Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-07-2006, 17:02   #101
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Azureus
Tak jak ty nie znasz czlowieka o nicku Najwyzsza Prawda tak ja nie znam gościa o nicku Azureus. No dobra sory za to drobne kłamstewko...

Name: Azureus
Sex: male
Profession: Paladin
Level: 19
World: Guardia

Jak widzisz nick na forum nie musi być taki sam jak w grze. Co do niego samego, jakoś nie zauważyłem aby "kozaczył" i sądze że w jego przypadku nie miało by to najmniejszego sensu. A ludzie go nie lubią właśnie dlatego że pisze prawdę. Sam też nie darze go sympatią z tego powodu że kiedyś coś napisałem, totalną błachostkę, a on się o to przypieprzył. Jednakże jest to tylko dowód utwierdzający tezę iż pozostaje on obiektywny.

@Najwyższa Prawda
To już zostało powiedziane, lecz innymi słowami...
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-07-2006, 17:21   #102
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Tak liz mu dupe saxe liz, to moze znowu nie zostaniesz przez niego pojechany jak zrobisz blad w tekscie traktujacym o twojej nieomylnosci. Pieerdolisz ze pisanie na tym forum jest ponizej twojej godnosci a kuurwa postujesz prawie caly czas.

A ty kuurwa Gimli sie nie opieerdalaj tylko naloz bana dawidowi magowi bo jego starzy chyba mieli kase na aborcje ale lekarzowi nie wyszlo i sie taki konkretyn urodzil.
wr00n jest offline  
stary 11-07-2006, 17:21   #103
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@wr00n
Kup se mózg

EDIT:
Zapewne mój post jest trudny dla zrozumienia dla kogoś o tak niskim poziomie "inteligencji" jak twoja Dazo dlatego postaram się go trochę rozwinąc (post oczywiście).

Zacznijmy od tego po cóż miałbym "lizać komuś dupę" jak to określa klasa niższa. A więc... niemam najmniejszego pojęcia po co miałbym "lizać dupę" komuś kogo nawet nie znam. Oprócz tego czy mówienie iż kogoś nie darzę sympatią uważasz za "lizanie dupy"? Powiedział bym tobie także iż nie darze cię sympatią (wrecz emanuje w twoim kierunku antypatią) ale jeszcze byś mi zarzucił iż "liżę ci dupe"...
Tak, pisanie w starym temacie o Azurze było poniżej mojej godności. To jest natomiast w miarę "świeży" temat lecz wkrótce zostanie "zepsuty" przez taki element społeczeństa jak ty, Raul, może i Nosso a także ludzi waszego pokroju. Natomiast poniżej mej godności jest także wdawanie się w jakiekolwiek argumentacje z taką mentą jak ty, dlategóż wszystkie twe kolejne posty kierowane do mnie bedą przeze mnie ignorowane.

;*
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-07-2006 o 17:33.
Saxe jest offline  
stary 11-07-2006, 17:36   #104
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

O kuurwa coz za wysublimowana odpowiedz. Polecasz mi kupno mozgu bo sam takiego zakupu dokonales? Musze cie rozczarowac nie wszyscy sie rodza z dziura w glowie , ja np mam mozg od urodzenia pajacu. Widze , ze caly czas tutaj postujesz osle to ta twoja "godnosc" musi byc mocno zbrukana tym forumowym brudem. To ja ja jeszcze bardziej pobrudze pluje na ciebie suuko. Pierdolisz ze shanoz ani jednego itema z potworka nie wylootowal. I co teraz jeszcze pewnie ,ze to taka metafora. Taka ta przenosnia inteligentnie napisana jak wszystkie glupoty ktore wychodza z pod twojego "piora".

Edit
Komu ty chcesz zamydlic oczy taka gadka? Dawidowi ? bo jezeli chodzi o inteligencje to mysle ze jestescie na mniej wiecej rownym poziomie.

