Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-07-2006, 12:32   #41
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
Oprocz jakiegos Renaulta z Iridii ktory nazwal Draza i Urba debilami
Perraulta. Przeczytaj chociaz dobrze nick co?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
nie podoba sie to wy*******aj na nowy serw gdzie kazdy char ma 5 ownerow zeby sie wybic w wyscigu szczurow.
Nie, lepiej wrocic na piekna Azure, na ktorej dostane hunta u Wanted za to, ze mieszkam w Sulechowie _/
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2006, 13:53   #42
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Maxxonek
Po co mam czytac nick jakiegos palanta z innego servera ktory sie wpieprza w nie swoje i nazywa innych debilami? Hmmm?
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  
stary 09-07-2006, 14:42   #43
Franco
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Rochdale-Uk
Wiek: 38

Posty: 92
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Franco ma numer GG 5046234
Domyślny ehm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
@Maxxonek
Po co mam czytac nick jakiegos palanta z innego servera ktory sie wpieprza w nie swoje i nazywa innych debilami? Hmmm?
Heh look to

"
Oj Franco Franco. Albo jestes slepy albo nie umiesz czytac. Gdzie tu masz jakies wyzwiska"

A ty mi mowisz ze nie ma wyzwisk a sam ludzi wyzywasz od palantow.To ze chlopak gra na innym servie to nie znaczy ze nie ma prawa tu sie tak samo jak TY wypowiadac.Zreszta sam napisal ze kiedys tu gral.

Wiec nie czepiaj sie ludzi jak mozesz

Franco
Franco jest offline  
stary 09-07-2006, 14:45   #44
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
nie podoba sie to wy*******aj na nowy serw gdzie kazdy char ma 5 ownerow zeby sie wybic w wyscigu szczurow.
lol^^^ niemoge draz a ty ilu mialesi ownerow bo dochodzily mnie suchy ze nawet do 10 gralo bo wiesz mam kolegow (moze nieautentyczne zrodlo)
kazdy wie ze ty masz ownerow tera moze juz nie ale miales smiejesz sie na nowch servach ze ma sie 5 ownerow ty powinnesi isici na nowy server czy ty nieumisz czytac !!!!?? widzisz co ludzie pisza oni cie niechca na azurii odsprzedaj postac albo zamieni sie i idzi na inny server bo to tylko jedny sposob dzieki ktoremu bedziesz mial spokoj ludzie sie z ciebie zbijaja w kazdy sposob mysilisz ze masz respekt?? lol szkoda ze niema czegos takiego na tibi ze mozesz przegladac oczym ludzie gadaj bys sie dowiedzial 60% (ktorzy gadaj o tobie ) maja z ciebie z lewe na calego i cie nieszanuja ja na twoim miejscu bym se zrobil nowe konto i gral tak zeby ludzie niewiedzieli kim jestes ludzie cie niechca na azurii co ty tu robisz wogule?? przez takich jak ty Polacy uwazani sa za lamy i przez twoja gildie Wanted leader gildi i pozwala boty uzywac wogole powiedz mi co to za gra z botem tibia jest dla przyjemnosci nie dla gry zeby jak maszyny expici tak jak eternal on expi jak maszyna a nie dla przyjemnosc ja moge se zrobici postaci i mieci max 10 lvl ale bedzie mi sie przyjemnie gralo a gra dla expienia nie dla przyjemnosci traci kilmat
dawid mag jest offline  
stary 09-07-2006, 14:51   #45
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxxonek
Perraulta. Przeczytaj chociaz dobrze nick co?



