Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-05-2006, 21:20   #61
Drafti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 33

Posty: 54
Profesja: Elder Druid
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arlinka
To byl bardzo madry post
Mam nadzieje,że nie chodziło ci o ironie? I do tego,że każdy popełnia błędy to się zdecydowanie zgadzam,no ale z zachowania zikk-a wynika,że on jest "masta" i on nie popełnia błędów-Bez urazy

Edit:
Co do tego,że na innych światach jest "PA"Na poniektórych napewno ale nie takie jak na PA-ndori może,wykluczając Isare Przez te 2 lata(tyle gram w tibie)-W tym momęcie nie zrozumcię,że się chwalę czy cos ( Bo i tak niema zabardzo czym )...To grałem na paru Servach :Askara,Furora,Pandoria,Samera I na żadnym z tych servów nie ma czegoś takiego jak tu

Ostatnio edytowany przez Drafti - 19-05-2006 o 21:28.
Drafti jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-05-2006, 21:27   #62
Arlinka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Elbląg :>

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arlinka
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Skille: xX/xX
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Rofl, nie pisz post pod postem, istnieje coś takiego jak edytuj.
Ciekawe, jak 90% ludu na serwie zrezygnuje z gry, a wy nałapiecie 130+lvl i nie będziecie mieli komu sprzedawać loota z huntów, jak ktoś w tym albo innym podobnym temacie o tym wspomniał.
Zikk, spróbuj sam mnie zabić.

Po co mam sciskac wszystko w jednym poscie jezeli dwa sa bardziej wyrazne i czytelne. A ludzie napewno nie zrezygnuja. Zauwaz, ze inne servery tez mialy takie poczatki a teraz sa przepelnione ludzmi.
Drafti zacytuj mi slowa Zika, w ktorych jest napisane, ze nie popelnia bledow. Kazdy odbiera jego wypowiedzi w inny sposob
Arlinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 21:33   #63
Drafti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 33

Posty: 54
Profesja: Elder Druid
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arlinka
Drafti zacytuj mi slowa Zika, w ktorych jest napisane, ze nie popelnia bledow. Kazdy odbiera jego wypowiedzi w inny sposob
Tym postem mnie zaskoczyłaś Nie mam konkretnego przykładu/dowodu,ale z jego zachowania "cfaniaka" wyciągnełem wnioski...I napisałem to co myślę.
Drafti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 21:39   #64
Arlinka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Elbląg :>

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arlinka
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Skille: xX/xX
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drafti
Tym postem mnie zaskoczyłaś Nie mam konkretnego przykładu/dowodu,ale z jego zachowania "cfaniaka" wyciągnełem wnioski...I napisałem to co myślę.

Ahh Ok. Odbierasz go jako "cfaniaka" no ale masz do tego prawo. Jak napisalam wyzej kazdy odbiera jego wypowiedzi inaczej. Moze jezeli poznal bys go blizej nie twierdzil bys tak Moim zdaniem on tylko korzysta z rozrywki zawartej w tej grze.
Arlinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 22:23   #65
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arlinka
Ahh Ok. Odbierasz go jako "cfaniaka" no ale masz do tego prawo. Jak napisalam wyzej kazdy odbiera jego wypowiedzi inaczej. Moze jezeli poznal bys go blizej nie twierdzil bys tak Moim zdaniem on tylko korzysta z rozrywki zawartej w tej grze.
Niestety dla 98% ludzi jedyną szansą na poznanie Zika lub Tie jest ''rozmowa'' z ich bolcami i sdkami... Może gdyby zaczęli oni rozmawiać, a nie na*******ać to sytuacja na Pandzie wyglądałaby inaczej... Wg mnie z każdym można się dogadać, wystarczy tylko tego chcieć.. OBIE strony muszą tego chcieć..

Ostatnio edytowany przez Mithgar XX - 19-05-2006 o 22:29.
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 22:38   #66
Arlinka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Elbląg :>

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arlinka
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Skille: xX/xX
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Niestety dla 98% ludzi jedyną szansą na poznanie Zika lub Tie jest ''rozmowa'' z ich bolcami i sdkami... Może gdyby zaczęli oni rozmawiać, a nie na*******ać to sytuacja na Pandzie wyglądałaby inaczej... Wg mnie z każdym można się dogadać, wystarczy tylko tego chcieć.. OBIE strony muszą tego chcieć..

