Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-02-2006, 21:24   #101
Spoonish
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2006
Lokacja: Elbeen
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Spoonish ma numer GG 3307391
Domyślny

Widzę, że temat o Thorii jest teraz na topie Z uwagą czytam wszystkie posty, interesuje mnie ten świat, grałem tu kiedyś i kto wie, może wrócę. Nigdy nie zapomnę tych dwóch dedów. Trap na scarabach, w którym brał udział między innymi Drasen i dead na Outlaw Camp przez Kayantrisa i Kila family. Po kilku dniach Kayantris~ napisał mi, że miał hacka, co według mnie jest bzdurą.
Spoonish jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-02-2006, 00:50   #102
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spoonish
Widzę, że temat o Thorii jest teraz na topie Z uwagą czytam wszystkie posty, interesuje mnie ten świat, grałem tu kiedyś i kto wie, może wrócę. Nigdy nie zapomnę tych dwóch dedów. Trap na scarabach, w którym brał udział między innymi Drasen i dead na Outlaw Camp przez Kayantrisa i Kila family. Po kilku dniach Kayantris~ napisał mi, że miał hacka, co według mnie jest bzdurą.

nie to nie jest bzdura..tzn to ze ci tak napisal
myslisz ze nie zostal shakowany>? to zapytaj sie tych ktorzy z nim byli co mieli z tym hakerem wspolnego?
haker ktory nie okrada, nie rokuje, a z gildia do ktorej char nalezy sie trzyma
to ze domi klamie bylo oczywiste, tylko wielu albo to mialo w dupie albo bylo im nie nareke nie wierzyc. w koncu jest wojna, sa znajomosci i nagle kazdy jeden udaje naiwnego. ale wracaj
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2006, 01:51   #103
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

hehe, tez uwazam ze ten hak Kayana to kit , btw Doors , powiedz mi prosze kto ty, bo mi to spokoju nie daje , najpierw zetknelismy sie na poscie o Tetro i wtedy pomyslalem sobie: "jaka szkoda ze tego zioma nie bylo na Thorii", a potem okazalo sie ze tez tu grales (tudziez grasz ) hehehe, wiec nie trzymaj mnie dalej w niepewnosci tylko dawaj name .pozdro.
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2006, 03:19   #104
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

crazy, jak milo slyszec takie slowa hm, odezwij sie na priv i swiat stanie sie prostszy a przynajmniej to jedno..
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2006, 15:09   #105
Panda of Swat Squad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 02 2006
Lokacja: BIaŁystok

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Smurffekta
Świat: Thoria
Poziom: 64
Skille: 82/81
Poziom mag.: 5
Domyślny

A tak swojął drogą wracając do wojny to sami ludzie z LaO gdy z nimi rozmawialem muwili ze już nie ma szans itp. i jak to dobrze ze nowe servy sa , Chociaż prawde muwiąc od początku wojny byłem za LaO
to jakoś specjalnie nie jestem zaskoczony ostatecznym wynikiem wojny.

Ostatnio edytowany przez Panda of Swat Squad - 25-02-2006 o 15:13.
Panda of Swat Squad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 14:46   #106
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Domyślny .

Okej, zalozmy, ze huntuje sobie scaraby w ankh na poziomie -3,-2 przychodzi mi jakis 40+ lvl z Twi (Wzycieks) i mowi mi zebym wypier...niczał bo hunted -.- ... No i co ja mam z takim cieciem zrobic? Oczywiscie wyjsc...Bo On jest Wzyckiem... Bogiem i wogole. taka jest prawda.
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 14:51   #107
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Dobrze mowi...polac mu .
Niestety tak wlasnie to teraz bedzie wygladalo, zreszta wcale nie trzeba do tego 40+ lev. Kiedys Lassie Wzyciek ( zanim sie zrookowal(a) ) na nizszym nawet levelu wyganiala chocby Destro'Devila z expa hehe.
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 14:55   #108
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Domyślny

A tak wogole, to istnieje jakas opozycja? do tej pory nie interesowalem sie takimi sprawami.... Z tego co widze to all polacy albo w TWi albo bez gildi...
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 16:00   #109
Cer'is
Użytkownik Forum
 
Cer'is's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Poziom: 1+
Skille: Nie ma.
Poziom mag.: 5+
Cer'is ma numer GG 8663851
Domyślny Teraz to macie ....

