Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto Twoim zdaniem wygra wojne? Lub kogo byś chciał zeby wygrał?
Tengu 32 29.09%
Fire 51 46.36%
Rybka mnie to kto wygra 27 24.55%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-01-2006, 20:38   #21
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Svitek~
Vaikor
Jan 18 2006, 09:24:33 CET Killed at Level 44 by Nizahe Inferno
Ehhh Svitek Svitek

Trixtara
Jan 16 2006, 22:25:48 CET Killed at Level 88 by Vaikor and by Crike Eruni

Craxim
Jan 26 2006, 18:40:09 CET Killed at Level 101 by Master Exzor and by Vaikor

A sam mój lv juz odzyskałem
Vaikor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-01-2006, 20:48   #22
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

No i mamy nowy frag

Zakks <-- Lopezza pomaga nam w wojnie poprostu nie jest w Tengu.
Jan 29 2006, 14:41:08 CET Killed at Level 58 by Lopezza

Także Melisan wysoko lewelowy elite dostał bana

Ostatnio edytowany przez Vaikor - 29-01-2006 o 20:49.
Vaikor jest offline  
stary 29-01-2006, 20:52   #23
Meros Finox
Użytkownik Forum
 
Meros Finox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Avalars
Świat: Morgana
Poziom: 26
Skille: 90/90
Poziom mag.: 4
Meros Finox ma numer GG 4177271
Domyślny

Tengu musi wygrac, nie ma innego wyjscia xD Ostatnio czesto widuje Nizahe w Carlin....chyba Pacc mu sie skończyc i expi na bugach
Meros Finox jest offline  
stary 29-01-2006, 21:13   #24
Volltio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 5
Domyślny

Może expić dłuuuuugi czas na bugach i tak będzie mial większy level niż ktokolwiek w Tengu.

Ostatnio edytowany przez Volltio - 29-01-2006 o 21:16.
Volltio jest offline  
stary 29-01-2006, 21:35   #25
Meros Finox
Użytkownik Forum
 
Meros Finox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Avalars
Świat: Morgana
Poziom: 26
Skille: 90/90
Poziom mag.: 4
Meros Finox ma numer GG 4177271
Domyślny

Ja osobiscie wierze w Tengu...a rozeszlo sie o PA ze strony Fire? Bo ja osobiscie nigdy nie spotkalem sie z tym z ich strony...
Meros Finox jest offline  
stary 29-01-2006, 22:17   #26
Areq Traveler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tengu wygra poniewaz chodzi w większych grupach, jak jest pokazane na filmach, a to że Nizahe nie umarł to jest bardzo zadziwiające... jak osoba na którą poluje Tengu, może się uratować przed naporem kilkunastu graczy naraz. Rozumiem że Fire tesh chodzi w grupie ale z tego co widziałem to Tengu jak idzie na kogoś z Fire to jak "Potop", nie ważne jaki lvl, ważne ile. (prosze nie komentować tego dopiero się wczulam w klimat wojny )
 
stary 29-01-2006, 22:24   #27
MaCi0r3x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 30
Profesja: Paladin
Domyślny

ehh my się wydaje to co napisał też Areq że Tengu chodzi w większych grupkach i (tak mi się wydaje) ma jakieś taktyki na Fire i Flame a co do tego expienia Niza na bugach to opłaciło by mu się to
__________________



When you smile?
MaCi0r3x jest offline  
stary 29-01-2006, 22:31   #28
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

tengu ma to cos.. to co nazywa sie teamplay (gra zespolowa jakby ktos nie widzial ) jak taki niazhe se na okolo tengu biega oni go kiedys trapna i przyplaci to dedem, jestem pewien ze za czasow panowanie tengu ktore mam nadzieje ujrza swiatlo dzienne tak wiec go go tengu !
Szkut jest offline  
stary 29-01-2006, 22:35   #29
Areq Traveler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tengu sie według mnie bawi Nizahem... jeden z filmów, bodajże ten od Ztyxa Drestasa pokazuje że Nizahe mógł mieć trapa, wokół niego się kręciło baaaardzo duzio osób a sam Nizahe miał by trapa ale Tengu tak jakby nie chciało tego i zostawiło mu jedno pole żeby uciekł... Nizahe poprostu marnował uhy kręcąc się w kółko, a teraz jest pewnie tak samo. Może zaczerpnoł tej taktyki z huntu na Bugach?? kto wie...
 