"Jak widzisz nick na forum nie musi być taki sam jak w grze. Co do niego samego, jakoś nie zauważyłem aby "kozaczył" i sądze że w jego przypadku nie miało by to najmniejszego sensu. A ludzie go nie lubią właśnie dlatego że pisze prawdę. Sam też nie darze go sympatią z tego powodu że kiedyś coś napisałem, totalną błachostkę, a on się o to przypieprzył. Jednakże jest to tylko dowód utwierdzający tezę iż pozostaje on obiektywny."

Jeszcze sie ponizasz mowiac ze to co napisales bylo malo znaczace. To jest wrecz ukorzanie sie przed nim. I oczywiscie mowienie komus ze wszyscy go lubia to nie jest lizanie dupy. nie dostrzegasz tego czy boisz sie do tego przyznac?

A i co do emanowania to od ciebie emanuje zapach gowna. Bardziej szczegolowo mowiac jeebie ci z ryja. Wydaje mi sie ze dzieje sie tak z powodu twojego brazowego jezyka.

Ostatnio edytowany przez wr00n - 11-07-2006 o 17:47.
wr00n jest offline  
stary 11-07-2006, 17:47   #105
lubie smalec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: w-awa

Posty: 7
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: a co cie to
Świat: veno~
Poziom: 103
Skille: 99/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

lol o co chodzi z ta rzodkiewka? na PW plx.
lubie smalec jest offline  
stary 11-07-2006, 17:49   #106
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

Saxe o *** Ci chodzi? Najechalem na Draza i tylko na niego bo nazywa Tegaxa zlodziejem, a on kim jest? Nie wiesz chlopie o wielu sprawach a udzielasz sie jak prostyt*tka. Nikogo wiecej tu nie jechalem, dopuki nie zaczeli sie mnie czepiac, bo jako jedyny niczego tu nie ukrywam. Nie podoba Ci sie moje zdanie, to trudno. Wiem, ze jestes jedna z tych osob, ktorym Drazharm swoim darem manipulacji zrobil krzywde na cale zycie ale no coz, ja nic nie poradze.
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 17:54   #107
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Tak to chyba jego starzy zrobili sobie krzywde na cale zycie. Krzywde w postaci niepelnosprawnego dziecka. Powiedz mi sraxe czy masz jeszcze jakies niedorozwoje oprocz umyslowego?
wr00n jest offline  
stary 11-07-2006, 17:58   #108
Góral_666
Użytkownik forum
 
Góral_666's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ale filmy macie, skoro koniec wojny to po co sie rozpisywac

Raul chcesz tegpo menagera ?
Góral_666 jest offline  
stary 11-07-2006, 18:00   #109
Mr Time
Użytkownik forum
 
Mr Time's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2005
Lokacja: Sky

Posty: 26
Świat: Azura
Król Hahaha wr00n jestes prawie jak Nosso

@wr00n
Akurat zgadzam sie z Saxe w tym ze Najwyzsza prawda pisze wlasnie prawde i z tym ze jest chyba najbardziej obiektywnym uzytkownikiem tego forum.

@all
A po ostatnich postach widac ze wr00n to skonczony idiota i nie wiem co chce tym osiagnac.

@wr00n
Pewnie napiszesz teraz ze 'lize dupe' chociaz jestem anonimowy ;*
Mr Time jest offline  
stary 11-07-2006, 18:08   #110
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

A wiec posluchaj mnie to ze jestes anonimowy wcale nie oznacza ze nie bedziesz mial zadnych korzysci z lizania dupy bo np mozesz lizac lizac i lizac a potem przestac byc anonimowym(podac nick postaci na forum) lub tez lizac lizac i lizac a potem w grze napisac czesc ja to jestem ten mr time a koles ktoremu zalizlaes ci odpisze bo bedzie mile polechtany tymi twoimi pochlebstawami i moze ci sie uda wyzebrac eq. Oczywiscie gdy mowilem do sraxe nie mialem na mysli lizania dupy w celu zdobycia eq tylko lizanie dupy w celu unikniecia krytyki. Kurde szkoda ze nie znam swojego ilorazu bo bym go podal , jak znasz swoj to go podaj skoro jestes taki bystr. A i jezeli ja jestem skonczonym idiota to ty jestes NIEskonczonym idiota.
wr00n jest offline  
stary 11-07-2006, 18:08   #111
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
Dawno mnie nie bylo wiec zaczne od poczatku...

