Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-05-2006, 23:02   #101
Sebarivel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Lódź

Posty: 16
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sebarivel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ataraxis
Świat: Saphira
Poziom: 104
Skille: 70 fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Olo przeciez Seba jest nietykalny, on wygral kensai turnament ....
Btw te topiki na tibia.com sa naprawde zalosne, Mickie Mouse to byl twoj drogi char ? Bo jak dotad tylko on spamowal, prawie tak jak ty.

Jak forum-gam-y uważasz za spam to BIG+ dla ciebie, staram się odbiedz od rzeczywistości, od tego że co 2 post jest typu "retired i quit becous of Np" to źle?
Sebarivel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-05-2006, 13:20   #102
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

tesz siem odbiedzam od żeczywistości


@topic

btw, of coz historyjka z armorem okazala sie zmyslona, a driq zostal wywalony z np za probe zabicia starke phana ;[
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 13:28   #103
Lord Gumio
Użytkownik Forum
 
Lord Gumio's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: MKS KOZIENICE
Wiek: 36

Posty: 94
Stan: Początkujący
Imię: Gumio
Profesja: Royal Paladin
Gildia: tez chce
Świat: Candia
Poziom: <|>
Skille: ../..
Poziom mag.: <>
Domyślny

hah wiedzialem ze ten armor to sciema nazgrel i jego rare loot z old widow chcial byc slawny przez 5 minut niby mial go dzisiaj ujawnic zobaczymy co wymysli
__________________
See YoU On ThE OtHer SiDE..
Or iF You WaNT Enjoy the silence
Lord Gumio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 14:45   #104
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Domyślny

@Olorion:

Macie zamiar wrócić na Saphire?

btw:
http://img109.imageshack.us/my.php?image=uo06452oo.jpg

Ostatnio edytowany przez Iks.de - 14-05-2006 o 14:54.
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 17:25   #105
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de
@Olorion:

Macie zamiar wrócić na Saphire?

btw:
http://img109.imageshack.us/my.php?image=uo06452oo.jpg
gratz

po co mielibysmy wracac na saphire : p

swiat jest taki piekny. Moze powalczymy jescze ale co do powrotu to raczej watpie
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 17:55   #106
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Brak ikony

Heh Thanx , słyszałem, że dużo osób z draco gra na Xerenie, nie jestem pewien, ale tam też zaczynają żadzić szwedzi i mam nadzieje, że nie będzie tak jak na Saphirze.
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 21:21   #107
Morelowe Słonko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: osw

Posty: 20
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 78
Domyślny

jaki rizon próby zabicia STRONG P ??!!!?!

omoj i teraz brykiet nie ma gildi dlaczego tak źle sie dzieje ?
smutno mi teraz, brykietowi napewno tez smutno
Morelowe Słonko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 21:52   #108
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

ej Draco gracie czy nie na saphirze? Mówicie że nie,ale jak zobaczyć Last login w wiekszosci Draco jest logowanie bierzącego dnia ...

Co do Seba to powiem tylko,ze nie znam go dobrze,ale moim zdaniem duzo pomaga na game chacie

Ostatnio edytowany przez Level - 14-05-2006 o 21:54.
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 22:47   #109
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morelowe Słonko
jaki rizon próby zabicia STRONG P ??!!!?!

omoj i teraz brykiet nie ma gildi dlaczego tak źle sie dzieje ?
smutno mi teraz, brykietowi napewno tez smutno
insulting strong p
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 21:03   #110
ostry1718
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Zdrada

A Yoshi'san to zdrajca uwielbiam jeść banany$^@ zdradzil polaków ubija polaków i w title napisal se
Brazil
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 22:04   #111
David_skater
Użytkownik forum
 
David_skater's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006
Lokacja: Gościno

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dzudzitsu
Profesja: Elite Knight
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Poziom: 94
David_skater ma numer GG 1087871 Adres Jabbera do David_skater
Oczko

