Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-05-2006, 17:15   #1
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny Dziwna sprawa Minotaura!

Czesc to moj pierwszy post na tym forum
Jestem Rookstayerem na Ketlerze!!! i odkrylem cos nie wiem czy to cos waznego ale mnie sie wydaje dziwne tez sie zajmuje tymi zagadakami na rooku ss i mino mag ... ale to mnie zadziwilo:
CHodzi mi tutaj o mino ktory znajduje sie na gorze blisko SS spawa jest taka ze normlna walka z mino zajmuje mi ok 2 minut i nie mam problemow z jego zabiciem ... otoz poszedlem do tego mino oczywiscie z skrzynkami zeby wejsc i zobaczylem ze on nie ma juz poloy zycia tzn ze ktos z nim walczyl ale chyba zrezygnowal bo Ciala tez nie bylo ... niewazne ... no i atakuje normalnie tego mino myslalem ze sobie z nim normalnie poradze mam 9 lev i malem cale zycie i wyobrazcie sobie ze walka trwala ponad 4 prawie 5 minut i do tego musialem zurzyc 2 life fluidy zeby przezyc czy to nie dziwne?oki to nic zabilem go mial chain armor no i poszedlem popatrzec na SS sobie i czekalem a sie zrepamuje ten mino no i co dziwne dlugo nie czekalm i juz byl 2 poszedlem i zabilem go w 2 minuty bez wiekszych strat... mowie sobie zbieg okolicznosci dostalem tym razem szpadel niewazne ... poczekam kolo znowu SS az znowu sie zrespamuje nastepny mino i czekac musilem tym razem z 5 minut gdy juz sie pojawil znowu go wale a tu on nic ledwo mu pol zycia rozwalilem i przy tym zurzylem 3 life fluidy i i tak go nie zabilem zostalo mu troszke mnie niz pol zycie dziwne !!! nie moglem go zabic i wrocilem do miasta i co bedzie dalejk napisze bo ide go zabic chociaz spobowac .... dal bym screen ale nie wiem jak ?
Michaluza jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-05-2006, 17:18   #2
Gejko
Zbanowany
 
Gejko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2005
Lokacja: Police

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 30
Skille: 19/21
Poziom mag.: 39
Gejko ma numer GG 3758838
Domyślny

ale o co ci qrwa chodzi?
Gejko jest offline  
stary 04-05-2006, 17:20   #3
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michaluza
Czesc to moj pierwszy post na tym forum
Jestem Rookstayerem na Ketlerze!!! i odkrylem cos nie wiem czy to cos waznego ale mnie sie wydaje dziwne tez sie zajmuje tymi zagadakami na rooku ss i mino mag ... ale to mnie zadziwilo:
CHodzi mi tutaj o mino ktory znajduje sie na gorze blisko SS spawa jest taka ze normlna walka z mino zajmuje mi ok 2 minut i nie mam problemow z jego zabiciem ... otoz poszedlem do tego mino oczywiscie z skrzynkami zeby wejsc i zobaczylem ze on nie ma juz poloy zycia tzn ze ktos z nim walczyl ale chyba zrezygnowal bo Ciala tez nie bylo ... niewazne ... no i atakuje normalnie tego mino myslalem ze sobie z nim normalnie poradze mam 9 lev i malem cale zycie i wyobrazcie sobie ze walka trwala ponad 4 prawie 5 minut i do tego musialem zurzyc 2 life fluidy zeby przezyc czy to nie dziwne?oki to nic zabilem go mial chain armor no i poszedlem popatrzec na SS sobie i czekalem a sie zrepamuje ten mino no i co dziwne dlugo nie czekalm i juz byl 2 poszedlem i zabilem go w 2 minuty bez wiekszych strat... mowie sobie zbieg okolicznosci dostalem tym razem szpadel niewazne ... poczekam kolo znowu SS az znowu sie zrespamuje nastepny mino i czekac musilem tym razem z 5 minut gdy juz sie pojawil znowu go wale a tu on nic ledwo mu pol zycia rozwalilem i przy tym zurzylem 3 life fluidy i i tak go nie zabilem zostalo mu troszke mnie niz pol zycie dziwne !!! nie moglem go zabic i wrocilem do miasta i co bedzie dalejk napisze bo ide go zabic chociaz spobowac .... dal bym screen ale nie wiem jak ?
Nie no "no coment" poprostu brak mi slow na to co tu napisales.
btw. chodzi ci o to ze raz zabijesz szybko moba a raz nie i ze za drugim minosem lopata ci padla?? Jezeli tak to poprostu brak mi slow
__________________
Zylkolak jest offline  
stary 04-05-2006, 17:27   #4
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zylkolak
Nie no "no coment" poprostu brak mi slow na to co tu napisales.
btw. chodzi ci o to ze raz zabijesz szybko moba a raz nie i ze za drugim minosem lopata ci padla?? Jezeli tak to poprostu brak mi slow
czy ty jestes taki tepy Zylkolak czy tylko takiego z siebie robisz? po co odrazu takim ogniem krytykujesz .... nie obchodzi mnie zadna lopata zauwa to ze duzo raz walilem mino w innych mijscach i nie mialem z nim problemu i nie musialem uzywac zadnych life fluidow a tu nagle taki mi mino wykakuje i czy to nie jest dziwne ze na zmaina raz sie normalnie mi z nim walczy raz cholernie trudno i nie wal do mnie odrazu takim ogniem zylkolak!!!!!
Michaluza jest offline  
stary 04-05-2006, 17:28   #5
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Żarówka ???

