Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-03-2005, 21:26   #1
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny Nowy rodzaj przedmiotów ofensywnych

wedłóg mnie cipsoft powinien wprowadzić nowy rodzaj brońi, a mianowicie broń która by wzmacniała fist fighting, dla ludzi którzy chcą potrenować ten rodzaj walki, mam na myśli różnego rodzaju rekawice, kastety, i inne przydatne gadżety aby gra było bardziej urozmaicona, fisat ponad to powinien być przystosowany troszke bardziej dla sorców i druidow aby im chociaż minimalnie szybciej rósł ten skil na przykład do poziomu 28-30 bo wedłóg mnie te profesje jako magowie nie powinni używać mieczy, pałek i innych a jedynie posługiwać sie własnym sprawnymi rekoma wiec takie rozwiąznie było by zgodne z aknonami gier fantasy, a knighci miali by nową ucieche z gry nowymi oprzedmiotami
Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-03-2005, 21:28   #2
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
wedłóg mnie cipsoft powinien wprowadzić nowy rodzaj brońi, a mianowicie broń która by wzmacniała fist fighting, dla ludzi którzy chcą potrenować ten rodzaj walki, mam na myśli różnego rodzaju rekawice, kastety, i inne przydatne gadżety aby gra było bardziej urozmaicona, fisat ponad to powinien być przystosowany troszke bardziej dla sorców i druidow aby im chociaż minimalnie szybciej rósł ten skil na przykład do poziomu 28-30 bo wedłóg mnie te profesje jako magowie nie powinni używać mieczy, pałek i innych a jedynie posługiwać sie własnym sprawnymi rekoma wiec takie rozwiąznie było by zgodne z aknonami gier fantasy, a knighci miali by nową ucieche z gry nowymi oprzedmiotami
hmmm... sorc am łuk i bursty :S
Co do rękawic-lepszym rozwiązaniem byłby "distance ring" , a w "dobrych" fantazy sorcerer zawsze chodzi z pałką i mieczem lub tylko pałką, lub tylko mieczem
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2005, 21:39   #3
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

tak ale to jest tylko jego dodatek a ekawice były by po prostu fajne, zreszta w fatasy palka czarodzieja zazwyczaj coś robi, a tu nic jet bo jet i można nią nawalać jak człek prymitywny
Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2005, 21:40   #4
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
tak ale to jest tylko jego dodatek a ekawice były by po prostu fajne, zreszta w fatasy palka czarodzieja zazwyczaj coś robi, a tu nic jet bo jet i można nią nawalać jak człek prymitywny
Tibia juz po grafice wydaje się prymitywna (delikatniej: "nie z tej epoki") więc jaki problem... co do tych "robiących coś pałek" to jest enchanched staff"
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2005, 23:33   #5
Czester
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Lokacja: Iława

Posty: 103
Czester ma numer GG 1462060
Domyślny

Fist fighting powini ulepszyc ale bez dodawania itemow walczacz zaluzmy kastetemto jusz by niebyl fist a cipy robili gre tak jak chcieli.
__________________
Któregoś dnia,Kiedy staniemy się mądrzejsi,
Kiedy cały Swiat się zestarzeje
Kiedy będziemy kochać
I będę się modlił do kogoś abyśmy mogli jeszcze żyć
żeby żyć i jednego dnia któregoś dnia
Któregoś dnia,życie będzie sprawiedliwsze
Potrzeby będą żadsze,a chciwość nie będzie popłacała
Bóg będzie podąrzał do tego rozświetlonego przełomu
Jeśli nie będziemy chcieli wejśc na księżyc,pozwoli temu przyjść
jednemu dniowi,pewnemu dniowi
Wkrótce...
Czester jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 08:56   #6
Matekneo
Użytkownik Forum
 
Matekneo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Czerwieńsk

Posty: 208
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 44
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

To bylo powiedziane w wywiadzie z CIPami. Nie bedzie zadnej profesji do tego skillu bo to zmienilo by gre... A co do tych rekawic skoro tak powiedzieli raczej tego nie zrobia...
__________________
^Violets are blue, Roses are red
Don't touch my friend- or U are dead^
If you read this - you will be dead.
Matekneo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2005, 10:50   #7
Matrixen
Użytkownik Forum
 
Matrixen's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2004
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 33