Tak było ze mnę miałem 67lvl palka pojechali mnie do 60 wiec postanowilem zmienic serwer ;/ Okazało sie ze moich kumpli spotkało to samo. Nasza cała miejscowosć okolo 20 tibijczyków przniosło sie na lepszy miejmy nadzieje serwer No Pain żal mi was ;p naszczęscie na tym serwie co gram "0" szwedów ;]
jak tylko bedzie to ja sie nim zajme....
Narazie 23lvlik w tydzień trza nadrabiać
SEE YOU :0
David_skater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 01:14   #112
Iks.de
Użytkownik Forum
 
Iks.de's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006
Wiek: 34

Posty: 409
Stan: Początkujący
Imię: Fuj
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 27
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ostry1718
A Yoshi'san to zdrajca uwielbiam jeść banany$^@ zdradzil polaków ubija polaków i w title napisal se
Brazil
omg...
1.A co, że jest w No pain to znaczy, że nie jest polakiem?
2.Nie zadaje sie z polakami?
3.Który polak nie ubija rodaka?
4.Przeszkadza tobie to, że ma napisane w title "Brazil"?

To jest tylko gra, a co was obchodzi, że Yoshi weszedł do Np, jakbym miał okazje dołączenia do Np, to nie zastanawiałbym sie długo...

Ostatnio edytowany przez Iks.de - 01-06-2006 o 19:08.
Iks.de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:42   #113
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de
omg...
1.A co, że jest w No pain to znaczy, że nie jest polakiem?
2.Nie zadaje sie z polakami?

4.Przeszkadza tobie to, że ma napisane w title "Brazil"?
Ej no knjaciku , z jednej strony Yoshi'san krzyczy,ze z niego patryiota i nie wstydzi sie tego,ze jest polakiem,a z drugiej strony ma zapisane,ze jest z Brazyli... mi to wisi i powiewa co on se tam napisze,ale niech nie wciska nam kitu o swoim patryiotyźmie bo patryiotyzm to nie tylko wielkie czyny jak śmierć za ojczyzne,ale także takie małe rzeczy jak stosunek do swojej narodowości.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iks.de
3.Który polak nie ubija rodaka?
np ja i wielu innych, nawet na Infernie znajdziesz wielu polaków "rasowych" PK,którzy jeżeli sie dowiedza,że jesteś polkiem to są mili i łagodni jak owieczki.
Pozatym wielu swe też ubija swe

...no i z innej beczki

Draco przechodza na Xerene w czasie gdy inni z Xereny chcą uciekać na nowy serv czyżby Draco znów zmienili serv czy na Xerenie mają znajomych wśród wygranych?
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:40   #114
Kryminal
Użytkownik Forum
 
Kryminal's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Świebodzin

Posty: 80
Świat: Danubia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
Ej no knjaciku , z jednej strony Yoshi'san krzyczy,ze z niego patryiota i nie wstydzi sie tego,ze jest polakiem,a z drugiej strony ma zapisane,ze jest z Brazyli... mi to wisi i powiewa co on se tam napisze,ale niech nie wciska nam kitu o swoim patryiotyźmie bo patryiotyzm to nie tylko wielkie czyny jak śmierć za ojczyzne,ale także takie małe rzeczy jak stosunek do swojej narodowości.



np ja i wielu innych, nawet na Infernie znajdziesz wielu polaków "rasowych" PK,którzy jeżeli sie dowiedza,że jesteś polkiem to są mili i łagodni jak owieczki.
Pozatym wielu swe też ubija swe

...no i z innej beczki

Draco przechodza na Xerene w czasie gdy inni z Xereny chcą uciekać na nowy serv czyżby Draco znów zmienili serv czy na Xerenie mają znajomych wśród wygranych?
Jak bys dobrze sledzil ten temat to bys widzial co napisal Yosh~ ... w comencie ma wpisane Brasil od zalozenia konta ,a co do twojego gadania ze polak polaka nie zabija (kolega juz wczesniej dal filmik) polaka to chyba smieszny jestes takie sytuacje to chyba ty miales jak gonilo Cie 2 15 sorcow a ty gadales cos po polsku i oni sie nad toba zlitowali i zostaliscie kolegami ale na wiekszych lvl to juz nie jest ga tylko POLITYKA ...
Kryminal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:20   #115
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
Ej no knjaciku , z jednej strony Yoshi'san krzyczy,ze z niego patryiota i nie wstydzi sie tego,ze jest polakiem,a z drugiej strony ma zapisane,ze jest z Brazyli... mi to wisi i powiewa co on se tam napisze,ale niech nie wciska nam kitu o swoim patryiotyźmie bo patryiotyzm to nie tylko wielkie czyny jak śmierć za ojczyzne,ale także takie małe rzeczy jak stosunek do swojej narodowości.