Nie, lepiej wrocic na piekna Azure, na ktorej dostane hunta u Wanted za to, ze mieszkam w Sulechowie _/
Wsie typu Olecko, Sulechow itp maja prawo bytu do czasu. Shanoz i sathan udowodnili, ze nic nie robia poza PA zeby za rl kase sprzedac i miec na ziolo, a ze cala reszta powiatu stoi za nimi murem to wszyscy z urzedu huntowani.

a propos gildy Minavanda i kolesi odnosnie ich PA:

Sir Artea Special Force of the Devastation
Jul 08 2006, 18:11:56 CET Killed at Level 102 by Drazharm and by a giant spider


edit: bzdur splodzonych przed dawidka i innych jego pokroju nawet komentowac nie bede
__________________
Death to Fangorn, Hail Mordor!
Come not between Nazgul and his prey.


prawda o zlodzieju Rydzyku: http://video.google.com/videoplay?do...&q=tvn&pl=true

Ostatnio edytowany przez Drazharm - 09-07-2006 o 14:57.
Drazharm jest offline  
stary 09-07-2006, 14:56   #46
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

draz jak ludzie ci maja uwiezyci w to co mowisz jak ty niemasz respekto juz dawno to udwodnij to (tera ci chce pomoc) sproboj pokazaci a nie ktos cie pyta (nawet 8 lvl) where dp a ty nic niemowisz jakby trudno ci bylo pokazac bo co on jest n00b ?? nieeeeeeee on jest newbie !!!!! a newbie i n00b to co innego i ty sie sam stajesz tym kogo nazywasz bo n00by sa takie gupie pokazuje sie trudno tak odpowiedzieci??
a jeszcze jedno
ty mysilisz ze co ty sie najwiecej liczysz z urbexxem nie kazdy liczy sie tak samo na azurii poczatkujacy od 2 lvl do nieskonczonosc lvl i jak taki lvl 2 powie ze niechce czegos to nie ze jest n00bem tylko sie go sucha niebedzie na azurii tak jak ty chcesz bo sami ja zniszczyliscie i juz jej nienaprawicie za zadne skarby

Ostatnio edytowany przez dawid mag - 09-07-2006 o 15:00.
dawid mag jest offline  
stary 09-07-2006, 15:25   #47
123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: Sulechów

Posty: 47
Świat: Azura
Domyślny

@Drazharm
Sulechów jest miastem frajerze jeden jak nie wiesz to się nie odzywaj na ten temat, myślisz że masz lvl to wsyzstko możesz i kiedyś się przeliczysz i skończysz jak śmieć.
__________________
I fight for my friends.
123 jest offline  
stary 09-07-2006, 15:40   #48
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 123
@Drazharm
Sulechów jest miastem frajerze jeden jak nie wiesz to się nie odzywaj na ten temat, myślisz że masz lvl to wsyzstko możesz i kiedyś się przeliczysz i skończysz jak śmieć.
Gmina Sulechów to gmina wiejska w województwie lubuskim, w powiecie zielonogórskim. W latach 1975-1998 gmina położona była w województwie zielonogórskim.

Siedziba gminy to Sulechów.

Według danych z 30 czerwca 2004, gminę zamieszkiwały 26 324 osoby.

Województwo: lubuskie
Powiat: zielonogórski
Rodzaj gminy: wiejska
Wójt : Ignacy Odważny

zal.pl
__________________
Death to Fangorn, Hail Mordor!
Come not between Nazgul and his prey.


prawda o zlodzieju Rydzyku: http://video.google.com/videoplay?do...&q=tvn&pl=true

Ostatnio edytowany przez Drazharm - 09-07-2006 o 16:23.
Drazharm jest offline  
stary 09-07-2006, 16:13   #49
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

Z tego co wiem Ignacy Odwazny jest burmistrzem Sulechowa. Ale dobrze, ze Ty wiesz lepiej _/ Hmm..stoja murem za Shanozem i Sathanem? A Magic Mix aka Mixser? Za to, ze jest jego kolega ;o Mix nigdy sie nie udzielal na forum i raczej nie bronil Shanoza czy Sathana ;o A swojego czasu o ile mnie pamiec nie myli tez stales za Shanozem ;o Tylko jak wiemy - kobieta zmienna jest.

@Saxe
To, ze ktos gra na innym serverze nie znaczy, ze nie moze sie interesowac innymi, tymbardziej ze tam gral.
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.

