Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-10-2006, 10:25   #1001
Barbin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Świat: Iridia
Evul

Bylo tyle gadania, pisania, tyle pewnosci siebie co do wygrania tej wojny i co? Elita MM pouciekala z serva z podwinietymi ogonami? Mimo to twierdze, ze wojna jest do wygrania trzeba tylko troszeczke pomyslec, a to nie jest mocna strona naszego MM. xD
Barbin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-10-2006, 06:39   #1002
Yapan
Użytkownik Forum
 
Yapan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2006
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Genkotsu
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 100
Poziom mag.: 63
Domyślny

Taa, nasi wielcy i dzielni wojownicy z MM wiedzą jak wojować, obmyslają nowe taktyki 24/7..... jak tu siedzieć w pz
Yapan jest offline  
stary 04-10-2006, 07:06   #1003
Karolek98
Użytkownik Forum
 
Karolek98's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 382
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Violence
Świat: Iridia
Poziom: 135
Domyślny

Wkoncu nic innego im nie pozostalo
Pewnie czekaja na lepsze czasy..haha
__________________
Be without fear in the face of your enemies.
Speak the truth, always, even if it leads to your death.
Karolek98 jest offline  
stary 04-10-2006, 10:16   #1004
Barbin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Świat: Iridia
Evul

Gdzie podzialy sie ich hasla : honor, ambicja, za wolnosc Polakow na serwerze itd? Lepszych czasow to sie raczej nie doczekaja, jak nie wykorzystaja sytuacji, ze Szwedzi czuja sie wygrani i zadko teraz loguja. Hehehhe a moze Szwedzi nie umieja grac bez tej "elity Polakow"?-hehehe.
No MM brac sie za robote, bo najlatwiej jest uciec i sie nad soba uzalac...xD

Ostatnio edytowany przez Barbin - 04-10-2006 o 10:17.
Barbin jest offline  
stary 04-10-2006, 11:30   #1005
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Tak rzucmy sie na nich bez planu i kiedy maja przewage... tak mscie racje idzmy na pewna śmierc. Przestancie tu gadac glupoty i wymadrzac sie bo poki co nie znacie sie na wojnach ani lepiej od nas byscie tego nie zrobili. Wiem że łatwo jest siedziec za klawiatura i udawac madrego. Z tego co czytam macie taka wiedze o war ze pojechali byscie ich 20 lvlowymi charami a poki co nic nie zrobiliscie wiec byłbym wdzieczny gdybyscie zamilkli lub pokazali co potraficie bo narazie jako jedyni im sie stawilismy.
berger jest offline  
stary 04-10-2006, 14:57   #1006
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger Pokaż post
Tak rzucmy sie na nich bez planu i kiedy maja przewage... tak mscie racje idzmy na pewna śmierc. Przestancie tu gadac glupoty i wymadrzac sie bo poki co nie znacie sie na wojnach ani lepiej od nas byscie tego nie zrobili. Wiem że łatwo jest siedziec za klawiatura i udawac madrego. Z tego co czytam macie taka wiedze o war ze pojechali byscie ich 20 lvlowymi charami a poki co nic nie zrobiliscie wiec byłbym wdzieczny gdybyscie zamilkli lub pokazali co potraficie bo narazie jako jedyni im sie stawilismy.
Jedyni? A Changes, Bringers, Indenpedent, Six Sens, AO czy No Remorse to co?

Ponadto, nie idzcie na nich bez planu, a go przygotujcie. Dlaczego ludzie, ktorzy was krytykuja nie moga sie im przeciwstawic? Bo nie maja 60+ na Iridii.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 04-10-2006, 17:57   #1007
Arthas The Keeper
Użytkownik Forum
 
Arthas The Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2005
Lokacja: ~~Śląsk~~
Wiek: 34

Posty: 166
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 85/90
Poziom mag.: 8
Arthas The Keeper ma numer GG 6458945
Domyślny -.-