np ja i wielu innych, nawet na Infernie znajdziesz wielu polaków "rasowych" PK,którzy jeżeli sie dowiedza,że jesteś polkiem to są mili i łagodni jak owieczki.
Pozatym wielu swe też ubija swe

...no i z innej beczki

Draco przechodza na Xerene w czasie gdy inni z Xereny chcą uciekać na nowy serv czyżby Draco znów zmienili serv czy na Xerenie mają znajomych wśród wygranych?
Omg widze ze nie macie sie do czego przy*ebać to piszecie o tym ze mam napisane "Brazil" w guild tiltle... Ale to cecha noobow ze szukaja dziury w całym... Tak samo jak z tym patryjotyzmem... Pff "stosunek do narodowosci" Skąd ty do Ch*ja znasz mój stosunek do narodowosci i polakow panie "Forum Mastach Pro" skoro nawet mnie nie znasz... Najłatwiej opie*dolić komuś dupe za plecami i pisać ze wyrzeka sie Polskości bo jest razem ze Szwedzkimi graczami. Zresztą dla mnie to mozesz tu pisac nawet że jestem synem Binladena or whatever xd Je*ie mnie co tutaj napiszesz bo i tak moi przyjaciele i znajomi wiedzia jak jest naprawde, a ich opinia jest dla mnie ważniejsza niz Pie*dolenie takich "Forumowych ekspertów"

Over & Out
Yoshi'san~
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:27   #116
Kryminal
Użytkownik Forum
 
Kryminal's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Świebodzin

Posty: 80
Świat: Danubia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kensai
Omg widze ze nie macie sie do czego przy*ebać to piszecie o tym ze mam napisane "Brazil" w guild tiltle... Ale to cecha noobow ze szukaja dziury w całym... Tak samo jak z tym patryjotyzmem... Pff "stosunek do narodowosci" Skąd ty do Ch*ja znasz mój stosunek do narodowosci i polakow panie "Forum Mastach Pro" skoro nawet mnie nie znasz... Najłatwiej opie*dolić komuś dupe za plecami i pisać ze wyrzeka sie Polskości bo jest razem ze Szwedzkimi graczami. Zresztą dla mnie to mozesz tu pisac nawet że jestem synem Binladena or whatever xd Je*ie mnie co tutaj napiszesz bo i tak moi przyjaciele i znajomi wiedzia jak jest naprawde, a ich opinia jest dla mnie ważniejsza niz Pie*dolenie takich "Forumowych ekspertów"

Over & Out
Yoshi'san~
Masz racje lepiej bawic sie ta gra.
Wiekszosc Graczy z Saphiry zazdrosci tobie tego ze ty jestes modrzejszy i grasz sobie na owym servie a oni pohunceni przez swe i nie tylko z pz nie wychodza bo nie maja po co to jest tylko gra...
Kryminal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:18   #117
Therus Mroczny
Użytkownik Forum
 
Therus Mroczny's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 86
Therus Mroczny ma numer GG 3559475
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ateyah
Ja tez mykam na nowy server
Niema sensu tu grac.Biedne polaczki kozaczyly [Drako] i sie im dostalo.
Maja zerowe pvp i szpanuja...
Nom, znasz sie na rzeczy, nie ma co ;d
Draco = "biedne polaczki bez pvp", szanowny pan raczy zartowac ;p
__________________
Wow <3
Therus Mroczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 00:36   #118
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kryminal
Jak bys dobrze sledzil ten temat to bys widzial co napisal Yosh~ ... w comencie ma wpisane Brasil od zalozenia konta ,a co do twojego gadania ze polak polaka nie zabija (kolega juz wczesniej dal filmik) polaka to chyba smieszny ...
Jakbyś śledził ten temat to wiedzialbys,ze moje pytanie do Yosh na ten temat zostało bez odpowiedzi, lecz przypomne je ponownie dla wszystkich,którzy jak ty zaczeli czytac temat i udają mądrego .

