Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-04-2006, 18:49   #21
lord kula
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 18
Domyślny ??

fraco de'lago czego jestes w vision ??<zdrajca>










__________________________________________________ _______________
Hail Wandet_/
lord kula jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-04-2006, 18:50   #22
Sierput
Użytkownik Forum
 
Sierput's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2004

Posty: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sathan
Jestem ciekaw kto przerobil moja rozmowe na forum tibia.com ale sie tego dowiem...

Wiekszosc ludzi mnie tu nie zna i nazywa mnie i shanoza beszczelnie w r.j C..ami bo co zabilem kogos kto zlapal hunta. Bez powodu nikt nigdy nie padnie... Wiekszosc zwas nazywa nas PA i nawet nie wiecie co to znaczy jak by na tym servie bylo PA gwarantuje wam kazdy 8-60 lvl nie expil by wogule. A cala reszta placila by za to ze moze poexpic na expowisku. Nie mam takiej sily ani przywilejów zeby stosowac ten sposob gry i nigdy nie bende. Wiec nie nazywajcie Nas PA.
Ostatnie zdanie - muehuehueheuheuehueeee
"Nas" z wielkiej litery. OMG! Od kiedy mowiac o sobie piszemy wielka litera?
Albo masz kompleks na wlasnym punkcie albo... ty, moze ci chodzilo o tego rapera Nas'a ?

Czlowieku, ty masz pojecie o czyms takim jak honor i lojalnosc? Bo zauwazylem ze rzucasz tymi wyrazami na lewo i prawo chociaz nie znasz ich znaczenia. Zabiles Wicana, zaplaciles Drazowi i co? Znowu w Wanted siedzisz, tlumaczac to: "bo tam mam kolegow". Prawda jest taka ze wiecej masz wrogow niz przyjaciol moj drogi (kieruje to i do Shanoza a zarazem waszych wszystkich ownerow). W Wanted jestes tylko dlatego ze daje ci to przepustke do bezkarnosci - tak, do BEZKARNOSCI. Nie bede tu przytaczal kuriozalnych przykladow waszego PA. Ciesz sie ze grasz tu jeszcze bo sad nad twoja glowa zbieral juz sie chyba 3 czy 4 razy.
__________________
12:37 Wycaz: gazetka tibijska why is she hunting?

Ostatnio edytowany przez Sierput - 03-04-2006 o 18:52.
Sierput jest offline  
stary 03-04-2006, 20:17   #23
malwersator
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 13
Imię: Spusciak
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sathan
Wiec nie nazywajcie Nas PA.
Turlam się qrwa ze śmiechu.

Edit:
@lord kula
zdrajca czego,kogo? Po drugie jak można nazywać zdrajcą kogoś kto przechodzi z gildii dominującej obecnie na azurze do gildii, która de facto przegrała wojne i narazie nie ma możliwości grania tutaj.

Ostatnio edytowany przez malwersator - 03-04-2006 o 20:35.
malwersator jest offline  
stary 03-04-2006, 20:53   #24
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Sierput i Malwesator chyba juz wystarczajac skomentowali wypowiedz jednego z ownerow Sa~.
Moim zdaniem do grona najwiekszych PA powinien dolaczyc Elite Cru~, siedzi calymi dniami na hydrach a jezeli ktos byl przednim to go zabija albo kaze mu placic podajac powod ze go wyzywal . Bylem swiadkiem jak Mino Scorpion expil a elite wpadl po 1 godzinie przerwy i zaczal go nawalac,po paru minutach polowa Wanted sie zjawila.
TAK ! Nie nazywajcie nas PA, my poprostu gramy, ale zauwazcie ze nei tylko wy gracie na tym servie i niektorze czerpia z tej gry tylko przyjemnosc a nie jak wy zadze wladzy.