Nie przesadzaj ze 98% ludzi bo ja znam sporo osob, ktore zagadaly do nich i jakos sie to przeksztalcilo w normalna rozmowe. Tobie sie nie udalo dojsc do takiej sytuacji, wiec moze Ty nie potrafisz sie z nimi dogadac a nie oni z innymi.
Arlinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 22:39   #67
Drafti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 33

Posty: 54
Profesja: Elder Druid
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Niestety dla 98% ludzi jedyną szansą na poznanie Zika lub Tie jest ''rozmowa'' z ich bolcami i sdkami... Może gdyby zaczęli oni rozmawiać, a nie na*******ać to sytuacja na Pandzie wyglądałaby inaczej... Wg mnie z każdym można się dogadać, wystarczy tylko tego chcieć.. OBIE strony muszą tego chcieć..
Hmmm... W połowie zgadzam się z Mithgar~ ale nie w całości... czasami można poznać i największego "Pa" w inny sposób Ja miałem taką sytuacje na Furorze na początku serva tego świata.I grałbym tam dalej bo po 2 tyg serv byłem na 2 liscie top|Experience|no ale każdy wie jak się ma internet do d**y wiec...

Edit:
Najczęściej takich ludzi się poznaje jak się ma odobny lvl i jak się robi ten sam quest.A potem ta przyjaźń zostaje

Ostatnio edytowany przez Drafti - 19-05-2006 o 22:41.
Drafti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 22:55   #68
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arlinka
Nie przesadzaj ze 98% ludzi bo ja znam sporo osob, ktore zagadaly do nich i jakos sie to przeksztalcilo w normalna rozmowe. Tobie sie nie udalo dojsc do takiej sytuacji, wiec moze Ty nie potrafisz sie z nimi dogadac a nie oni z innymi.
Ty znasz parę(kilku?) ludzi, a ja znam dziesiątki, którzy bez żadnego powodu zostali zabici i dostali hunta.
Naprawdę, mowie teraz do Zika i Tie, pomyślcie nad tym... Rozumiem, że lubicie zabijać- to was bawi. Ok, akceptuje to, powiem też że podoba mi sie sytuacja, że prosto z mostu powiedzieliście '' tak lubimy zabijac, bawi nas to, lubimy PA'' - przynajmniej jesteście szzerzy i nie szukacie głupkowatych powodów do zabijania jak np. Draz~~ na Azurze
Ale zastanówcie się- czy odrobina dobrej woli i normalnego dialogu to dla was za duzo?
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 23:14   #69
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Tak na marginesie ta wasza cała kłótnia to mały offtop chyba pora zamknąć temat.

@ DOWN

Spoko
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 19-05-2006 o 23:24.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 23:18   #70
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walekifa
Tak na marginesie ta wasza cała kłótnia to mały offtop chyba pora zamknąć temat.
I po chwili zakładac nowy temat? Daj spokój ziomek.

Btw. Chce tylko usłyszeć odpowiedź Tie'a lub Zika...

Ostatnio edytowany przez Mithgar XX - 19-05-2006 o 23:20.
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 03:55   #71
Tomeczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Zamość
Wiek: 38

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Megareign
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Tomeczek ma numer GG 4303376
Domyślny

Arlinka :*:*:* grasz jeszcze na pandorii?
Tomeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 10:56   #72
xedhgyr zezathyn
Użytkownik Forum
 
xedhgyr zezathyn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Pandoria
Poziom: 21
Skille: 60/59
Poziom mag.: 3
Domyślny

zikk sprzedaje demon helmeta,hatke i all na allegro
czyżby kończył grać??
http://www.allegro.pl/item104974425_..._600k_bcm.html
__________________
oficjalna polska strona najlepszej gry na...bądźmy skromni-świecie

NIE dzieciom neostrady
NIE ludziom chorym na dyslekcje,dysgrafie i inne dysmózgowie
TAK opcji szukaj
TAK opcji edite post

możecie mnie zbesztać ale to i tak mój ulubiony zespół!!
xedhgyr zezathyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 11:39   #73
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Na Pandorii już sie nie zabija - bo po prostu nie ma kogo zabijać. Co do hunted swe, Cruth został shuncony za to że wbiłby 100 lvl przed Fenza bodajże. Pokłócili się między sobą, Cruth zabił jakiegoś kumpla Fenzy, gonił go Thaldus, Fenza, Dragua etc i oczywiście nie złapali go.
Co do waszego super mega pvp to na teście jakos tego nie widziałem. Clastor uciekał ilekroć go zaatakowałem, ubiłem jakiegos 70 lvl knighta kolegę Decoya. I jeszcze to boskie pvp Nareliego który padł na peirwszej fali ataku na ank (nie bylo juz wtedy debugow ;d)Takich przypadków można mnożyć i mnożyc. Kazdy gracz z pandorii chwali się co to nie on a w starciu z innymi jest naprawdę nikim.
Nie rozumiem w jakim celu Zikk wystawia eq + doemk na Allegro. Jest wiadome ze osoba ktora to kupi straci domek w ciagu 2 tygodni ( bo go przehunca), a jak demon helma wzialby main charem osobiscie to by sie dlugo nie nacieszyl.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 12:13   #74
Arlinka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Elbląg :>

