Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-10-2005, 18:38   #41
Soferim
Użytkownik Forum
 
Soferim's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Wiek: 35

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Philo
Profesja: Elite Knight
Gildia: Demolition
Świat: Candia
Poziom: 172
Skille: 93/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
MADUS gadasz bzdury to Dr bylo 3mane w Pz poki co my expilismy a oni online byli po nocach, przegralismy to tylko przez haki i nic wiecej, stracilismy 4 nasze najsilniejsze postacie i morale upadlo...

Ethical nie chce wladzy tylko spokojnie sobie grac w Tibie expic i czerpac przyjemnosc z gry... A silnie gildie to te co walcza a nie siedza na uboczu.

/Berger
Blablablablabla.Wy expiliście?????To powiedz kto okópywał poczte w dp?????
Przez okres wojny baaaardzo często było otoczone przez SS a DR nad dp latali jakby nigdy nic.Nie gadaj bzdur że expiliście skoro hight lev knighci zabronili sorkom i niskim lev z SS wychodzić z dp bo szwedzi latali noob charami i SD spam.A przegraliście dlatego że szwedzi mysleli w porównaniu do liderów SS. Madejka ma racje i odczep się od niego:/ A co do Ethical to masz w 100% racje.Play 4fun!
__________________
21:25 XXX [138]: o kurwa
21:25 XXX [138]: ;/
21:25 Philo [140]: gdzie?
21:25 XXX [138]: nie przgladalem nasza klasa wpsialem pedały i wchodze na profil
21:26 XXX [138]: Pokaz. profil Geje Pedały z całego świata łączmy sie; (Nie wstydze; sie; tego kim jestem ) Cały gejowski świat
21:26 XXX [138]: i chcilem dac galeria a dalem
21:26 XXX [138]: ...
21:26 Philo [140]: i dodales do znajomych?
21:26 XXX [138]: tak >.<
Soferim jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-10-2005, 18:44   #42
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

LOL! ludzie gadacie glupoty ta wojna trwala 1 miesiac i to my ich trzymalismy w depo... Gadasz bzdury w pz siedzielismy ostatni tydzien przed wojna... wiec prosze jak nie wiecie nie wypowiadajcie sie, bo podczas gdy my bylismy na war wy posrani na otwartej przestrzeni siedzieliscie i karmiliscie sie propaganda pisana przez DR na forum tibia.com... jakie nobki
berger jest offline  
stary 31-10-2005, 18:53   #43
Madus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Reprezentacja Białystok THC

Posty: 81
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Omg. Pierwsze dni wojny bylem na wakacjach pozniej dowiedzialem sie ze jest wojan DR vs. SS i ze byla bitwa pod AB gdzie polacy jak to mozna powiedziec dostali w dupe !! I od tamtego czasu ciagle gralem i obserwowalem przebieg wojny. Nom niee poiwem ze SS cała wojne przesiedzialo w Pz bo byl taki czas gdzie raz DR siedize w dp raz SS!! Ale minimum ostatnie 2-3 tygodnie to SS siedzialo w pz ciagle i za bardz sie niee logowalo gdzie w tym czasie DR biegalo sobie jak by nigdy nic LV Up prawie ciagle mieli wienc o czym ty gadasz!!! Gadasz tak jak prawie kazdy polak który uczestniczyl w tej wojnie !!

P.S. To niee jest temat dotyczascy wojny DR vs. SS
Madus jest offline  
stary 31-10-2005, 19:26   #44
Anas Kiro
Użytkownik Forum
 
Anas Kiro's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 145
Imię: Anas Kiro
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 194
Poziom mag.: 9
Domyślny

W pełni popieram Bergera ja bylem w SS i 3/4 wojny expilem w cyclo i nikt mi nic nie zrobil dopiero pod koniec wojny tak na półtora tygodnia przed jej zakończeniem zaczelismy siedziec w pz.Praktycznie caly czas czekalismy jak Dr wyjdzie z pz ale oni dalej tam siedzieli i probowali ubijac naszych noob charami.


Pozdro dla wszystkich co wiedza jak było!!
Anas Kiro jest offline  
stary 31-10-2005, 19:33   #45
Banditos
Użytkownik Forum
 
Banditos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005

Posty: 225
Stan: Niegrający
Imię: m
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 12
Strzałka hail berger

Masz u mnie poparcie. Sledzilem wojne nawet chodzilem z ss. Pamietam jak dzis czekalem na moscie dwarfow chyba do 24 i mialem dosc. Ustawilismy sie tam z DR na naparzanke, a tu lipa nie przyszli mieli szczescie. Pamietam jescze grozby mojego taty ze za dlugo siedze przy kompie ,staralem mu wytlumaczyc dlaczego ale jakos tego niezrozumial i Berger ma racje
Banditos jest offline  
stary 31-10-2005, 19:42   #46
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Znowu beda jakies jaja na Iridii, byla by chwila spokoju. Tej wojny sie nie da wygrac... mowie to odnosnie obu stron. Arcanium ma lepsze pvp a IF nadrabia zaangazowaniem. Mam nadzieje ze dowodzenie bedzie lepsze niz w poprzedniej wojnie bo słyszałem ze wszyscy robili co chcieli. Triad to byla banda PA ale przynajmniej nikt sie nie stawiał i był spokój. Triad padła i teraz resztki triady + nowa krew chce sie dobrac do wladzy niszczac Iridie. Pronuje zorganizowac wybory demokratyczne i ustalic w glosowaniu nowego przywódce Iridii. Glosowanie na forum tibia com dla osob 25+ level.