stary 29-01-2006, 23:31   #30
Volltio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 5
Domyślny

LoL. Skoro niechcą go zabić to po co walczą ? I on niebiegal po to zeby marnować uhy, tylko po to żeby mu pz znikło. lol
Volltio jest offline  
stary 30-01-2006, 08:41   #31
Dagonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 5
Domyślny

@Vaikor

Taki madry na tym forum jesteś. Ja Ci już raz w grze zaufałem, drugi raz nie bedę robil tego samego błędu. Kto orietuje się w sytuacji na Morganie wie że jesteś kłamcą (i to jeszcze na forum tibia.com) i dwulicowcem (okradanie własnych providierów naprzykład).

Tengu to PA! Cosanostra bije wszelkie rekordy w tym względzie. Ty sam wyganiałes z respa (o dedzie wiadomo kogo i kradziezy RH juz nie wspomne). Mam nadzieje ze Fire wygra, bo pod zadami tengu nie bedzie latwego zycia na servie (juz widze cosanostre ktory stoi pod koaplniemi i bierze oplaty za expienia nie nich ).

Ostatnio edytowany przez Dagonek - 30-01-2006 o 09:57.
Dagonek jest offline  
stary 30-01-2006, 09:54   #32
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagonek
@Vaikor

Taki madry na tym forum jesteś. Ja Ci już raz w grze zaufałem, drugi raz nie bedę robil tego samego błędu. Kto orietuje się w sytuacji na Morganie wie że jesteś kłamcą (i to jeszcze na forum Tibia.com) i dwulicowcem (okradanie własnych providierów naprzykład).

Tengu to PA! Cosanostra bije wszelkie rekordy w tym względzie. Ty sam wyganiałes z respa (o dedzie wiadomo kogo i kradziezy RH juz nie wspomne). Mam nadzieje ze Fire wygra, bo pod zadami tengu nie bedzie latwego zycia na servie (juz widze cosanostre ktory stoi pod koaplniemi i bierze oplaty za expienia nie nich ).
A niby kto Ty? Ja jestem sobą nie dwulicowcem. Cosanostra to PA nie Tengu, jak sam jego nikt mówi Kozanostra. Jesli nie wiesz co to jest znajdź w encyklopedi. Ja wyganiałem z respa? Chodzi Ci o Arcy Volltio? To dziwne bo expiłem sobie na larvach przez półtorej godziny z full spawnem a nagle w jaskini pojawia sie Arcy Volltio który TO ON napisał do mnie "leave" ja napisałem ż nie bo byłem pierwszy a potem on "leave i was frst" to zacząłem bić larve, on ją dobił to ja dobiłem jego, proste. A RH mój drogi kolego NIE UKRADŁEM tylko własnie wypadł z Arcy Volltio, a że nie chciałem oddać albo hunted to wybrałem opcje hunted bo wiedziałem że będzie wojna. Coś jeszcze przyjacielu?
Vaikor jest offline  
stary 30-01-2006, 10:08   #33
Dagonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Cosanostra to PA nie Tengu

