Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-09-2005, 20:21   #81
Toowreck
Użytkownik Forum
 
Toowreck's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 36

Posty: 108
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 37+
Poziom mag.: 46
Domyślny Katmai free?

Na tibia.com na forum obsidii NG pisze ze katmai jest free
Katmai ile dales?
__________________
...
Toowreck jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-09-2005, 14:56   #82
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

to niech zamkna temat, mi to bardzo odpowiada bo polowa postow jest o tym ze jestem dzieciakiem... a wy jestescie dorosli ; o
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 30-09-2005, 16:50   #83
Smiti
Użytkownik Forum
 
Smiti's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: POLSKA
Wiek: 34

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shus Crya
Profesja: Elite Knight
Gildia: Zion
Świat: Xerena
Poziom: 60
Skille: 73+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Pomógłbym wam ale dostałem deleted wiec Cya all for ever

Ampowski
__________________
Back To The Game.
Smiti jest offline  
stary 30-09-2005, 16:50   #84
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

Suv :
ziom nie obrazaj sie chlopakow troche ponioslo bo wiesz tyle pz campowalismy a etarz wygrana trzeba sie ancieszyc poki mozna hehe wiec uszy do gory nie denerwuj sie tylko graj dalej na obsidii a jak samwiesz nikt nie jest doskonaly hehe temacik niech sie nie konczy mil ozvcasami cos tutaj skrobnac a cosie dziejej na obsidi : erus przestal naarzie grac i reszta dare drix zaplacil gsa i bohy za wolnosc a erus sie odgraza ze jak zmieni net to powroci aby walczyc bo wszyscy go pinguja choc w sumie to by mogla powiedziec polowa graczy w polsce ze am algi itd noale coz niechwidzi jak to jest w polsce aaa millido juz mnie nie wyzywa na ventrilo chyba spokornial chlopak hehe a teraz narazie wszyscy zabrali sie za exp rowniez moj przyjaciel raxilon sie za to zabral i zyzce mu z calego serca aby odrobil straty do czolowki a ostatnio padl moj przyajciel szikaka pzrze pk pecha mial przyjaciel boakurat jak wracal z hunta ekipa go zlapala ludzi nie grajacych juz na tym servie rowniez ta mala sierotka Vixi wzialsie za exp ja ostatniobylem na necro z 5 h ale nic nie spadlo to by bylo na tyle o mnie o o moich ziomalach

Hail Next Generation !!
Hail and Kill !!
Kiroy jest offline  
stary 30-09-2005, 16:51   #85
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

Suv :
ziom nie obrazaj sie chlopakow troche ponioslo bo wiesz tyle pz campowalismy a etarz wygrana trzeba sie ancieszyc poki mozna hehe wiec uszy do gory nie denerwuj sie tylko graj dalej na obsidii a jak samwiesz nikt nie jest doskonaly hehe temacik niech sie nie konczy milo czasami cos tutaj skrobnac a co sie dzieje na obsidii : erus przestal narazie grac i reszta dare drix zaplacil gsa i bohy za wolnosc a erus sie odgraza ze jak zmieni net to powroci aby walczyc bo wszyscy go pinguja choc w sumie to by mogla powiedziec polowa graczy w polsce ze am algi itd noale coz niechwidzi jak to jest w polsce aaa millido juz mnie nie wyzywa na ventrilo chyba spokornial chlopak hehe a teraz narazie wszyscy zabrali sie za exp rowniez moj przyjaciel raxilon sie za to zabral i zycze mu z calego serca aby odrobil straty do czolowki a ostatnio padl moj przyajciel szikaka pzrze pk pecha mial przyjaciel bo akurat jak wracal z hunta ekipa go zlapala ludzi nie grajacych juz na tym servie rowniez ta mala sierotka Vixi wzial sie za exp ja ostatniobylem na necro z 5 h ale nic nie spadlo to by bylo na tyle o mnie o o moich ziomalach