Posty: 59
Matrixen ma numer GG 3427067
Domyślny

CipSofr powiinien zrobic nawy rodzaj Broni i Skilli a mianowicie Staff( Laski Magiczne) Lekkie i Nie Zbyt Dobre dmg. Fajnie by bylo gdyby Staffy wplywaly takze na szybkosc rosniecia manny Zapomnialem dodac ze bron by byla Głownia Uzywana U Druidow i Sorcow bo dla nich jako takich broni nie ma
__________________
RIDE OF METAL!!!! \../(-.-)\../
http://photobucket.com/albums/y13/Matrix13/
Moje fotki Narazie jest bardzo malo wiec nie oplaca sie wchodzic
Hail JAMERA!!!
Jak cos moj nick na jamerze - Masterio Matrien

Ostatnio edytowany przez Matrixen - 15-03-2005 o 10:51.
Matrixen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 07:27   #8
Kwieciu_89
Użytkownik forum
 
Kwieciu_89's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: Mielec
Wiek: 34

Posty: 4
Pytanie Nowe Bronie

Dlaczego w takim razie Cipsoft nie zrobił jeszcze np. shielding ringa lub Magic Ringa o takich samych właściwościach ??
Kwieciu_89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 21:36   #9
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Hehe. Rękawice mnie zmiażdżyły!!!!. Wtedy ludzie użądzali by walki bokserskie i nic z tego by nie wyszło. Najlepiej niech zostanie jak jest (lub bardzo małe zmiany). To nie ma być masakryczna masakra tylko zwykła prosta RPG.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2005, 09:56   #10
Paciek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2005

Posty: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
hmmm... sorc am łuk i bursty :S
Co do rękawic-lepszym rozwiązaniem byłby "distance ring" , a w "dobrych" fantazy sorcerer zawsze chodzi z pałką i mieczem lub tylko pałką, lub tylko mieczem
Nie zgadzam sie w dobrym 'FantaZy' magowie zawsze chodza z kosturami

MSZ
Paciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2005, 11:53   #11
Storm Silverhand
Użytkownik Forum
 
Storm Silverhand's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek
wedłóg mnie cipsoft powinien wprowadzić nowy rodzaj brońi, a mianowicie broń która by wzmacniała fist fighting, dla ludzi którzy chcą potrenować ten rodzaj walki, mam na myśli różnego rodzaju rekawice, kastety, i inne przydatne gadżety aby gra było bardziej urozmaicona, fisat ponad to powinien być przystosowany troszke bardziej dla sorców i druidow aby im chociaż minimalnie szybciej rósł ten skil na przykład do poziomu 28-30 bo wedłóg mnie te profesje jako magowie nie powinni używać mieczy, pałek i innych a jedynie posługiwać sie własnym sprawnymi rekoma wiec takie rozwiąznie było by zgodne z aknonami gier fantasy, a knighci miali by nową ucieche z gry nowymi oprzedmiotami
A sprawdzałeś jak fist rośnie magom? Widze ze nie. Rośnie szybciej niz inne skille i nie przekonacie mnie ze jest inaczej. Jak nie wierzycie to sprawdźcie sami.
A w Fantasy to raczej mnisi biją się pięściami A mag zawsze ma jakąś laseczkę i raz za czas kogoś zdzieli. No dobra czasami ma jakiś sztylet
A tak to mag nie powinien używać pałek. Przecież to najcięższa broń. (w tibii mamy skull staff którego używam bo jest on akurat idealny dla magów)Ale to jest laska a nie pałka.
__________________

Ostatnio edytowany przez Storm Silverhand - 19-03-2005 o 11:55.
Storm Silverhand jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2005, 12:52   #12
Malarz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2005

Posty: 2
Żarówka

Wszyscy mówcicie o magach i fist fighting.A moze przydała by sie broń dystanswa. W swordach jest magic longsword a w distance tez bys sie cos przdało, może strzelba?
Malarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2005, 13:09   #13
slammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malarz
Wszyscy mówcicie o magach i fist fighting.A moze przydała by sie broń dystanswa. W swordach jest magic longsword a w distance tez bys sie cos przdało, może strzelba?
Taaa.. Nie ma to jak strzelba w grach fantasy xD Może jeszcze mają dodać profesję "kowboj" ? Chodził by szybciej od innych (koń) i strzelał z rewolwera (one shot - one kill).

Jak dla mnie powinni dodać staffy - bardzo lekkie bronie, tylko magowie/druidzi mogą ich używać. Sorcowie/druidzi nie mogliby używać broni cięższych niż np. 20 oz.

