Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-07-2006, 13:50   #21
Veroslan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Heatwave
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: fear factory
Świat: Azura
Poziom: 50
Poziom mag.: 43
Veroslan ma numer GG 3131381
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez azura
to patrz ;]
Minavand :
Jun 21 2006, 23:37:44 CET Killed at Level 125 by Xajaki
and by Xaviour


Nadal uwazasz ze nie maja szans??
Znaczy ze minevand juz sie starzeje... i dobrze mu tak zwracam honor azuras finest pzdr dla nich
Ale zobaczymy... mysle ze nie odpusci sobie PA juz taki typ...

Ostatnio edytowany przez Veroslan - 08-07-2006 o 13:52.
Veroslan jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2006, 14:02   #22
Veroslan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Heatwave
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: fear factory
Świat: Azura
Poziom: 50
Poziom mag.: 43
Veroslan ma numer GG 3131381
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid mag
Hunted wygrali poniewaz uzywali macro!! i mieliscie poparcie wielu gildi !! jakby ludzie za dofem poszli i zaczeli reportowac wasze uzywanie macro to byscie wszyscy bana podostawali i dof by wygral jakby w tibi niebylo ograniczeni strzalow szybkosci (1 sd na 2 sek) ;/ czy jakos tak to dof by wziol mc tak jak wy i by wam kota pogonili a wogule polak z polakiem sa rowne szase ale z innymi gildiami nie bo byla sada na jakiesi stronie (chyba z 3 miechy temu ) to pisalo ze polacy to najwieksze lamy ktore grac nieumia i ten wizerunek psuja nam takie strony jak tibia xx gdzie rozpowszechniaja mc i tez reputacje psuja nam ludzie darzharma i on sam uzywajac macro ! niemacie szans bez mc
Ja nie weim czy ty jestes takim noobem czy tylko udajesz?? po 1 nie hunted tylko Wanted<hahaha> po 2 poparcie wielu gildi czy to jest zabronione? poprostu DoF to sa chamy i nikt za nimi nie pojdzie. po 3 Macro- nie macro tylko aim bot a na botach gra 99% hi lvl, a sa na open battle nie do wykrycia wiec reportowac by moglo sobie 100 nobow i to i tak by nic nie dalo
Veroslan jest offline  
stary 08-07-2006, 14:19   #23
Tosik Tepek
Użytkownik Forum
 
Tosik Tepek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 107
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 33
Skille: 64/62
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Po DoFie zostalo jedynie echo naszego smiechu na ich nieudanych akcjach. Ich biedna gilda juz nawet nikogo atakuje, chyba ze 5 min przed server save.
Dysksusji z elementami typu Raul i Nosso tu nie bedzie, bo te dzieci na argumenty odpowiadaja bluzgami.

Tak czy siak, wojna za nami, pora zajac sie Azura. PA jest nie dozwolone i wszelkimi udokumentowanymi przypadkami bedziemy sie zajmowali.
Wszelkie pytania kierowac do mnie albo Urbexxa.

Wojna skończona? ;o Kto Ci takich bajek naopowiadał ?
Tosik Tepek jest offline  
stary 08-07-2006, 15:02   #24
Perrault on iridia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Po DoFie zostalo jedynie echo naszego smiechu na ich nieudanych akcjach. Ich biedna gilda juz nawet nikogo atakuje, chyba ze 5 min przed server save.
Dysksusji z elementami typu Raul i Nosso tu nie bedzie, bo te dzieci na argumenty odpowiadaja bluzgami.

Tak czy siak, wojna za nami, pora zajac sie Azura. PA jest nie dozwolone i wszelkimi udokumentowanymi przypadkami bedziemy sie zajmowali.
Wszelkie pytania kierowac do mnie albo Urbexxa.

powiem ci draz ze wrocil bym na azure bo na iridi nuuda tylko wojny tp ale ty jestes zbyt wielkim debilem (urbexx tez) wiec nie wroce...nie odbudujecie serva bo sami go niszczycie wiec musielibyscie sami przestac grac zeby inni mogli normalnie...nara
 
stary 08-07-2006, 15:04   #25
Mysliciel
Zbanowany
 
Mysliciel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006
Lokacja: Bogatynia

Posty: 83
Stan: Aktywny gracz
Gildia: :P
Świat: Azura
Mysliciel ma numer GG 8587512
Domyślny odbudowa ehhehehehhe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Po DoFie zostalo jedynie echo naszego smiechu na ich nieudanych akcjach. Ich biedna gilda juz nawet nikogo atakuje, chyba ze 5 min przed server save.
Dysksusji z elementami typu Raul i Nosso tu nie bedzie, bo te dzieci na argumenty odpowiadaja bluzgami.