A co do DR vs. SS to rzeczywiscie wiekszosc czasu to DR siedzialo w PZ i brali SS na przetrzymanie. Popieram Anasa.

@POZDRO4: Anas Kiro, Alora, Arwerius, Aureliuss, Green lady, all z iridii
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek

Ostatnio edytowany przez Rabanbar - 31-10-2005 o 19:48.
Rabanbar jest offline  
stary 31-10-2005, 20:06   #47
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

Postaram sie odpowiedziec na wiekszosc pytan pojawiajacych sie tutaj na forum, zrobie to pbez cytowania bo mi sie niechce szukac

1.Wojna zaczela sie dlatego ze, pewnym osobom udezyla do glowy chec objecia wladzy na iridii, goscie wbili kilka lvli i mysla ze beda zadzic.

2.Ban Asuexa i RDH niebyl powodem przyjecia wyzwania z naszej strony, to byl taki cukiereczek na poczatek, i zapewniam ze to nie jest ostatni bonus dla nas.

3.Zaniedlugo zajmiemy sie Rapo Kage'm za acc trading i postaramy sie o bana dla kilku bootuserow, mamy maly dowod na uzywanie boota przez 1 z czlonkow IF, lecz to nie jest wystarczajace, ale spoko przyjdzie czas i na nich...

4.Zabicie Zielpela~ to nie jest war frag podobnie jak zabicie yamahati.

5.Open battle bedzie niedlugo, w koncu musimu jakos zdobyc dowody na uzywanie boota

6.Dous~ niezostal trapniety w annihilator roomie, tylko Jurand z Rapo uciekli tam przed nami i dous wszedl przytrzymac im pz locka i dostal pare sdkow, jednak niemozna tego nazwac trapem, a przy okazji zabilismy 3 demony i loot nelismy mmsa ^^.

7.My Expimy oni nie... Ktos wczes niej na tym forum powiedzial ze siedzimy caly czas w PZ, to powiedzcie mi jak Huxy nabil tyle expa siedzac w depo?

8.Shamala i reszta jest w wojnie bo postanowili nam pomoc, znamy sie wszyscy z reala, i to jest najleprzy przyklad lojalnosci ze strony moich kumpli za co im bardzo dziekuje "We ride together, We die together, bad boys for life":*

9.Hapat zle wybrales, przekonasz sie o tym niedlugo...

OkThxBye

Signed Rondel, proud member of Arcanium
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline  
stary 31-10-2005, 20:07   #48
Pharaun
Użytkownik Forum
 
Pharaun's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie rozumiem jak IF może nadrabiać zaangażowaniem, skoro nie expią a znaczna część to waste chary. Ja uważam że tą wojnę wygra Arcanium. W IF brak postaci charakterystycznej i wyrazistej, Rapo jest jedynie dobrym żołnierzem ale nie przywódcą na miare Cirmo czy Elu. Napoleon powiedział że "Ludzie na wojnie są niczym, jeden człowiek jest wszystkim". Wydaje mi się że to się jedynie potwierdzi.
Pharaun jest offline  
stary 31-10-2005, 20:21   #49
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
3.Zaniedlugo zajmiemy sie Rapo Kage'm za acc trading i postaramy sie o bana dla kilku bootuserow, mamy maly dowod na uzywanie boota przez 1 z czlonkow IF, lecz to nie jest wystarczajace, ale spoko przyjdzie czas i na nich...
Mam pytanie, bez obrazy.

Czy nie umiecie wygrać wojny w inny sposób niż donoszac do GM-ow na przeciwników?
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  
stary 31-10-2005, 20:25   #50
Ilnic
Użytkownik Forum
 
Ilnic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005

Posty: 100
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Iridia
Cool

Nie no Rondel niepogada ale wy*ebales posta.Gz a tak powaznie to dobrze ze go napisales teraz wszyscy beda wiedziec oco biega xD
Ilnic jest offline  
stary 31-10-2005, 20:32   #51
Sylur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 49
Domyślny

Nie no Ilnic ale wyje**les posta Gz. jestem ciekaw czy sie spelnia plany arcanium jakie rondel nam tu napisal.