Następnym razem respował się po 5 minutach a nie po 2? A skąd wiesz? Jeśli poszedłeś sprawdzić czy już jest resp liczył się od początku więc to zostawmy. To że raz wypadł shovel a raz chain armor też... <nie będę tego komentował > A z tym że raz trudniej zabic innym nie to niewiem. Może ktoś się na tym zna ale ja też kiedyś waliłem rota ze 2 minuty i on mial green a ja yellow a innym razem waliłem go 2 minuty i ja miałem yellow a on red więc wydaję mi się że to normalne. To takie ''szczęście'' - niechce nic mówić bo palnę jakąś głupotę poczekam no comment innych.
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka
Stonoga jest offline  
stary 04-05-2006, 17:30   #6
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michaluza
czy ty jestes taki tepy Zylkolak czy tylko takiego z siebie robisz? po co odrazu takim ogniem krytykujesz .... nie obchodzi mnie zadna lopata zauwa to ze duzo raz walilem mino w innych mijscach i nie mialem z nim problemu i nie musialem uzywac zadnych life fluidow a tu nagle taki mi mino wykakuje i czy to nie jest dziwne ze na zmaina raz sie normalnie mi z nim walczy raz cholernie trudno i nie wal do mnie odrazu takim ogniem zylkolak!!!!!
Nie no tak serio z niego wypada Spike Sword ale musisz go kilnac 5 razy z rzedu i za kazdym razem jest trudniejsz !!!!!111111

P.S
Hehehehe rozbrojiles mnie tak jak ten gosciu co do mnie wiadomosc wyslal... nagroda dla ciebie
Przeczytaj Sygnaturke ;p
__________________
Zylkolak jest offline  
stary 04-05-2006, 17:35   #7
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zylkolak
Nie no tak serio z niego wypada Spike Sword ale musisz go kilnac 5 razy z rzedu i za kazdym razem jest trudniejsz !!!!!111111

P.S
Hehehehe rozbrojiles mnie tak jak ten gosciu co do mnie wiadomosc wyslal... nagroda dla ciebie
Przeczytaj Sygnaturke ;p
Ale ty jestes sep tylko ktos cos napisze to sie rzucasz wez sie za zawijanie sreberek w wytwurni czekolady WIELKI GRACZU W TIBIRE!!!! przestan i nie krytykuj tak nie umiesz normalnie wytlumaczyc przestan .... tylko smiech no comment !!!
Myslalem ze to cos ddziwnego ale oki dzieki za comment stonoga on chociaz potrafi jak czlowiek a nie jak ten sep zylkolak szkoda slow!!!
Michaluza jest offline  
stary 04-05-2006, 18:00   #8
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny