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arlinka
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Skille: xX/xX
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwik
Na Pandorii już sie nie zabija - bo po prostu nie ma kogo zabijać. Co do hunted swe, Cruth został shuncony za to że wbiłby 100 lvl przed Fenza bodajże. Pokłócili się między sobą, Cruth zabił jakiegoś kumpla Fenzy, gonił go Thaldus, Fenza, Dragua etc i oczywiście nie złapali go.
Co do waszego super mega pvp to na teście jakos tego nie widziałem. Clastor uciekał ilekroć go zaatakowałem, ubiłem jakiegos 70 lvl knighta kolegę Decoya. I jeszcze to boskie pvp Nareliego który padł na peirwszej fali ataku na ank (nie bylo juz wtedy debugow ;d)Takich przypadków można mnożyć i mnożyc. Kazdy gracz z pandorii chwali się co to nie on a w starciu z innymi jest naprawdę nikim.
Nie rozumiem w jakim celu Zikk wystawia eq + doemk na Allegro. Jest wiadome ze osoba ktora to kupi straci domek w ciagu 2 tygodni ( bo go przehunca), a jak demon helma wzialby main charem osobiscie to by sie dlugo nie nacieszyl.

No wlasnie, nie wiesz w jakim celu wiec po co pie*d0li$z glupoty? To ze bawi sie zabijajac ludzi nie znaczy, ze robi jakies przekrety zwiazane z itemami. Najgorsze jest wlasnie wypowiadanie sie ludzi, ktorzy gó*no wiedza.
Arlinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 12:32   #75
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arlinka
No wlasnie, nie wiesz w jakim celu wiec po co pie*d0li$z glupoty? To ze bawi sie zabijajac ludzi nie znaczy, ze robi jakies przekrety zwiazane z itemami. Najgorsze jest wlasnie wypowiadanie sie ludzi, ktorzy gó*no wiedza.

Ty jesteś za to najlepiej poinformowana, wszystko wiesz etc.Może byś wyjaśniła, co inni mówią źle, zaznaćzyć ich błędy, a nie mówić, że nic nie wiedzą.
Jakby poszła plota na serwie, że dana osoba z lvl 50+ ma demon helmeta kupionego od zikka na allegro, to raczej by nie miał życia na serwie. Ścigali by go inni i chcieli dh or hunted.
Temat jest o Tuath, a 90% postów to offtopy
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 12:54   #76
Murderer
Użytkownik Forum
 
Murderer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 725
Stan: Niegrający
Gildia: Dies Irae
Poziom: 314
Murderer ma numer GG 6920782
Domyślny

Tie czy ty naprawde mysisz ze jestes zajebisty,wspanialy i masz genialne pvp?













Masz racje
__________________
Czy wierzysz w istnienie Boga? - zapytał fanatyczny wyznawca. Mistrz odparł: "Odpowiem na twoje pytanie, jeśli ty odpowiesz na moje: Czy twoje krzesło jest pierwsze po lewej?".
- Po lewej stronie czego?
- W istnienie czego? - odparł mistrz
Murderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 12:57   #77
Arlinka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Elbląg :>

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arlinka
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Skille: xX/xX
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Ty jesteś za to najlepiej poinformowana, wszystko wiesz etc.Może byś wyjaśniła, co inni mówią źle, zaznaćzyć ich błędy, a nie mówić, że nic nie wiedzą.
Jakby poszła plota na serwie, że dana osoba z lvl 50+ ma demon helmeta kupionego od zikka na allegro, to raczej by nie miał życia na serwie. Ścigali by go inni i chcieli dh or hunted.
Temat jest o Tuath, a 90% postów to offtopy

Rly? To pokaz mi slowa, gdzie napisalam, ze jestem najlepiej poinformowana. I niektorzy, jezeli nie wiedza czegos dokladnie to sie nie wypowiadaja. Ty chcesz pokazac, ze jestes wszystko wiedzacy tylko jakos Ci nie wychodzi. Co do DH to sie zgodze, bo faktycznie masz racje, ze inni moga tak postapic ale co do domku, Nie.
Arlinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 13:07   #78
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Ja przynajmniej nie mówię innym, że g**no wiedzą, jak dodają coś od siebie nt. sytuacji tutaj.
Co do mnie, nie mówię, że dużo wiem, ale mówię tylko to, co wiem i nie wytykam innym, że się wypowiadają.
Co do ciebie, myślę, że nieźle bawisz się z kumplami w mordowaniu innych ludzi, nawet, jeżeli nic do nich nei masz a ni ich nie znasz.
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 13:23   #79
Zikator
Użytkownik Forum
 
