Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-05-2006, 19:13   #81
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

Hhahahahahaahahahhahahahhahahahhaah
ale Acast ma 1lvl ...
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-05-2006, 19:25   #82
Cichy Ziomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Acastunio
Jeżeli Acast zabija kogoś za free, to nie ma problemu, ale jeżeli ktoś zabije Acasta za free wtedy nazywamy to PA.
dokładnie
Cichy Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 19:27   #83
Cichy Ziomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll
jakie pa?.ja nie gram prawie to nie wiem nawet co tam sie dzieje;].A protekcja to u mnie;]

4k/tydzien
12k/miesiac
60k/na zawsze
;]
><><Firma Lamochron zapewnia najlepsza ochrone na Arcani><><

Ten co wogóle wyjechał z textem. aahahahahahha
Cichy Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 21:48   #84
Acastunio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 59
Imię: Acast
Świat: Arcania
Skille: 0/0
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prezent
Hhahahahahaahahahhahahahhahahahhaah
ale Acast ma 1lvl ...

Ale kiedyś miał 86lvl, skile 91/89, 7mlvl, mpa, g legi, rh, sb/boh, mms, bs/gs...
Więc do PKowania całkiem niezły char =]
__________________
Bob Marley \/
Acastunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 11:23   #85
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

Ach...
btw. o co chodzi z tymi hakami wśród DPFT ? ? ?
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 01:06   #86
Cichy Ziomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 45
Domyślny

Pewnie wymyslaja cos zeby kase sciagac od ludzi.


Prezent a ty jaki masz nick w tibi :>
__________________
foty idioty ---- >
http://s47.photobucket.com/albums/f182/Cichy_Ziomek/
Cichy Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 01:12   #87
Maxo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmm moje zdanie jest takie ze teraz coraz modniejsze jest pa na serwerach co z jednej strony jest smutne a z drugiej fajne gdy jest sie w gildi panujacej na serwie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 11:55   #88
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cichy Ziomek
Pewnie wymyslaja cos zeby kase sciagac od ludzi.


Prezent a ty jaki masz nick w tibi :>

TOP SECRET ^.-
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 17:11   #89
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

ostatnio pkowalem sobie lamusem,tzn.mialem powody.ktos przeklnal mojego klienta(wykupil protekcje ofcourse) podbieglem do typa,mowie zeby mnie uderzyl,zrobil skulla,dostal 2 sd i padl.to jest pa?

a raz bylem sobie kurde an bk!zabilem jednego przybiegl xaiderek z kombekowna i ...i...mnie wygonili...tzn.spytali czy moga i im pozwolilem bo mnie Kombekowna walnela z axa.XD...btw.ogladaliscie to z tvnu co koles "kolega gra knightem i wali...(mysli jak sie to nazywa) z axa ,a ja gram druidem i wale z rozdzki"...dobre glomby...sorry jak to czytacie.xD,a jak gracie an arcani,zgloscie sie,zalatwie wam protekcje za free;P(teraz 3/4 osob bedize mowilo ze to wlasnie oni sa tymi 2 typkami)

co do SK!super gildia jestesmy,kto cos zlego na nia powie,to...nie wiem co,ale odpowiem

Arcania wielkie pa world...by the way,3/4 polskich hlvli(badz tych ktorzy graja na arcnai najdlzuej) idzie na new servy.xD.Pozdro 600,lamus,oyo bezele,yoyo.btw.smieszniej jest na kyrze teraz,moze wykopia valaisa z serwera.
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 17:16   #90
Acastunio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 59
Imię: Acast
Świat: Arcania
Skille: 0/0
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll
ostatnio pkowalem sobie lamusem,tzn.mialem powody.ktos przeklnal mojego klienta(wykupil protekcje ofcourse) podbieglem do typa,mowie zeby mnie uderzyl,zrobil skulla,dostal 2 sd i padl.to jest pa?

