Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto Twoim zdaniem wygra wojne? Lub kogo byś chciał zeby wygrał?
Tengu 32 29.09%
Fire 51 46.36%
Rybka mnie to kto wygra 27 24.55%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-01-2006, 21:03   #41
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ma'tys
Jeżeli fire upadnie wracam na morgane, nie wiem poco,dla kogo ale wracam.
ps Vaikor opisz dokładnie oco chodziło z Jimbobem
Mm to było coś takiego że Jay, rl kuzyn Ahazina miał konto na ktorym zrobił postać Jimbob Inferno i grał nim do 17lv, potem chyba skończył grać a Geestah jako bardzo dobry kolega Ahazina z Titani dostał konto, chłopaki mówili że nie maja rec keya, nie mieli ok. Jimbob z Nizahe i Ahazinem byli dobrymi kumplami, bardzo dobrymi ale jak przyszła wojna Fire vs Tengu to sie chyba zmieniło, Jimbob wiedział że cos sie bedzie szykowało i dał cały swój stuff do Solle czyli jego rl kumpla. Kilka dni potem Ahazin zadzwonił do Jaya i kazał mu zdobyć nowy rec key... ten to zrobił wysyłając kopie paszportu do niemiec... potem Ahain go hacknał i Nizahe przyjał do Fire, na Jimbobie pewnie planowali że będzie grał jakiś ich kumpel, ale jdnak Jimbob zdobył rec key, tylko że teraz go mieli ooboje Jimbob i Nizahe, to Jimbob sie poświęcił i prawie zrookował swoją postać nad którą pracował 8 miesięcy... podziwiam go.
Vaikor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2006, 21:05   #42
Volltio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 5
Domyślny

Vaikor. Ja też, z tym sie z toba zgodze
Volltio jest offline  
stary 30-01-2006, 22:37   #43
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

@Dagonek
To, że jeden z członków gildi jest DUŻYM PK nie oznacza ze cała gildi musi być PK/PA itp...

@Volltio
Ehh... żal mi ciebie. Kiedyś cie lubilem, ale teraz straciłeś w moich oczach, no ale nic to tylko gra...

@Topic
Chociaż już niegram na morganie (zaczynam tego żalować) to uważam, że powinno wygrać Tengu ten server potrzebuje zmian, nie chodzi mi tu o zrookowanie Nizahe. Poprostu przyda sie nowa grupa ludzi którzy będą rządzić serverem...
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline  
stary 31-01-2006, 07:28   #44
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ma'tys
@up wojna się skończy jak któraś ze stron podda się wtedy druga daje liste kto ile musi płacić za wolność(nie sądze żeby mieli szanse na wykupienie siebie) łem
Tengu dobrze rozpoczeło wojne zabijając craxima violltio(zdziwiłem sie jak zobaczyłem go na liscie w Fire przeciesz zawsze był za polakami chyba ze nowy owner jest hiszpanem.) gdyby nie glupia śmierć Solle'Steinhold było by super. Dany padł 2x nowy Trixtara dobrze że wyszła z wojny bo nawet ją lubiłem. Ze strony Tengu znaczący padł tylko Solle'Steinhold ( sorry Vaikor ale masz tylko 44lvl, trudno nazwać cie kluczowym graczem Tengu choć jako druid napewno się przydajesz). Fire brakuje sorców i druidów sami knighci nie wygrają wojny.

@Vaikor zaco Jimbob miał hacka?