_______________________
Hej Hej Hej lubie cie

Ostatnio edytowany przez Sylur - 31-10-2005 o 20:46.
Sylur jest offline  
stary 31-10-2005, 20:44   #52
zwirek
Użytkownik Forum
 
zwirek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005

Posty: 46
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sylur
Nie no Ilnic ale wyje**les posta Gz. jestem cie kaw czy sie spelnia plany arcanium jakie rondel nam tu napisal




_______________________
Hej Hej Hej lubie cie

Weź ty poczytaj sobie słownik chłopcze I nie rób tyle spacji

Ostatnio edytowany przez zwirek - 31-10-2005 o 20:46.
zwirek jest offline  
stary 31-10-2005, 20:47   #53
Emilos
Użytkownik Forum
 
Emilos's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Wiek: 36

Posty: 65
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 134
Emilos ma numer GG 9185855
Domyślny

@ Madus

Brałeś udział w wojnie? Nie? Ile godzin oglądałeś co robiliśmy? Bo ja czekałem nie raz kilka h na DR, aż wyjdą z pz...

@ Sorefim

Ta, ty to akurat wiesz najlepiej, napewno zrobilbys to lepiej od nas.
Jak naszych bylo 10 wlogowanych, a ich 25 to mielismy isc walczyc?

@ Pharuan

Ybas, ty idz expic albo trenic, a nie tu posty ybiesz

@ Topic

Kto wygra? Nigdy nic nie wiadomo, ale moim zdaniem Arcanium ma przewage =/ , choc IF ma kilku MSkow w zapasie
__________________
Nie będziesz umierać za mnie więc nie decyduj o moim życiu
Emilos jest offline  
stary 31-10-2005, 21:14   #54
Green
Użytkownik forum
 
Green's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 24
Imię: Totung
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ithaca
Świat: Antica
Poziom: 88
Skille: 86
Poziom mag.: 7
Domyślny

humm niech wygra lepszy
gogo open battles i filmy z nich i bez oszustw prosze ;]
Green jest offline  
stary 31-10-2005, 21:16   #55
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar
Mam pytanie, bez obrazy.

Czy nie umiecie wygrać wojny w inny sposób niż donoszac do GM-ow na przeciwników?
Na wojnie wszystkie chwyty sa dozwolone. Poza tym zapewniam Cie.. Arcanium potrafi wygrywac wojny niezaleznie od udzialu w niej gmow.
Rankor jest offline  
stary 31-10-2005, 21:16   #56
Globalna Hiberna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 18
Domyślny

ciekawe nie powiem
Globalna Hiberna jest offline  
stary 31-10-2005, 21:28   #57
Hapat
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 10 2005

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman

9.Hapat zle wybrales, przekonasz sie o tym niedlugo...
Zrobilem jak uwazam. Napewno nie bede walczyl po jednej stronie z Cirmo, Frelle i reszta... jak narazie nie żaluje mojej decyzji. Ciekawe co wy tacy pewni
Hapat jest offline  
stary 31-10-2005, 21:46   #58
Bozdo
Użytkownik Forum
 
Bozdo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 30
Stan: Niegrający
Gildia: Catachan
Domyślny

Ehhh ... cala Iridia... osobiscie licze na IF -Hail JURAND!!!! ... a z tym hackowaniem na iridi to juz przesada niektorzy nie umieja wygrac wojny uczciwie mozna powiedziec ze to 2 wojna swiatowa (Iridi) na 1 zostali hacknieci Royal Demonic i Green Lady no i jeszcze ktos tam ;p ... HAMSTWO ... dobrze ze zmienilem serwa
__________________

-----------Bozdo-----------

:*

Ostatnio edytowany przez Bozdo - 31-10-2005 o 21:48.
Bozdo jest offline  
stary 31-10-2005, 22:04   #59
Misieq90
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Świat: Iridia
Domyślny

a ja dalej bedę kontynuował swoje xD
Wg mnie Ethical przyłączy się do wojny albo wypowie ją zwycięzcy po długiej i jak się wydaje wyczerpującej wojnie. To nieprawda, że wszyscy w Ethicalu grają dla funu i są tacy super miodzio i w ogóle w porządku. (Nie mówię tu o wszystkich) Co do wojny wydaję mi się, że stety lub niestety (nie wiem) wygra Arcanium. Nie widziałem jeszce ani jednej akcji ze strony IF a aktywność Arc jest bardzo widoczna. Poza tym to prawda co ktoś powiedział wcześniej. IF chyba nie ma takiego lidera jak Cirmo. Kto wygra zobaczymy.

Btw Rondel~ niezależnie czy macie rację czy nie, ale nie wstyd wam, że prowadzicie wojne dzięki kontaktom u GMów? Idę o zakład, że połowa Arc też używa wszelkich bootów etc. Mi by było wstyd tak "walczyć"...

Ostatnio edytowany przez Misieq90 - 31-10-2005 o 22:08.
Misieq90 jest offline  
stary 31-10-2005, 22:14   #60
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
3.Zaniedlugo zajmiemy sie Rapo Kage'm za acc trading i postaramy sie o bana dla kilku bootuserow, mamy maly dowod na uzywanie boota przez 1 z czlonkow IF, lecz to nie jest wystarczajace, ale spoko przyjdzie czas i na nich...
oby nikt nie mial na was zadnych dowodow. np na uzywanie aim bota podczas fraga na Zielperze...
nie mowie ze tak bylo na 100% ale...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:56.


Powered by vBulletin 3