A co do fista to mogli by dać coś w rodzaju kamienia, którym można uderzać itp.

I dlaczego spearami nie można bić z bliska ? Każdy głupi potrafiłby kogoś ukłuć spearem.
slammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2005, 11:15   #14
Xan Arcanist
Użytkownik Forum
 
Xan Arcanist's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: Between heaven and hell...
Wiek: 33

Posty: 445
Profesja: Sorcerer
Xan Arcanist ma numer GG 7442973
Domyślny

Przydałoby się stworzyć "shielding ring" lub "distance ring". A co do tematu to już coś takiego istnieje i nazywa się... "power ring"
Xan Arcanist jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 15:18   #15
maripo
Użytkownik Forum
 
maripo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Nowy Sącz
Wiek: 32

Posty: 191
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 66
maripo ma numer GG 1138995
Domyślny

Shielding ring
wg. mnie to bez sensu... każdej postaci rośnie shielding ale niekażdej sword club axe bo siuę wybiera jeden rodzaj broni

Shielding Ring NIE

Dist Ring
Jakbyście niezauważyli dist leci 1.5 raza szybciej niż sword axe club u knightów. Dlatego dla palla skill 70 to nieproblem a dla Rycerza to lekki jest

Dist Ring NIE


A co do tej najlepszej broni w discie to macie power bolty... a z normalnych bolców i tak lejecie ostro
maripo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 19:29   #16
Cagi
Użytkownik forum
 
Cagi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 32

Posty: 12
Cagi ma numer GG 4283759
Domyślny

sam jestem sorkem i tak samo odczuwam brak broni do wyboru dla maga. Zgadam sie z slammer'em
Cagi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 20:00   #17
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny Strzelba...

Wcale że strzelba jest erpegowa! Do jasnej cholery, dziadek (geomancer) powininen strzelać krasnooludzką strzelbą, a nie rzucać kamieniami. Widział ktoś, żeby stary mędrzec rzucał kamieniami, ot coś! Krasnoludzi zawsze słynęli z zaawansowanej techniki wojennej. Mogę się założyć, że to oni projektowali pułapki w kryjówkach faraonów. Tak więc mogli oni wymyśleć również strzelbę (po co byłaby gildia piromanów w Kazordoon?)
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2005, 23:31   #18
Vermyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Kathmandu, Nepal
Wiek: 35

Posty: 390
Imię: Vermyn
Profesja: Elite Knight
Gildia: Core
Świat: Lunara
Poziom: 85
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matrixen
CipSofr powiinien zrobic nawy rodzaj Broni i Skilli a mianowicie Staff( Laski Magiczne) Lekkie i Nie Zbyt Dobre dmg. Fajnie by bylo gdyby Staffy wplywaly takze na szybkosc rosniecia manny Zapomnialem dodac ze bron by byla Głownia Uzywana U Druidow i Sorcow bo dla nich jako takich broni nie ma
Lol, sorc nie powinien dostawac zadnych dodatkow, poniewaz jest najlepsza postacia ofensywna w grze.
__________________
Signed
Vermyn
† "Obsequium amicos, veritas odium parit." †
Vermyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2005, 11:21   #19
iglarf
Użytkownik Forum
 
iglarf's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 201
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 85
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

BUhaua....Nie dosc ze sorc wali z sd po 500+ to jescze bedzie wali lz piesci jak knight z miecza...-.-
__________________
Pacc>Azura>Kazordoon>Elite Knight>71lvl->85/83->6mlvl
iglarf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2005, 13:53   #20
ahaw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Storm Silverhand
A sprawdzałeś jak fist rośnie magom? Widze ze nie. Rośnie szybciej niz inne skille i nie przekonacie mnie ze jest inaczej. Jak nie wierzycie to sprawdźcie sami.
A w Fantasy to raczej mnisi biją się pięściami A mag zawsze ma jakąś laseczkę i raz za czas kogoś zdzieli. No dobra czasami ma jakiś sztylet
A tak to mag nie powinien używać pałek. Przecież to najcięższa broń. (w tibii mamy skull staff którego używam bo jest on akurat idealny dla magów)Ale to jest laska a nie pałka.
Wydaje mi sie ze najlepszym okresleniem bylby kostur
__________________
http://www.vastnet.co.uk/~777/dragons2/dragon.php?id=3715&t=1
ahaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:53.


Powered by vBulletin 3