NEW owner Volltia jest porpostu... NEWBIE xD serio, jak mnie dorwal (bo jestem po stronie tenqu, jednak nie moge im w zaden sposob pomagac:S) na mintwalin (minosy pod thias) to nie mogl zabic, haha xD uzyl na mnie tylko 3 sd przez cala droge+ 2 m Walle 1 m wallem dobrze trafil bo mnie zlbokowal, ale drugim to.. kicha xD na mintwalin robilem z nim co chcialem Mino Guard ciagle si ena niego przezucaly On mial 106lvl a ja 58;p podsumowujac: NOOB nawet Anandumim w prywatnej rozmowie z Evil Gatorem przyznal ze volltio to NOOB moj pies ma wikerze pvp xD
Jesli Chodzi o Vaikora, to jest kluczowy w wojnie Ma jush 2 powazne Fragi xD Respect


btw. Nie rozumiem polakow ktorzy stoja po stronie Fire.. przeciez od poczatku serva jest walka polacy vs nizahe i jego gurardy... nienawidze go od momentu kiedy wyrzucil Nemesis i Sunblade z serva... jush nie wspominjaac o chaku Zaznosa...:S


//call me freezbie

Ostatnio edytowany przez janou - 31-01-2006 o 07:31.
janou jest offline  
stary 31-01-2006, 07:37   #45
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Areq Traveler
Tengu wygra poniewaz chodzi w większych grupach, jak jest pokazane na filmach, a to że Nizahe nie umarł to jest bardzo zadziwiające... jak osoba na którą poluje Tengu, może się uratować przed naporem kilkunastu graczy naraz. Rozumiem że Fire tesh chodzi w grupie ale z tego co widziałem to Tengu jak idzie na kogoś z Fire to jak "Potop", nie ważne jaki lvl, ważne ile. (prosze nie komentować tego dopiero się wczulam w klimat wojny )

Nizahe jest poprostu syzbszy od wszystkich xD
janou jest offline  
stary 31-01-2006, 07:39   #46
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagonek
@Vaikor

Taki madry na tym forum jesteś. Ja Ci już raz w grze zaufałem, drugi raz nie bedę robil tego samego błędu. Kto orietuje się w sytuacji na Morganie wie że jesteś kłamcą (i to jeszcze na forum tibia.com) i dwulicowcem (okradanie własnych providierów naprzykład).

Tengu to PA! Cosanostra bije wszelkie rekordy w tym względzie. Ty sam wyganiałes z respa (o dedzie wiadomo kogo i kradziezy RH juz nie wspomne). Mam nadzieje ze Fire wygra, bo pod zadami tengu nie bedzie latwego zycia na servie (juz widze cosanostre ktory stoi pod koaplniemi i bierze oplaty za expienia nie nich ).

Tesh bym zajomal RH, wkoncu zabil rl brata of Volltio a Volltio jest naszym wrogiem btw sorrki volltio, wydawales mi sie spoko, ale odkad wybuchla wojna i mnie znienawidziles straciles moj szacunek

//Crissbi
janou jest offline  
stary 31-01-2006, 07:48   #47
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Volltio

Zal mi ciebie..:/ bedziesz znowu placil za wolnosc..:/ bo Fire upada.. z tego co wiem wiekrzosc fire przeniosla sie na Kyre, i narazie sa tylko Mass logi..
janou jest offline  
stary 31-01-2006, 21:22   #48
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

20:51 You advanced from Level 44 to Level 45.

20:57 You advanced to magic level 49.






Ostatnio edytowany przez Vaikor - 31-01-2006 o 21:27.
Vaikor jest offline  
stary 31-01-2006, 21:31   #49
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

A tu mi sie nudziło to zrobiłem i zdjęcie mojego domku


Vaikor jest offline  
stary 31-01-2006, 21:45   #50
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Gratz, ju rox menz
janou jest offline  
stary 01-02-2006, 12:40   #51
Dagonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 5
Domyślny

sory missclick

Ostatnio edytowany przez Dagonek - 01-02-2006 o 12:51.
Dagonek jest offline  
stary 01-02-2006, 23:20   #52
Frolik
Użytkownik Forum
 
Frolik's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: bialystok
Wiek: 35

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 91
Skille: 8+/8+
Poziom mag.: 7
Domyślny ...:)

