Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-09-2005, 09:01   #61
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suv Dragonslayer
mi nie chodzi o atak uhmakerami tylko o to ze stoi paru 40+ w chatce a do nas wychodzi 12 drut z f bomb -.-
postaraj sie mowic tak zeby wszyscy czytajacy forum cie zrozumieli , gdyz ja rozumiem tylko fakt ze zyjesz sobie na swojej planecie gdzie jestes 40 lvlem i 12 druidy wala w ciebie f bombami
^Awolver^ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-09-2005, 09:16   #62
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

moj drogi kolego a czy to nasza wina ze jakis 12 druid ans zaatakowla ?? jego przywilej kazdy zmoe nas zaatakwoac czy to ansza wina ze nas zaatakowal widac takie bylo jego zadanie kolego na pocieszanie ci powiem ze kiedys widzialem jak 150 mastera zaaatakowalo 10 x 11 lvl druidkow wtedy to bys sie zdenerwowal .... hrrhrh
Kiroy jest offline  
stary 28-09-2005, 09:33   #63
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

druidy maja potezna moc raz widzialem jak armia druidów (okolo 15)
z lvlami 11-20 znlazli 80 ek i 75 rp trenujacych walneli naraz sdczki i knight padl (nie mial full hp) 75 rp uciekl , a z knighta posypal sie mms i dsm
(filmik z tibia.de oczywiscie)
^Awolver^ jest offline  
stary 28-09-2005, 12:21   #64
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

to ze druty to wiem ale chodzi mi o fakt ze ja i jakis boneshard stoimy przed chatka Raxa tam pare osob stoi ale wychodzi tylko 12 drut zeby nas f bombami walic a potem mi grozi ze padne od jego maina, wnioski - jestescie mcerami(ktos z was) i nie chcieliscie mnie zabic tam tylko czekac az bede expil sobie other charem i wyslac jakiegos mopa zeby mnie ubil ; o
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 28-09-2005, 14:25   #65
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Domyślny

Erus dzis padl 2 raz , a wczoraj Supreeme Pineaple ( czy jakos tak ) ups ... powodzenia zycze reszcie buziaki dla chlopakow
Kiroy jest offline  
stary 28-09-2005, 16:08   #66
Asgard
Użytkownik forum
 
Asgard's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2005
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Imię: ...
Gildia: ...
Świat: ...
Poziom: ...
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ..
Domyślny xD

Ja popieram Kiroya ,oraz cala jego gildie. Zycze wam tylko jak najwiekszej ilosci fragow, i jak najmniej campowania w pz

@ Suv.
Ty masz chlopie troche nierowno pod sufitem, nie bierz na serio tego ze cie ktos straszy, bo wlasnie o to chodzi zebys sie bal, i w ten sposob nikt na ciebie patrzec nie musi. A ja Kiroya poznalem gdy pomogl mojemu rl qumplowi zaraz po zdedowaniu przez pk, wiec mnie nie denerwoj tym marnym skamlaniem ze go nie lubisz, dobra??
Asgard jest offline  
stary 28-09-2005, 17:22   #67
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

o rany! jak przegrywaliśmy to tylko jacyś trochę nie poważni kolesie nam kibicowali -.- znaczy tylko i wyłącznie rodacy którzy myśleli że to wojna pl vs swe... A teraz kiedy kiroy wraz z raxilonem i vixim pod przywodztwem ng wygrywaja nagle wszyyscy sa po jego stronie , czy to nie dziwne? aczkolwiek
^Awolver^ jest offline  
stary 28-09-2005, 17:34   #68
Toowreck
Użytkownik Forum
 
Toowreck's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 36

Posty: 108
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 37+
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Katmai
Runda 2.