Ostatnio edytowany przez Maxxonek - 09-07-2006 o 16:15.
Maxxonek jest offline  
stary 09-07-2006, 16:24   #50
Mentosek_2005
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 29
Domyślny

@Dawidek

Nie wiesz co to są znaki interpunkcyjne ? :S
Mentosek_2005 jest offline  
stary 09-07-2006, 19:31   #51
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mentosek_2005
@Dawidek

Nie wiesz co to są znaki interpunkcyjne ? :S
offtop :ej mam pytanie ty masz cos z swoja płcią ?? niepodoba ci sie? a moze jestes tranzwestya
a Tak wogule niepisz of topow
a draz i urbexx odejda to ludzie beda zyli jak w niebie
dawid mag jest offline  
stary 09-07-2006, 21:38   #52
123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: Sulechów

Posty: 47
Świat: Azura
Domyślny

Mieszkam w Sulechowie i uczyłem się na Wosie o moim mieście i jestem w 100% pewien, że to jest miasto, nie wiem skąd ty te dane bierzesz ale to twoja sprawa.
__________________
I fight for my friends.
123 jest offline  
stary 09-07-2006, 22:52   #53
Góral_666
Użytkownik forum
 
Góral_666's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Region Greater London
Burmistrz Ken Livingstone
Powierzchnia 1579 km²
Położenie 51°30' N
00°06' W
Populacja (2005)
- liczba ludności 7,5 mln
- gęstość 4697 os./km²
- aglomeracja 12 - 14 mln




A oto wioska Drazharma

to kozaku przyjedz do Sulechowa zobaczymy



Artykuł z wikipedi


Drazharm

Drazharm gracz tibi z serwera Azura, jest on Royal Paladinem. Jest Leaderem gildi "Wanted" którzy robią PA (power abusing) przeciwko nim jest gildia Defenders of Fangorn. Wielu osób go nienawidzi ale niektórzy uwielbiaja.

^.-

Ostatnio edytowany przez Góral_666 - 09-07-2006 o 23:05.
Góral_666 jest offline  
stary 10-07-2006, 00:54   #54
Veers
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 43

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Veers
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 56
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Veers ma numer GG 3780659
Domyślny

Podpieranie się Wikipedią jest ryzykowne- naście dni temu słyszałem gdzieś, albo czytałem, że nawet jej pomysłodawca, po wytoczeniu mu przez osoby, które przejechały się na danych stamtąd, kilku procesów, nie poleca jej, jako źródła pewnych, sprawdzoncyh informacji.

Swoją drogą, po wpisaniu w google hasła "Sulechów", na pierwszym miejscu wyskakuje Urząd Miasta i Gminy Sulechów (www.sulechow.pl)- to rozwiewa chyba wszystkie i tak niepotrzebne spekulacje. Na marginesie, w latach siedemdziesiątych powstała w Bieszczadach wieś zamieszkała niemal wyłącznie przez zmęczoną miejskim żywotem inteligencję, mająca więcej profesorów na kilometr kwadratowy, niż Warszawa, czy Kraków, dlatego też uważam ocenianie ludzi po wielkości miejscowości, w jakiej mieszkają, za dowód ignorancji, głupoty i niczego ponad to.

Ps. Oto informacja z Wikipedii (siedemnaste miejsce w google- Draz musiał kilka wcześniejszych wyników ominąć, żeby do tego dotrzeć):

"Sulechów to miasto w woj. lubuskim, w powiecie zielonogórskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Sulechów. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do woj. zielonogórskiego.

Początki miasta sięgają czasów pierwszych Piastów. Sulechów wchodził w skład państwa Mieszka I. W XII wieku przeszedł pod władanie Księstwa Głogowskiego. (...)"