No poszedlem do niego zabilem go podkreslam mial mniej niz pol zycia i musialem uzyc jeszcze 2 life fluidy + 3 tamte to razem 5 !!!! dla mnie to dziwne bardzo dziwne!!!!!! na minosa tyle zuzyc na jednego!!!! To jest dziwne jak dla mnie a w tibie troche gram i pierwszy raz takie cos widze ....
Michaluza jest offline  
stary 04-05-2006, 18:14   #9
stryju
Użytkownik Forum
 
stryju's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Domyślny

Ja myśle że to tylko przypadek, jak ci sie minos zrespawnował po 2 minutach i nastepnie po 5 to chyba cos zmyslasz, chyba ze afkowales albo cos, byles w kuchni w pokoju. Według mnie przypadek.
stryju jest offline  
stary 04-05-2006, 18:31   #10
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny

moze macie racje moze to przypadek ale sprawdzam to caly czas i jak ja to mowie na tego "łatwiejszego" czeka sie mniej czasu na jego respawn niz na tego "trudniejszego" moze to przypadek ale bede to badal caly czas i bede go zabijal jeden po drugim ale cos w nim jest i wie ktos moze co on tam robi stonoga powienienes wiedziec ty jestes oczytany w tym mnie sie wydaje ze on ma cos wspolnego ze spike sword to tylko moja hipoteza .....
Michaluza jest offline  
stary 04-05-2006, 19:02   #11
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Domyślny

Veroth czy jak mu tam za pomocą Hyacyntha umieścił go na wysepce bo sie bał zemsty Dallheima... ech niebęe tu przepisywał tematu. Jest od tego 1 i nie będę robił bałaganu.
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka
Stonoga jest offline  
stary 04-05-2006, 19:11   #12
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny

chodzilo mi o tego mino na wzgorzu a nie o SS ale trudno....
Michaluza jest offline  
stary 04-05-2006, 19:24   #13
Smokik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michaluza
Czesc to moj pierwszy post na tym forum
Jestem Rookstayerem na Ketlerze!!! i odkrylem cos nie wiem czy to cos waznego ale mnie sie wydaje dziwne tez sie zajmuje tymi zagadakami na rooku ss i mino mag ... ale to mnie zadziwilo:
CHodzi mi tutaj o mino ktory znajduje sie na gorze blisko SS spawa jest taka ze normlna walka z mino zajmuje mi ok 2 minut i nie mam problemow z jego zabiciem ... otoz poszedlem do tego mino oczywiscie z skrzynkami zeby wejsc i zobaczylem ze on nie ma juz poloy zycia tzn ze ktos z nim walczyl ale chyba zrezygnowal bo Ciala tez nie bylo ... niewazne ... no i atakuje normalnie tego mino myslalem ze sobie z nim normalnie poradze mam 9 lev i malem cale zycie i wyobrazcie sobie ze walka trwala ponad 4 prawie 5 minut i do tego musialem zurzyc 2 life fluidy zeby przezyc czy to nie dziwne?oki to nic zabilem go mial chain armor no i poszedlem popatrzec na SS sobie i czekalem a sie zrepamuje ten mino no i co dziwne dlugo nie czekalm i juz byl 2 poszedlem i zabilem go w 2 minuty bez wiekszych strat... mowie sobie zbieg okolicznosci dostalem tym razem szpadel niewazne ... poczekam kolo znowu SS az znowu sie zrespamuje nastepny mino i czekac musilem tym razem z 5 minut gdy juz sie pojawil znowu go wale a tu on nic ledwo mu pol zycia rozwalilem i przy tym zurzylem 3 life fluidy i i tak go nie zabilem zostalo mu troszke mnie niz pol zycie dziwne !!! nie moglem go zabic i wrocilem do miasta i co bedzie dalejk napisze bo ide go zabic chociaz spobowac .... dal bym screen ale nie wiem jak ?


HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH dzięki poprawiłeś mi humor hahahahhahahahahahhahah mam pytanie 1. ile ty zabiłeś tych innych minosow 2 czy może 3 a odpowiedz jest prosta raz potwór jest silniejszy raz słabszy jest to różnie np. mój kolega zabija huntery bez straty hp a ostatnio hunter go na 3 hity zabił to jest tak rożnie
 
stary 04-05-2006, 19:27   #14
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

@Michaluza
Jak chcesz poczatować, to zapraszam na www.********.interia.pl (nie chce robić reklamy, stąd te gwiazdki).

@TOPIC
?
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline  
stary 04-05-2006, 21:05   #15
Stary Rencista
Użytkownik forum
 
Stary Rencista's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 8
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Oczko Bez śmiechu Panowie

Witam,
Tak na pocieszenie Michaluza - odkrywając zakątki rooka, i właśnie walcząc z minotaurem również miałem takie sytuacje że niekiedy zabijałem go w przeciągu 2 minut nie zużywająć life fluidów, a było że się męczyłem z nim nawet i ponad 5 minut . Niestety nie ma w tym nic dziwnego( kiedyś myślałem że im silniejszy to ma wlaśnie poison daggera ). Niechce Cie martwić ale również minotaur na skale nie ma nic wspólnego z Spike Swordem położonym nieopodal. No ale życze Ci powodzenia, może i uda Ci się odkryć zagadke .
Stary Rencista jest offline  
stary 04-05-2006, 22:09   #16
Grelix
Użytkownik Forum
 
Grelix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 28

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Pocket Aces
Świat: Antica
Poziom: 45
Poziom mag.: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gejko
ale o co ci qrwa chodzi?
On chce sie dowiedziec czy to jest jakis zbieg okolicznosci czy moze jak inni go zabijali to tez tak mieli.A jezeli nie rozumiesz to do lekarza trzeba
Grelix jest offline  
stary 04-05-2006, 22:35   #17
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Domyślny

No to teraz jużwszystko rozumiesz. Chciałem tylko dodać żeten mino ma jakiś związek z verothem alr to zupełnie inna historia. Teraz i ja wiem - ale dlaczego potwory mają sowje ''kaprysy'' przecież to nie ejst zbyt pasujące do Tibi a przecież to mieszanka strategii, ekonomiii, handlu i LOGIKI.
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka
Stonoga jest offline  
stary 05-05-2006, 14:20   #18
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

buehehe ty masz dałna czy co?
Co mnie to K***wa obchodzi ze ci szpadel wypadł?
albo to ze zuzyles na niego 3 life fluidy.....a ten twój zakichany 9 level....to zaden rookstayer,takie cos to ja w kilka godzin zrobie.Nabij chociaz 17 to mozesz sie udzielać.
myslałem ze napiszesz cos interesujacego na temat mino maga..ale co tam....
Hybryda jest offline  
stary 05-05-2006, 16:36   #19
Jordan rookguardion
Użytkownik forum
 
Jordan rookguardion's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 15
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Saphira
Skille: rosną
Poziom mag.: =]
LOL

no nie rozbroiles mnie tym nie chce cie obrażac ale to noobiarski temat po prostu nie raz sie potwora rozwala szybko nieraz nie i nie ma w tym nic dziwnego naprawde
POZDRO
Jordan rookguardion jest offline  
stary 05-05-2006, 19:19   #20
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jordan rookguardion
no nie rozbroiles mnie tym nie chce cie obrażac ale to noobiarski temat po prostu nie raz sie potwora rozwala szybko nieraz nie i nie ma w tym nic dziwnego naprawde
POZDRO
no wiec tak....
1; ty posiadasz aktualnie 3 posty na forum..z czego 2 sa rownie idiotyczne jak twoj nick
2: co znaczy rookguardion?
3; nie obrazaj innych noobow.....bo oni wszyscy sa z toba polaczeni...wiec tak jak bys obrazal rodzine ^^
MaveriC jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:57.


Powered by vBulletin 3