HAIL BOJO TEAM ;-)
tajemniczy111 jest offline  
stary 03-04-2006, 21:01   #25
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord kula
fraco de'lago czego jestes w vision ??<zdrajca>










__________________________________________________ _______________
Hail Wandet_/
LOL WANDET HAHAHAHAHAHAH
Powiedzmy jedno nie masz o niczym pojecia, nie zaglądaj tu i naczuc sie przepisywac poprawnie nazwy gildii...
Noob i tyle

A teraz Panie i Panowie ŚMIECH NA SALI!


{QUOTEWiekszosc ludzi mnie tu nie zna i nazywa mnie i shanoza beszczelnie w r.j C..ami bo co zabilem kogos kto zlapal hunta. Bez powodu nikt nigdy nie padnie... Wiekszosc zwas nazywa nas PA i nawet nie wiecie co to znaczy jak by na tym servie bylo PA gwarantuje wam kazdy 8-60 lvl nie expil by wogule. A cala reszta placila by za to ze moze poexpic na expowisku. Nie mam takiej sily ani przywilejów zeby stosowac ten sposob gry i nigdy nie bende. Wiec nie nazywajcie Nas PA.[/quote]

ROTFL WANTED NIE JEST PA!!! OK!!!

To twoje zdanie, 3/4 Azury twierdzi inaczej, ale Ty musisz powiedziec ze jednak sie z tym nie zgadzasz...
Czemu?
Bo jak bys powiedzial na odwrot to by Drazharm zrobil Ci kuku?

Ludzie dajcie spokoj, Draz zabija jakos bez powodow i co?
Zeby kogos uwalic musi byc jakis powod, racja! Wyssany z palca ale zawsze powod.


Nastepnym razem pomysl zanim cos napiszesz...
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 03-04-2006, 21:34   #26
Anoniemk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006

Posty: 20
Domyślny

Mam pytanie:dlaczego każdy traktuje tego Drazharma, jako Boga? Z tego co tu wyczytałem ponad 90% serwera, marzy o ubiciu Drazharma. Nie lepiej jest stworzyć jedną wspólną gildie szwedzko-polską, i zmiażdzyć tą garstke graczy wraz z Drazharmem na czele? Tylko i wyłącznie się ośmieszacie, bo na innych serwerach, by już dawno poradzili sobie z takim problemem/ błachostką.
Na serwerze jest 60 osób mających lvl +100, z czego do Wanted należy jedynie może z 1/4. Dobra ekipa, zgranie, wzajemna pomoc i macie wojne do przodu.
Anoniemk jest offline  
stary 03-04-2006, 22:01   #27
Slayer Robin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: Wrocek
Wiek: 35

Posty: 70
Profesja: Elite Knight
Gildia: Brak
Świat: Azura
Poziom: 111
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Slayer Robin ma numer GG 2825206
Domyślny

Pozdrawiam wszystkich z wanted fajny jestem nie ??
__________________
---->BRAK PODPISU<----
Slayer Robin jest offline  
stary 03-04-2006, 22:10   #28
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anoniemk
Mam pytanie:dlaczego każdy traktuje tego Drazharma, jako Boga? Z tego co tu wyczytałem ponad 90% serwera, marzy o ubiciu Drazharma. Nie lepiej jest stworzyć jedną wspólną gildie szwedzko-polską, i zmiażdzyć tą garstke graczy wraz z Drazharmem na czele? Tylko i wyłącznie się ośmieszacie, bo na innych serwerach, by już dawno poradzili sobie z takim problemem/ błachostką.
Na serwerze jest 60 osób mających lvl +100, z czego do Wanted należy jedynie może z 1/4. Dobra ekipa, zgranie, wzajemna pomoc i macie wojne do przodu.
Jedna taka wojna juz byla, Drazharm z ekipa zostali wyrzuceni z serwera, ale potem przyjechal na rl do Poznania skamlec o laske i mu sie udalo, DoF puscil Wanted wolno za 1 mln gp
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 03-04-2006, 22:43   #29
Sathan
Użytkownik Forum
 