@Frances111
Ban za bluzgi, to chyba ty masz pod kopułką. Po 1 jak juz kogos cytujesz to nie tnij zdania na pół. Po 2 sam chyba nie zauważyłeś cudzysłowu.

@dawid mag
Mądrość zawarta w jego postach jest niewyobrażalna. Czy ktoś jest jeszcze za tym aby ograniczyć możliwość korzystania z internetu dla dzieci poniżej 12 roku życia?

mc (multiclient) - program umożliwiający uruchomienie dwóch lub więcej Tibii na jednym komputerze
Macro - program slużący do powtarzania pewnych czynności na komputerze, można go wykorzystać w Tibii np. do picia manafluidów, robienia run itp.
bot - program służący do oszukiwania gra. Jego funkcje zależą od tego do jakiej gry jest on zrobiony a także od tego co chce w nim umieścić programista. W Tibii za jego pomocą można automatycznie celować z run, ustawić np podnoszenie włóczni w trakcie treningu, rzucanie czarów bądz może to być zwykły lighthack.

Naucz się tego na pamięć synku...

@Raul de Azura
"nie bylo mnie 3 dni a tu takie zaskoczenie."
Czy ktoś oprócz mnie zauważył że rzeczywiście jak nie było Raula to ten temat był w miarę "spokojny" a odkąd się pojawił to zaczeło się wjeżdzanie na rodziców, na wiek, wypominanie słabej znajomości pol/ang/dowolnego j. obcego, wyzywanie od złodzieji/gwałcicieli/morderców, groźby itp?

"do tych co mowia,ze ja bluzgam:
- czy w moich 2 postach bylo jakies cenzurowane slowo? to tylko prawda o Drazie, ktory wypomina Tegaxowi ze okradl Wanted a sam jest ZLODZIEJEM !
"

Faktycznie, 2 posty bez bluzgów jest to w pewnym sensie sukces. Zajrzyj może na poprzednie forum...

@Góral_666
Ostatnio aktywność Wanted bardzo spadła natomiast jeśli chodzi o DoF to jak tłumaczysz to że Pollbulle/Hegi/Sandry logują się prawie o każdej porze dnia w celu wiadomym chyba tylko im? Jak oni mogą cieszyć się wakacjami jeżeli raz na godzine się logują do Tibii?

@Azureus
Najwyzsza Prawda jest jedną z niewielu obiektywnych osób na tym forum i także jako jedna z niewielu osób gada mądrze. Nie wierzysz to poszukaj jego postów w poprzednim temacie o Azurze.

@Veers
Fajny ten wierszyk Tuwima, masz jeszcze jakies podobne?

" ... Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu ..." - Plutarch
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 11-07-2006, 18:08   #112
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Raul
Wiem dużo więcej niż myślisz że wiem (lub niż byś chciał abym wiedział). Draz mna jakoś nigdy nie manipulował i manipulować nie będzie (bo nikt nie ma takiej władzy nade mną). Myślisz że pisze to co Draz chce abym pisał? To jesteś w błedzie (nic nadzwyczajnego). Tegaxa znam dłużej i lepiej niż ktokolwiek na tym forum i jest on jedyną osobą której nigdy nie uderze w wojnie i nawet sam Draz mnie do tego nie zmusi.
Ty nie jedziesz Draza od momentu jak nazwał Tegaxa złodziejem tylko jedziesz równo po wszystkich jak popadnie bo mają odwage sprzeciwić się DoFowej potędze!

DoFfy PoWaH!!!