A co do ku*wy nędzy by im dały te 60+ lvl -.-
odezwał się następny mózgowiec co sie na wszystkim zna...
błagam skonczcie pierd*lić te bzdury, a jak jesteście tacy super powaHhh to czekam aż pojedziecie z arc -.-





signed :Usar
Arthas The Keeper jest offline  
stary 04-10-2006, 18:10   #1008
maddie
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2006
Lokacja: Kato Vice
Wiek: 34

Posty: 130
Imię: M&M
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Fidelity
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arthas The Keeper Pokaż post
A co do ku*wy nędzy by im dały te 60+ lvl -.-
odezwał się następny mózgowiec co sie na wszystkim zna...
błagam skonczcie pierd*lić te bzdury, a jak jesteście tacy super powaHhh to czekam aż pojedziecie z arc -.-





signed :Usar
woooooooooord !

<3 kajoj
maddie jest offline  
stary 04-10-2006, 19:12   #1009
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arthas The Keeper Pokaż post
A co do ku*wy nędzy by im dały te 60+ lvl -.-
odezwał się następny mózgowiec co sie na wszystkim zna...
błagam skonczcie pierd*lić te bzdury, a jak jesteście tacy super powaHhh to czekam aż pojedziecie z arc -.-





signed :Usar
Ludzie uzywajacy '-.-' to obecnie w 90% newbies =) Taka mam opinie at least.
Genkotsu, mial na glowie Unit i mimo ze ich szanse byly jakies 10 razy mniejsze od tych jakie ma MM z Arc, to jego gildia Kazadum walczy od wrzesnia '05. Rok. Oczywiscie sa szmaty, ktore placa badz ida retired, ale wiekszosc walczy.

Natomiast na Iridii ile trwala walka?
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 04-10-2006, 20:27   #1010
Arthas The Keeper
Użytkownik Forum
 
Arthas The Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2005
Lokacja: ~~Śląsk~~
Wiek: 34

Posty: 166
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 85/90
Poziom mag.: 8
Arthas The Keeper ma numer GG 6458945
Domyślny -.-

Ludzie wymądrzający się jak więkoszość tutaj to w 100% nooby.
po1 to nie Unit tlyko Arcanium... i szczerze powiedziawszy wali mnie to jak im tam idzie bo mówimy o iridi, a prawda jest taka, że gówno narazie tutaj zrobili... jeśli do czegoś za ich sprawa dojdzie to chwała im za to, jeśli jednak nie to prosze sie narazie nie wymądrzać...
po2 żeby prowadzić jakąś wojne to trzeba mieć pieniążki, a jak nam wszystkim wiadomo wojna wybuchła dość niespodziewanie, a przynajmniej taki obrót przybrały pewne sprawy.
po3 to jest właśnie iridia i prosze was ku*wa skończcie wieżdżać na tych co przynajmniej próbowali walczyć ja nie wiem może to zazdrość albo co?
tak czy owak stop z tym shitem z jakim piszecie. -.-




signed :Usar
Arthas The Keeper jest offline  
stary 04-10-2006, 20:48   #1011
Karolek98
Użytkownik Forum
 
Karolek98's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 382
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Violence
Świat: Iridia
Poziom: 135
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arthas The Keeper Pokaż post
Ludzie wymądrzający się jak więkoszość tutaj to w 100% nooby.
po1 to nie Unit tlyko Arcanium... i szczerze powiedziawszy wali mnie to jak im tam idzie bo mówimy o iridi, a prawda jest taka, że gówno narazie tutaj zrobili... jeśli do czegoś za ich sprawa dojdzie to chwała im za to, jeśli jednak nie to prosze sie narazie nie wymądrzać...
po2 żeby prowadzić jakąś wojne to trzeba mieć pieniążki, a jak nam wszystkim wiadomo wojna wybuchła dość niespodziewanie, a przynajmniej taki obrót przybrały pewne sprawy.
po3 to jest właśnie iridia i prosze was ku*wa skończcie wieżdżać na tych co przynajmniej próbowali walczyć ja nie wiem może to zazdrość albo co?
tak czy owak stop z tym shitem z jakim piszecie. -.-