Signed,

//Katmai
Szanuje cie Katmai (jako wrog), dobrze ze sie nie poddajecie (moze niedlugo zobaczymy druga runde), chociaz z NG po przeciwnej stronie jest lekka lipa Ja tam ludzi nie wyzywam itd, ty chyba tez... (a przynajmniej 1 owner bo drugi probowal mi dziecinnie jechac po rodzinie )//moze sie myle mniejsza o to

@offtopic
Asgard grales na Morganie??
__________________
...
Toowreck jest offline  
stary 28-09-2005, 18:08   #69
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

macie racje zle sie wyrazilem...nie mam nic do Kiroya ale do tego co zrobil a nie straszyli bo przyszedl xarabek, prawie mnie zabil, uhnal, kazal dac p legi, nie dalem i padlem noob zlapal criminala i zyskal bp z ~500gp
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 28-09-2005, 20:17   #70
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suv Dragonslayer
macie racje zle sie wyrazilem...nie mam nic do Kiroya ale do tego co zrobil a nie straszyli bo przyszedl xarabek, prawie mnie zabil, uhnal, kazal dac p legi, nie dalem i padlem noob zlapal criminala i zyskal bp z ~500gp
a kogo to obchodzi?
^Awolver^ jest offline  
stary 28-09-2005, 21:39   #71
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

tego kto napisal ze mam sie TYLKO bac... ale ja dalej bede tu gral, poprostu nie popelnie bledu jakim bylo stworzenie 2nd chara z podobnym nickiem ; )
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 28-09-2005, 22:12   #72
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suv Dragonslayer
tego kto napisal ze mam sie TYLKO bac... ale ja dalej bede tu gral, poprostu nie popelnie bledu jakim bylo stworzenie 2nd chara z podobnym nickiem ; )

Koles jestes dzieciak jakich mało. Tibia powinna byc minimum od 15 lat ;/
Bo takie dzieci nie widza nic innego procz Tibii[wiem bo widze dzieci w caffe].

PS..Znam takich co maja troche lat a zachowuja sie jak dzieci i znam tez 14 latka co ma 100+ i jest zaje~~stym graczem
Pozdro
Nazg jest offline  
stary 28-09-2005, 22:13   #73
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

@up/up
zamknij sie w koncu -.-
napisalby jednego normalnego posta moze wtedy ktos by stwierdzil ze nie taki .... (zły ) jestes..
@up
ta ja chodze jeszcze do gimnazjum i kiedys jeszcze w cafe grywalem to pierwszoklasisci tylko tam graja , a jak przechodza kolo mnie to specjalni zaczynaja glosniej mowic o tibii
np. "to będziemy w depo a potem pójdziemy" albo "i on zabil dwarf soldiera a ja wtedy napisalel "lol" "

Ostatnio edytowany przez ^Awolver^ - 28-09-2005 o 22:17.
^Awolver^ jest offline  
stary 28-09-2005, 23:19   #74
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Żarówka