a raz bylem sobie kurde an bk!zabilem jednego przybiegl xaiderek z kombekowna i ...i...mnie wygonili...tzn.spytali czy moga i im pozwolilem bo mnie Kombekowna walnela z axa.XD...btw.ogladaliscie to z tvnu co koles "kolega gra knightem i wali...(mysli jak sie to nazywa) z axa ,a ja gram druidem i wale z rozdzki"...dobre glomby...sorry jak to czytacie.xD,a jak gracie an arcani,zgloscie sie,zalatwie wam protekcje za free;P(teraz 3/4 osob bedize mowilo ze to wlasnie oni sa tymi 2 typkami)

co do SK!super gildia jestesmy,kto cos zlego na nia powie,to...nie wiem co,ale odpowiem

Arcania wielkie pa world...by the way,3/4 polskich hlvli(badz tych ktorzy graja na arcnai najdlzuej) idzie na new servy.xD.Pozdro 600,lamus,oyo bezele,yoyo.btw.smieszniej jest na kyrze teraz,moze wykopia valaisa z serwera.

Ehh Lamusie... za dużo Vódki, o której pisałeś na forum.tibia.com
Ej a wiesz, że mój kolega wali z aksa a ja ruszczkom?? DASZ FRI ITANS?

P.S. Kombekoowna wali ze sworda xD
__________________
Bob Marley \/

Ostatnio edytowany przez Acastunio - 03-05-2006 o 18:25.
Acastunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 17:56   #91
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll
ostatnio pkowalem sobie lamusem,tzn.mialem powody.ktos przeklnal mojego klienta(wykupil protekcje ofcourse) podbieglem do typa,mowie zeby mnie uderzyl,zrobil skulla,dostal 2 sd i padl.to jest pa?

a raz bylem sobie kurde an bk!zabilem jednego przybiegl xaiderek z kombekowna i ...i...mnie wygonili...tzn.spytali czy moga i im pozwolilem bo mnie Kombekowna walnela z axa.XD...btw.ogladaliscie to z tvnu co koles "kolega gra knightem i wali...(mysli jak sie to nazywa) z axa ,a ja gram druidem i wale z rozdzki"...dobre glomby...sorry jak to czytacie.xD,a jak gracie an arcani,zgloscie sie,zalatwie wam protekcje za free;P(teraz 3/4 osob bedize mowilo ze to wlasnie oni sa tymi 2 typkami)

co do SK!super gildia jestesmy,kto cos zlego na nia powie,to...nie wiem co,ale odpowiem

Arcania wielkie pa world...by the way,3/4 polskich hlvli(badz tych ktorzy graja na arcnai najdlzuej) idzie na new servy.xD.Pozdro 600,lamus,oyo bezele,yoyo.btw.smieszniej jest na kyrze teraz,moze wykopia valaisa z serwera.

Na kyrze jest chyba większe PA niż tutaj i wcale nie jest śmieszniej.
W ogóle nie wiem o co chodzi w całej twojej wypowiedzi :>
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 15:41   #92
Cichy Ziomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 45
Domyślny

Buahahahahahhah!!! Ten Poll to jakiś skonczony debil. Wogole nie wiem o co mu chodzi.

btw.zalatw protekcje dla Cichy Czarnuch. No itam napisz jakies szczegoly.
__________________
foty idioty ---- >
http://s47.photobucket.com/albums/f182/Cichy_Ziomek/
Cichy Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 16:54   #93
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

debil?;p

lamus to jeszcze rozumiem,ale od debili mnie nie wyzywac;]

btw.Cichy Ziomek nie dziwie sie ze hunta miales,skoro obrazasz takich ludzi jak ja.Protekcja 4k/tydzien,12k/miesiac,60k/na zawsze.Msg me w grze:Lamusini