Zikator's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Erimox
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Zikator ma numer GG 3157980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwik
Na Pandorii już sie nie zabija - bo po prostu nie ma kogo zabijać. Co do hunted swe, Cruth został shuncony za to że wbiłby 100 lvl przed Fenza bodajże. Pokłócili się między sobą, Cruth zabił jakiegoś kumpla Fenzy, gonił go Thaldus, Fenza, Dragua etc i oczywiście nie złapali go.
Co do waszego super mega pvp to na teście jakos tego nie widziałem. Clastor uciekał ilekroć go zaatakowałem, ubiłem jakiegos 70 lvl knighta kolegę Decoya. I jeszcze to boskie pvp Nareliego który padł na peirwszej fali ataku na ank (nie bylo juz wtedy debugow ;d)Takich przypadków można mnożyć i mnożyc. Kazdy gracz z pandorii chwali się co to nie on a w starciu z innymi jest naprawdę nikim.
Nie rozumiem w jakim celu Zikk wystawia eq + doemk na Allegro. Jest wiadome ze osoba ktora to kupi straci domek w ciagu 2 tygodni ( bo go przehunca), a jak demon helma wzialby main charem osobiscie to by sie dlugo nie nacieszyl.

"Jakiś kolega, bodajże, podobno" ect ect, jestes żałosny

Co do test servera to big LOL, czemu ty mi tu p*****lisz o Clastorze, Decoyu i "przypadkach którze mozna mnożyć"

Szkoda ze nie walczyles w wojnie przeciwko confusion a moze walczyles i dlatego nie grasz :>

Co do mojej aukcji to itemy które sprzedaję mają dla mnie wartość ozdobną, w kasie i loocie mam jeszcze ok 2mln gp.

Nigdy nie posunął bym sie do oszustwa w RL, to że gram czarny charakter w grze, nie znaczy że robie wały w RL.

Jeżeli na Pandorii jest jakaś osoba która wie o mnie naprawde dużo, to jest to właśnie Arlinka.
__________________
Im worst player killer and power abuser you've ever met.

Face me.
Zikator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2006, 13:40   #80
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Pierd****le ci tu o Clastorze bo Tie nie było wogole na tsie (a jak byl to o dziwnych porach zeby go nikt nie zajumał). D-helma mozesz sprzedac w RLu i nie oszukac goscia, gorzej co sie znim stanie na servie jak dowiedza sie kto jest szczescliwym posiadaczem tego itemu.
Cytuj:
Jakiś kolega, bodajże, podobno" ect ect, jestes żałosny
Pisze bodajże bo już dobrze nie pamiętam, było to jakies prawie 1,5 roku temu.
Cytuj:
No wlasnie, nie wiesz w jakim celu wiec po co pie*d0li$z glupoty? To ze bawi sie zabijajac ludzi nie znaczy, ze robi jakies przekrety zwiazane z itemami. Najgorsze jest wlasnie wypowiadanie sie ludzi, ktorzy gó*no wiedza.
Cytuj:
Rly? To pokaz mi slowa, gdzie napisalam, ze jestem najlepiej poinformowana. I niektorzy, jezeli nie wiedza czegos dokladnie to sie nie wypowiadaja. Ty chcesz pokazac, ze jestes wszystko wiedzacy tylko jakos Ci nie wychodzi. Co do DH to sie zgodze, bo faktycznie masz racje, ze inni moga tak postapic ale co do domku, Nie.
Zaprzeczasz sama sobie. Skoro sama mówisz ze to nie ty jestes dobrze poinformowana, więcj jakim prawem zarzucasz mi brak wiedzy na dany temat. Idz do szkoly sie poducz, wroc, przeanalizuj zdania i przestan pisać durnoty.
Cytuj:
Co do test servera to big LOL, czemu ty mi tu p*****lisz o Clastorze, Decoyu i "przypadkach którze mozna mnożyć"
Bo Drotter ktory ma niby hiper pvp (na filmikach rzeczywiscie niezle trafia) na tsie miał 70% chmurek strzelając w 50lvla <lol>. O was ciezko mi cos z tsa napisac bo jakos was nie widzialem ;s
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:08.


Powered by vBulletin 3