a wiec ... co do wojny kolejny raz mowie to nie jest wojna pl - swe ... po drugie ludzie ktorzy nie znaja mentalnosci prawdziwych graczy nie wiedza dlaczego takie wojny sie dzieja i dlaczego ma miejsce takie postepowanie ... dla mnie to normalne poniewaz ci ludzie nie sa glupi ... na poczatku kickneli wybitnych garczy z innych serverow ... teraz biora sie za tych co robia problemy lub co w przyszlosci moga robic !! im nie zalezy aby wybic ludzi .. poniewaz np gildia Aurora nie wadzi nikomu maja silna ekipe i nikt ich nie tyra .. wiec nie prawda jest ze na obsidii nie mozna grac w spokoju ... niektorzy ludzie tzn noobki mysleli ze podlapali kumpli zaczeli sobie na wiele pozwalac ... i mimo to nie zawsze mialo to zwiazek z NG to jednak kazdy madry czlowiek uwaza na niebezpieczenstwo ... i te noobki o to zaczely sie wozic i uwazac za Bogow na tym servie a jednak mozna powiedziec NG rozdaje karty na Obsidii !! a Ng pomyslem nie jest wyrzucic wszystkich itd tylko stworzenie jednak silengo servera duzo zasob ludzi z pewnymi zasadami i ekonomia ... jak swiaty takie jak Danubia Hiberna i nasza kochana Arcania ! kolejna sprawa ludzie ktorzy walczyli po dwa dni lub mniej padli frajersko bo nas nie sluchali teraz sie obrazaja ze nie dostana kasy za Paymanty tzw .... ja sam nie dostalem ani grosza i nie dostane !! bo ja wstawilem sie za przyjaciela !! moglem nie pomagac Raxiowi i se expic a jednak go nie zostawilem w potrzebie !! ludziom ktorzy postapili tak samo bardzo Dziekuje !! zawsze i wszedzie beda konflikty ktos bedzie zabijany ktos bedzie rzadzil serverem !! to normalna kolej rzeczy , jednak spojrzcie moi drodzy ze strony ludzi ktorzy maja wlad ze czy postapilibyscie inaczej na ich sytuacji bo chyba punkt widzenia zmienia sie wraz z miejscem siedzenia ...
Kiroy jest offline  
stary 28-09-2005, 23:36   #75
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
kolejna sprawa ludzie ktorzy walczyli po dwa dni lub mniej padli frajersko bo nas nie sluchali teraz sie obrazaja ze nie dostana kasy za Paymanty tzw .... ja sam nie dostalem ani grosza i nie dostane !! bo ja wstawilem sie za przyjaciela !! moglem nie pomagac Raxiowi i se expic a jednak go nie zostawilem w potrzebie !! ludziom ktorzy postapili tak samo bardzo Dziekuje !!
no i to jest jedyny minus tego ze ng pomoglo , nic nie zarobisz ...kasy. Gdyż dowiedziales sie kto jest wierny miales duzo zabawy i w ogole byly smieszne momenty ale tez nie padles , raxilon ten to dopiero stracil a jak musias się zawieść gdy w trapie kilku z nas coś kombinowało a reszta stała po drugiej stroni sklepu.... ale to juz stare dzieje po co to wsominac , teraz warto omyslec sobie jak erus padl po wykonaniu questu w final roomie
^Awolver^ jest offline  
stary 28-09-2005, 23:54   #76
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Żarówka

Awolverku ja wiem ze ty walczyles itd ... ale to nie moja wina ze kasy nie ma ... a to jak sie bitwa i wojna potoczyla to juz strategia moglo obyc sie bez dedow jednak za bardzo zaufalismy reszcie ... :/ mzoe nie kazdy ale czesc to jednak bardzo mlodzi ludzie ktorzy nie znaja sie na rzemiosle wojennym szeroko pojetym w Tibii .... a co do zabawy to ze nie padlem kolego to jednak u mnie procentuje obycie w wojnach na danubi , arcani berylii saphirze i wielu innych swiatach ... i jednak mimo wszystko wolalbym nie miec tej zabawy a wolalbym aby np raxiu i vixi nie padli bo co mi z tego ze ja nie padlem skoro moi kumple padli a to dla mnie rowniez bardzo wazne !! awolverku a co do ludzi co nam nie pomogli to ja tam zapominam szybko ci ludzie wiedza ze sa noobkami i nie maja w spodenkach nic poza kielkujacym owlosieniem hrhhr ( sorki za wyrazenie ) no nic mam nadzieje ze inni ludzie zwroca uwage na to co napsialem wyzej i sprobuja zrozumiec i da im to wiele do myslenia i czegos sie naucza pozdrawiam wszystkich , dziekuje za mile slowa oraz za szczera krytyke ktora naprawde bardzo pomaga papa kolorowych zioomale
Kiroy jest offline  
stary 29-09-2005, 08:34   #77
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

@up
ja tez nie skakalem z radosci jak raxi padl , ale kiedys powiedziales takie slowa "ci co odeszli od nas pozniej tego pozaluja"
^Awolver^ jest offline  
stary 29-09-2005, 08:56   #78
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

W każdej wojnie trzeba liczyć się ze stratami
Slyth jest offline  
stary 29-09-2005, 09:05   #79
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

ehhh... moglem nie podawac ile mam lat byloby z 10 postow mniej -.-
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 29-09-2005, 09:14   #80
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suv Dragonslayer
ehhh... moglem nie podawac ile mam lat byloby z 10 postow mniej -.-
przez takie posty sie tematy zamyka... kogo obchodzi ze "placzesz nad rozlanym mlekiem"
^Awolver^ jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:15.


Powered by vBulletin 3