Co do okradania ludzi z Pacców wiem jak to Draz robił na Eterni gdzie go Urb zabił wraz z moimi znajomymi i wiem jak to robił na Azurze na czym ucierpiała moja rodzina (Adriel, Connan itp). Jednakże przeszłość (ta daleka przeszłość) się nie liczy, liczy się teraźniejszość, liczy się przyszłość. DoF nigdy nie myślał o przyszłości (bądź myślał błędnie) a dowodem na to jest popełnianie błedu za błędem.
Pierwszym błedem było pozwolenie Wanted na "odkupienie grzechów".
Kolejnym było wypowiedzenie wojny Wanted (jakis paradoks?)
Ostatnim już błędem jest psucie normalnym ludziom zabawy i to kwilenie w męczarniach które WY nazywacie wojną!

"Nikogo wiecej tu nie jechalem, dopuki nie zaczeli sie mnie czepiac, bo jako jedyny niczego tu nie ukrywam"

Nikt nikogo się bez powodu nie czepia...

"Nie wiesz chlopie o wielu sprawach a udzielasz sie jak prostyt*tka."

Nie nazywaj mnie zawodem swojej mamy, bękarcie.





A teraz wielki finał!






"czy w moich 2 postach bylo jakies cenzurowane slowo?"







"Saxe o *** Ci chodzi?"

Czyżby koniec dobrej passy?

;* BuZiaczQi ;*PpPpPpPpPpPp 8* =* PPPPPPPPP =]]]
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  
stary 11-07-2006, 18:09   #113
Royal Drakkan
Użytkownik forum
 
Royal Drakkan's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 3
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 11
Strzałka










<wkrotce wiecej>
Royal Drakkan jest offline  
stary 11-07-2006, 18:13   #114
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt
" ... Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu ..." - Plutarch
"Na szczęście forum nie ma dźwięku..." - Cycofeles
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  
stary 11-07-2006, 18:19   #115
Veers
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 43

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Veers
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 56
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Veers ma numer GG 3780659
Domyślny

Tym razem zwięźle, bo przez te upały myśleć się odechciewa.

Poważam zarówno Saxe~, jak i Raula i czego by o sobie nie pisali, obaj są moim skromnym zdaniem ludźmi z głową na karku; szkoda tylko, że jeden z nich dał się zwieść łgarstwom Drazharma. Najwyższa Prawda... nick mówi sporo, tak, jak ludzie z kompleksami wybierają sobie ksywy "wielka pyta", "penetrator", albo coś równie komicznego, tak ta postać na poparcie swoich twierdzeń ma jedynie pseudonim, który sama sobie wymyśliła.

Saxe, chciałeś jeszcze jakiś fajny wiersz Tuwima (którego, na marginesie, uważam za największego polskiego poetę)- wrzucam kolejną dawkę, tym razem nie dedykuję nikomu z tu obecnych