@Prezent
na kacu po 5 dniach imprezowania to pisalem-wybacz;p...Tja tam jest wieksze Pa,bo Valais tam rzadzi.(nie wiem kto mu dal;p)

a co do PA tak calkiem serio,to zawsze tak jest jesli jest jakas gildia rzadzaca,ktorej nikt nie podskoczy,ludzie to wykorzystuja ze maja sile i nikt im nie moze zrobic.Osobiscie moja rada to trzeba sobie wyrobic silna pozycje na serwerze,uklady z roznymi ludzmi,a jesli masz niski lvl ,albo sredni to byc providerem jakiejs liczacej sie osoby na serverze(tutaj najlepiej Fosfik).Nawet sprzedajac 1 bp hmm na tydzien i pogadanie podczas sprzedazy chwile z kolesiem moze kiedys Wam pomoc.Dolaczanie do jakiejs gildi slabej praktycznie nie daje zadnej ochrony,prawde mowiac na Arcani trzeba miec conajmniej 70lv i znajomosci zeby dostac sie do liczacych gildi(sk,dpft,Is,RoM).I jak juz jestes taka liczaca sie osoba,stosuj indianska zasade,jesli nie mozesz pokonac wroga to sie do niego przylacz.Czyli jesli ktos robi Pa,Ty rob z nim,ale zawsze uwarzaj na kim.Na kazdego cfaniaka znajdzie sie wiekszy cfaniak.;P

A w ogole to ta gra nudna juz jest;p.Lamusini lowca Swini offline.
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 21:24   #94
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll
debil?;p

lamus to jeszcze rozumiem,ale od debili mnie nie wyzywac;]

btw.Cichy Ziomek nie dziwie sie ze hunta miales,skoro obrazasz takich ludzi jak ja.Protekcja 4k/tydzien,12k/miesiac,60k/na zawsze.Msg me w grze:Lamusini


@Prezent
na kacu po 5 dniach imprezowania to pisalem-wybacz;p...Tja tam jest wieksze Pa,bo Valais tam rzadzi.(nie wiem kto mu dal;p)

a co do PA tak calkiem serio,to zawsze tak jest jesli jest jakas gildia rzadzaca,ktorej nikt nie podskoczy,ludzie to wykorzystuja ze maja sile i nikt im nie moze zrobic.Osobiscie moja rada to trzeba sobie wyrobic silna pozycje na serwerze,uklady z roznymi ludzmi,a jesli masz niski lvl ,albo sredni to byc providerem jakiejs liczacej sie osoby na serverze(tutaj najlepiej Fosfik).Nawet sprzedajac 1 bp hmm na tydzien i pogadanie podczas sprzedazy chwile z kolesiem moze kiedys Wam pomoc.Dolaczanie do jakiejs gildi slabej praktycznie nie daje zadnej ochrony,prawde mowiac na Arcani trzeba miec conajmniej 70lv i znajomosci zeby dostac sie do liczacych gildi(sk,dpft,Is,RoM).I jak juz jestes taka liczaca sie osoba,stosuj indianska zasade,jesli nie mozesz pokonac wroga to sie do niego przylacz.Czyli jesli ktos robi Pa,Ty rob z nim,ale zawsze uwarzaj na kim.Na kazdego cfaniaka znajdzie sie wiekszy cfaniak.;P

A w ogole to ta gra nudna juz jest;p.Lamusini lowca Swini offline.
Co do PA Valaisa ....ciężko mi to ocenić na własnym przykładzie. Gdy on grał jeszcze na Arcanii ja zaczynałem tutaj grę -jedyne co pamiętam to to ,że zamieniał się w świnie pod dp w Thais.
Jeśli chodzi pozycje na serwerze zgadzam się w 100%.
Tibia jest nudna <również się zgadzam> i sam nie wiem czemu jeszcze w nią gram ^^.

A Twoja protekcja... jak zamierzasz chronic ludzi jak jesteś offline?
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 22:07   #95
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

fakt ze malo gram...bo serio nuda...nawet wydaje mi sie ze stracilem dusze pg.