signed :Usar

Ty flejtuchu świnski co ty piszesz wogole? Ja gralem na Iridi i jako ze bylem newbie a wojna SS to byla druga wojna w moim tibijskim zyciu wogole to jakos ujezdzalem tych borowiczkow z uppsala... Mam ci wyslac filmik jak walcza ludzie na iridi, m.in kash i jego armia, ci wszyscy z AO itp? Wolalbys tego nie widziec... Bo pewnego razu dowodzilem na 1 akcji na WOjnie AO i mam z tego filmik na tibia.cam... zamulilismy akcje ale cale szczescie kazdy uciekl... Ci ludzie nie umia z sd walic... odliczasz...1.2.3... a tu nagle leca 2 sd tylko...1 ode mnie i 1 od Mewtu(wtedy 88sorc)... takze nie traktuj tego Unitu jak gorsza gildie od Arcanium... Kazdy polak na iridi na open battle/sneak liczy na jakis fart, szczescie... Moze ktos z Arc bedzie mial kicka albo cos... Malo kto umie walczyc... ALE jest szansa wygrac ta wojne... ALe nie z takimi obecnymi dowodcami i squadem...

A po co ty piszesz te Singed? co ? podoba ci sie ten wyraz? albo chcesz byc taki jak inni na forum.tibia.com? eh? wedlug mnie to jest banda debili a moze wytlumaczysz mi co to znaczy te singed hahaha jesli wogole wiesz...
__________________
Be without fear in the face of your enemies.
Speak the truth, always, even if it leads to your death.
Karolek98 jest offline  
stary 04-10-2006, 20:57   #1012
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arthas The Keeper Pokaż post
Ludzie wymądrzający się jak więkoszość tutaj to w 100% nooby.
po1 to nie Unit tlyko Arcanium... i szczerze powiedziawszy wali mnie to jak im tam idzie bo mówimy o iridi, a prawda jest taka, że gówno narazie tutaj zrobili... jeśli do czegoś za ich sprawa dojdzie to chwała im za to, jeśli jednak nie to prosze sie narazie nie wymądrzać...
po2 żeby prowadzić jakąś wojne to trzeba mieć pieniążki, a jak nam wszystkim wiadomo wojna wybuchła dość niespodziewanie, a przynajmniej taki obrót przybrały pewne sprawy.
po3 to jest właśnie iridia i prosze was ku*wa skończcie wieżdżać na tych co przynajmniej próbowali walczyć ja nie wiem może to zazdrość albo co?
tak czy owak stop z tym shitem z jakim piszecie. -.-




signed :Usar
ad. Ludzi wymadrzajacych sie~

Tak, tak oczywiscie masz racje, Ty sie wcale nie wymadrzasz ale strona przeciwna tak! Jestesmy glupimi madralami, ktorzy maja tylko ksiazki w glowie i nawet nie maja czasu poexpic.

ad.1

Kazadum zrobilo COS na titanii i gowno na Iridii, natomiast MM zrobilo gowno tu i tu. I ogolnie wszedzie zrobili gowno, wiec Genkotsu ma raczej wiecej do powiedzenia/zaoferowania niz ludzie z MM.

Bo poza paroma sneak atakami, szpiegiem w gildii, gadaniem glupot na forum, nic wielkiego na razie nie zrobili.

ad.2

Omfg, tyle charów 100+, tyle PA zdazyli zrobic i... nie maja pieniazkow?!

You gotta be kidding, baby!

ad.3

Mamy prawo wypowiadac wlasne zdanie na forum, niezaleznie od tego czy Ci sie to podoba czy nie, czy pasuje to MM czy nie... I naprawde nie obchodzi mnie czy traktujesz to jako shit czy lekture obowiazkowa.