Gdybym ja nie był poetą,
A pani nie była kobietą,
To znaczy: gdybym ja umiał
Bez obłąkania i szału
Dań składać pięknemu ciału
I takbym się wyżył, wyszumiał;
Gdybym mógł kochać bez mitu,
Bez natchnionego zachwytu,
Bez legendarnych przydatków,
Bez wahań, wzlotów, upadków,
Bez mistycznego pomostu,
Który prowadzi po prostu
Do pani (pardon!) pośladków;
Gdybym opuścić mógł z tonu
I nie zaznając katuszy
Dupie nie wmawiałbym duszy;
Gdybym z czułego szaleńca
Stał się buhajem bez ducha;
Miał znacznie mniej z oblubieńca,
A znacznie więcej z świntucha;
Pani zaś - ach! gdyby pani
Zostając przy swoich cudach
(Mówię o biodrach, o udach,
Piersiach i erotomanii,
O pani wprawie miłosnej,
O pani chuci radosnej,
O oczach - błękitnych kwiatkach -
O ustach - świeżych czereśniach -
O włosach - złocistych pieśniach -
I wzmiankowanych pośladkach),
Gdyby się pani zdobyła
Na jeszcze jedną zaletę:
Gdyby tak pani zabiła
Przewrotną w sobie kobietę,
Tę niebezpieczną panterkę,
Tę chytrą, wieczną heterkę,
To głupie, fałszywe zwierzę,
Co z każdym będzie się tarzać,
Rozkładac, tulić, obnażać,
Za wiersz czy pustą zabawę,
Za parę pończoch czy sławę,
Nawet - z miłości - powiedzmy,
Lecz w jakiś sposób bezecny,
Bo obliczony bezwiednie
W tak zwanej podświadomości
Na efekt cudzej zazdrości
Oraz korzyści powszednie;
O, gdyby pani umiała
Kochając najidealniej
Nie sądzić, że bez jej ciała
I "ekskluzywnej" sypialni
Byłbym stracony, zgubiony,
Chodziłbym błędny, strapiony,
I, że prócz pani na świecie
Na żadnej innej kobiecie
Nie znalazłbym tyle szczęścia
I takiej pełni posięścia,
I takiej upojnie - skwarnej
Rozkoszy (dość popularnej),
I ze bez pani spojrzenia
Nie ma już dla mnie natchnienia,
I że bez pani rozkraczeń
W szał wpadnę chorych majaczeń!
Że bez przychylnych jej gestów
Zapadnę w nicość i próżnię,
I odtąd juz nie odróżnię
Chorejów od anapestów;
Gdyby się pani, powtarzam,
Zmieniła nieco w tym względzie,
A ja bym się nie rozmarzał
Przy seksualnym popędzie,
To stałaby się z nas para
Ach, najszczęśliwsza w Warszawie!
Może się pani postara?
Ja także trochę się wprawię.

Lecz list się dłuży. A przeto
Kończę. Nadziei mam mało.
Bo cóż by z nas pozostało,
Gdybym ja nie był poetą,
Nie dążył ku "ideałom",
A pani nie była kobietą
tak jednolitą i całą?

A zresztą... małoż to bywa
Na świecie różnych wypadków?
Może się jednak zmienimy?
Adieu, Madame. Bądź szczęśliwa,
Kiedy się znów zobaczymy?
P.S.
Ukłony dla pięknych pośladków

Wiersz Tuwima na forum poświęconym grze online. Heh
__________________
Aleossochozi?
Veers jest offline  
stary 11-07-2006, 18:29   #116
Mr Time
Użytkownik forum
 
Mr Time's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2005
Lokacja: Sky

Posty: 26
Świat: Azura
Domyślny

@wr00n
Jak chcesz to mozesz zrobic sobie nowego chara i podac sie za mnie jak widzisz z tego takie korzysci.
A specjalnie dla Ciebie zostane anonimowy do konca.
Jak bys sie nawet dowiedzial kim jestem to pewnie nie omineloby Cie lekkie zaskocznie.
Moze mnie kiedys poznasz, ale wtedy bede zapisany w Twojej Death liscie jak w ogole kiedys odwazysz sie wyjsc z dp/temple.
Aha no i nie potrzebuje zadnego eq ani itemow ani nic za to ze przyznalem komus racje.
Jest to moje subiektywne zdanie i takie zostanie, uwazasz inaczej? Ok!
Mozesz mnie nazywac i wyzywac jak chcesz, gwarantuje Ci ze nie zrobisz tym na mnie wiekszego wrazenia. (oznacza to ze bede staral sie ignorowac Twoje zdanie)
Btw. Troche sie zastanawiam, czy jak pisales te ostatnie posty to czy byles lekko 'naspeedowany'
Mr Time jest offline  
stary 11-07-2006, 18:39   #117
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Veers
Weź nie pisz że mam głowę na karku bo Cię jeszcze wr00n zmiesza z błotem.
Co do ~prawdy kiedyś bym napisał Najniższa Prawda (chociaż dobrze wiemy że tylko wr00n jest zdolny do robienia z siebie błazna) jednakże jest to tylko nic nie znaczący pseudonim. To czy ktoś jest obiektywny może stwierdzić w zasadzie tylko drugi obiektywny gracz. Osobiście jestem w Wanted jednakże Prawda pisze nie tylko o Dofie ale również o Wanted (i nie znaczy to że pozytywnie). Gildia jest tylko gildią, zawsze można ją zmienić, no chyba że się jest "lojalnym". Chciałbym jeszcze znać twoje zdanie o kłamstwach Drazharma, dlaczego uważasz iż takowym uległem. Drazharm napisał jakiś czas temu że Wanted niema robić PA i już sam nie pamiętam kiedy to wylotowałem jakiś item albo bp z ludzkiego ciałka.