Tak czy siak, wojna za nami, pora zajac sie Azura. PA jest nie dozwolone i wszelkimi udokumentowanymi przypadkami bedziemy sie zajmowali.
Wszelkie pytania kierowac do mnie albo Urbexxa.

ehehhehe o kur... ale zem sie usmial ehehheheh nie sadzisz ze troszke za pozno??!!
przeciesz powstaja teraz nowe servery wiedz, mysle ze troszke sie spozniles bueejehhehehehe
Jak beda nowe servy to chyba bedziesz sam ze swoja gildia gral. A jesli masz takie plany to zacznij od teraz poki jeszcze nie powstaly te servery bo pozniej bedzie troszke zapozno!!! ehhehehehehehehhe
Mysliciel jest offline  
stary 08-07-2006, 15:22   #26
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

racja z nazwa gildi sie pomylilem Wanted ale niepowiedzial bym ze 99% hlvl gra na mc (chyba ze masz jakisi ots gdzaie tylko ty grasz i masz 100 lvl) ja widzialem duzo hlvl ktorzy graja na mc ale widzialem jeszcze wiecej bez mc ale w gildi wanted niewidzialem czlowieka ktory by bez mc gral
dawid mag jest offline  
stary 08-07-2006, 15:28   #27
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid mag
racja z nazwa gildi sie pomylilem Wanted ale niepowiedzial bym ze 99% hlvl gra na mc (chyba ze masz jakisi ots gdzaie tylko ty grasz i masz 100 lvl) ja widzialem duzo hlvl ktorzy graja na mc ale widzialem jeszcze wiecej bez mc ale w gildi wanted niewidzialem czlowieka ktory by bez mc gral
Je.blem w pół...
Saxe jest offline  
stary 08-07-2006, 16:23   #28
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Perrault on iridia
powiem ci draz ze wrocil bym na azure bo na iridi nuuda tylko wojny tp ale ty jestes zbyt wielkim debilem (urbexx tez) wiec nie wroce...nie odbudujecie serva bo sami go niszczycie wiec musielibyscie sami przestac grac zeby inni mogli normalnie...nara
nie podoba sie to wy*******aj na nowy serw gdzie kazdy char ma 5 ownerow zeby sie wybic w wyscigu szczurow.
__________________
Death to Fangorn, Hail Mordor!
Come not between Nazgul and his prey.


prawda o zlodzieju Rydzyku: http://video.google.com/videoplay?do...&q=tvn&pl=true
Drazharm jest offline  
stary 08-07-2006, 16:37   #29
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
Je.blem w pół...
a ja w 3/4
Dirk Pitt jest offline  
stary 08-07-2006, 16:39   #30
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt
a ja w 3/4
Hahah juz myslalem ze na kawalki
Saxe jest offline  
stary 08-07-2006, 16:55   #31
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Proponuję zmienić nazwę topicu na "Bluzgi i ploty z Azury!". Miłego wyzywania i zarzucę coś na początek: W hunted som same poteflony i buce!

Btw. Jedyne co ciekawego wyciągnąłem z tego topicu to link z podpisu Drazharma.

Ostatnio edytowany przez Thero - 08-07-2006 o 16:57.
Thero jest offline  
stary 08-07-2006, 18:21   #32
Góral_666
Użytkownik forum
 
Góral_666's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

WoW!


Za miescia może dwa znow bedzie wojna

Pewnie Drazharm vs. Urbexx
bo sie pokłuca kto jest lepszy/ze drugi noobi/ze nie ma pvp

Show must go on!

Btw: Od kogo bedziecie sciagac haracze ?