Btw. liczysz na free items po wojnie? )
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 04-10-2006, 21:14   #1013
Banditos
Użytkownik Forum
 
Banditos's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005

Posty: 225
Stan: Niegrający
Imię: m
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 12
Domyślny

kur..... jak ci sie tak spodobala ta titania to idz tam spowrotem a nie udzialaj sie juz na tym forum plx gó... ci do tego co MM tu robi ty jak narazie nic nie zrobiles i tyle
__________________

"Kto Nie potrafi podniesc sie po porazce nie jest w stanie uniesc ciezaru Zwyciestwa!"


Banditos jest offline  
stary 04-10-2006, 21:21   #1014
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Banditos Pokaż post
kur..... jak ci sie tak spodobala ta titania to idz tam spowrotem a nie udzialaj sie juz na tym forum plx gó... ci do tego co MM tu robi ty jak narazie nic nie zrobiles i tyle
Wybacz, ale ludzie Twojego pokroju nie beda decydowac o tym czy bede sie tu udzielal, czy nie. MM ma teraz 3 opcje:
a) Czekac na rozwoj wypadków czyli dac czas Arc na expienie/zdobywanie kasy.
b) Dac jakims ludziom z intelektem (2-3 osoby w MM maja go, wiec nei wszyscy musza) chary i niech sie dzieje wola nieba.
c) Zaczac robic czeste sneaki, w miedzyczasie PGujac nowe chary tak zeby w 2 miechy miec w armii 10-15 60-80 lv wsrod ktorych nie bedzie szpiegow.

To są 3 opcje, ktore mozna zrobic z ich PvP, organizacja i wola walki.

Opcja a) zwieksza sile arc, a co za tym idzie zmniejsza szanse MM na zwyciestwo.

Opcja b) jest ryzykowna, bo moga skonczyc jak Rhy, Green Leady & Royal Demonic.

Opcja c) imho najlepsza, dajaca szanse na wygranie wojny.

But do whatever you want.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 04-10-2006, 22:04   #1015
Arthas The Keeper
Użytkownik Forum
 
Arthas The Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2005
Lokacja: ~~Śląsk~~
Wiek: 34

Posty: 166
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 85/90
Poziom mag.: 8
Arthas The Keeper ma numer GG 6458945
Domyślny ehh

po1 chodziło mi o to żebyście skończyli pierdolić o tej titani bo to jest iridia...
po2 karolek ku*rwa szkoda, że jesteś moim imennikiem ... btw. kiedyś to po 1 arc i wielu innych ludzi to miało zupełnie inne lvl, taktyke, pvp i inna była sytuacja na iridi -.- więc skończ wprowadzać ludziw bład...
po3 nie napisałem że arcanium jest czy było lepsze od tego waszego unit poprostu arc to nie oni grają inaczej inną maja taktyke itd.
po4 na co mam liczyć po wojnie i od kogo;| jak wygraja naasi to się bede radować bowiem mam tam paru rl a jak szwedzi to bede normalnie expić bowiem z arc nie znam nikogo czasem zdarza się pogadac, ale rzadko wiec skończ sugerować, że na coś licze...
po5 co do signed to juz się tak podpisuje od początku i wyobraź sobie że podpisuję się tak bo mi sie podoba ;|




signed :Usar
Arthas The Keeper jest offline  
stary 05-10-2006, 00:18   #1016
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
a) Czekac na rozwoj wypadków czyli dac czas Arc na expienie/zdobywanie kasy.
b) Dac jakims ludziom z intelektem (2-3 osoby w MM maja go, wiec nei wszyscy musza) chary i niech sie dzieje wola nieba.
c) Zaczac robic czeste sneaki, w miedzyczasie PGujac nowe chary tak zeby w 2 miechy miec w armii 10-15 60-80 lv wsrod ktorych nie bedzie szpiegow.
.
Drogi milosniku titani unitu
Ad. ja mam posiadam wrodzony intelekt?
Ad. c) skad wiesz ze tak nie jest.. na innym serwi?;p

A co do unitu to ja Gunitu nie lubie za duzo "czarnych" ;p

http://www.youtube.com/watch?v=L7lkGmZnenI
berger jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:43.


Powered by vBulletin 3