Yoshi naiwnie tłumaczy,ze napis był od kiedy powstała ta postac (nie wiem czy ktoś mu dał tę postac,czy ją kupił) lecz napis można zmienić i dlaczego tego nei zrobił?Wniosek taki,że koledze widocznie jest o wiele wygodniej z tym napisem...albo konto nalezy do brazylijczyka Hose Pedro

Kolega dał filmik..i co? To jest taki niepodważalny dowód na to,ze wszyscy polacy biją polaków??Chodzi mi o to,ze w każdej narodowości znajda sie idioci, lecz nie można generalizować,ze polacy to nooby i zawsze biją swoich. Iks.de zadał pytanie "który polak nie ubije polaka"i odpowiedziałem.
Nie wiem dlaczego was tak to razi,ze nie ubijam polaków,albo to,ze znam kilku polaków nie bijących rodaków?
Myśle,ze wszysko co mówie bedzie dla was złe ponieważ odwazyłem sie ruszyc bolesny temat dla Yosh'san.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kensai
Najłatwiej opie*dolić komuś dupe za plecami i pisać ze wyrzeka sie Polskości bo jest razem ze Szwedzkimi graczami.
Naprawde nie obchodzi mnie to czy zadajesz sie ze szwedami, starymi kozami czy spoconymi grubasami.Pisałem o pewnym fakcie,ze posiadasz napis,ze jestes Hose Pedro z Brazyli,a ty jakos histerycznie na to reagujesz zamiast logicznie wytłumaczyć dlaczego podajesz sie za Br gdy tutaj mówisz,że nei wstydzisz sie być polakiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kensai
Zresztą dla mnie to mozesz tu pisac nawet że jestem synem Binladena or whatever xd Je*ie mnie co tutaj napiszesz bo i tak moi przyjaciele i znajomi wiedzia jak jest naprawde, a ich opinia jest dla mnie ważniejsza niz Pie*dolenie takich "Forumowych ekspertów"
.
...powiedział Yoshi'san do zgromadzonego tłumu żebraków, po czym odszedł w strone zachodzacego słońca,a ostatnie promienie muskały jego szlachetne oblicze...buhahaha...az sie wzruszyłem tą patetyczną przemowa a łzy wzruszenia zalały sąsiada

Ostatnio edytowany przez Level - 19-05-2006 o 01:00.
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 10:28   #119
Karpat
Użytkownik forum
 
Karpat's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 25
Świat: saphira
Karpat ma numer GG 7787220
Cool o lol

Dla mnie przenoszenie sie na inny serw to idiotyzm
Chyba ciekawsza staje sie gra jak masz np. wojenke z takimi swedami z no pain
Nie lepiej postarac sie ich z tamtad wy*******ic, a nie od razu sie poddawac ??
Wiem ze wojna trwa dlugo ale dalibysmy rade, jakbysmy chcieli
Nie wiem jak wy, ale ja gram na saphirze

Ostatnio edytowany przez Karpat - 21-05-2006 o 10:32.
Karpat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2006, 17:35   #120
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karpat
Dla mnie przenoszenie sie na inny serw to idiotyzm
Chyba ciekawsza staje sie gra jak masz np. wojenke z takimi swedami z no pain
Nie lepiej postarac sie ich z tamtad wy*******ic, a nie od razu sie poddawac ??
Wiem ze wojna trwa dlugo ale dalibysmy rade, jakbysmy chcieli
Nie wiem jak wy, ale ja gram na saphirze
Zgadzam sie, dopiero teraz bedzie widac ile sie jest wartym. Dla mnie tez jest troche dziwne odchodzenie po 2 dedach i uważanie,ze nie ma sie juz szans...czyli co, jak sie 2 razy dednie na dragu to tez trzeba zmienic serv ?
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:42.


Powered by vBulletin 3