No wiec tak, do dzis nie mialem zamiaru grac tylko mialem monka makera i zawsze potrafilem, sobie zalatwic co chialem i po porstu pomagalem kumplom.
ALE TO SIE SKONCZYLO wracam do gry widze ze musze zrobic na tej thorii porzadek nigdy niebralem thori na powaznie i nigdy tutaj na serio nie gralem wiec mnei nei znacie.Nie licze na to ze bede pomagal l&O albo Twi jak np tonyy a lekko go wyscigne a pvp jego nie jest takie dobre. Myslalem zeTwi jest straszne ale mylilem sie bo La core dzisiaj mi pokazaly ze sa wporzo a z l&o lubilem tylko Ilumiela i Burna. Mam nadzieje ze od konca wakacji do dzis gra na otsach nauczyla mnei pvp na tyle dobrego zeby dac z all rade wiec mzoecie na mnie czekac.

SEE YA
Ps. Juz napisalem fajną liste : Spis frajerow do odstrzału Oo i drasen jest na pierwszym miejscu
__________________
Prawdziwa odwaga polega na tym że walczy się mimo strachu..

Cer'is jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 16:05   #110
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Domyślny

Hehe a tak nawiasem, to na thori jest pelno Pa. wiem ze nie napisalem nic nowego ale to prawda... i nie wiem dlaczego polacy nie utworza wlasnej, slinej gildi skoro "wojna" sie jush skonczyla?
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 16:35   #111
Cer'is
Użytkownik Forum
 
Cer'is's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Poziom: 1+
Skille: Nie ma.
Poziom mag.: 5+
Cer'is ma numer GG 8663851
Domyślny Heeeh

Nie ma takiej sznasy zeby polacy siezjednoczyli wszyscy za bardzo chca tu grac a nie miec hunt
__________________
Prawdziwa odwaga polega na tym że walczy się mimo strachu..

Cer'is jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 18:07   #112
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cer'is
No wiec tak, do dzis nie mialem zamiaru grac tylko mialem monka makera i zawsze potrafilem, sobie zalatwic co chialem i po porstu pomagalem kumplom.
ALE TO SIE SKONCZYLO wracam do gry widze ze musze zrobic na tej thorii porzadek nigdy niebralem thori na powaznie i nigdy tutaj na serio nie gralem wiec mnei nei znacie.Nie licze na to ze bede pomagal l&O albo Twi jak np tonyy a lekko go wyscigne a pvp jego nie jest takie dobre. Myslalem zeTwi jest straszne ale mylilem sie bo La core dzisiaj mi pokazaly ze sa wporzo a z l&o lubilem tylko Ilumiela i Burna. Mam nadzieje ze od konca wakacji do dzis gra na otsach nauczyla mnei pvp na tyle dobrego zeby dac z all rade wiec mzoecie na mnie czekac.

SEE YA
Ps. Juz napisalem fajną liste : Spis frajerow do odstrzału Oo i drasen jest na pierwszym miejscu
Czekam kotku
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 18:49   #113
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

@Cer'is ahahahaha Powiem tobie tak. na thori mozesz miec najlepsze pvp w tibi a i tak ci to nic nieda
Czekamy na ciebie z niecierpliwoscia. powiedz czy oplaca sie tobie robic char i go stracic?:>
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 18:53   #114
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drakkeinen
Hehe a tak nawiasem, to na thori jest pelno Pa. wiem ze nie napisalem nic nowego ale to prawda... i nie wiem dlaczego polacy nie utworza wlasnej, slinej gildi skoro "wojna" sie jush skonczyla?
Niema takiego czegos jak Polska silna gildia no chyba ze na non-pvp Polacy na thori ci z wiekszymi lv ( jairaz kayantris ) sa hunted a reszta polakow co ma duze lv woli sie niemieszac w nasze wojny.
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 20:02   #115
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Domyślny

