Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-03-2009, 00:41   #21
FighterKamil
Użytkownik Forum
 
FighterKamil's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: B-B ??

Posty: 368
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

nie gram w już tibie nie wiem nie miałem palka nie wiem jak się leczy ale taki najt LP ile musi wypić potów żeby mieć full hp ? (mowa tu o ultimatach) knight to dobry cash mejker nic więcej (chodź nie wiem co z tymi botami). obecna tibia pokazuje nam jak kurwa szwaby ją zjebały...
na 7.6 każdy miał swoje zadanie
ed sio, uhy = najt power nie do ujebania.
rp ms shootery
ek bloczenie

a teraz?
220 ms/ed bloczy kurwa 2 demce na granie
300 rp bloczy poi
300 ek nic kurwa tylko boci
więc elo jeżeli chce się wam w ten syf grać...
i ten ostatni updejt omg 50% expa przez 1 h gz


GL&HF
__________________
http://www.*********.pl/polecam:14172
fajne nagrody klikac
FighterKamil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-03-2009, 01:18   #22
Mac-Graw
Użytkownik Forum
 
Mac-Graw's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Wiek: 35

Posty: 235
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FighterKamil Pokaż post
obecna tibia pokazuje nam jak kurwa szwaby ją zjebały...
[...]
i ten ostatni updejt omg 50% expa przez 1 h gz
Podpisuję się obiema rękami. Tak niewiele trzeba, że spartolić grę, która kiedyś miała jakiś klimat kto kiedyś by pomyślał, że można bez problemu ubić takiego 200+ EK xd a teraz?? Hah, żal.pl ;D

Update z Yalahar ostatecznie utwierdził mnie w decyzji odstąpienia od tej gry i szczerze mówiąc nie żałuję. prawda jest taka, że obecnie rola EK ogranicza sie do botowania na żółwiach, bog riderach albo innych koxiarskich monsterkach.

Grałem każdą profesją z osobna, najbardziej mi się podobała gra ED i RP. EK też się grało całkiem fajnie do ~60 lvl'a xd.

Wprowadzenie do gry "nowego systemu leczenia" przypominało mi o "reformach polskiej służby zdrowia" >.> - równie nieudane.

I dodam do tego jeszcze, że niech sobie dzieci neo//allegro i inne kozaki po mnie jadą za to co napisałem. Ten realny świat jest o niebo lepszy niż te dziadowate pixeliki ;D
__________________

---------------------------------------------------
~*>†††<*~
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
~*>†††<*~

---------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Mac-Graw - 31-03-2009 o 01:21.
Mac-Graw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2009, 10:07   #23
Schweppes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Skc

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lemuras
Profesja: Elder Druid
Gildia: Megiddo
Świat: Celesta
Poziom: 203
Skille: xD
Poziom mag.: 83
Domyślny

jak czytam te posty to az w glowie mi sie kreci. Ludzie, nikt wam nie karze grac w ta gre. Skoro nie gracie to po co wchodzicie na fora? nie ma klimatu? to po co dajecie jeszcze swoje posty skoro prowadzicie takie bujne rl life? To jest temat do komentowania fajnego filmku neroxa a nie dyskusja na temat czy warto grac w tibie. Co do tematu kazda profesja jest fajna i mocna, to mial na celu balans profesji. Jeden woli rzucac czary ktore daja dmg za 1k+ inni wola walic z grana i moc blokowac silne potwory. Mowicie ze system leczenia jest taki kiepski? Jak wy sobie wyobrazacie knightow ktorzy lecza sie z uhow na 200+ na dzisiejszych pvp serverach? kazdy kto by mial 200+ nie bylby do ubicia? to mialo by sens? ile osob byloby nie do zabicia? a tak, kazdy moze zostac zownowany. Z czasem w tibi sa coraz wyzsze lvle i coraz mocniejsze postacie. Updaty tego wymagaja zeby nie byl to ots. Kazdy narzeka na cipsoft a jednak coraz wiecej ludzi gra w te pixele, cos w tym jest nie?
__________________

You see yourself. You are an elder druid.
Schweppes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2009, 17:41   #24
PsiakoS
Użytkownik Forum
 
PsiakoS's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 742
Profesja: Elite Knight
Gildia: Convidents
Poziom: 300
Skille: 102/98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mac-Graw Pokaż post
Podpisuję się obiema rękami. Tak niewiele trzeba, że spartolić grę, która kiedyś miała jakiś klimat kto kiedyś by pomyślał, że można bez problemu ubić takiego 200+ EK xd a teraz?? Hah, żal.pl ;D

Update z Yalahar ostatecznie utwierdził mnie w decyzji odstąpienia od tej gry i szczerze mówiąc nie żałuję. prawda jest taka, że obecnie rola EK ogranicza sie do botowania na żółwiach, bog riderach albo innych koxiarskich monsterkach.

