojan albo keylogger w nie ktorych anty wirach bo w exe dodałem film by był lepszy efekt jak i dzwieku i graficzny
Lifter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2007, 17:53   #40
NiePrzecietny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koster-Rozliteraturalizat Pokaż post
Mi sie dobrze gra palem mimo iz granie w tibie mam ograniczone (starzy kaza mi uczyc sie do testu gimnazjalnego ), kasa niezle sie sypie (mam 12k +2bp ih i loot) skile 50 (spirami wale czasem na mino guardach za 70 ). Kasa idzie chyba tylko na spiry (z początku, bo puzniej inna amunicja). Jednakoworz skilowanie to udręka!!!
Boze ale noob kto uwierzy ze ze spearmi na guardach expiles?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:45.


Powered by vBulletin 3