Btw. Fajny wierszyk, można powiedzieć że odważny ;]

@wr00n
Żeby odpisywać na twe posty (które stanowią w 90% bluzgi, przekleństwa, przeinaczanie nicku - dziecinne zagranie - szkoda że rodzice ci nie wpoili chociaż odrobiny kultury) musiałbym wpierw zniżyć się do twego poziomu (jeżeli jakikolwiek sobą reprezentujesz) jednakże więcej szacunku mam dla kupki w klopie zanim spłuczę wode niż do ciebie dlatego czuj się spłukany, ludzki ekskremencie ;*

"This message is hidden because wr00n is on your ignore list. "
"wr00n Ten użytkownik jest na twojej liście ignorowanych. "

Tylko się nie rozpłacz na matczynym biuście
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  
stary 11-07-2006, 18:50   #118
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny Saxe

nie jade ludzi bo sprzeciwiaja sie DoFowi....
jade po nich tylko, gdy oni jada mnie, moje miasto, moich kolesi, lub tak jak Draz mydla oczy innym. Nie jestem stronniczy, mialem i mam wielu przyjaciol w Wanted pomimo, ze jestem i chce byc zawsze w DoFie. Szanuje wszystkich, oprocz 1 osoby na Azurze - rzecz jasna chodzi o Revenore`a Archimende
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 18:50   #119
Scud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 8
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

[quote=Mr Time]@wr00n
Akurat zgadzam sie z Saxe w tym ze Najwyzsza prawda pisze wlasnie prawde i z tym ze jest chyba najbardziej obiektywnym uzytkownikiem tego forum.

@all
A po ostatnich postach widac ze wr00n to skonczony idiota i nie wiem co chce tym osiagnac.

@wr00n
Pewnie napiszesz teraz ze 'lize dupe' chociaz jestem anonimowy ;*[/QUOTE


Znam wr00na z rl i nie jest takim skonczonym idiota jak ty Mr Time wrecz przeciwnie. Moze ty nim jestes bo on sie przynajmniej nie ukrywa tak jak inni na tym forum zeby nie zalapac hunta na azurze.


P.S
wr00n musimy cos wypic bo mi sie nudzi przed kompem moze w piatek??
Scud jest offline  
stary 11-07-2006, 18:52   #120
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wystraczy mi ze ciebie kilka razy zmieszalem z calym ziemskim syfem ktorego spora czescia sam jestes. 90% moich textow to bluzgi no to mi kuurwa powiedz w ktorej klasie jestes ze nie umiesz jeszcze oblizczac zawartosci procentowej. Jak nie umiesz to ja ci powiem jak wez sobie policz wszystkie literki a potem wszystkie literki w przeklenstwach podziel literki przeklenstwach przez sume wszystkich literek i pomnoz prezez 100% i ci wyjdzie ile kuurwa przeklenstw jest w moich textach. Dziwie sie ze drazito wzial pod swoje skrzydla takiego frajera jak ty. A moze ty robisz za papier toaletowy na meetingach wanted?

Mr time
nie cpam. Ty mnie obrazasz dlatego odpowiedam pieknym za nadobne. Juz mnie grimm probowal zabic solo ale cos chlopakowi nie wyszlo.
wr00n jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:59.


Powered by vBulletin 3