Hail Next Generation !!
Hail and Kill !!
Kiroy jest offline  
stary 30-09-2005, 16:56   #86
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Domyślny

sorki za powtorzenie posta net mi zmulil papa
Kiroy jest offline  
stary 30-09-2005, 17:23   #87
~Ampowski~
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2005

Posty: 6
Domyślny

3majcie sie Kiroy ; ) powodzonka .. ja niestety deleted konta mam ;x jakis koles, ktory mnie haknol, nawypisywal glupot na tibia.com ..... no i sa skutki ;< szkoda

jeszcze raz gratulacje i powodzenia ; )

Signed
Ampowski
~Ampowski~ jest offline  
stary 30-09-2005, 21:26   #88
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

To ja napisze coś od siebie

Pewnego miłego dnia po cięzkim dniu expienia na moim knighcie poszedłem odpocząć sobie do ab pod dp, pogadać sprzedać loota i tak dalej. No siedze sobie w ab biją kogoś, ktoś krzynął "dobij", ja oczywiście młody głupi dobiłem pojawił sie rs, musiałem uciekać do carlin ale i tak padłem ale ja nie o tym

Gdy pojawił się red skull straciłem ochote do gry, zrobiłem nowe konto, grałem wbiłem 16 lvl ( niegram długo coś koło 7-8 miesięcy więc jeszcze się ucze ) no i gram gram, przyszła ta wojna, przyszły pewne kłopoty nieważne, poprzestałem przez to grać w tibie ( było jeszcze kilka innych powodów ale nvm )

Gdy siedziałem sobie niedawno w domku ( tym prawdziwym nie tibijskim ) nudziłem się więc postanowiłem zajrzeć na alegro.pl. Wpisałem hasło Tibia, lubie sobie czasem pooglądać co tam ludzie sprzedają. Zaciekawiła mnie jedna aukcja, Do sprzedania była postać na świecie Obsidia 31 lvl paladyn z 50 k w dp. Cena wywoławcza wynosiła 79 zł ( pomyślałem, ze mógłbym wziąść udział ale za dużo :/,pozatym niejestem jakiś bogaty, czasem wpadnie jakiś grosz od ojca któy przyjedzie z austri raz na 3 miesiące, mama jest chora niema za dużo pieniędzy, tylko brat kupił komputer i założył internet, jedyna moja pociecha ) mniejsza o to. Gdy po kilku dniach zobaczyłem że nikt niechciał dać 79 zł, postanowiłem napisać do Czyzola ( właściel Nazgoola, taki jest jego nick na alegro ) ze mogę dać 50 zł za tą postać, on odpisał ze bardzo chętnie potrzebuje gotówki. No więc podał mi swój numer konta, w pośpiechu zapomniał o danych gdzie mieszka i takie tam ( tłumaczył to tym że dawno niewysyłał pieniędzy ) no ale na następny dzień dostałem jego dane i postanowiłem się wybrać do banku. Wypełniłem karteczke wpisałem dane jego, moje i podszedłem do pani przy kasie, sprawdziła czy dobrze wypełniłem a następnie poprosiła mnie o pieniądze ja ucieszony dałem jej te 50 zł i czekałem na passy i na hasło do maila. Pierwszy dzień po wysłaniu pieniędzy Nazgool grał postacia, porzmawaialiśmy okazał się bardzo miłą osobą i wogule. na Drugi dzień mówił ze niezdazyl do banku i że niesprawdzi czy pieniądze doszły. No i 3 dnia gdy spytałem się go czy był w banku on nic milczy cisza , chodzi sobie po ab, kupuje jakieś rzeczy, ale odpisać nieodpisze . Uświadomiłem sobie że zostałem okradziony ( gdybym stracił pieniądze w tibi to mały pikuś, ale tu chodziło o pieniądze prawdziwe )
Morał taki że nieawrto jest nikomu ufać przezs internet o czym ja niestety się dowiedziałem niedawno
Życze Nazgoolowi, żeby nigdy mu się nieprzydazyło takie świństwo.


