Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-12-2005, 21:38   #521
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
Tak dla uswiadomienia ciebie... podczas jendego miesiaca wakacjii raxilon wbil 60 lvl (sam) kiedy ktos mu ukradł rec keya,nabil 2 bany itp. to tym bardziej nie ufa nikomu wiec nie bedzie sharowal acc... a ze teraz jego kumpel dobry gra jego druidem a on wrocil na knighta to oznacza sharing acc , ok tyle ze to sa 2 odzielne konta
taaaa....
naopowaidał Ci historyjek zapewne a ty wiezysz
ehehehe
a moja babcia była ksiedzem i prowadziła audycje w radiu maryja pt " Nie sharujcie acc"
Slyth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-12-2005, 21:39   #522
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slyth
"naab plax" przeczytal c*** wie gdzie to chodzi i sie powatarza i udaje ze kozak jest. c*** ze cie nie znam ale mozna sie domyslic bo mi zaden ze znajomych recka by nie ukradl...
"naab plax"
nie badz tego taki pewien ...
1. To trzbea miec pacc - a to niektorych ludzi nigdy nie majacych premium mogloby podkusic
2. Jeden z najlepszych graczy na servie( co podkusioloby ne jendego 100 lvla~ na starych servach do shackowania tego chara)
3.Byl najlepszy w skillach na servie , a byc 5 w expie i meic najlepsze skille na servie to rowniez podkusioloby nie jedna osobe...
^Awolver^ jest offline  
stary 02-12-2005, 21:41   #523
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Slyth masz zdolna babcie ... reszte postu zostawie bez komentarza gdyz nie warto tego komentowac
^Awolver^ jest offline  
stary 02-12-2005, 21:49   #524
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slyth
taaaa....
naopowaidał Ci historyjek zapewne a ty wiezysz
ehehehe
a moja babcia była ksiedzem i prowadziła audycje w radiu maryja pt " Nie sharujcie acc"
Wyobraz sobie, ze Awo ma takie cos zwanego mózgiem i potrafi dostrzec proste fakty. Twoje rozumowanie opiera sie: hlv = sharer. Przez takich debili jak Ty polacy maja taka opinie w tibii...
Raxilon jest offline  
stary 02-12-2005, 21:53   #525
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
Wyobraz sobie, ze Awo ma takie cos zwanego mózgiem i potrafi dostrzec proste fakty. Twoje rozumowanie opiera sie: hlv = sharer. Przez takich debili jak Ty polacy maja taka opinie w tibii...
brazylijskie nooby slyna ze znajomosci jezyka angielskeigo
szwedzi noob "wie najlepiej"
polski noob slynie z glupoty objawiajaca sie miedzy innymi znajomsocia jezyka angielskiego oraz wiedza na wszystkie tematy...
^Awolver^ jest offline  
stary 02-12-2005, 22:24   #526
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
Wyobraz sobie, ze Awo ma takie cos zwanego mózgiem i potrafi dostrzec proste fakty. Twoje rozumowanie opiera sie: hlv = sharer. Przez takich debili jak Ty polacy maja taka opinie w tibii...
no tak
hlv = sharer
ja grałem na aurei dosyć dawno temu i tam 70 % leveli 80 + to kolesie ktorzy sharuja
znam osobiscie jedna osobe 106 ek ktora sama grala... non stop
opinie w tibi to maja przez takich jak ty...
polak noob 4 razy dal sie haknac
btw niezamierzam kontynuowac dalszej dyskusjii na ten temat. No niestety jak to mówią "głupszym sie ustępuje"
pozdro Nazgool
a i jeszcze jedno dawno jak była ta pierwsz wojna to trzymałem strone erusa i boneshardów
pspytaj Reliva dzieki komu padl albo malcolma bonsesharda jak to uciekl do venore i dzieki komu potem ladnego trapa tam z erusem przygotowali