Grałem każdą profesją z osobna, najbardziej mi się podobała gra ED i RP. EK też się grało całkiem fajnie do ~60 lvl'a xd.

Wprowadzenie do gry "nowego systemu leczenia" przypominało mi o "reformach polskiej służby zdrowia" >.> - równie nieudane.

I dodam do tego jeszcze, że niech sobie dzieci neo//allegro i inne kozaki po mnie jadą za to co napisałem. Ten realny świat jest o niebo lepszy niż te dziadowate pixeliki ;D
1. A może w Tibi pojawiło się więcej ludzi którzy mają duże lvle i chcą huncić? stąd ta flustracja i zazdrość ze rp blokuje potwory?
2. Leczenie i inne zmiany tak? rozumiem że nie powinno być nowych miast, miejsc do expa tylko powinniśmy się cofać 100 lat za murzyny okokok!
3. Tak wiemy ze WoW jest 100 razy lepszy, nie graj w Tibje nikt Ci nie karze.
PsiakoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2009, 22:18   #25
michalll
Użytkownik Forum
 
michalll's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 33

Posty: 320
Imię: Sold.
Profesja: Elite Knight
Gildia: allegro
Świat: Candia
Poziom: 137
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Schweppes Pokaż post
jak czytam te posty to az w glowie mi sie kreci. Ludzie, nikt wam nie karze grac w ta gre. Skoro nie gracie to po co wchodzicie na fora? nie ma klimatu? to po co dajecie jeszcze swoje posty skoro prowadzicie takie bujne rl life? To jest temat do komentowania fajnego filmku neroxa a nie dyskusja na temat czy warto grac w tibie. Co do tematu kazda profesja jest fajna i mocna, to mial na celu balans profesji. Jeden woli rzucac czary ktore daja dmg za 1k+ inni wola walic z grana i moc blokowac silne potwory. Mowicie ze system leczenia jest taki kiepski? Jak wy sobie wyobrazacie knightow ktorzy lecza sie z uhow na 200+ na dzisiejszych pvp serverach? kazdy kto by mial 200+ nie bylby do ubicia? to mialo by sens? ile osob byloby nie do zabicia? a tak, kazdy moze zostac zownowany. Z czasem w tibi sa coraz wyzsze lvle i coraz mocniejsze postacie. Updaty tego wymagaja zeby nie byl to ots. Kazdy narzeka na cipsoft a jednak coraz wiecej ludzi gra w te pixele, cos w tym jest nie?
Masz rację. Ale starsi gracze także mają narzekając... poprostu gra jest teraz CAŁKOWICIE inna niż wtedy, kiedy grali, kiedy im się podobało. To, że teraz więcej ludzi gra nie oznacza, że wszystkim się ta gra podobać musi
__________________
22:14 GM Faerwynn on Candia [2]: you'll end up in a prison, picking up soap for some bald guy
michalll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2009, 22:27   #26
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez michalll Pokaż post
To, że teraz więcej ludzi gra nie oznacza, że wszystkim się ta gra podobać musi
ale ona nigdy się wszystkim nie podobała
a skoro już im się nie podoba, to po co grają?
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2009, 22:40   #27
michalll
Użytkownik Forum
 
michalll's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 33

Posty: 320
Imię: Sold.
Profesja: Elite Knight
Gildia: allegro
Świat: Candia
Poziom: 137
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
ale ona nigdy się wszystkim nie podobała
a skoro już im się nie podoba, to po co grają?
Kłamią, że im się nie podoba / podoba im się tylko częściowo / są uzależnieni / nie grają, tylko lubią się udzielać na forum o grze w którą grali / whatever else.

Zresztą... o gustach się nie dyskutuje
__________________
22:14 GM Faerwynn on Candia [2]: you'll end up in a prison, picking up soap for some bald guy
michalll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2009, 18:56   #28
Manic
Użytkownik Forum
 
Manic's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2009
Lokacja: Wiocha
Wiek: 39

Posty: 82
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 100
Domyślny

film wypas ;]

btw trudno jest kazdemu dogodzic ;] widze niektorzy wybrali profesje ktorymi nielubia grac albo nieumieja grac i dlatego narzekaja ;]
tak 220 ms zbloczy demy 300 rp zbloczy poi ale co to zmienia? kiedys niebylo takich lvl to nikt niehuncil w ten sposob, moze gdyby cip ograniczyl wbijanie lvli do 100 to by sie to zmienilo ale sila rzeczy taki 300 rp ma 3k hp i moze DUZO co nieznaczy ze ek jest niepotrzebny.
"Kazdy przedmiot w rekach mistrza staje sie arcydzielem"
pomyslcie co niektorzy zanim zaglosujecie na jakims polls czy tak naprawde jakas profesja ma za duzo czy tylko zrobiliscie blad przy wybieraniu profesji.
Manic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:59.


Powered by vBulletin 3