Buhahaha, nie rozsmieszaj mnie. Niby po wojnie 100+ lvl nie bedzie mial wpływu na serv. Bzdury piszesz! Caly ten temat to tylko propaganda Tengu. Fakty sa inne. Kto sie nabierze na ten chwyt to juz jego problem. Ja osobiscie na Tengu sie mocno zawiodlem. Mialo nie byc PK a juz sam kilka razy musialem w pztach stac mimo ze w wojnie nie walcze. Cosa~ zaslanie sie gidlia w swoim PA i tego niepodwazysz. Wiem ze wojne wygra silniejszy, i moze bedzie to Tengu, ale nie jest powiedziane ze silniejszy znaczy lepszy! Ja na Fire zlego slowa nie powiem, a o czlonkach Tengu dlugo moglbym wymieniac. Zal mi tylko ze wojna musiala wybuchnac akurat w momencie gdy serv odrzywal (liczba logniec zaczela juz mocno wzrastac, graczy on-line bylo juz wiecej niz na takiej np Obsydi). Co bedzie po wojnie? Spytajcie Cosa~, ktory huntuje kogos za to ze kupil legalnie domek, to dopiero jest syf morgany! Kto zechce na tym servie grac?
Dagonek jest offline  
stary 30-01-2006, 10:16   #34
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagonek
Buhahaha, nie rozsmieszaj mnie. Niby po wojnie 100+ lvl nie bedzie mial wpływu na serv. Bzdury piszesz! Caly ten temat to tylko propaganda Tengu. Fakty sa inne. Kto sie nabierze na ten chwyt to juz jego problem. Ja osobiscie na Tengu sie mocno zawiodlem. Mialo nie byc PK a juz sam kilka razy musialem w pztach stac mimo ze w wojnie nie walcze. Cosa~ zaslanie sie gidlia w swoim PA i tego niepodwazysz. Wiem ze wojne wygra silniejszy, i moze bedzie to Tengu, ale nie jest powiedziane ze silniejszy znaczy lepszy! Ja na Fire zlego slowa nie powiem, a o czlonkach Tengu dlugo moglbym wymieniac. Zal mi tylko ze wojna musiala wybuchnac akurat w momencie gdy serv odrzywal (liczba logniec zaczela juz mocno wzrastac, graczy on-line bylo juz wiecej niz na takiej np Obsydi). Co bedzie po wojnie? Spytajcie Cosa~, ktory huntuje kogos za to ze kupil legalnie domek, to dopiero jest syf morgany! Kto zechce na tym servie grac?
Ja pisze bzdury? A czy Ty chodzisz do szkoły i rozumiesz moje słowa? Ja sam napisałem TAK COSANOSTRA TO PA, TAK ON TO PA, ale nie Tengu. I nie pisze bzdur panie mądry bo sam na Morganie gram od początku miałem już tu 44 elite, 63 royal, i teraz Vaikor a tamte poprzednie postacie miały hunta u Avis i Fire ZA NIC, KOMPLETNIE ZA NIC. Więc nie mów mi że piszę bzdury bo gram tu napewno dłuzej od Ciebie, miałem 44 lv jak Nizahe miał 53. Fire to syf, nie Morgana. Powiedz mi w takim razie, kto przybiegł po polaków za czasów Nemesis na demony jak nie mieli hunta? Nizahe z jego 'gangbang' przybiegli po Rahim Inferno, Druugan z tego co pamiętam i napewno po Kissmena i Zaznos. Ja wiem co pisze i nie mów mi że pisze bzdury drogi kolego bo sam g##no wiesz.
Vaikor jest offline  
stary 30-01-2006, 12:33   #35
Torpedo
Użytkownik Forum
 
Torpedo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Wlkp
Wiek: 36

Posty: 307
Stan: Na Emeryturze
Imię: Torpeseq
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 119
Poziom mag.: 66
Domyślny

Tez masz radoche ze smierci zakksa. Hacka mial a wasi wiedzieli o tym bo kilku specjalnie przybieglo na edron zeby go u***ac
Torpedo jest offline  
stary 30-01-2006, 12:43   #36
Dagonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Ja pisze bzdury? A czy Ty chodzisz do szkoły i rozumiesz moje słowa? Ja sam napisałem TAK COSANOSTRA TO PA, TAK ON TO PA, ale nie Tengu. I nie pisze bzdur panie mądry bo sam na Morganie gram od początku miałem już tu 44 elite, 63 royal, i teraz Vaikor a tamte poprzednie postacie miały hunta u Avis i Fire ZA NIC, KOMPLETNIE ZA NIC. Więc nie mów mi że piszę bzdury bo gram tu napewno dłuzej od Ciebie, miałem 44 lv jak Nizahe miał 53. Fire to syf, nie Morgana. Powiedz mi w takim razie, kto przybiegł po polaków za czasów Nemesis na demony jak nie mieli hunta? Nizahe z jego 'gangbang' przybiegli po Rahim Inferno, Druugan z tego co pamiętam i napewno po Kissmena i Zaznos. Ja wiem co pisze i nie mów mi że pisze bzdury drogi kolego bo sam g##no wiesz.
To prosze wytłumacz mi czemu tengu nie jest PA a jego członkowie są? Bo jakoś nie rouzmiem Twojego toku myślenia. Też grałem na MOrganie za czasów Zaznosa, pamiętam tą wojne i pamiętam też że polacy nie byli bez winy. Przez całą moją gre na morganie ani razu nie doznałem PA ze strony kogoś innego niz polaka! Ty jesteś w wojnie bo nie masz wyjścia! Chcesz grać a hunta miałeś ad Fire i tylko dlatego się do Tengu dołączyłeś więc nie gadaj mi to o jakiś górnolotnych pobudkach! Teraz nie mam PA, wygracie wojne i PA bede miał, więc dla mnie to prosty wybór którą gildie popieram w wojnie! Cosa~ nie ma pozwolenia na PA tylko dlatego że taki nick wybrał. Mi pasuje układ który panuje, spokojnie moge sobie expić i nikt na resp mi się nie wpierd... Ty sobie przegrałeś, no cóż walcz teraz za swoje decyzje.