Z tego co wiem to Tengu zostawi ludzi bedacych neutral w przeciwiestwie do Fire...ja narazie nie jestem po zadnej ze stron ale ostatnim razem volltio mnie powaznie zdenerwowal...zaatakowal mnie a dla Nizahe to sie nie spodbalo...bo mysle ze Niz nie chce juz robic sobie wiecej wrogow niz ma...ale mysle ze jesli ktoras ze stron mnie zaatakuje (watpie zeby to bylo tengu)to moze sie wlacze w ta wojne

z tego co sie dowiedzialem z posta Vaikora to jestem zaszokowany postawa jimboba...i to jest lojalny przyjaciel...oddaje "zycie" za swoja guildie jestem pelen podziwu dla niego :O
__________________
19:13 Osamek: ej Volltio ale twoje pvp wymiata haha
19:13 Evil Gator: haha
19:14 Volltio: nie rozmawiam o tym z wami

Co nas nie zabije to wzmocni
Frolik jest offline  
stary 01-02-2006, 23:31   #53
Frolik
Użytkownik Forum
 
Frolik's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: bialystok
Wiek: 35

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 91
Skille: 8+/8+
Poziom mag.: 7
Domyślny hrhr

co do tego posta gdzie criss opowiadal swoja historie spotkania volltia na mindwallin,uhm w sumie masz racje,ktoregos pieknego poranka gdy nikogo z tengu nie bylo,Volltio z Anandumimem przyszli po mnie na necro(a dopiero zaczynalem :[)exivovalem go d momentu kiedy dobil ds`a,Gator mowil zebym walil loga,ale potem se pomyslelismy zeidzie z Ananem...i uhm 2 na 1 to mam szanse uciec...no tak wiec mialem spotkanie 3 stopnia z ananem jego pierwszy hit za 107 potem Volltio ze swoim sd za 201 to ja vitka,time ring,utani hur i w dluga,volltio trafial sd tylko wtedy kiedy mnie trapna mw albo anan,uhm zuzylem 3 uhy volltio trafil 3 sd haha xDi potem anan mi powiedzial ze volltio wkrecil mu reson...gdy juz volltio zaproponowal pujscie ubic Evil Gatora Anan napisal na priv ze Voll~ to noobek i niezly swir

no mam nadzieje ze uzekla was moja historia hrhr
//pozdro Criss:*
__________________
19:13 Osamek: ej Volltio ale twoje pvp wymiata haha
19:13 Evil Gator: haha
19:14 Volltio: nie rozmawiam o tym z wami

Co nas nie zabije to wzmocni

Ostatnio edytowany przez Frolik - 01-02-2006 o 23:32.
Frolik jest offline  
stary 01-02-2006, 23:42   #54
Gatorek
Użytkownik forum
 
Gatorek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Evil Gator
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 55+
Skille: 10/10+
Poziom mag.: 52
Domyślny

Tengu jest na najlepszej drodze do wygrania wojny.
Volltio polegnie jak pies.
Gatorek jest offline  
stary 02-02-2006, 08:40   #55
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frolik
Z tego co wiem to Tengu zostawi ludzi bedacych neutral w przeciwiestwie do Fire...ja narazie nie jestem po zadnej ze stron ale ostatnim razem volltio mnie powaznie zdenerwowal...zaatakowal mnie a dla Nizahe to sie nie spodbalo...bo mysle ze Niz nie chce juz robic sobie wiecej wrogow niz ma...ale mysle ze jesli ktoras ze stron mnie zaatakuje (watpie zeby to bylo tengu)to moze sie wlacze w ta wojne

z tego co sie dowiedzialem z posta Vaikora to jestem zaszokowany postawa jimboba...i to jest lojalny przyjaciel...oddaje "zycie" za swoja guildie jestem pelen podziwu dla niego :O
A ja mysle, że on was poprostu chce w Fire
Vaikor jest offline  
stary 02-02-2006, 10:23   #56
Dagonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 5
Domyślny