Góral_666 jest offline  
stary 08-07-2006, 18:37   #33
Franco
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Rochdale-Uk
Wiek: 38

Posty: 92
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Franco ma numer GG 5046234
Domyślny

Gimli zamknij ten temat bo to jakas kpina.Otworzony new post przez Draza a na tym poscie nic wiecej jak tylko wyzwiska.
Ja myslalem ze Forum z tytulem w tle "Wydzarzenia ze swiatow" to beda wydarzenia z wojen a nie kretynskich wyzwisk w stylu wielu dzieciakow ktore mysla ze jak tu zablysna to na Tibii tez beda kims wielkim.

Draz nie odpisuj czasami jakas glupia wiadomoscia dla mnie bo wiesz co Ty dla mnie znaczysz i te Twoje posty

Wiec jeszcze raz prosze o zamkniecie tego postu, a nastepne posty w stylu "Odbudowa Azury" beda z miejsca blokowane.


Pozdrawiam Franco
Franco jest offline  
stary 08-07-2006, 19:01   #34
Adval
Użytkownik Forum
 
Adval's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Advalek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Domyślny

:O teraz co tu przeczytalem to mnie normalnie w ziemie wbilo, mowicie ze nie ma PA? Zobaczymy za 2,3 tygodnie.
Mowicie, ze wojna sie skonczyla zobaczymy za miecha
Ale ja juz na azure mysle nie wroce, i za 3 miechy albo za miecha znowu zacznie sie PA przez gammblera i innych z wanted

____________________
Podpisu nie bedzie Anie dopadla grypa
Adval jest offline  
stary 08-07-2006, 19:22   #35
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Franco jakby bylo PA to juz by nowy char ktorym grasz Sire Sath mial hunta.
__________________
Death to Fangorn, Hail Mordor!
Come not between Nazgul and his prey.


prawda o zlodzieju Rydzyku: http://video.google.com/videoplay?do...&q=tvn&pl=true
Drazharm jest offline  
stary 08-07-2006, 21:20   #36
Misiek Even
Użytkownik forum
 
Misiek Even's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Bogatynia
Wiek: 35

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 40
Skille: 83/84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
nie podoba sie to wy*******aj na nowy serw gdzie kazdy char ma 5 ownerow zeby sie wybic w wyscigu szczurow.


Co racja to racja..nowe swiaty sa do d**y i kazdy nowy gracz na nowym swiecie naprawde zachowuje sie jak szczur w pogoni za kawalkiem chleba
Co z tego,ze ziomek bedzie napi*****al lvl a skile bedzie mial po 40? Azura byc moze stary serw,ktorego pewnie nie da sie odbudowac ale fajnie sie tu gra <oczywiscie dla tych co sie nie wpie****laja specjalnie w jakies wojny i nie maja huntow>...wiadomo tez,ze nieraz oczywiscie wylapiesz hunta za cos czego nie zrobiles ale takie bywa zycie...jak sie ktos przenosi na nowy serwer to powodzenia i milego expienia do 50 lvl na trolach itp.
Misiek Even jest offline  
stary 08-07-2006, 23:00   #37
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Oj Franco Franco. Albo jestes slepy albo nie umiesz czytac. Gdzie tu masz jakies wyzwiska. Oprocz jakiegos Renaulta z Iridii ktory nazwal Draza i Urba debilami i oprocz Hetero z Thorii ktory uzyl kilku blizej mi nie znanych slow ( co to jest poteflon? Jakas nowa patelnia? ) to niema w tym temacie zadnych wyzwisk. Jezeli chcesz zobaczyc prawdziwe wyzwiska to prosze, udaj sie do ostatniego tematu o Azurze. Na szczescie niema tutaj juz panow pokroju Nossa ktory juz wkurzyl nawet kolegow z gildii swoim gowniarskim zachowaniem iz Gimli wreczyl mu bana.

Jesli chodzi o PA jest ono zabronione ( ku mojemu niezadowoleniu gdyz lubilem czasem wyskoczyc na kopalnie badz katedre ze znajomymi ) od dluzszego czasu. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki lecz trzeba sie takimi sprawami zajac. I tu rozpoczyna sie rola ofiar powerabuserow. Wiekszosc z nich po prostu nic nie robi badz sie poddaje i odchodzi z servera. Dlatego jesli zostanie ktos z was spowerabusowany, robcie screeny, saveujcie chaty itp. a potem starczy zagadac do ktoregos z liderow (jesli nie odpowie to trzeba sprobowac z innym) i wytlumaczyc mu zaistniala sytuacje. Bylo ostanio kilka takich przypadkow i najczesciej konczyly sie one oddaniem lota badz i wyplaceniem odszkodowania ofierze PA/PK.