Całość tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sulech%C3%B3w

Dziwny zbieg okoliczności, że oto na przestrzeni kilku godzin zmieniono wpis i Sulechów awansował ze wsi na miasto i jeszcze dorobił się tysiącletniej historii
__________________
Aleossochozi?
Veers jest offline  
stary 10-07-2006, 03:50   #55
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

O prosze, coz za zbieg okolicznosci ;o Czyli jednak miasto? Patrz, a juz myslalem ze wies. Myslalem, ze Draz wie lepiej od samych mieszkancow ;<
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline  
stary 10-07-2006, 08:47   #56
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Po DoFie zostalo jedynie echo naszego smiechu na ich nieudanych akcjach. Ich biedna gilda juz nawet nikogo atakuje, chyba ze 5 min przed server save.
Dysksusji z elementami typu Raul i Nosso tu nie bedzie, bo te dzieci na argumenty odpowiadaja bluzgami.

Tak czy siak, wojna za nami, pora zajac sie Azura. PA jest nie dozwolone i wszelkimi udokumentowanymi przypadkami bedziemy sie zajmowali.
Wszelkie pytania kierowac do mnie albo Urbexxa.
z tego co wiem najwieksze pa to wlasnie wy sialiscie zawsze,siejecie i zapewne bedziecie siali wiec troche ten post jest.......zalosny
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 10-07-2006, 10:13   #57
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

zapewne to cie zabil knight solo
__________________
Death to Fangorn, Hail Mordor!
Come not between Nazgul and his prey.


prawda o zlodzieju Rydzyku: http://video.google.com/videoplay?do...&q=tvn&pl=true
Drazharm jest offline  
stary 10-07-2006, 10:16   #58
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Maxxonek / Franco
Ta dobra, moze i koles gral nie wnikam, ale jak ktos pisze "Siema, ten ten i ten to je***e debile i k***y ruskie, nara" to dla mnie jest zwyklym palantem, tymbardziej ze nie wnosi nic nadzwyczajnego do tematu.

@Veers
A kto tu kogos ocenia po miejscowosci w jakiej mieszka?
EDIT: No dobra, w zasadzie mowienie ze all co sa z Sulechowa stoja po stronie Sathana/Shanoza to jest w pewnym sensie ocenianie po miejscowosci
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku

Ostatnio edytowany przez Saxe - 10-07-2006 o 10:34.
Saxe jest offline  
stary 10-07-2006, 12:19   #59
Veers
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 43

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Veers
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 56
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Veers ma numer GG 3780659
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe

@Veers
A kto tu kogos ocenia po miejscowosci w jakiej mieszka?
EDIT: No dobra, w zasadzie mowienie ze all co sa z Sulechowa stoja po stronie Sathana/Shanoza to jest w pewnym sensie ocenianie po miejscowosci

Jak to Drazio napisał, "Wsie typu Olecko, Sulechow itp maja prawo bytu do czasu. "- nie jest to generalizowanie i ładowanie wszystkich do jednego wora? W miejscowościach, jak Olecko, czy Sulechów, Tibia cieszy się sporą popularnością a więc, jeśli odsetek, choćby niewielki, graczy robi coś, albo popiera kogoś, to i tak uzbiera się większa grupka, ale to jeszcze nie powód, żeby ganiać człowieka za to, gdzie mieszka. Argumentowanie tego tym, że "cała wieś stoi murem" za kimś, jest nadużyciem i dość nieudolnym szukaniem usprawiedliwienia dla swojej niechęci, która niestety przekłada się na huntowanie sporego grona graczy, bo nawet jeśli są ludzie, którzy nie "stoją murem", to dla chcącego nie ma nic trudnego i Draz znajdzie pretekst, żeby tych, których chce, pod murem postawić.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
zapewne to cie zabil knight solo
Norrrmalnie drugi Wujek Cięta Riposta!
__________________
Aleossochozi?

Ostatnio edytowany przez Veers - 10-07-2006 o 12:25.
Veers jest offline  
stary 10-07-2006, 15:54   #60
frances111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2006

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
@Maxxonek / Franco
"Siema, ten ten i ten to je***e debile i k***y ruskie, nara" to dla mnie jest zwyklym palantem, P
ban za bluzgi

Hail Azura
frances111 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin 3