Pozdrawiam
Slyth Blackknight

ps. Przepraszam za ortografię i sorry że nie na temat
Slyth jest offline  
stary 30-09-2005, 21:36   #89
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

fajne opowiadabnie ,
a co do kiroya :zmieniles ip na ventrilo? bo cos ciagle wylaczone
^Awolver^ jest offline  
stary 30-09-2005, 22:32   #90
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Smutny

Slyth :
postaramsie cos poradzic ... porzmawiam z Nazgoolem ... apropo nazgool anprawde okazales sie <cenzura> piii tak nieprzystoi doroslemu czlowieku wypada krasc ahhh anprawde SUX
Kiroy jest offline  
stary 30-09-2005, 22:59   #91
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Problem

Slyth Blackknight powiem ci to ... jesli on nie bedzie chcial ci dac postaci to juz nie pogra na tym serverze ... nie lubie zlodzieji
Raxilon jest offline  
stary 30-09-2005, 23:26   #92
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Dzięki Kiroy ze wogule Cię to obchodzi
Respekt 4 You



btw mam napisane że ostatni post napisał Raxilon a niemoge go przeczytac :/
Slyth jest offline  
stary 30-09-2005, 23:34   #93
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

niemoge otworzyc 10 strony :/ musze klikac opcje i pokaz do wydruku to wtedy widze co tam ktos napisal

Dziekuje Raxilon
Slyth jest offline  
stary 30-09-2005, 23:45   #94
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

teraz mi mowicie ze mam grac dalej ? jak ja sie z 10lv meczylem co twierdzili ze labele to power abuse na moim sekretnym charze ktorym wyprzedze Was wszystkich(ashuashuashuashua) ten mi mowi ze mam grac a potem przyjdzie do mnie mily pan pojawi sie taka biala kropka jakby przy nim a ja polece do ank w trybie przyspieszonym ;s
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 01-10-2005, 00:11   #95
Mentos23
Użytkownik Forum
 
Mentos23's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: ~szukam~
Domyślny

O rany wojny wojny wojny , a na Askarze cisza. kto tam teraz u was żądzi, bo już mi się miesza, a chcem wprowadzić sie do Obsydi na stałe
Mentos23 jest offline  
stary 01-10-2005, 00:25   #96
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

a ja czekam na odpowiedz Raxa i Kiroya czy mam hunta...jak nie mam to zaczynam znowu grac palkiem ;o
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 01-10-2005, 02:17   #97
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Żarówka Buhahaa

,,Pewnego slonecznego dnia za 7 gorami i 7 lasami szedlem do banku..."

Ładna bajeczka tylko dlaczego taka dloooooga??

Tez moge napisac: xxxxxxx mial mi sprzedac posatc za 200 zl a ja napalony [bo to 200 lvl] wyslalem pospiesznie te pieniazki ciazko zarobione przez xxxxxxx...

Koles temat BAJKI kiedys widzialem chyba na forum Tibia.pl
Pomylily sie tobie tematy...

PS// Przez takie banialuki skasuja posta ...Piszcie na temat WOJNY [jak sama nazwa wskazuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]
Nazg jest offline  
stary 01-10-2005, 10:32   #98
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

i co jeszcze ? może powiesz że wogule niesprzedawałeś mi postaci i że nie ukradłeś mi 50 złotych ?

Sprubuję zeskanować karteczke ( ten blankiecik ) z danymi i gdzie jest napisane że kwota 50 zł że do Nazgoola na jego konto itp, oczywiście Nazgool będzie twierdził pewnie że podrobione tylko że mam na tym pieczęć banku.


Wogule jak można być takim ****em, wziąść pieniądze, oszukać mnie i jeszcze kłamać
Whatever
Slyth jest offline  
stary 01-10-2005, 10:34   #99
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

omg...ja moze i wg Was jestem ***em, zdrajca ale ja nie kradne ;o
i w ten oto sposob powstala osoba bardziej znienawidzona przez polakow niz Suv...
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline  
stary 01-10-2005, 12:20   #100
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Domyślny

Suv a przypomnij mi tylkoczy pomagales erusowi wtedy ci dam odpowiedz ( erusowi lub jego kumplom ... )
Kiroy jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:38.


Powered by vBulletin 3