Sathan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Boom Fight
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sierput
Czlowieku, ty masz pojecie o czyms takim jak honor i lojalnosc? Bo zauwazylem ze rzucasz tymi wyrazami na lewo i prawo chociaz nie znasz ich znaczenia. Zabiles Wicana, zaplaciles Drazowi i co? Znowu w Wanted siedzisz, tlumaczac to: "bo tam mam kolegow". Prawda jest taka ze wiecej masz wrogow niz przyjaciol moj drogi (kieruje to i do Shanoza a zarazem waszych wszystkich ownerow). W Wanted jestes tylko dlatego ze daje ci to przepustke do bezkarnosci - tak, do BEZKARNOSCI. Nie bede tu przytaczal kuriozalnych przykladow waszego PA. Ciesz sie ze grasz tu jeszcze bo sad nad twoja glowa zbieral juz sie chyba 3 czy 4 razy.
Odpowiedz na pierwsze pytanie:
Honor i lojalnosc nie zaleza od gry tego uczy zycie, nie rzucam tymi slowami na wiatr ... reszty domysl sie sam jak jestes taki zajebisty.
Odp. 2
Zabilem Wikana bo chcial zabic mi kolesia z RL nie wiesz o co chodzi to nie pytaj. Ja nic do niego nie mam on zreszta sam wiedzal za co padl.
I nie tlumacze tego bo tam mam kolegów poprotu ich mam i bende znimi do konica. A jak k**a nieznasz zasad to nie pi****l. <--( Odp. do zapłaty jak bys nie wiedzal )
Bezkarnosc h** wiesz o Bezkarnosci i co to wogole znaczy plakal bys jak by byla bezkarnosc.

Sathan
Sathan jest offline  
stary 03-04-2006, 22:44   #30
Siwus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anoniemk
Mam pytanie:dlaczego każdy traktuje tego Drazharma, jako Boga? Z tego co tu wyczytałem ponad 90% serwera, marzy o ubiciu Drazharma. Nie lepiej jest stworzyć jedną wspólną gildie szwedzko-polską, i zmiażdzyć tą garstke graczy wraz z Drazharmem na czele? Tylko i wyłącznie się ośmieszacie, bo na innych serwerach, by już dawno poradzili sobie z takim problemem/ błachostką.
Na serwerze jest 60 osób mających lvl +100, z czego do Wanted należy jedynie może z 1/4. Dobra ekipa, zgranie, wzajemna pomoc i macie wojne do przodu.
To nie taka garstka. Wiekszosc 100+ jest w Wanted i cały czas ich przybywa. Poza tym Draz jest dobrym przywódcą. A z innej beczki to lepiej się żyje jak Wanted panuje niż jak byli szwedzi (Deathmetal...). Np przypomnijcie sobie PA Fina Flugan... albo exminda, ktory na spokojnie z rsem bił kogo popadnie tylko dla run.
 
stary 03-04-2006, 23:03   #31
Sathan
Użytkownik Forum
 
Sathan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Boom Fight
Świat: Azura
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosso Mc'Furry

Bo jak bys powiedzial na odwrot to by Drazharm zrobil Ci kuku?

Ludzie dajcie spokoj, Draz zabija jakos bez powodow i co?
Zeby kogos uwalic musi byc jakis powod, racja! Wyssany z palca ale zawsze powod.


Nastepnym razem pomysl zanim cos napiszesz...
Moze kiedys sie dowiesz co to znaczy naprawde PA.
Co do zabijania jak ktos zabije 2-3 osoby bo ma powod to kazdy mowi odrazu ze PA. A jak by drazharm, ja czy ktos inny ciagle biegali i zabijali dawno bysmy delete mieli. Nigdy niekogo bez powodu nie zabilem.

I to ty pomyś k***a co napiszesz nastepnym razem...