Co do wojny to jesli ktos logowanie w srodku nocy nazywa wojna to juz jego sprawa iz ma spatrzone pojecie o swiecie.
A jezeli chodzi o DoF to stracil on wiele w oczach ludzi przyjmujac takie slawy jak Shanoz i Sathan ktorzy mimo iz mieli arsenal itemkow to chyba zadnego nie wylotowali z potwora.

Btw. Draziula pozniej podam ci liste osob ktore bym z checia ubil wraz z uzasadnieniem zeby nie bylo ze zabijam bez powodu albo sciagam characze czy cos (dokladniej 4 pekerow, 1 abusera i 1 zlodzieja)
Saxe jest offline  
stary 09-07-2006, 00:13   #38
Veers
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 43

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Veers
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 56
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Veers ma numer GG 3780659
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mrok
A ty co bierzesz?Stary to jest gra,nie porownuj gry na real,i jescze taką osobę jak Goebells.Z tego co wiem to w Radiu Maryja zawsze sie porównuja sie do Żydów czy od Hitlerów.Widać polska wsiąkła w te gówno.
Jak jescze raz veers cos napiszesz to prosze cię napisz ile masz lat.

Proponuje tobie zrobic sobie przerwe,ochłonąć.
Ja? Biorę przykład, biorę do siebie, a czasem, biorę dzidę i idę, natomiast odwołanie do Goebellsa to nie mój pomysł- Draz był pierwszy, na jednej z ostatnich stron poprzedniego, zamkniętego thread'u o Azurze. Polecam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
nie podoba sie to wy*******aj na nowy serw gdzie kazdy char ma 5 ownerow zeby sie wybic w wyscigu szczurow.
Pozdrowienia dla Lasta

@Saxe
Taka sierota nie dość, że zostanie spekowana, czy okradziona, to jeszcze wyśle screeny, logi i komplet filmów do Draza, a w odpowiedzi dostanie, cytuję: "nie podoba sie to wy*******aj na nowy serw ".
__________________
Aleossochozi?
Veers jest offline  
stary 09-07-2006, 10:35   #39
Franco
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Rochdale-Uk
Wiek: 38

Posty: 92
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Franco ma numer GG 5046234
Domyślny ehm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Franco jakby bylo PA to juz by nowy char ktorym grasz Sire Sath mial hunta.

Jesli potrafisz mi to udowodnic to git jesli nie to prosze Cie nie wypisuj bezpodstawnych oskarzen-kazdy wie ze ja juz nie gram od 2 miechow


Franco
Franco jest offline  
stary 09-07-2006, 11:47   #40
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Veers
Nie chodzilo mi o to ze lvl 15 zostal zabity przez lvl 20 i zaraz ma z tym leciec do Draza. Chodzi mi o normalnych i porzadnych graczy ktorzy osiagneli pewien poziom w tej grze (a nie ze ktos straci 5k expa i p arma) i zostanie spowerabusowany przez czlonka Wanted. Sadze iz Draz nie rzucal by slow na wiatr ( bo i po co? ) a wspomnialem ze bylo kilka takich przypadkow. Np ostatnimi czasy Miter Furax ktory byl wyrzucony z gildii bo chcial zrobic PA czy cos ( nie do konca wiem o co chodzilo ale gadalem z nim i cos w tym stylu wspominal ). Bylo jeszcze kilka takich sytuacji ale nie bede ich tu wymieniac. Nasza przyszlosc lezy w rekach 40 lvli ktorym to mozna sprzedac itemki z huntow a pomysl, jezeli ludzie przestana grac to komu sellowac itemy tak zeby expienie sie zwracalo. Jezeli niema kasy to co robic dalej? Nawet na PA nie dalo by sie zarobic jesli nikt by nie gral tylko sami znajomi znajomych itd.

PS. Sry za chaotycznosc mojego posta ale... pisalem z serca no i dopiero co wstalem :/
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:11.


Powered by vBulletin 3