Ostatnio edytowany przez Slyth - 02-12-2005 o 22:27.
Slyth jest offline  
stary 02-12-2005, 22:35   #527
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

a kto byl 4x hunted na obsidii jak nie ty?...
^Awolver^ jest offline  
stary 02-12-2005, 22:52   #528
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slyth
no tak
hlv = sharer
ja grałem na aurei dosyć dawno temu i tam 70 % leveli 80 + to kolesie ktorzy sharuja
znam osobiscie jedna osobe 106 ek ktora sama grala... non stop
opinie w tibi to maja przez takich jak ty...
polak noob 4 razy dal sie haknac
btw niezamierzam kontynuowac dalszej dyskusjii na ten temat. No niestety jak to mówią "głupszym sie ustępuje"
pozdro Nazgool
a i jeszcze jedno dawno jak była ta pierwsz wojna to trzymałem strone erusa i boneshardów
pspytaj Reliva dzieki komu padl albo malcolma bonsesharda jak to uciekl do venore i dzieki komu potem ladnego trapa tam z erusem przygotowali

No i przez takich naabkow jak Ty Swe maja pozniej satysfakcje, ze zabijaja jedynych normalnych polakow. Erus zuwazyl ze niedlugo go dogonie to zebral grupke naiwniakow, ktorzy mu pomogli.. N/c.. Idz lizac dupeczke erusowi na azurze :* Ciekawe, kto byl 4 razy hunted naabku? To nie moja wina, ze sie dalem haknac buraku, to czynniki nie zalezne odemnie, a Ty byles wy******* 4 razy w wlasnej winy...
Raxilon jest offline  
stary 03-12-2005, 07:00   #529
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

taaa własnie jak ja to lubie ludzie ktorzy nic nie znacza wiedza wiecej niz Raxi Awo i ja razem wzieci oni wiedza sami kto nas zhaczyl okradl z kim rgamy z kim spimy co jemy itd ... naprawde to ejst wlasnie polski noob on wie najlepiej wszystko na akzdy temat ... zjadl jzu tyle rozumow ze szok ... ja gram od okolo hmmm 6 lat ?? od powstania danubii ... wiec prosze nie pouczaj wsyztskich innych tylko sie wez za gre ... i byels na jakims servie w czubie zostales tam ?? Hero never die ?? chyba nie bo jak widze ze sie upokarzasz an forum obsidii to znaczy ze jednak na zadnym servie nie byles kims ?? !! mozna porozmawiac wymienic poglady ... ale mowic co kto robil itd ?? zreszta kogo to obchodzi czy Raxi sharuje czy nie ?? jak amsz ochote to sharuj z bacia z radia Maryja , dla mnie to mozesz i z samym Rydzykiem dzielic konto byle bys skoncyzl gadac glupoty i wzial sie za gre !!bo 40 lvl to ja max w tydzien wbijam i to jescze pomiedzy zajeciami wiec to jzu nie ejst taka sztuka i nie daje ci to prawa do pouczania kazdego a samemu anwet z depo nie wychodzisz pozdrawiam nie chce cie pouczac ale place ci pieknym za nadobre z pocika z poprzednich storn i Kiroyu cwaniaku

Pozdrowki dla mojego kochanego RAxia :*

Buziaki dla SOl Pitta Tassa Awolverka i Katmai :*:*:*


apropo wojny jak narazie i oby tak zostalo NG ROx w wojnie
Kiroy jest offline  
stary 03-12-2005, 08:07   #530
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Z jednym sie kiroy nie zgadzam... a dokładnie "Pozdrowki dla mojego kochanego RAxia :*"
to jest mój kofany raxiu
^Awolver^ jest offline  
stary 03-12-2005, 15:32   #531
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
a kto byl 4x hunted na obsidii jak nie ty?...
wtf ?
Slyth jest offline  
stary 04-12-2005, 10:12   #532
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slyth
no tak
hlv = sharer
ja grałem na aurei dosyć dawno temu i tam 70 % leveli 80 + to kolesie ktorzy sharuja
znam osobiscie jedna osobe 106 ek ktora sama grala... non stop
opinie w tibi to maja przez takich jak ty...
polak noob 4 razy dal sie haknac
btw niezamierzam kontynuowac dalszej dyskusjii na ten temat. No niestety jak to mówią "głupszym sie ustępuje"
pozdro Nazgool
a i jeszcze jedno dawno jak była ta pierwsz wojna to trzymałem strone erusa i boneshardów
pspytaj Reliva dzieki komu padl albo malcolma bonsesharda jak to uciekl do venore i dzieki komu potem ladnego trapa tam z erusem przygotowali
noob...przez ciebie padlem...
Elder Nagan jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:27.


Powered by vBulletin 3