Sathan
Sathan jest offline  
stary 03-04-2006, 23:09   #32
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

humm to ja moze wyjasnie czemu tu gramy haha
a wiec gramy tutaj dla rl kumpli ktorych chronimy i chronic bedziemy
na pierwszym miejscu sa rl kumple pozniej jest wanted
jestesmy tutaj nie lubiani i tez duzo osob nas nienawidzi
a ja to mam to gdzies i z czasem bedzie gorzej bo starzy moi rl kumple zaczynaja tutaj tworzyc nowe chary i sie zacznie zabawa
a co do kumpli w wanted to mamy ich nie wielu
uwazam ze wanted nas potrzebuje dlatego nas przyjeli a tak naprawde kilka osob nas lubi z tej gildi
jakby nie wanted juz dawno by nas wyrzoucili z tego servera dlatego bedziemy lojalni Drazharmowi


piszcie komenty jakie chcecie napisalem to co mysle i nie boje sie wyrarzac wlasnego zdania nie tak jak reszta dupolizow!!
Eldyn jest offline  
stary 03-04-2006, 23:51   #33
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111
Sierput i Malwesator chyba juz wystarczajac skomentowali wypowiedz jednego z ownerow Sa~.
Moim zdaniem do grona najwiekszych PA powinien dolaczyc Elite Cru~, siedzi calymi dniami na hydrach a jezeli ktos byl przednim to go zabija albo kaze mu placic podajac powod ze go wyzywal . Bylem swiadkiem jak Mino Scorpion expil a elite wpadl po 1 godzinie przerwy i zaczal go nawalac,po paru minutach polowa Wanted sie zjawila.
TAK ! Nie nazywajcie nas PA, my poprostu gramy, ale zauwazcie ze nei tylko wy gracie na tym servie i niektorze czerpia z tej gry tylko przyjemnosc a nie jak wy zadze wladzy.

HAIL BOJO TEAM ;-)
tajemniczy~ z toba sie zgodze........
wielu moich kolegow podobnie wyladowalo na huntach elite~
za byle to hunted to jest bezsens ale coz zrobic ktos ma wyzszy lvl i mysli ze jest boski
jak by dof sie zjednoczyl znow to by bylo fajnie......
czas pokaze
__________________
Let's Go

Ostatnio edytowany przez azura - 03-04-2006 o 23:53.
azura jest offline  
stary 03-04-2006, 23:51   #34
Sathan
Użytkownik Forum
 
Sathan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Boom Fight
Świat: Azura
Evul >:->

@Shanoz
Dokładnie o to chodzi nam ;] dzienki za wyrenczenie mnie od pisania
__________________
Sathan

Ostatnio edytowany przez Sathan - 03-04-2006 o 23:55.
Sathan jest offline  
stary 04-04-2006, 00:14   #35
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sathan
Moze kiedys sie dowiesz co to znaczy naprawde PA.
Co do zabijania jak ktos zabije 2-3 osoby bo ma powod to kazdy mowi odrazu ze PA. A jak by drazharm, ja czy ktos inny ciagle biegali i zabijali dawno bysmy delete mieli. Nigdy niekogo bez powodu nie zabilem.

I to ty pomyś k***a co napiszesz nastepnym razem...

Sathan
Czy ty jestes cale Wanted?
Wanted robi PA robilo PA i robic bedzie wiec nie wciskaj mi kitu.
BO MA POWOD tylko ze ów powod jest wyssany z palca ale zawsze powod?
To tak samo jakby tego powodu nie bylo.
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 04-04-2006, 02:13   #36
Sathan
Użytkownik Forum
 
Sathan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Boom Fight
Świat: Azura
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosso Mc'Furry
Czy ty jestes cale Wanted?
Wanted robi PA robilo PA i robic bedzie wiec nie wciskaj mi kitu.
BO MA POWOD tylko ze ów powod jest wyssany z palca ale zawsze powod?
To tak samo jakby tego powodu nie bylo.
Niechce mi sie tlomaczyc szkoda mojego czasu.
__________________
Sathan
Sathan jest offline  
stary 04-04-2006, 02:53   #37
Qba =]
Użytkownik Forum
 
Qba =]'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Bełchatów/ Kraków
Wiek: 35