Cya in battle fields (prędzej czy później).

Ostatnio edytowany przez Dagonek - 30-01-2006 o 13:24.
Dagonek jest offline  
stary 30-01-2006, 14:30   #37
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagonek
To prosze wytłumacz mi czemu tengu nie jest PA a jego członkowie są? Bo jakoś nie rouzmiem Twojego toku myślenia. Też grałem na MOrganie za czasów Zaznosa, pamiętam tą wojne i pamiętam też że polacy nie byli bez winy. Przez całą moją gre na morganie ani razu nie doznałem PA ze strony kogoś innego niz polaka! Ty jesteś w wojnie bo nie masz wyjścia! Chcesz grać a hunta miałeś ad Fire i tylko dlatego się do Tengu dołączyłeś więc nie gadaj mi to o jakiś górnolotnych pobudkach! Teraz nie mam PA, wygracie wojne i PA bede miał, więc dla mnie to prosty wybór którą gildie popieram w wojnie! Cosa~ nie ma pozwolenia na PA tylko dlatego że taki nick wybrał. Mi pasuje układ który panuje, spokojnie moge sobie expić i nikt na resp mi się nie wpierd... Ty sobie przegrałeś, no cóż walcz teraz za swoje decyzje.

Cya in battle fields (prędzej czy później).
Członkowie? Cosanostra, ja bym go nazwał członkiem. Nie, jasne że jego nick nie pozwala mu PAowac ale Filip już taki jest. Polacy nie byli bez winy? A co to była za wina Kissmeny że raz czy dwa sprzedał taniej rzecz o 5k niz pricelist mówi? To jest wina? Hmm... ja dołączyłem do Tengu tylko dlatego że wojna? Nah, Latco sam mi powiedział jak miałem lv 30-35 że jestem jedyną osoba która będzie przywitana w Tengu poza szwedami, tylko musze wbić jak najszybciej około 60lv. Stało sie to co stało i znalazłem sie w Tengu szybciej. Podaj mi swój nick a nie piszesz tak anonimowo heh, będe wiedział przynajmniej z kim rozmawiam. Ja juz przegrałem? Nie. Ja gram dalej, zapłaciłem za dodatkowe konto hajs i nie mam zamiaru sie poddać.
Vaikor jest offline  
stary 30-01-2006, 14:32   #38
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Torpedo
Tez masz radoche ze smierci zakksa. Hacka mial a wasi wiedzieli o tym bo kilku specjalnie przybieglo na edron zeby go u***ac
Nom radoche mam bo jest w gildi przeciw której walcze a co do naszych to oni go nie schakowali. I przestańcie k##wa gadać taki s#it że Tengu hackuje ludzi. Melisan też ma hacka, też przez Tengu?
Vaikor jest offline  
stary 30-01-2006, 14:54   #39
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

czekam na nastepne starcie i filmik z niego
Szkut jest offline  
stary 30-01-2006, 20:16   #40
Ma'tys
Użytkownik Forum
 
Ma'tys's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 137
Profesja: Elite Knight
Gildia: Titania
Świat: Titania
Poziom: 204
Poziom mag.: 9
Domyślny

Jeżeli fire upadnie wracam na morgane, nie wiem poco,dla kogo ale wracam.
ps Vaikor opisz dokładnie oco chodziło z Jimbobem
Ma'tys jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin 3