No ale na Thori jest wielu polakow. a przeciez tworzac gildie, nie wypowiadamy wojny Wzyckom... <chociaz przydalo by sie...> Wspolne hunty, wlasne gh.... Nie musimy siem od razu klepac... No pomijajac tych co majom hunty, mozna by cos walnac Niech tylko dostane pacc >.<
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2006, 21:24   #116
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Polakow z duzymi levelami ktorzy nie sa hunted zostalo raptem kilku.
Cwanish: "...woli sie niemieszac w nasze wojny" , poki co to byles z Wzyckami w jednej wiec sie tak nie napinaj naabie
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2006, 07:20   #117
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crazy Onion
Polakow z duzymi levelami ktorzy nie sa hunted zostalo raptem kilku.
Cwanish: "...woli sie niemieszac w nasze wojny" , poki co to byles z Wzyckami w jednej wiec sie tak nie napinaj naabie
hahaha ja bylem z nimi w 1 a walczylem? w kazdej niedosc ze nieexpilem od konca wakacji to wiekszosc polakow takich jak wlasnie rodzina Killa niewyprzedzila mnie z lv do dzis Polacy z thori to idioci mieszaja sie w wojne ktora jest przegrana :S wy doszliscie wtedy jak nas bylo malo bo mysleliscie ze pomozecie jakos wzycka a posluzyliscie jak free fragi i free loot
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2006, 11:02   #118
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
hahaha ja bylem z nimi w 1 a walczylem? w kazdej niedosc ze nieexpilem od konca wakacji to wiekszosc polakow takich jak wlasnie rodzina Killa niewyprzedzila mnie z lv do dzis Polacy z thori to idioci mieszaja sie w wojne ktora jest przegrana :S wy doszliscie wtedy jak nas bylo malo bo mysleliscie ze pomozecie jakos wzycka a posluzyliscie jak free fragi i free loot
omg, a co ma piernik do wiatraka?, ty naprawde masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy po prostu jestes idiota ?Postaram sie wytlumaczyc ci moj poprzedni post...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
...niemieszac w nasze wojny.
"Nasze wojny" swiadczy o liczbie mnogiej ( wiecej niz 1 jakbys nie wiedzial ), a tymczasem wojna Twi vs. L&O jest jedyna poki co w jakiej brales udzial bedac z nimi w gilidii.
Kolejna rzecz:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
wy doszliscie wtedy jak nas bylo malo bo mysleliscie ze pomozecie jakos wzycka(lol?) a posluzyliscie jak free fragi i free loot
Ja akurat doszedlem jak was bylo mnostwo, jeszcze zanim ktokolwiek zaczal sie wyplacac, i we fragach przegrywalismy wiec nie gadaj bzdur. Mialem powody zeby sie przylaczyc, przegralismy i trudno...bywa juz tak na pvp-serwie.
A co do :
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
to wiekszosc polakow takich jak wlasnie rodzina Killa niewyprzedzila mnie z lv do dzis
Nie wiem czym ty sie tutaj chcesz chwalic, po pierwsze oni tez byli sporo czasu retired, druga rzecz to Lotarkilla mial 69 jak padl wiec to jest 1 level roznicy, i teraz dochodzimy do najwazniejszej kwestii: Kazdy z nich gra sam, i nie sharuje
czego nie mozna powiedziec o tobie
ps. Megakila- 68 lev.

Ostatnio edytowany przez Crazy Onion - 27-02-2006 o 11:09.
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2006, 13:57   #119
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

czy sharuje czy nie to jest moja sprawa tak czy owak jestescie lamusy 69lv zrobilem w 2 miechy a wy przez caly okres czasu ledwo 68 lv a do wzyckow doszedlem nie z wlasnej woli przkonalo mnie kilka osub mam nadzieje ze niebedziecie placic
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2006, 14:12   #120
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Raczej "zrobiliscie" a nie "zrobiles", wiec po co sie tym chwalisz? . Jasne ze to jest twoja sprawa czy sharujesz czy nie ( plus dla ciebie ze przynajmniej nie zaprzeczasz i nie sapiesz ze jestes uczciwy, prawy itd. hehe ) ale chwalac sie czyms czego nie zrobiles sam robisz z siebie blazna. To tak jakbym sie chwalil ze razem z paroma kumplami na*******ilismy jednemu kolesiowi...i kto tu jest lamusem noobq
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
...do wzyckow doszedlem nie z wlasnej woli przkonalo mnie kilka osub...
rotfl, widze ze pisac z sensem tez nie potrafisz, jezeli cie przekonali, to w dalszym ciagu poszedles do nich z wlasnej nieprzymuszonej woli... poza tym kogo to obchodzi ?, nie poruszalismy tego tematu ( Drasen 2 plx ? ).
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:06.


Powered by vBulletin 3