Posty: 210
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eldyn
humm to ja moze wyjasnie czemu tu gramy haha
a wiec gramy tutaj dla rl kumpli ktorych chronimy i chronic bedziemy
na pierwszym miejscu sa rl kumple pozniej jest wanted
jestesmy tutaj nie lubiani i tez duzo osob nas nienawidzi
a ja to mam to gdzies i z czasem bedzie gorzej bo starzy moi rl kumple zaczynaja tutaj tworzyc nowe chary i sie zacznie zabawa
a co do kumpli w wanted to mamy ich nie wielu
uwazam ze wanted nas potrzebuje dlatego nas przyjeli a tak naprawde kilka osob nas lubi z tej gildi
jakby nie wanted juz dawno by nas wyrzoucili z tego servera dlatego bedziemy lojalni Drazharmowi


Piszcie komenty jakie chcecie napisalem to co mysle i nie boje sie wyrarzac wlasnego zdania nie tak jak reszta dupolizow!!
Może Sathan i Shanoz nie umieją dobrze ortografii... może nie raz zdarzyło im się i jeszcze zdarzy jakiś przejaw p.a, może nie są lubiani przez wielu, jeśli nie przez większość.
Ale chociażbym za nimi nie przepadał, to i tak myśle, że to jeden z najbardziej zgranych i lojalnych wobec siebie team`ów jakie miałem przyjemność/ strach na tym świecie zobaczyć...
A kiedy walną 100`ki... zacznie się impreza...

@ Nitros... pozdro xD
__________________
You can kill my body,
You can hurt my mind,
But you should be sure:
You`ll never get my pride!

Ostatnio edytowany przez Qba =] - 04-04-2006 o 02:57.
Qba =] jest offline  
stary 04-04-2006, 03:05   #38
Klonor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Sathan

Na 100% nigdy nie robiłeś PA bez powodu? Powody pewnie jakieś miałeś, tak jak to powiedział Nosso wyssane z palca. Czyżbyś brał przykład z Draza? On też wymyśla sobie na szybkiego powody np. : "biłeś xxxx, dawaj armor". I nie mów mi, że nie wiem nic o tym bo sam takie co przeszedłem. Jeśli nie słyszałeś o tej sytuacji to ci ją troszeczke przybliże - na cyclopolis minołem Draza który po chwili zaczął mnie lać. Zapytasz jaki był powód tego, a powiem ci - podobno biłem Świeżakusa, który był w DoF academy. Nie ważne było, że nigdy go nie widziałem. To była tylko przykrywka dla prawdziwego powodu: wymuszenia kasy lub itema. Jednak to się Drazowi nie udało, bo nic nie zyskał a stracił tylko sd. Za chwile powiecie że zrobił fraga na 69 lvl, a no żeby nie pomoc 6/7 osób z Wanted nie padł bym bo zdołałem uciec z -3 pietra aż do -1. Draz umiesz ty wogóle robić trapy?

Moja rada dla was panowie: zanim zaczniecie robić PA pomyślcie nad dobrym powodem.

Ps.

Honor nie zależy od gry - to prawda. Ale przejawia się on również w grze, a nie tylko w życiu codziennym ( którego nie macie siedząc cały czas przed kompem i grając w tibie)

Ps. do Eldyna, jednego z wielu ownerów Shanoza

O dupoliztwie się nie wypowiadaj, bo ty jesteś tego najlepszym przykładem..




__________________

Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Klonor - 04-04-2006 o 03:06.
 
stary 04-04-2006, 10:34   #39
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

Klonor
dawaj przyklad
Eldyn jest offline  
stary 04-04-2006, 11:45   #40
Gargusiekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006
Lokacja: Opole

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Gargusiek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 60
Skille: 95/85
Poziom mag.: 20
Gargusiekk ma numer GG 2099275
Domyślny

Anarchos

Apr 03 2006, 17:20:12 CET Killed at Level 91 by Gammbler
and by Elite Crusher


LOL!

Nie ma mnie kilka dni z powodu neta .. a tu Wanted Anarchosa leje ( a tak dokladniej to Fifi i Gammbler .. ;o ) WTF!!


Mam sie zemscic na Gammblerze ... dlamnie to bedzie pestka jak Gammbler sie nie umie porzadnie UHac -.- <lol2>
Gargusiekk jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin 3