Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-07-2010, 23:17   #1
Lar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2009

Posty: 33
Domyślny Paladyn vs Sorek

Siemka

Mam taki dylemat, a mianowicie nie wiem którą postacią, ale to zaraz najpierw napisze jakieś ogólne informacje: gram na świecie non-pvp, mam jakieś 690k oraz 60 dni pacc.
A wiec wracając do sedna sprawy nie wiem czy grać 102 Royal Paladinem czy 37 Master Sorcerem?

Proszę o jak najszybszą odpowiedz. Z góry dziękuje.


PS. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to nie pisz nic.
Lar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2010, 23:44   #2
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

zrob sobie knighta a za kase kup eq bo knight jest najlepszy ma wiele roznych czarow i gra nim jest bardzo ciekawa

szczegolnie jak musisz sie wysilic zeby klikac attack na potwora i naciskac 2 klawisze , mowie ci to naprawde wyczerpujace ale za to daje duzo satysfakcji

/\ to bylo ciekawe

Jak nie mozesz sie zdecydowac kim grac to czemu poprostu (tak najnormalniej w swiecie) nie zagrasz kazdym po trochu i sam moglbys wtedy zadecydowac

wiem ze to moze byc czasochlonne i meczace (no bo przeciez jak sie nie dowiedziales wbijajac te lvle to musi ci to zajac cale wieki)

a tak apropo napisalem ci wypracowanie i mam nadzieje ze da ci to do myslenia gdyz poswiecilem na to czas mojego zycia i nikt mi tego czasu nie odda.

__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...
Helodin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 18:48   #3
Metheron
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2010

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Ja proponuje grac paladinem albo sorkiem. Wybór należy do ciebie.
Metheron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 22:50   #4
Xyth
Użytkownik Forum
 
Xyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010

Posty: 83
Domyślny

Jeżeli masz tyle kasy i pacca to polecam jak najbardziej maga. Z 690 k fajnie i szybko będzie Ci się expiło. To tyle z mojej strony, imo wybierz sorka.
Xyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2010, 11:49   #5
szachista_9
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja mam taki problem że mam dwie postacie i nie wiem którą grać. Mam palka i sorca. Nie chcę tracić czasu na dwie postacie. Wolę grać jedną postacią a porządnie. Jakie zalety i wady mają obydwie postacie? Która jest korzystniejsza?
Proszę o szybką odpowiedz.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2010, 17:14   #6
grimex93
Użytkownik forum
 
grimex93's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2009

Posty: 6
Domyślny

Prosta odpowiedz, oczywiscie mag. Jak dla mnie jest to najlepsza profesja w tibi, swietnie sie expi jeszcze z taka kasa to mozesz sobie pozwolic na waste. Isc na workery czy inne monstery lurowac po 3-4 i bic z vis hura. LVL leci mega szybko, tylko rownowazy to sie tez z ryzykiem smierci

Mailem paladyna 60 lvl ale jak dla mnie nudna gra i monotonna.
grimex93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2010, 12:31   #7
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Według mnie to 2 najlepsze profesje , musisz myśleć przyszłościowo (kasa + pacc) wiec jeżeli umiesz zarobić pieniądze albo masz bogatych rodziców i będzie cie stać na pacc lub kasę z allegro wtedy polecę ci Sorka jeżeli nie to palka.

Sorkiem zarobić jest ciężej niż palkiem, ale i możesz (jeżeli umiesz grac) mieć szybszy exp (ofc waste) Z drugiej strony jeżeli dobijesz palkiem większy level to już jesteś maszynka do expa (mało które expowisko będzie straszne dla 250-300 pala z ass ;D ) Sorkiem natomiast masz trochę ciekawsza gre bo musisz bardziej kombinować żeby przeżyć (mała ilość hp itp.) ale jak umiesz grac to będziesz expil ładnie i szybko.

Jeżeli nie masz kasy na next pacc itp itd. to polecę palka i tylko palka. Na facc sorc i druid nie istnieją całkowicie , nic a nic, natomiast palkiem możesz sobie nazbierać (na gs poh) na następnego pacc (za kase w tibi) może i to będzie trochę nudne a exp nie będzie cudowny ale za darmo nic lepszego nie dostaniesz

Palek ma tez bardzo duza przewagę w stosunku do sorka jeżeli chodzi o freezy , jakby nie patrzeć freezy są największym problemem tibi (przynajmniej dla mnie) w przypadku freeza knight i palek maja o wiele większa szanse przeżycia co sork i druid. Wiec jeżeli masz czasem takie problemy wybierz palka i się nie zastanawiaj nawet.

podsumowując :
-Masz freezy itp. = PALEK
-Masz RL kasę na tibie + umiejętności = SORK
-Nie masz RL kasy na tibie = PALEK
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2010, 20:26   #8
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Graj druidem
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2010, 22:07   #9
Zuybaran
Użytkownik Forum
 
Zuybaran's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Graj w piłke
__________________



16:04 Visa Elvan [28]: jak dasz jakis wartoscowy itemek to ja ci dam kase albo jakis lepszy itemek i ten twuj bedzie dalej twuj

;*** Luv Nups I Moją mamę <33
Zuybaran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin 3