W wojnie nie jestem a uciekanie przed Tengu juz jest dla mnie codziennoscia. Co z tego ze chce byc neutralny. Tylko dlatego ze expie i nie jestem w tengu probuja wywierac presje na mnie i na moich znajomych. Tengu to banda ignorantow ktorych malo obchodzi cokolwiek innego niz swoje mega ambicje! Zabijaja i zastraszaja wszystkich ktorzy mogliby stanowic dla nich zagrozenie, nawet jezeli sa daleko od wojjenych wydarzen. Dla mnie to juz pierwsze zapowiedzi PA jakie ogarnie Morgane pod zadami Tengu. No ale nic, wojna jeszcze trwa, nic nie jest przesadzone. Nawet zapowiada sie na dluga i wyczerpujaca walke dla obu stron.

Hail Fire
Dagonek jest offline  
stary 02-02-2006, 14:00   #57
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagonek
W wojnie nie jestem a uciekanie przed Tengu juz jest dla mnie codziennoscia. Co z tego ze chce byc neutralny. Tylko dlatego ze expie i nie jestem w tengu probuja wywierac presje na mnie i na moich znajomych. Tengu to banda ignorantow ktorych malo obchodzi cokolwiek innego niz swoje mega ambicje! Zabijaja i zastraszaja wszystkich ktorzy mogliby stanowic dla nich zagrozenie, nawet jezeli sa daleko od wojjenych wydarzen. Dla mnie to juz pierwsze zapowiedzi PA jakie ogarnie Morgane pod zadami Tengu. No ale nic, wojna jeszcze trwa, nic nie jest przesadzone. Nawet zapowiada sie na dluga i wyczerpujaca walke dla obu stron.

Hail Fire
Hehe wjona napewno będzie długa, po tym jak Hurricane wkońcu powie, że jest w wojnie, bo jak narazie 'próbują' sie z tym ukryć, a my wiemy.
Vaikor jest offline  
stary 02-02-2006, 14:17   #58
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

Mysle ze wygra (niestety) Tengu
ale jestem za Fire (kumpel tam jest =p)
oczywiscie fire sie nie podda wiekszosc jest z titanii gdzie przegrali wojne z najsilniejsza gildia na servie wiec tam nie wroca a na nowy serv tez chyba nie pojda =pp
niech wygra lepszy =p

@edit :
jest 14:7 dla Tengu (look tibia.com)
a tak btw. slyszlaem ze Tengu juz probowalo dopasc Nizahe to prawda i nie dali mu rady ?
btw. Widac Nizz~~ jest znienawidzony na kazdym servie tak samo jak na Titanii =p
ale coz ... i tak jestem za Fire ^^
__________________
Morgana 4ever

Ostatnio edytowany przez Gothican - 02-02-2006 o 19:45.
Gothican jest offline  
stary 02-02-2006, 19:54   #59
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cosanostra Pyros
Feb 02 2006, 17:59:46 CET Killed at Level 103 by Dany Darko and by Darth Torax

Nie ładnie. Tak sie nie robi Fire. Takie pomysły na zabicie kolesia z Tengu? Zawołałem GMa, Dany Darko ma już bana, GM dał mi e mail na ktory mam wysłać list, wysłałem i mam nadzieje że więcej z was dostanie bana za to co robicie.

Wszystko co robi Fire jest strasznie niskie. Bardzo niskie. Najpierw akcja z Jimbobem a potem zabicie Cosanostry z używaniem rzeczy przeciw regułom tibi, heh. To nie fair-play chłopaki.

Ostatnio edytowany przez Vaikor - 02-02-2006 o 19:57.
Vaikor jest offline  
stary 02-02-2006, 20:37   #60
Frolik
Użytkownik Forum
 
Frolik's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: bialystok
Wiek: 35

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 91
Skille: 8+/8+
Poziom mag.: 7
Domyślny jak~!?

Vaikor wes opisz jak go ubili:O
__________________
19:13 Osamek: ej Volltio ale twoje pvp wymiata haha
19:13 Evil Gator: haha
19:14 Volltio: nie rozmawiam o tym z wami

Co nas nie zabije to wzmocni
Frolik jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin 3