Pa Valaisa?rotfl,ten czlowiek gdy jeszcze gral na arcani chcial huncic mojego qmpla za jego konflikty z Elysi.I ja probowalem sie z ni dogadac-nie dalo sie.uspokoilo sie jak chcialem go bic,co rowniez z jego strony wywolalo plucie sie do mnie.Poznalem go lepiej podczas wojny i nie ma sie czym chwalic.Ale tu mowimy o PA na Arcani.Ide wbije troche expa
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 22:16   #96
Tanivupo
Użytkownik Forum
 
Tanivupo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 34

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Domyślny :>

Co do PA turtli to fakt... niektorzy uzywaja tego.... zeby sobie zarobic ale nie kazdy :> ja osobiscie znam tam pare "zolwi" i sa zaje******* ziomkami ;p

Jakby niektore sprawy ;p pewnie dalej bym tam gral :>


Wiec to nie DPFT sa PA.... tylko niektorzy czlonkowie:> co nie znaczy ze cala gildia :>

Pozdro Leszczu ;p
__________________
TSUBASA OZORA
FC BARCELONA
Tanivupo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 11:43   #97
Cichy Ziomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 45
Domyślny

Ahhh...Lamusini! Sory! Zauwielbiam jeść bananyałem sie i mi sie pouwielbiam jeść bananyalo ze to ty! kobieta lekkich obyczajówa! Pamietam cie jak jescze gralem Januszem Twoim Starym. dobry koles byles wtedy szkoda ze teraz raz na rok jestes
ty wlasnie jak gralem to mi zalezalo na respekcie ^^ i nie wrzucalem na nikogo bylem providerem jakiegos frajera z sk ktory mial mnie kobieta lekkich obyczajówa chronic a jak przychodzilo co do czego to rzodkiewka jest superil ze nie moze bic bu mu rs wyskonczy a kobieta lekkich obyczajówa zabijal 10lvle przed depo frajer gupi. Tera wogole koles od*******a ladnie i hunci z jakimis kumplami i noob charami nowego ownera cichego ziomka lol

Kiedys wogole wczesniej bylem provderem goscia z dpft. kobieta lekkich obyczajówa!! szedlem z kumplem sobie moim najlepszym cichym ziomalem kobieta lekkich obyczajówa na of pobawic sie troche to ten frajer zaczal mi bic ziomala kobieta lekkich obyczajówa męski narząd płciowy zauwielbiam jeść bananyany!! Od tamtego czasu za to ze ziomal walczyl z kolesiem 104 lvl (ziomal mial 43) bili sie chyba z 20min. I męski narząd płciowy to był dark kajko kobieta lekkich obyczajówa potem zawołał ciota kumpli m.in. gambera i razem go bili bo kajko ciota najgorsze pvp sam nie dal rady o 60lvli słabszemu ja tam za*******ałem blokowalem ich malo co nie padlem kobieta lekkich obyczajówa potem mialem hunta musialem placic kuraw jego mac. Cichy Ziomal sie nie wyplacil zjechali go do 33lvl i sprzedal chara
Dobra zajebalem sie nie mam sily juz pisac przy okazji cos tam jeszcze opowiem kiedys eloelo
__________________
foty idioty ---- >
http://s47.photobucket.com/albums/f182/Cichy_Ziomek/

Ostatnio edytowany przez Cichy Ziomek - 05-05-2006 o 11:45.
Cichy Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 13:08   #98
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

^ Lepiej by bylo gdybyś pisał bez 'kobieta lekkich obyczajów' 'lubie jest bananye' itp. bo ciezko sie polapac ocb.
Ja też byłem providerem takiego dupka hlvla, co miał baaardzo wysokie wymagania, on niby był moim protektorem. Ale jak przyszło co do czego to jakoś nie ochraniał ;/
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 20:10   #99
Cichy Ziomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 45
Domyślny

@up. Te "kobieta lekkich obyczajow" itp to jest jakas gowniana cenzura =) sprobuj sobie napisac wyraz "ku**rwa" bez gwiadek w odpowiedzi to Ci takie gowno tez sie porobi
__________________
foty idioty ---- >
http://s47.photobucket.com/albums/f182/Cichy_Ziomek/
Cichy Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 12:45   #100
Prezent
Użytkownik Forum
 
Prezent's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 85
Domyślny

^ tak wiem, że to cenzura , ale cięzko zrozumień treść jak jest jej za dużo ^.-
Prezent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:09.


Powered by vBulletin 3